Χιονίζει σε σας;

Χιόνισε/ζει στην περιοχή σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Ναι

Ψήφοι: 11 52.4%
  • Όχι

Ψήφοι: 10 47.6%

Ανώνυμος Αλκοολικός

Well-known member

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 5,026 μηνύματα.
Σοφάδες ναι
Αθήνα οχι

SofiaOk

New member

Η SofiaOk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ευρυτανία εδω! Χιονίζει τρεις μερες συνεχομενες, δυο μετρα χιονι. Εγω εχω αποκλειστει σπιτι μου:thumbsup:

Εχέμυθη

Well-known member

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,694 μηνύματα.
Well έξω απο Θεσσαλονίκη χιονίζει τόσο πολύ που σχεδόν έχουμε αποκλειστεί . Τό χιόνι εδώ που μένω ειναι πάνω από μισό μέτρο

Sapphire

Active member

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Well έξω απο Θεσσαλονίκη χιονίζει τόσο πολύ που σχεδόν έχουμε αποκλειστεί . Τό χιόνι εδώ που μένω ειναι πάνω από μισό μέτρο

Εδω εμεις χθες αποκλειστηκαμε στο κεντρο της Θεσσαλονικης το βραδυ και δεν υπηρχε μεσο για να παμε στα σπιτια μας!! Τοση ωρα ημασταν κεντρο και δεν ειδαμε ουτε ενα εκχιονιστικο να περναει να ριξει αλατια.

Εχέμυθη

Well-known member

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,694 μηνύματα.
Εδω εμεις χθες αποκλειστηκαμε στο κεντρο της Θεσσαλονικης το βραδυ και δεν υπηρχε μεσο για να παμε στα σπιτια μας!! Τοση ωρα ημασταν κεντρο και δεν ειδαμε ουτε ενα εκχιονιστικο να περναει να ριξει αλατια.
Αν είναι να βασιζεσαι στον Οασθ και στα εκχιονιστικα του δήμου άστο ! Σε άλλα νέα ο Ψωμιάδης ως προεκλογική καμπάνια μοιράζει δωρεάν αλάτι

fockos

Well-known member

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,712 μηνύματα.
Βγάλτε φωτογραφίες παιδιά. Να βλέπουμε...

Triant_3

Active member

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Στην Αθήνα ούτε νιφάδα. Περιμένουμε σύμφωνα με τους μετεωρολόγους χιόνι αύριο.

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια