Χωρισμός. Και τώρα τι κάνουμε;

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Όπως επίσης με την παρέα δεν διστάζεις και τόσο όσο μόνη σου, για διάφορα θέματα, και πράξεις -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Συγνωμη που θα σας ζαλισω λιγο αλλα θελω να ακουσω μια αντικειμενικη γνωμη γιατι πραγματικα νιωθω τοσο μπερδεμενη...ειχα σχεση εδω και τρια χρονια με ενα παιδι μεγαλυτερο μου 2 χρονια..τον πρωτο χρονο τον ειχα απατησει(δεν ηταν κατι φοβερο ..ενα φιλι ηταν αλλα το ασχημο ηταν οτι
δεν το εμαθε απο εμενα)και μετα απο τσακωμους
,λιγο βρισιμο������ και κλαμα απο μερους του με συγχωρεσε..τα επομενα δυο χρονια ημασταν πολυ καλα εχω πολυ ομορφες αναμνησεις..οι τσακωμοι υπηρχαν βεβαια..Στη σχεση γενικα εγω ημουν πιο χαλαρη και αυτο το εκανε ανασφαλη και να τρεχει σχεδον απο πισω μου ..ο λογος πουχωρισαμε ηταν οτι μου μιλουσε ενα παιδι το οποιο με γουσταρε (εγω του ειχα πει οτι εχω σχεση και τον βλεπω φιλικα)..το αγορι μου νευριασε μεναυτο μου ελεγε οτι παλι τον κοροιδευα και οτι φοβοταν οτι θα γινουν τα ιδια νε παλια και μεσα στα νευρα ειπαμε χοντραδες και δεν ξαναμιλησαμε απο τοτε (εχει ενα μηνα) ειπαμε οτι δεν πηγαινε αλλο ...απο τοτε αυτος ανεβαζε συνεχεια σποντες εστελνε στις φιλες μου και τις ρωτουσε για μενα..μετα απο ενα σημειο ομως αρχισε να δειχνει οτι τον εκνευριζω οτι ειναι θυμωμενος μαζι μου ..μεχρι που με διεγραψε και απο φιλη πριν κατι μερες επειδη με εκανε φολλοου ενα παιδι που ειχαμε κανει κατι παλια...εγω δεν ανταποκριθηκα καθολου στις ποντες που πετουσες δεν εκανα τιποτα απολυτως..ουτε τον προκαλεσα με αλλα αγορια η κατι τετοιο..δεν ξερω γιατι κανει ετσι..δειχνει σαν να με εχει μισησει να με εχει συχαθει..δεν ξερω τι θελει πλεον...το καλοκαιρι θα ειμαστε αναγκαστικα μαζι λογω παρεας και δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω..προφανως και τον αγαπαω ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Στο ενα θέμα γίνονται όλα κ*λος με τις βάσεις για ιατρικές.

Στο άλλο "νεανικές απόψεις για τη πολιτική" breeding ground για τα απανταχού trolls.

Μήπως μπερδεύτηκες και ήθελες να γράψεις στο ftou.gr ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Μνημονικός κανόνας : Αν καταφέρεις να ξεγελάσεις κάποιον δεν σημαίνει ότι είναι χαζός. Απλά σημαίνει ότι δεν είσαι άξιος της εμπιστοσύνης του. (Μπουκόφσκι)

Λογικά από τη στιγμή που έμαθε ότι τον απάτησες σταμάτησε να υπάρχει και η εμπιστοσύνη του προς το πρόσωπό σου. Και οι περισσότερες σχέσεις, αργά ή γρήγορα, τελειώνουν όταν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη.

