[06/06/2023] Βιολογία Προσανατολισμού

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,844 μηνύματα.
Και ομως μπηκα να τα δω για πλακα φιλε και τα α θεματα λεω νταξει θα τα απαντησω καρφι και σκανε κατι χρωματινες που τις σιχαινομουν κιολας απο τοτε και σκεφτομουν 5 λεπτα τι ειναι το σωστο.
δεν σε πιστευω οτι και να λες....σαν να μου λες εμενα πες μου παραγωγος του χ ποσο ειναι και να μην θυμαμαι....καποια πραγματα και 100 χρονων να φτασεις δεν τα ξεχνας.
 

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
δεν σε πιστευω οτι και να λες....σαν να μου λες εμενα πες μου παραγωγος του χ ποσο ειναι και να μην θυμαμαι....καποια πραγματα και 100 χρονων να φτασεις δεν τα ξεχνας.
Κοιταξε δεν εχω ξεχασει τον τροπο σκεψης κατι που οφειλεται και στην τωρινη μου σχολη σιγουρα αλλα τις απαντησεις ναι τις εχω ξεχασει απο αποψη παπαγαλιας κατι το οποιο δεν ισχυει οταν εδινα, ωστοσο μπορω να τις βγαλω απο μονος μου. Οτι κανεις και εσυ με τα μαθηματικα δηλαδη που απο τη φυση τους ειναι ετσι.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 762 μηνύματα.
καλα για να γραψεις 19.9 σπασικλακι θα ησουνα.νομιζω υπερβαλλεις.και μιλαμε για 4 χρονια μετα.αποκλειεται να τα χεις ξεχασεις τοσο.
Ο παλιός γνωστός Ευκλείδης!!! Πάντα γλυκομιλητος 🤣🤣
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοιταξε δεν εχω ξεχασει τον τροπο σκεψης κατι που οφειλεται και στην τωρινη μου σχολη σιγουρα αλλα τις απαντησεις ναι τις εχω ξεχασει απο αποψη παπαγαλιας κατι το οποιο δεν ισχυει οταν εδινα, ωστοσο μπορω να τις βγαλω απο μονος μου. Οτι κανεις και εσυ με τα μαθηματικα δηλαδη που απο τη φυση τους ειναι ετσι.
Βασίλη σε ποια σχολή είσαι;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,844 μηνύματα.
Ο παλιός γνωστός Ευκλείδης!!! Πάντα γλυκομιλητος 🤣🤣
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Βασίλη σε ποια σχολή είσαι;
για πλακα το ειπα μωρε και δεν νομιζω ο βασιλης να παρεξηθηκε
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 762 μηνύματα.
για πλακα το ειπα μωρε και δεν νομιζω ο βασιλης να παρεξηθηκε
Κανένας δεν σε παρεξηγεί, όλοι σε συμπαθούμε. Κι εγώ για πλάκα το είπα γιατί μου αρέσουν κάτι τέτοιες "αβρότητες" δικές σου! Γουστάρω πολυ είναι η αλήθεια 😍
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 762 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Guest 202274

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα πήγα τόσο καλά βιολογία (περίπου 18), αλλά δεν ήρθε το τέλος, ε; Δώστε λίγη αισιοδοξία σε εμένα και στους υπόλοιπους υποψηφίους, οι έμπειροι των παλαιότερων ετών στις πανελλαδικές! Αν είστε στην ίδια θέση με εμένα παιδιά, πάμε να σκίσουμε στα υπόλοιπα! Όταν τελειώσει όλο το πανηγύρι κοιτάμε σχολές, βάσεις κτλ
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν τα πήγα τόσο καλά βιολογία (περίπου 18), αλλά δεν ήρθε το τέλος, ε; Δώστε λίγη αισιοδοξία σε εμένα και στους υπόλοιπους υποψηφίους, οι έμπειροι των παλαιότερων ετών στις πανελλαδικές! Αν είστε στην ίδια θέση με εμένα παιδιά, πάμε να σκίσουμε στα υπόλοιπα! Όταν τελειώσει όλο το πανηγύρι κοιτάμε σχολές, βάσεις κ
Δεν είναι και άσχημος βαθμός το 18, εξαρτάται και που θες να περασεις. Άλλωστε σημασία δεν έχει να γράψεις τέλεια, αλλά καλυτερα απο τους άλλους.
Εγώ που έχασα 7 μονάδες από τα μαθηματικά γιατί δε διάβασα σωστά την εκφώνηση; :hehe:
Θα είχα γράψει άριστα πάντως, κρίμα
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
δεν σε πιστευω οτι και να λες....σαν να μου λες εμενα πες μου παραγωγος του χ ποσο ειναι και να μην θυμαμαι....καποια πραγματα και 100 χρονων να φτασεις δεν τα ξεχνας.
μη σου κάνει εντύπωση, use it or lose it, είχα γράψει 20 στα εύκολα μαθήματα της οικονομικής κατεύθυνσης και πραγματικά δεν θυμόμουν τπτ όχι 4 χρόνια μετά ούτε τον επόμενο... Εδώ μου κάνανε εντύπωση και τα ίδια τα μηνύματά μου που έγραφα στα αντίστοιχα νήματα των μαθημάτων μέρες μετά τις πανελλήνιες, τα οποία ξαναδιάβασα μετά από χρόνια
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,792 μηνύματα.
Δεν τα πήγα τόσο καλά βιολογία (περίπου 18)
the naked gun facepalm GIF
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,986 μηνύματα.
Γτ κράζουν στο τικ τοκ το θέμα Δ; Εμένα μου φάνηκε νορμαλ. Έχει κάτι που δεν βλέπω;
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γτ κράζουν στο τικ τοκ το θέμα Δ; Εμένα μου φάνηκε νορμαλ. Έχει κάτι που δεν βλέπω;
Είχε δύο απαντήσεις και δεν ήταν τόσο σαφής(έστω για εμένα) ότι έπρεπε να πάρουμε δύο τρόπους για το πως θα μπει η αλληλουχία του rrna...
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δεν τα πήγα τόσο καλά βιολογία (περίπου 18), αλλά δεν ήρθε το τέλος, ε; Δώστε λίγη αισιοδοξία σε εμένα και στους υπόλοιπους υποψηφίους, οι έμπειροι των παλαιότερων ετών στις πανελλαδικές! Αν είστε στην ίδια θέση με εμένα παιδιά, πάμε να σκίσουμε στα υπόλοιπα! Όταν τελειώσει όλο το πανηγύρι κοιτάμε σχολές, βάσεις κτλ
Ίδια κατάσταση και εγώ :( ενώ στηριζομουν στην βιολογία τώρα η τελευταία μου ελπίδα είναι η φυσική γιατί η χημεία...δεν.
 

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Μάνα μήπως είσαι λίγο μαζοχίστρια ; :lol:
Ατιμούτσικη και εκείνη σαν τον Ντέβιλ...
πραγματικά δεν θυμόμουν τπτ όχι 4 χρόνια μετά ούτε τον επόμενο...
Εγώ πάντως από το ΑΟΘ της 3ης λυκείου 3 πράγματα κράτησα
-Προσφορά Ζήτηση
-ΑΕΠ
-Κόστη Επιχειρήσεων (TC κλπ)
Δεν θυμάμαι ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ από το Αοθ...
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

itsmet

Νεοφερμένος

Η itsmet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μια χαρά είναι το 18, δεν ξέρω βέβαια τι σχολή θες, αλλά είναι υψηλός βαθμός, καλή επιτυχία σε όλα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top