Χορός

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
μεχρι τελος τα Χριστούγεννα θα βάλω point!!!!! :D

Kαλη επιτυχια :D

Kαι οπως ειπαμε: ασκησεις για τα ποδια και ισορροπια στις μυτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μου έχουν λείψει τόσο πολύ οι πουέντ γαμώτο. Και χαλάνε αν δεν κάνεις μάθημα κανονικά με τον καιρό. Και πόσο πια να περπατάω σπίτι και να χοροπηδάω; Παθαίνει σοκ η μαμά. =/

Μπαλλέτοοοοοοοοοοο :heart:

Έχει και παράσταση ο μιχάλης τώρα κοντά. YEAH!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Oταν θ'ανεβεις στις pointe να δεις :p.Εγω,πχ,μπορω να σταθω αρκετη ωρα πανω τους και να κανω arebesques.
εγω να δεις πως εχω μείνει....μπραβο ρε παιδι. μονο ενα τετοιο αγορι εχω συναντησει στη ζωη μου....και να φανταστεις εχω σταματησει απο τα 9 μου(κανοντας ηδη απο τα τρια κλασσικο)αλλα ο,τι εφτιαξα στο μπαλετο ακομα μενει γαμπες σωστα δαχτυλα για ισορροπια,ανοιγματα....ειναι βεβαια και βασει τη καθηγητρια γιατι ειναι καποιες οχι και τοσο απαιτητικες που παιδια με ικανοτητες τα χαντακωνουν......
-----------------------------------------
ρε παιδια καλα ολα αυτα αλλα ξερει κανεις καμια σχολη λατιν σχετικα φτηνη...παω ηδη χορο και θελω να κανω και αλλα ειδη αλλα ειναι πολλα τα εξοδα....καιμια προταση για κατι φτηνο λοιπον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
δυστυχως αν και κανω χρονια χορο δεν ξερω καποια σχολη λατιν,παντα εκανα σεμιναρια η μεσα στα μαθηματα του μοντερνου.αν βρεις τιποτα καλο πες το και σε εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σεμιναρια?που και ποσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λάτιν, φθηνό, χμ, έχω κάτι υπόψην αλλά μένεις αρκετά μακριά ρε συ και δεν νομίζω να αξίζει να έρχεσαι μέχρι το κέντρο για μια σχολή. Έχεις ψάξει καλά όλες τις σχολές της περιοχής σου και των γύρω; =/

Α! Κάτι άσχετο, ορολογία μπαλλέτου:https://www.abt.org/education/dictionary/index.html

Το εντόπισα σήμερα :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Λάτιν, φθηνό, χμ, έχω κάτι υπόψην αλλά μένεις αρκετά μακριά ρε συ και δεν νομίζω να αξίζει να έρχεσαι μέχρι το κέντρο για μια σχολή. Έχεις ψάξει καλά όλες τις σχολές της περιοχής σου και των γύρω; =/

Α! Κάτι άσχετο, ορολογία μπαλλέτου:https://www.abt.org/education/dictionary/index.html

Το εντόπισα σήμερα :heart:

Επισης:

www.dance.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα φέτος και μου αρέσει πολυ! Πηγαίνω σε μια ιδιωτική σχολή μια φορά την εβδομάδα. Μαθαίνω hip-hop, latin και salsa. Μπορεί να ειναι λίγο ακριβά τα δίδακτρα αλλά πιστεύω οτι αξίζει και θα το συνεχίσω για αρκετά χρόνια.Είναι ένα ωραίο χόμπι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αν και είμαι άσχετη από χορό και θεωρώ τον εαυτό μου επιεικώς ατάλαντη σε αυτό...:Pδεν πιστεύω ότι το λέω εγώ τέτοιο πράγμα:P.....άρχισα να κάνω μαθήματα λάτιν!Δε βαριέσαι...έτσι να γυμναζόμαστε κιόλας!!Είναι πολύ ωραίο!!Έχουμε μάθει μέχρι στιγμής salsa και τσα-τσα....Και έπεται συνέχεια...:Pτρέμε σκηνή...τρέμε...χιχοχι...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Πώς προλαβαίνεται μερικά παιδιά και κάνετε δύο είδη χορού ταυτόχρονα? Θα' θελα να το κάνω κι εγώ αλλά ήδη, το ένα είναι 2 φορές την εβδομάδα. Δεν έχετε άλλες εξωσχολικές δραστηριότητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina3a2

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
οοοοο.... 13 μερες και τις πήρα τις ποεντ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ο χορος τα σπαει...δεν ειναι για μενα μονο τροπος γυμναστικης αλλα κ τροπος εκφρασης και εκτονωσης συναισθηματων..
ασχολουμαι απο πρωτη δημοτικου με το μπαλετο, εχω κανει κ λιγο τζαζ...
οσο για τις πουεντ, ειναι μεγαλο ζορι στην αρχη...τα δικα μου ποδια προσωπικα τους πρωτους δυο μηνες ματωναν και μετα απο καθε μαθημα εκανα ποδολουτρο.οταν ομως αρχισεις να συνηθιζεις και μπορεις να κανεις και αλλα πραγματα εκτος απο ρελεβε πορωνεσαι ακομα περισσοτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Πώς προλαβαίνεται μερικά παιδιά και κάνετε δύο είδη χορού ταυτόχρονα? Θα' θελα να το κάνω κι εγώ αλλά ήδη, το ένα είναι 2 φορές την εβδομάδα. Δεν έχετε άλλες εξωσχολικές δραστηριότητες?

Να συμπληρώσω την ερώτησή μου...
Διαβάζω, π.χ., στα πρώτα post, τη SoZi να λέει ότι κάνει μοντέρνο, μπαλέτο, λάτιν κτλ όλα μαζί. Πώς γίνεται αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Πώς προλαβαίνεται μερικά παιδιά και κάνετε δύο είδη χορού ταυτόχρονα? Θα' θελα να το κάνω κι εγώ αλλά ήδη, το ένα είναι 2 φορές την εβδομάδα. Δεν έχετε άλλες εξωσχολικές δραστηριότητες?
Εγώ πηγαίνω κάθε Σάββατο για μία ώρα τον κάθε χορό(Κάνω τρεις χορούς-τρεις ώρες). Έχω και άλλες δραστηριότητες αλλά με βολεύει εκείνη την ήμερα που έχουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Α, κάθε βδομάδα άλλο είδος? Αλλά και πάλι... Αν πηγαίνεις στο ένα τμήμα τη μία βδομάδα στο άλλο την επόμενη, δε χάνεις πράγματα που κάνουν τα παιδιά του ενός ή του άλλου τμήματος όταν δεν είσαι εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Λεω να παω να μα8ω τανγκο εγω!!!!!
τι λετε????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Πήγαινε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
τάνγκο απλά θεικό ξεκίνα με ευρώπαικό που δεν θέλει φοβερή τεχνική και συνέχισε με αργεντίνικο αφου θα έχεις εξοικιωθεί αρκετά με το τάνγκο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Λεω να παω να μα8ω τανγκο εγω!!!!!
τι λετε????:D

τάνγκο απλά θεικό ξεκίνα με ευρώπαικό που δεν θέλει φοβερή τεχνική και συνέχισε με αργεντίνικο αφου θα έχεις εξοικιωθεί αρκετά με το τάνγκο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ξεκινησει με χιλια!!!

Συμφωνω με το αγγελικακι,παρολο που το αργεντινικο ειναι καλυτερο για αρχη (για να μπει στα βαθια νερα ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αυτά τα 2 είναι διαφορετικοί χοροί???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top