1ο Πεδίο Φ.Π.Ψ. Αθήνας

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χριστίνα, σίγουρα όχι. Ούτε καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Μόρια δεν παίρνεις επιλέγοντας κατεύθυνση.Παίρνεις αν κάνεις μεταπτυχιακό η διδακτορικό σε οποιοδήποτε αντικείμενο της Φιλοσοφικής.Δηλαδή αν κάνεις μεταπτυχιακό στη φιλοσοφία η στην ιστορία της τέχνης η σε κάποιο άλλο τομέα έχεις επιπλέον μόρια για τον ασεπ φιλόλογων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν ότι προτιμούν πιο πολύ το πτυχιο φπψ να έχει κατεύθυνση παιδαγωγική και μετράει και πιο πολύ στο ασέπ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν ότι προτιμούν πιο πολύ το πτυχιο φπψ να έχει κατεύθυνση παιδαγωγική και μετράει και πιο πολύ στο ασέπ :p

καταρχασ γραφει την κατευθυνση στο πτυχιο ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δεν ξέρω λογικα όμως θα το γράφει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
κανεισ απο δω που περασε φετοσ φπψ υπαρχει η ειμαι μονη μου καλεεεεεεεε??????????:confused:εδω εχω γνωστουσ αθηνα που μου ειπαν οτι ξεραν 5 ατομα που περασαν εκει και απο το ischool ψυχη????αααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
κανεισ απο δω που περασε φετοσ φπψ υπαρχει η ειμαι μοη μου καλεεεεεεεε??????????:confused:

ΜόΝη κι έρμη η xristina elen στο ΦΠΨ της Αθήνας. (μια καθηγήτριά μου έλεγε: «Τι είναι αυτά τα Ψουψουψου; Δεν καταλαβαίνω.:confused:»). :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ΜόΝη κι έρμη η xristina elen στο ΦΠΨ της Αθήνας. (μια καθηγήτριά μου έλεγε: «Τι είναι αυτά τα Ψουψουψου; Δεν καταλαβαίνω.:confused:»). :P:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!!!σκασμοσ:P:P:P:P:P:P:P:Pολο και καποιοσ θα υπαρχει!!!τι στο καλο!!!περασα και εριξα γκαντεμια πισω μου μαλλον!!!:hmm::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!!!σκασμοσ:P:P:P:P:P:P:P:Pολο και καποιοσ θα υπαρχει!!!τι στο καλο!!!περασα και εριξα γκαντεμια πισω μου μαλλον!!!:hmm::P:P:P

Μόνη σου πάντως δεν θα 'σαι! Σίγουρο αυτο! Πέρασε μια από το Λύκειο μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Χαχαχα, Λέγε όσο μπορείς τέτοια :P:P. Κάτσε να έρθεις στις αίθουσες μας και να δεις άλλους 500 μέσα. Όταν θα νιώθεις ευγνώμων που χώρεσες κάπου στο ταβάνι κρεμασμένη σαν νυχτερίδα θα αλλάξεις άποψη γι'αυτήν την "γκαντεμιά". :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Χαχαχα, Λέγε όσο μπορείς τέτοια :P:P. Κάτσε να έρθεις στις αίθουσες μας και να δεις άλλους 500 μέσα. Όταν θα νιώθεις ευγνώμων που χώρεσες κάπου στο ταβάνι κρεμασμένη σαν νυχτερίδα θα αλλάξεις άποψη γι'αυτήν την "γκαντεμιά". :P :P
Έρχονται 500 άτομα καθημερινά στις παραδόσεις; Καλέ τί τμήμα είστε εσείς;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μόνη σου πάντως δεν θα 'σαι! Σίγουρο αυτο! Πέρασε μια από το Λύκειο μου... :P

αααα ιδου!!!βρεθηκε ακομα μια...ενταξει εξω υπαρχουν πολλεσ-λλοι π περασαν..στο ischool ομωσ δεν ειναι κανενασ απ αυτουσ μονο εγω?:P:clapup: βρηκα φπ βρηκα φκσ αλλα φπψ ουδει εδω μεσα!!:hmm::hmm: αυτο ειναι σαμποταζ:hmm::hmm::P:P:P:P:P:P:P:P:P

Έρχονται 500 άτομα καθημερινά στις παραδόσεις; Καλέ τί τμήμα είστε εσείς;:P

ανυπαρκτο!!?παιζει να ερχονται 500 ατομα καθε μερα?μωρε μπραβο!!!ενταξει οι πρωτοετεισ αντικειμενικα ερχονται ολοι στην αρχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ανυπαρκτο!!?παιζει να ερχονται 500 ατομα καθε μερα?μωρε μπραβο!!!ενταξει οι πρωτοετεισ αντικειμενικα ερχονται ολοι στην αρχη :P
Χαχαχαχαχαχαχαχα, μην το λές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πόσους εισαχθέντες είχε το Ψουψουψού φέτος, ρε παιδιά;

250; 300; 350;
Πώς θα έρχονται 500 στις παραδόσεις; Μπαίνουν και περαστικοί; Έχουν τέτοια χούγια;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πόσους εισαχθέντες είχε το Ψουψουψού φέτος, ρε παιδιά;

