Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
βέβαια μου είπε η φίλη μου ότι είναι εντελώς στο κέντρο της πόλης και μεγάλο το σπίτι, όσο το δικό μου περίπου και με τα βασικά έπιπλα μέσα, αλλά 400 ευρώ ρε συ?άντε 350 να το καταλάβαινα για ένα τέτοιο σπίτι σε μια πόλη που είναι παραδοσιακά ακριβή

Θεσσαλονίκη, στην Αλεξάνδρου Σβώλου (πιο κέντρο πεθαίνεις) 400ευρώ κάνει ένα τριάρι που έβλεπα. Εμάς, εκεί πέρα μας κλέβουν! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
όσοι έρχεσται Γιάννενα θέλετε να κάνουμε καμιά συνάντηση? άντε μαζευτήτε όλοι μου οι φίλοι έχουν φύγει και βαριέμαι είμαι όλη μέρα FB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ναι αμε απο οκωβρη που θα εχουμε ερθει ολοι στις σχολες μας να κανονισουμε καμια συναντηση...:)

ειχα ρωτησει και πιο πριν αλλα δεν απαντησε κανεις
οδο δημοσθενη βολευει;ειναι κοντα στο κεντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ειχα ρωτησει και πιο πριν αλλα δεν απαντησε κανεις
οδο δημοσθενη βολευει;ειναι κοντα στο κεντρο;

Σύμφωνα με το Google maps, γιατί δεν την ξέρω την οδό, δε βολεύει και είναι μακρυά απ το κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Σύμφωνα με το Google maps, γιατί δεν την ξέρω την οδό, δε βολεύει και είναι μακρυά απ το κέντρο.
ποσο μακρυα δηλαδη;μεσα σε ενα τεταρτο φτανεις κεντρο ή θελεις περισσοτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρκετά περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
α τοσο ωραια!!!:redface:
βρηκα και κατι αλλες περιοχες.οδος Ζυγομαλλη και οδος Μεγαλου Αλεξανδρου τι λενε;;;

Καλές. Γενικά έχε ως οδηγό στην αναζήτησή σου τη Νομαρχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
και αλλες περιοχες.οδος ολυμπιας οδος ΑΡΧ. ΜΑΚΑΡΙΟΥ και οδος αγιου κοσμα τι λενε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
και αλλες περιοχες.οδος ολυμπιας και οδος αγιου κοσμα τι λενε;;

Αγίου Κοσμά, όχι.
Την Ολυμπίας δεν την βρίσκει καν. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά εγώ βρήκα στο κεντρο σπίτι φθηνό κάτω από 250 όλα καινούργια μέσα όλα υπέροχα...ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά εγώ βρήκα στο κεντρο σπίτι φθηνό κάτω από 250 όλα καινούργια μέσα όλα υπέροχα...ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!:clapup::clapup:

Χαχαχα έλα ρε παιδί μου! Περιπτωσάρα. Σε ποιο δρόμο, πόσα τμ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά εγώ βρήκα στο κεντρο σπίτι φθηνό κάτω από 250 όλα καινούργια μέσα όλα υπέροχα...ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!:clapup::clapup:
Μπορείς να θεωρείς τον ευατό σου τυχερή το λιγότερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδιά εγώ βρήκα στο κεντρο σπίτι φθηνό κάτω από 250 όλα καινούργια μέσα όλα υπέροχα...ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!:clapup::clapup:

Κάτι παίζει εδώ. Πήγες το είδες; Πόσο κέντρο είναι; Μήπως το χουν για κατεδάφιση μέσα στο έτος και είπαν "έλα μωρέ, ό,τι βγάλουμε"; :P
Δε γίνεται, κάτι θα πάει στραβά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Χαχαχα έλα ρε παιδί μου! Περιπτωσάρα. Σε ποιο δρόμο, πόσα τμ; :hmm:
Ασε, ασε μην μιλάς καθόλου παλατάκι είναι! Είναι γκαρσονιέρα (δλδ 1 δωμάτιο κ κουζίνα), κανένα 15λ από κέντρο απ' ότι μου είπε και μια φίλη μου που μένει λίγο πιο πάνω (Μαυρογιάννη λέγεται ο δρόμος)
Μπορείς να θεωρείς τον ευατό σου τυχερή το λιγότερο:P
Δεν μπορείς να φανταστείς τι είδαν τα ματάκια μου εκεί να φανταστείς πήγα σε ένα στούντιο -υπόγειο και έπεσα σε ένα τοίχο γιατί νόμιζα οτι έχει κ άλλο... :hehe:
Κάτι παίζει εδώ. Πήγες το είδες; Πόσο κέντρο είναι; Μήπως το χουν για κατεδάφιση μέσα στο έτος και είπαν "έλα μωρέ, ό,τι βγάλουμε"; :P
Δε γίνεται, κάτι θα πάει στραβά. :P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ έλιωσααα. Το είδα είναι υπέροχο δεν ξέρω αν το έχουν για κατεδάφιση κάτι για τοξικομανή γείτονα άκουσα, για μια μάγισσα που κλέβει παιδιά μένει από κάτω μου και δίπλα μου μένει ένας :hmm: πως τον λένε... Δρακουμέλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ασε, ασε μην μιλάς καθόλου παλατάκι είναι! Είναι γκαρσονιέρα (δλδ 1 δωμάτιο κ κουζίνα), κανένα 15λ από κέντρο απ' ότι μου είπε και μια φίλη μου που μένει λίγο πιο πάνω (Μαυρογιάννη λέγεται ο δρόμος)

Βασικά δεν θέλω να σε τρομάξω, αλλά πρέπει να σου πω τι θα αντιμετωπίσεις. :(
Είσαι κοντά στη λίμνη και θα έχεις υγρασία. Προσοχή με τα ρούχα. Δεν υπάρχει περίπτωση να στεγνώνουν έξω.
Είναι 2χλμ περίπου από την πλατεία (από την Νομαρχία δηλαδή).
Το καλό είναι ότι θα είσαι σχετικά κοντά στο Ζυθορυχείο (το οποίο αγαπώ)αλλά και από τα κτελ. Βασικά από τα κτελ θα είσαι 2 λεπτά και δεν θα χρειάζεσαι ταξί. :D

Καλή αρχή και εγκατάσταση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βασικά δεν θέλω να σε τρομάξω, αλλά πρέπει να σου πω τι θα αντιμετωπίσεις. :(
Είσαι κοντά στη λίμνη και θα έχεις υγρασία. Προσοχή με τα ρούχα. Δεν υπάρχει περίπτωση να στεγνώνουν έξω.
Είναι 2χλμ περίπου από την πλατεία (από την Νομαρχία δηλαδή).
Το καλό είναι ότι θα είσαι σχετικά κοντά στο Ζυθορυχείο (το οποίο αγαπώ)αλλά και από τα κτελ. Βασικά από τα κτελ θα είσαι 2 λεπτά και δεν θα χρειάζεσαι ταξί. :D

Καλή αρχή και εγκατάσταση. :D

Οχι, όχι δεν με τρομάζεις, χεχε
Αυτό με τα ρούχα είναι ένα θέμα το σκέφτηκα από τη στιγμή που είδα οτι πέρασα Γιάννενα (τς τς νοικοκυροκόριτσο), αυτο με τη Πλατεία δεν με πειράζει γιατί νταξ και εκεί στ μόλο (που νομίζω ειναι πιο κοντά) έχει κάτι μαγαζιά όνειρο, δεν είναι και χωριό για να είναι ερημιά στο δρόμο και να πω "ωωχ πως παω μέχρι εκει" αλλά είμαι κ συνηθισμένη να πηγαίνω στο κέντρο με 15-20λ περπάτημα (και σε ερημιές). Νόμιζα οτι είμαι μακριά από τα κτελ αλήθεια είμαι κοντά; wow! Ζυθορυχείο;;; Γιαννενα σπουδάζεις; (αν ναι, τι; )

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Βασικά δεν θέλω να σε τρομάξω, αλλά πρέπει να σου πω τι θα αντιμετωπίσεις. :(
Είσαι κοντά στη λίμνη και θα έχεις υγρασία. Προσοχή με τα ρούχα. Δεν υπάρχει περίπτωση να στεγνώνουν έξω.
Είναι 2χλμ περίπου από την πλατεία (από την Νομαρχία δηλαδή).
Το καλό είναι ότι θα είσαι σχετικά κοντά στο Ζυθορυχείο (το οποίο αγαπώ)αλλά και από τα κτελ. Βασικά από τα κτελ θα είσαι 2 λεπτά και δεν θα χρειάζεσαι ταξί. :D

+1
Από κει φεύγεις με την πλήρη συλλογή από ρευματικά, αρθρίτιδες κοκ.
Όντως συν η θέση του ΚΤΕΛ. Τα ταξί γδύνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Νόμιζα οτι είμαι μακριά από τα κτελ αλήθεια είμαι κοντά; wow! Ζυθορυχείο;;; Γιαννενα σπουδάζεις; (αν ναι, τι; )

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση :D:D

Βασικά στον ακριβώς από κάτω δρόμο είναι τα κτελ οπότε θα είσαι τζιτζί. :P Το Ζυθορυχείο είναι η αγαπημένη μου μπυραρία, πηγαίνω συχνά πυκνά, βέβαια είναι ακριβό. :mad:
Ναι στα Johannina κι εγώ, φυσικό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βασικά στον ακριβώς από κάτω δρόμο είναι τα κτελ οπότε θα είσαι τζιτζί. :P Το Ζυθορυχείο είναι η αγαπημένη μου μπυραρία, πηγαίνω συχνά πυκνά, βέβαια είναι ακριβό. :mad:
Ναι στα Johannina κι εγώ, φυσικό. :)


Αχου, μια χαρά! εσύ που κοντά είσαι; βασικά και να μου πεις το όνομα του δρόμου δεν θα ξέρω απλά πες μου κέντρο ή όχι, χεχεχε
Το καλό πάντως είναι πως η στάση για αστικά είναι κοντά βασικά υπερ-κοντά αλλά και λίγο περπάτημα να είχε νταξ δεν θα με πείραζε και τόσο (νομίζω). Ζυθορυχείο ε; (όνομα κ πράμα) οκ θα το κοιτάξουμε σε καμιά 10αριά μέρες!! χεχε
Και κάτι ακόμα τώρα που σε βρήκα έχει αστικό για ΙΚΕΑ;; (πες ναι, πες ναι:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top