Τον αγαπάς και τον απάτησες; Μήπως να σκεφτείς ότι ίσως να είναι καλύτερα χωρίς κάποια που τον πληγώνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Συγνωμη που θα σας ζαλισω λιγο αλλα θελω να ακουσω μια αντικειμενικη γνωμη γιατι πραγματικα νιωθω τοσο μπερδεμενη...ειχα σχεση εδω και τρια χρονια με ενα παιδι μεγαλυτερο μου 2 χρονια..τον πρωτο χρονο τον ειχα απατησει(δεν ηταν κατι φοβερο ..ενα φιλι ηταν αλλα το ασχημο ηταν οτι δεν το εμαθε απο εμενα)και μετα απο τσακωμους
,λιγο βρισιμο������ και κλαμα απο μερους του με συγχωρεσε....οι τσακωμοι υπηρχαν γιατι και οι συνθηκες ηταν δυσκολεες....Στη σχεση γενικα εγω ημουν πιο χαλαρη και αυτο το εκανε ανασφαλη και να τρεχει σχεδον απο πισω μου ..ο λογος πουχωρισαμε ηταν οτι μου μιλουσε ενα παιδι το οποιο με γουσταρε (εγω του ειχα πει οτι εχω σχεση και τον βλεπω φιλικα)..το αγορι μου νευριασε μεναυτο μου ελεγε οτι παλι τον κοροιδευα και οτι φοβοταν οτι θα γινουν τα ιδια νε παλια και μεσα στα νευρα ειπαμε χοντραδες και δεν ξαναμιλησαμε απο τοτε (εχει ενα μηνα) ειπαμε οτι δεν πηγαινε αλλο ...απο τοτε αυτος ανεβαζε συνεχεια σποντες εστελνε στις φιλες μου και τις ρωτουσε για μενα..μετα απο ενα σημειο ομως αρχισε να δειχνει οτι τον εκνευριζω οτι ειναι θυμωμενος μαζι μου ..μεχρι που με διεγραψε και απο φιλη πριν κατι μερες επειδη με εκανε φολλοου ενα παιδι που ειχαμε κανει κατι παλια...εγω δεν ανταποκριθηκα καθολου στις ποντες που πετουσες δεν εκανα τιποτα απολυτως..ουτε τον προκαλεσα με αλλα αγορια η κατι τετοιο..δεν ξερω γιατι κανει ετσι..δειχνει σαν να με εχει μισησει να με εχει συχαθει..δεν ξερω τι θελει πλεον...το καλοκαιρι θα ειμαστε αναγκαστικα μαζι λογω παρεας και δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω..προφανως και τον αγαπαω ακομα..
Αυτά που περιγράφεις δεν είναι σχέση. Είναι ναυτία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
seriously bruh?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drina

Νεοφερμένος

Η Drina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ουτε τον αγαπας ουτε τιποτα.
Ασ'τον να φυγει να ησυχασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Άλλον θέλεις, άλλον φιλάς και με άλλον είσαι. Αστον ήσυχο πραγματικά, σίγουρα του αξίζει κάποια που να είναι αποκλειστικά με εκείνον και όχι να δίνει φιλιά στον πρώτο τυχόντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.



Έκανε μία ερώτηση, δεν νομίζω ότι έγραψε για να κάνετε κήρυγμα και να βγάλετε τα απωθημένα σας. Όπου, παρεμπιπτόντως, μην συγχέουμε το σεξ με το να αγαπάς ένα άτομο. Το σεξ είναι μια καθημερινή απόλαυση, ενώ το να αγαπάς ένα άτομο είναι something higher.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είστε μερικοί αρκετά judgmental :)

Fact1: Από τη στιγμή που τον απάτησες πάντα υπήρχε μέσα του η φωτιά του κινδύνου ότι θα επαναληφθεί η προδοσία (αν και δεν ήταν κάτι αντικειμενικά τρομερό αλλά σίγουρα ήταν λάθος σου, που πλήγωσε έναν άνθρωπο και είναι ικανό να καταστρέψει αν όχι τη σχέση, σίγουρα την εμπιστοσύνη).
Fact2: Το γεγονός ότι εσύ είσαι χαλαρή, θεωρώ ότι τον αρρωσταίνει περισσότερο και του βγαίνει μια παθολογική ζήλια και ένα συνεχόμενο κυνήγι συνοδευόμενη με μια ατέρμονη και ανεξέλεγκτη υποψία. Όλα αυτά τα 2 χρόνια ,προφανώς, τα έφερνε σε ισορροπία και είχε εντοπίσει μια φερεγγυότητα, όμως αυτό σιγοέβραζε μέσα του και όταν είδε ότι σε διεκδικούν και άλλοι και προηγούμενοι, επανέφερε στο μυαλό του ότι "ΘΑ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΞΑΝΑ". Δεν μπορούσε να κοιμηθεί, να βρεί τις ισορροπίες και θεώρησε καλύτερο να χωρίσετε παρά να ζει με αυτό το πράγμα. (εδώ ερχόμαστε στην παροιμία, εν τέλει, γυαλί που ραγίζει δεν ξανακολλάει)
Fact3: Η στάση σου θαρρώ ότι δεν είναι η καλύτερη (όλο αυτό το yolo-χαλαρουίτα λες και δεν συμβαίνει τίποτα). Προφανώς, έχεις αισθήματα για αυτόν, αλλά η ζήλια, από την πλευρά του, υπερκαλύπτει αυτά τα αισθήματα. Άρα, αφού τον θες η θα τον διεκδικήσεις με νύχια και με δόντια, αρκεί να κάνετε μια συζήτηση και να του ανοίξεις τα χαρτιά σου γιατί είναι άνθρωπος που τον θες, η αν δεν είσαι σίγουρη, τον αφήνεις να ανοίξει τα φτερά του και να φύγει μακριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ στο iSchool έχουμε και Ιατρούς, και τετραπέρατους εκτιμητές και master lovers!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλοντας να δω λίγο πιο σφαιρικά την 3ετή σχέση σας (όσο γίνεται αυτό με δεδομένο ότι έχουμε μόνο την δική σου άποψη και όχι την δικιά του), καταλήγω στα εξής facts:

