Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είμαι η μόνη εδώ μέσα που τα μισώ και θέλω να γυρίσω Θεσσαλονίκη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Είμαι η μόνη εδώ μέσα που τα μισώ και θέλω να γυρίσω Θεσσαλονίκη. :/:

Μάλλον! Εγώ μισώ τη Θεσσαλονίκη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Είμαι η μόνη εδώ μέσα που τα μισώ και θέλω να γυρίσω Θεσσαλονίκη. :/:
Kαι η φιλη μου λεει οτι δεν ειναι ωραια.Οποτε ειναι εκει.Οποτε ερχεται εδω θελει να ξαναγυρισει πισω γιατι της ελειψαν τα γιαννενα.Βγαλε ακρη εσυ τωρα...μυστηρια πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Kαι η φιλη μου λεει οτι δεν ειναι ωραια.Οποτε ειναι εκει.Οποτε ερχεται εδω θελει να ξαναγυρισει πισω γιατι της ελειψαν τα γιαννενα.Βγαλε ακρη εσυ τωρα...μυστηρια πολη.

Εμένα η πόλη δεν μου λείπει ποτέ. Το σπίτι και το γεγονός ότι είμαι μόνη μου λείπει.
Άλλα περίμενα από τα Γιάννενα και άλλα είδα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μα τί τόσο μισητό έχει η πόλη?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμένα η πόλη δεν μου λείπει ποτέ. Το σπίτι και το γεγονός ότι είμαι μόνη μου λείπει.
Άλλα περίμενα από τα Γιάννενα και άλλα είδα. :/:
Στην σχολη δεν εκανες καμια φιλη??? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μα τί τόσο μισητό έχει η πόλη?:/:

Υγρασία, πράσινη/βρώμικη λίμνη, αγενέστατοι-τσιγκούνηδες πολίτες, απίστευτη ακρίβεια, χάλια αστική συγκοινωνία, όχι τρένα, χωρίς επιστροφή εισιτήρια, ακριβές μπύρες (διαφορά 60-70% σε σύγκριση με Θεσσαλονίκη) κτλ. Θες κι άλλα;

Στην σχολη δεν εκανες καμια φιλη??? :O
Έκανα φίλες. Αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι προτιμώ τη Θεσσαλονίκη από τα Γιάννενα. Άλλωστε 2 παιδιά είναι από Θεσσαλονίκη και κάνουμε παρέα και στα Γιάννενα και στη Θεσσαλονίκη και έχουμε την ίδια γνώμη για τα Johannina.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Υγρασία, πράσινη/βρώμικη λίμνη, αγενέστατοι-τσιγκούνηδες πολίτες, απίστευτη ακρίβεια, χάλια αστική συγκοινωνία, όχι τρένα, χωρίς επιστροφή εισιτήρια, ακριβές μπύρες (διαφορά 60-70% σε σύγκριση με Θεσσαλονίκη) κτλ. Θες κι άλλα;
Aυτο το ακριβες μπυρες κατευθειαν στην καρδια με χτυπησεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Aυτο το ακριβες μπυρες κατευθειαν στην καρδια με χτυπησεεεεεεεε

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις, αλλά ας πούμε η μικρή η Hoegaarden κάνει 7ευρώ και στη Θεσσαλονίκη 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Υγρασία, πράσινη/βρώμικη λίμνη, αγενέστατοι-τσιγκούνηδες πολίτες, απίστευτη ακρίβεια, χάλια αστική συγκοινωνία, όχι τρένα, χωρίς επιστροφή εισιτήρια, ακριβές μπύρες (διαφορά 60-70% σε σύγκριση με Θεσσαλονίκη) κτλ. Θες κι άλλα;

Τις βροχές τις βρίσκω άπειρα ρομαντικές
Οι Γιαννιώτες που ξέρω είναι από τους πιο υπέροχους ανθρώπους που έχω γνωρίσει:)
Εντάξει, για την ακρίβεια συμφωνώ. Τα Γιάννενα δεν έχουν καταλάβει ότι έχουμε κρίση. Κάτι σα τα 7νησα στην Τουρκοκρατία :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τις βροχές τις βρίσκω άπειρα ρομαντικές
Οι Γιαννιώτες που ξέρω είναι από τους πιο υπέροχους ανθρώπους που έχω γνωρίσει:)
Εντάξει, για την ακρίβεια συμφωνώ. Τα Γιάννενα δεν έχουν καταλάβει ότι έχουμε κρίση. Κάτι σα τα 7νησα στην Τουρκοκρατία :P:D