250; 300; 350;
Πώς θα έρχονται 500 στις παραδόσεις; Μπαίνουν και περαστικοί; Έχουν τέτοια χούγια;:hehe:
Σε μαθήματα δύσκολα έρχονται κι αυτοί που έχουν κοπεί. Στα άλλα λιγότεροι, φαντάζομαι. Να φανταστείς ο αδερφός μου μού λέει πως σε κάποια μαθήματα ζήτημα αν είναι όλοι τους 30 παιδιά. Φαντάσου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Πόσους εισαχθέντες είχε το Ψουψουψού φέτος, ρε παιδιά;

250; 300; 350;
Πώς θα έρχονται 500 στις παραδόσεις; Μπαίνουν και περαστικοί; Έχουν τέτοια χούγια;:hehe:

φετοσ πηρε 270 και σκεψου οτι απ αυτουσ παιζει να ερχονται η 100 βαρια!!χαχαχαχα:hmm:

Σε μαθήματα δύσκολα έρχονται κι αυτοί που έχουν κοπεί. Στα άλλα λιγότεροι, φαντάζομαι. Να φανταστείς ο αδερφός μου μού λέει πως σε κάποια μαθήματα ζήτημα αν είναι όλοι τους 30 παιδιά. Φαντάσου.:P

:confused::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: 30???να φανταστω πωσ και αυτοι οι 30 δε θα ειχαν τι να κανουν και περασαν να σκοτωσουν την ωρα τουσ?πωπω πωσ να αισθανεται ρε παιδια ενασ καθηγητησ πανεπιστημιου οταν πατανε το πολυ 10 παιδια στο μαθημα του?κριμα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βασικά ίσως είναι 500 (που λέτε) επειδή έρχονται και παιδιά από μεγαλύτερα έτη στο μάθημα που χρωστάνε. Εμείς μία φορά αλλάξαμε 3 φορές αίθουσα γιατί δεν χωρούσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Είμαστε γύρω στους 350 ανά έτος (στο facebook του Φ.Π.Ψ. του έτους μου, είμαστε 399 άτομα) και στα περισσότερα μαθήματα χωριζόμαστε σε κλιμάκια. Μπορεί και 4 μάλιστα. Αλλά υπάρχει παγίδα. Τα μαθήματα μας είναι κοινά. Κυρίως με το Φιλολογικό και το Ιστορικό-αρχαιολογικό, αλλά στα ψυχολογίας κάνουμε και με το πρόγραμμα. Μη ξεχάσω τα μαθήματα που προσφέρουμε στο χημικό στο μαθηματικό και στο φυσικό.

Θυμάμαι Γνωστική 2ου εξαμήνου... απλά ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ θέση. Διότι πριν από το μάθημα στην ίδια αίθουσα έκανε μάθημα το φιλολογικό (ή το πρόγραμμα, δε θυμάμαι) & φρόντιζε να μη σηκωθεί στην αλλαγή. Με το που έφευγε ο καθηγητής όρμαγαν από παντού για να πιάσουν σκαλιά, παράθυρα, κάγκελα. Καμιά 100αρια μέναν απέξω πάντως. Όποιος το έζησε θα το θυμάται πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Βασικά ίσως είναι 500 (που λέτε) επειδή έρχονται και παιδιά από μεγαλύτερα έτη στο μάθημα που χρωστάνε. Εμείς μία φορά αλλάξαμε 3 φορές αίθουσα γιατί δεν χωρούσαμε.

ΑΑΑ έχουμε και αυτούς :P. Ενώ έχει "φροντίσει" η φιλοσοφική, να υπάρχει διαφορετικό μάθημα για τα άλλα έτη καθώς είμαστε 22.000 φοιτητές συνολικά -φαντάζεσαι τι θα γινόταν-... υπάρχει μεγάλο ποσοστό που αποφασίζει πως οι ώρες του νέου προγράμματος βολεύουν περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Είμαστε γύρω στους 350 ανά έτος (στο facebook του Φ.Π.Ψ. του έτους μου, είμαστε 399 άτομα) και στα περισσότερα μαθήματα χωριζόμαστε σε κλιμάκια. Μπορεί και 4 μάλιστα. Αλλά υπάρχει παγίδα. Τα μαθήματα μας είναι κοινά. Κυρίως με το Φιλολογικό και το Ιστορικό-αρχαιολογικό, αλλά στα ψυχολογίας κάνουμε και με το πρόγραμμα. Μη ξεχάσω τα μαθήματα που προσφέρουμε στο χημικό στο μαθηματικό και στο φυσικό.

Θυμάμαι Γνωστική 2ου εξαμήνου... απλά ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ θέση. Διότι πριν από το μάθημα στην ίδια αίθουσα έκανε μάθημα το φιλολογικό (ή το πρόγραμμα, δε θυμάμαι) & φρόντιζε να μη σηκωθεί στην αλλαγή. Με το που έφευγε ο καθηγητής όρμαγαν από παντού για να πιάσουν σκαλιά, παράθυρα, κάγκελα. Καμιά 100αρια μέναν απέξω πάντως. Όποιος το έζησε θα το θυμάται πολύ καλά.

ωραιεσ εμπειριεσ ομωσ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top