1. Φίλησες άλλον και δεν το έμαθε από εσένα (λάθος χειρισμός δικός σου νούμερο 1)
2. Συνέχισε να είναι μαζί σου 2 χρόνια μετά απ' αυτό παρότι απ' όσα γράφεις ένιωθε ανασφαλής (λάθος χειρισμός δικός του νούμερο 1)
3. Κάνει σαν 5χρονο, σε διαγράφει από παντού παρότι ρωτάει τις φίλες σου για σένα και δεν σε αντικρίζει στα ίσια (λάθος χειρισμός δικός του νούμερο 2).
4. Μπαίνεις στο ischool και ρωτάς αντικειμενική άποψη :P (λάθος χειρισμός δικός σου νούμερο 2).

Προσοχή ότι δεν σχολιάζω ή κρίνω σωστές/λάθος τις πράξεις σαν πράξεις, αλλά το πώς τις διαχειριστήκατε. Δεν σε κρίνω λάθος επειδή φίλησες άλλον, αλλά επειδή αυτός έπρεπε να το μάθει από τρίτο, δεν τον κρίνω λάθος επειδή έκατσε μαζί σου μετά απ' αυτό, αλλά επειδή επί 2 χρόνια αντί να σου ξεκαθαρίσει ότι δεν σε εμπιστεύεται τα κατάπινε όλα ώσπου δεν άντεξε και έσκασε. I'm no saint για να κάνω κριτική σε κάτι άλλο.

Κοινώς βλέπω μία σχέση φορτωμένη παρεξηγήσεις και πράγματα που δεν ειπώθηκαν και τελικά βούλιαξε λόγω όλων των συσσωρευμένων καταστάσεων.
Και πάμε στο ζουμί...το θες το παιδί ή θες να προχωρήσεις; Γιατί αν ναι, πρέπει να είστε ξεκάθαροι ο ένας με τον άλλον και να μην αφήνετε πράγματα να αιωρούνται. Αν τον θες, κυνήγα το, τουλάχιστον να είστε ειλικρινείς και ο ένας με τον άλλον και με τον εαυτό σας για 1 φορά στα 3 χρόνια σχέσης. Βλέπω ότι είσαι όμως 17 χρονών, έχεις όλο τον χρόνο να κάνεις σχέσεις και πράγματα σωστά ή λάθος...μην αναλωθείς σ αυτόν ίσα για το γαμώτο της υπόθεσης, παρά μόνο αν πιστεύεις ότι είναι κάτι το ξεχωριστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερινύς, την περίμενα την απάντησή σου! Και από αυτά που έγραψες, καλά έκανα! Εγώ πάντως επιμένω ότι έχεις τετράγωνη λογική άσχετα αν εσύ δεν το δέχεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ερινύς, την περίμενα την απάντησή σου! Και από αυτά που έγραψες, καλά έκανα! Εγώ πάντως επιμένω ότι έχεις τετράγωνη λογική άσχετα αν εσύ δεν το δέχεσαι!

