Χιονίζει σε σας;

Χιόνισε/ζει στην περιοχή σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
  • Ναι

    Ψήφοι: 24 50.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 24 50.0%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:clapup:



Λένε αύριο ότι θα το στρώσει παντού όπως και σήμερα οπότε ανοίγω αυτό το θέμα. Ο καθένας γράφει περιοχή αν χιονίζει ή όχι και αν μπορεί φωτό αν χιονίζει... :P ....

Ας χαρούμε το χιόνι λοιπόν παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
στο χωριό μου οχι στο στρουμφοχωριό ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Señora

Νεοφερμένος

Η Αριάνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έξω έχει χιόνι ή μύτη μου κρυώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έξω έχει χιόνι ή μύτη μου κρυώνει
Το σπίτι μου ιγκλού γεμάτο είναι από σκόνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Σε εμάς χιόνισε χθες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παντού χιόνι. Στη Θεσσαλονίκη ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
εγω γυρισα σημερα ειχα παει 7 μερες στο παρισι.πολυ κρυο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τελικά τι έγινε ; Χιονίζει σε σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ναι. Ξανά από χθες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη για να χιονίσει πρέπει να κάνουμε καμία ανθρωποθυσία λογικά. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P Στην Κόρινθο χιονίζει έχει πάρα πολλά χρόνια να το στρώσει για να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εδω χιονίζει με διακοπές απο χθες το βράδυ αλλα δεν το εχει στρώσει, μονο στα αυτοκίνητα και σε κατι σκεπές το'χει πιάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη για να χιονίσει πρέπει να κάνουμε καμία ανθρωποθυσία λογικά. :'(
:hehe: Είναι που έχετε θάλασσα μωρέ, σπάνια χιονίζει κοντά σε θάλασσα.
Ούτε σ' εμάς έχει ρίξει καθόλου, χθες από νωρίς το βράδυ έριχνε λιγάκι χιονόνερο κι αυτό είναι όλο. Δεν με χαλάει όμως.
Πάντως έχει απίστευτο κρύο, πριν λίγο βγήκα στο μπαλκόνι να δω το θερμόμετρο και έχει πάει λίιιιγο πιο κάτω από το 0.:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:hehe: Είναι που έχετε θάλασσα μωρέ, σπάνια χιονίζει κοντά σε θάλασσα.
Ούτε σ' εμάς έχει ρίξει καθόλου, χθες από νωρίς το βράδυ έριχνε λιγάκι χιονόνερο κι αυτό είναι όλο. Δεν με χαλάει όμως.
Πάντως έχει απίστευτο κρύο, πριν λίγο βγήκα στο μπαλκόνι να δω το θερμόμετρο και έχει πάει λίιιιγο πιο κάτω από το 0.:cold:
Μα παλιά χιόνιζε κάθε χρόνο και μετά μας άφησαν τα χιόνια. :'( Α λίγο κάτω από το μηδέν; Εδώ λέει -6 το κινητό μου και επειδή είμαι και μαζόχα βγήκα στο μπαλκόνι για μισό λεπτό και μπήκα σπίτι παγάκι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Μα παλιά χιόνιζε κάθε χρόνο και μετά μας άφησαν τα χιόνια. :'( Α λίγο κάτω από το μηδέν; Εδώ λέει -6 το κινητό μου και επειδή είμαι και μαζόχα βγήκα στο μπαλκόνι για μισό λεπτό και μπήκα σπίτι παγάκι. :hehe:
Αχ... Το παλιά δυστυχώς είναι παλιά κι εκεί φοβάμαι πως θα μείνει με την αλλαγή που έχει υποστεί το κλίμα.:/:
Θυμάμαι κι εγώ κάτι χειμώνες που ήταν όπως αυτός εδώ, αλλά συνέχεια έτσι και από νωρίς. Τα τελευταία χρόνια είχαμε ήπιους χειμώνες και αυτό ανέβασε τον μέσο όρο της θερμοκρασίας, είμαστε και μέσα σε πόλεις όπου τα κλιματιστικά δουλεύουν συνέχεια, για να μην πω για τις σόμπες. Οπότε δύσκολο το κόβω να δούμε χιόνι.
΄Οσο για το μπαλκόνι, σκέψου να έπρεπε να βγεις για να απλώσεις πλυντήριο, όπως θα κάνω εγώ σε λίγο. Αν δείτε και δεν ξαναγράφω, στείλτε κάποιον να με ξεπαγώσει, θα έχω γίνει κασάτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη για να χιονίσει πρέπει να κάνουμε καμία ανθρωποθυσία λογικά. :'(

Σε εμάς πάντως χιονίζει ακόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το έχει στρώσει κανονικότατα :D Θεσσαλονικείς και Αθηναίοι κλαψ πάω χιονάνθρωπο να φτιάξω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Σε μας χιόνισε σήμερα αλλα όχι πολύ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top