Άλλο η υγρασία και άλλο η βροχή. ;) Η υγρασία που σου λέω πηγάζει από τη λίμνη. Βασικά, δεν βρίσκω και τόσο ρομαντικό να ξυπνάς 8 το πρωί και να μην βλέπεις στα 2 μέτρα ποιο λεωφορείο έχει έρθει ή να ξυπνάς πιασμένη ολόκληρη επειδή τα ρούχα τα έβαλες να στεγνώσουν μέσα και όλη η ψύχρα έκατσε πάνω σου... :hmm:
Δεν ξέρω τι Γιαννιώτες έχεις γνωρίσει, αλλά οι οδηγοί ταξί/λεωφορείου είναι σκατά, το ίδιο και οι περιπτεράδες, οι παππούδες, οι υδραυλικοί κτλ. Έχω γνωρίσει και καλά άτομα -και κάνω και παρέα- αλλά σε γενικές γραμμές αυτό έχω βγάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Άλλο η υγρασία και άλλο η βροχή. ;) Η υγρασία που σου λέω πηγάζει από τη λίμνη. Βασικά, δεν βρίσκω και τόσο ρομαντικό να ξυπνάς 8 το πρωί και να μην βλέπεις στα 2 μέτρα ποιο λεωφορείο έχει έρθει ή να ξυπνάς πιασμένη ολόκληρη επειδή τα ρούχα τα έβαλες να στεγνώσουν μέσα και όλη η ψύχρα έκατσε πάνω σου... :hmm:
Δεν ξέρω τι Γιαννιώτες έχεις γνωρίσει, αλλά οι οδηγοί ταξί/λεωφορείου είναι σκατά, το ίδιο και οι περιπτεράδες, οι παππούδες, οι υδραυλικοί κτλ. Έχω γνωρίσει και καλά άτομα -και κάνω και παρέα- αλλά σε γενικές γραμμές αυτό έχω βγάλει.

Nα φανταστώ πως δεν ήταν πρώτη σου επιλογή τα Γιάννενα, ε; :D
Λυπάμαι που ακούω τέτοια :redface: Πάντως ειναι πόλη που ή την ερωτεύεσαι ή την μισείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Nα φανταστώ πως δεν ήταν πρώτη σου επιλογή τα Γιάννενα, ε; :D
Λυπάμαι που ακούω τέτοια :redface: Πάντως ειναι πόλη που ή την ερωτεύεσαι ή την μισείς.

Ε προφανώς πρώτη είχα τη Θεσσαλονίκη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
και εγώ χάρηκα που έπιασα την πρώτη μου επιλογή στη Θεσσαλονίκη και δεν θα πάω Γιάννενα...Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου έχει κάτσει καλά αυτή η πόλη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ντάξει, όλοι οι Σαλονικιότες έχετε θέμα με τα Γιάννενα.
Ίσως επειδή έχετε το ΑΠΘ δίπλα δεν δέχεστε μια επαρχιακή πόλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ντάξει, όλοι οι Σαλονικιότες έχετε θέμα με τα Γιάννενα.
Ίσως επειδή έχετε το ΑΠΘ δίπλα δεν δέχεστε μια επαρχιακή πόλη:P

Δεν είμαι Σαλονικιώτισσα :D ίσως πρέπει να γνωρίσω καλύτερα την πόλη για να αλλάξω τη γνώμη που έχω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πάντως εμένα τα Γιάννενα μου άρεσαν πάρα πολύ που πήγα το Σαββατοκύριακο . Ας ξεφύγουμε και λίγο από τη Θεσσαλονίκη!! Να ανακαλύψουμε καινούρια μέρη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

Η Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ολες οι πολεις εχουν τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα τους!δεν πειραζει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
το 16 περναει απο 28ης οκτ και στριβει πανω προς περιφερεια, το 17 28ης και φευγει κατω προς τζαμι. Απο αβερωφ δεν περνανε αλλα και τερμα αβερωφ να ειναι καποιος το πολυ να περπατησει 5 λεπτα μεχρι την σταση (δικαστικο μεγαρο).

Επίσης, 2.5 ευρώ η αμστελ μια χαρα ειναι σε μαγαζι. Εκτος αν θελετε και ομπρελιτσα στην μπυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το 16 περναει απο 28ης οκτ και στριβει πανω προς περιφερεια, το 17 28ης και φευγει κατω προς τζαμι. Απο αβερωφ δεν περνανε αλλα και τερμα αβερωφ να ειναι καποιος το πολυ να περπατησει 5 λεπτα μεχρι την σταση (δικαστικο μεγαρο).

Επίσης, 2.5 ευρώ η αμστελ μια χαρα ειναι σε μαγαζι. Εκτος αν θελετε και ομπρελιτσα στην μπυρα.

Δεν μιλάμε για ομπρελίτσες και πυροτεχνήματα, αλλά για άποψη γούστου. Ανέφερα την ίδια μπύρα πόσο την παίρνεις στη Θεσσαλονίκη και πόσο στα Γιάννενα. Όταν πας σε μπυραρία με 60+ μπύρες θεωρώ λίγο fail να πάρεις μία μπύρα περιπτέρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top