Ω, γλυκούλα. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Με το Μπαρδον...αλλα γιατι απευθυνεσε σε εμας που οπως και να το κανουμε δε σε ξερουμε δε μας ξερεις....και οχι σε καποιο φιλικο ή και συγγενικο σου προσωπο; νομιζω στην δευτερη περιπτωση τα αποτελεσματα θα ειναι πολυ καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε κάποιον άγνωστο μιλάς πιο εύκολα για τις πουτανιές που χεις κάνει, δεν θα σε κρίνουν τόσο όσο κάποιος κοντινός φίλος/γνωστός. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Θέλοντας να δω λίγο πιο σφαιρικά την 3ετή σχέση σας (όσο γίνεται αυτό με δεδομένο ότι έχουμε μόνο την δική σου άποψη και όχι την δικιά του), καταλήγω στα εξής facts:

1. Φίλησες άλλον και δεν το έμαθε από εσένα (λάθος χειρισμός δικός σου νούμερο 1)
2. Συνέχισε να είναι μαζί σου 2 χρόνια μετά απ' αυτό παρότι απ' όσα γράφεις ένιωθε ανασφαλής (λάθος χειρισμός δικός του νούμερο 1)
3. Κάνει σαν 5χρονο, σε διαγράφει από παντού παρότι ρωτάει τις φίλες σου για σένα και δεν σε αντικρίζει στα ίσια (λάθος χειρισμός δικός του νούμερο 2).
4. Μπαίνεις στο ischool και ρωτάς αντικειμενική άποψη :P (λάθος χειρισμός δικός σου νούμερο 2).

Προσοχή ότι δεν σχολιάζω ή κρίνω σωστές/λάθος τις πράξεις σαν πράξεις, αλλά το πώς τις διαχειριστήκατε. Δεν σε κρίνω λάθος επειδή φίλησες άλλον, αλλά επειδή αυτός έπρεπε να το μάθει από τρίτο, δεν τον κρίνω λάθος επειδή έκατσε μαζί σου μετά απ' αυτό, αλλά επειδή επί 2 χρόνια αντί να σου ξεκαθαρίσει ότι δεν σε εμπιστεύεται τα κατάπινε όλα ώσπου δεν άντεξε και έσκασε. I'm no saint για να κάνω κριτική σε κάτι άλλο.

Κοινώς βλέπω μία σχέση φορτωμένη παρεξηγήσεις και πράγματα που δεν ειπώθηκαν και τελικά βούλιαξε λόγω όλων των συσσωρευμένων καταστάσεων.
Και πάμε στο ζουμί...το θες το παιδί ή θες να προχωρήσεις; Γιατί αν ναι, πρέπει να είστε ξεκάθαροι ο ένας με τον άλλον και να μην αφήνετε πράγματα να αιωρούνται. Αν τον θες, κυνήγα το, τουλάχιστον να είστε ειλικρινείς και ο ένας με τον άλλον και με τον εαυτό σας για 1 φορά στα 3 χρόνια σχέσης. Βλέπω ότι είσαι όμως 17 χρονών, έχεις όλο τον χρόνο να κάνεις σχέσεις και πράγματα σωστά ή λάθος...μην αναλωθείς σ αυτόν ίσα για το γαμώτο της υπόθεσης, παρά μόνο αν πιστεύεις ότι είναι κάτι το ξεχωριστό.

Το φακτ νούμερο 2 δεν είναι απόλυτα δικό του λάθος. Πιστεύω ότι κάποιος νιώθει ασφαλής όταν ο σύντροφος του τού εμπνέει ασφάλεια, ειλικρίνεια και εμπιστοσύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Σε κάποιον άγνωστο μιλάς πιο εύκολα για τις πουτανιές που χεις κάνει, δεν θα σε κρίνουν τόσο όσο κάποιος κοντινός φίλος/γνωστός. :hehe:
θα τις πεις τις πουτανιες αλλα θα μπορεις να παρεις τις σωστες συμβουλες απο εναν αγνωστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γιατί όχι δηλαδή; Το ίδιο καλές συμβουλές μπορεί να δώσει ο άγνωστος και ο γνωστός. Ο καθένας σκέφτεται διαφορετικά οπότε ίσως να ζητήσει και από τους δυο συμβουλές και μετά να αποφασίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το φακτ νούμερο 2 δεν είναι απόλυτα δικό του λάθος. Πιστεύω ότι κάποιος νιώθει ασφαλής όταν ο σύντροφος του τού εμπνέει ασφάλεια, ειλικρίνεια και εμπιστοσύνη.
Το ανασφαλές αγοράκι θα παραμείνει για πάντα ένα ανασφαλές αγοράκι. Μην ρίχνουμε το φταίξιμο σε άτομα που δεν φταίνε. Ένας ανασφαλής, ζηλιάρης άνθρωπος θα κάνει τα ΙΔΙΑ ακόμα και αν τα φτιάξει με τον Πάπα -- μορφάρα ο Γιωργάρας. Και όποιος είναι ανασφαλής, είναι άξιος της μοίρας του. Να αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top