Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήγα πριν από κανα μήνα (την είχαμε σίγουρη τη σχολή:P:D) και βρήκα, σε καινούργια οικοδομή, 10 λεπτά απ' το κέντρο με τα πόδια γκαρσονιέρα 260. Έρωτας η πόλη πάντως, κούκλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήγα πριν από κανα μήνα (την είχαμε σίγουρη τη σχολή:P:D) και βρήκα, σε καινούργια οικοδομή, 10 λεπτά απ' το κέντρο με τα πόδια γκαρσονιέρα 260. Έρωτας η πόλη πάντως, κούκλα!
Πράγματι χωρίς πλάκα θεά είναι! :P
Tην έχω ερωτευτεί αυτήν την πόλη...
Αφού σκέφτομαι να μείνω μόνιμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πράγματι χωρίς πλάκα θεά είναι! :P
Tην έχω ερωτευτεί αυτήν την πόλη...
Αφού σκέφτομαι να μείνω μόνιμα! :P

Χαχαχα, άσε, όλα ξεκίνησαν στην 3ημερη, ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ λέμε! Αν και μένω 45 λεπτά απ' τη Θεσσαλονίκη, με κέρδισαν τα Γιάννενα! (η καταγωγή απ' το Σούλι φταίει!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χαχαχα, άσε, όλα ξεκίνησαν στην 3ημερη, ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ λέμε! Αν και μένω 45 λεπτά απ' τη Θεσσαλονίκη, με κέρδισαν τα Γιάννενα! (η καταγωγή απ' το Σούλι φταίει!):P
χαχαχα εγώ πάλι από μικρή το διαισθανόμουν ότι κάτι θα έχω μ' αυτή την πόλη. Εεε και τελικά να που βγήκε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Χαχαχα, άσε, όλα ξεκίνησαν στην 3ημερη, ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ λέμε! Αν και μένω 45 λεπτά απ' τη Θεσσαλονίκη, με κέρδισαν τα Γιάννενα! (η καταγωγή απ' το Σούλι φταίει!):P

χαχαχα εγώ πάλι από μικρή το διαισθανόμουν ότι κάτι θα έχω μ' αυτή την πόλη. Εεε και τελικά να που βγήκε! :P

εγω απο την αλλη την μισησα την πολη στην 5ημερη, εβρεχε συνεχεια + οτι ειχα μαλωσει με ολο τον κοσμο και περασα χαλια :P ειχα πει δεν προκειται να ξαναπατησω ποτε το ποδι μουεδω, αλλα τελικα εδω περασα και τωρα τα αγαπω τα Γιαννενα και μου λειπουν οταν φευγω!!! :D Μονο την βροχη ακομα να συνηθισω, αλλα φτου φτου Σεπτεμβρης μπηκε και ακομα τιποτα!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χαχαχα, άσε, όλα ξεκίνησαν στην 3ημερη, ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ λέμε! Αν και μένω 45 λεπτά απ' τη Θεσσαλονίκη, με κέρδισαν τα Γιάννενα! (η καταγωγή απ' το Σούλι φταίει!):P

Καταγωγή από το Σούλι;; Το γνωστό Σούλι Θεσπρωτίας; Και εγώ από εκεί είμαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καταγωγή από το Σούλι;; Το γνωστό Σούλι Θεσπρωτίας; Και εγώ από εκεί είμαι!!

Από τη Λάκκα Σουλίου :P

εγω απο την αλλη την μισησα την πολη στην 5ημερη, εβρεχε συνεχεια + οτι ειχα μαλωσει με ολο τον κοσμο και περασα χαλια :P ειχα πει δεν προκειται να ξαναπατησω ποτε το ποδι μουεδω, αλλα τελικα εδω περασα και τωρα τα αγαπω τα Γιαννενα και μου λειπουν οταν φευγω!!! :D Μονο την βροχη ακομα να συνηθισω, αλλα φτου φτου Σεπτεμβρης μπηκε και ακομα τιποτα!!
:D

Χαχαχα, α, όχι εγώ την αγαπώ τη βροχή! Μ' αρεσει που είναι σαν ένα μίνι Λονδίνο! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα κάνω συλλογή από ομπρέλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια και εγω βρηκα σπιτι στην αβερωφ κατω απο 200 ευρω!!νταξει δεν ειναι επιπλωμενο αλλα σιγα σιγα θα επιπλωθει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
(Μαυρογιάννη λέγεται ο δρόμος)
Εκεί κοντά είμαι και γω, σιγά την υγρασία.

Βασικά στον ακριβώς από κάτω δρόμο είναι τα κτελ οπότε θα είσαι τζιτζί. :P Το Ζυθορυχείο είναι η αγαπημένη μου μπυραρία, πηγαίνω συχνά πυκνά, βέβαια είναι ακριβό. :mad:
Ναι στα Johannina κι εγώ, φυσικό. :)

Τράβα απέναντι:)

παιδια και εγω βρηκα σπιτι στην αβερωφ κατω απο 200 ευρω!!νταξει δεν ειναι επιπλωμενο αλλα σιγα σιγα θα επιπλωθει...:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εκεί κοντά είμαι και γω, σιγά την υγρασία.

Ωραία κ εμένα έτσι μου είπε ο διαχειριστής μου οτι δεν έχει πολύ και ότι είναι πολύ ζεστό και τέρμα ήσυχο (ισχύει), ευχαριστώ για τη πληροφορία. Να σου πω πόση ώρα είναι το κέντρο κανένα 15λεπτο; Εσύ τι σπουδάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

Η Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλη panmat καλημερα! Μολις περασα και εγω στα Ιωαννινα και δεν εχασα καθολου χρονο για να βρω σπιτι.Την ιδια μερα με την ανακοινωση των βασεων ανεβηκα Γιαννενα.Καλο θα ηταν να νοικιασεις σπιτι κοντα στη Δωδωνης για να παιρνεις το λεωφορειο για το Πανεπιστημιο.Οι τιμες που θα ακουσεις εξωφρενικες για κατι παλια σπιτια,ομως προτιμησε καινουργιο διαμερισμα για να αξιζουν τα χρηματα που θα δωσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ωραία κ εμένα έτσι μου είπε ο διαχειριστής μου οτι δεν έχει πολύ και ότι είναι πολύ ζεστό και τέρμα ήσυχο (ισχύει), ευχαριστώ για τη πληροφορία. Να σου πω πόση ώρα είναι το κέντρο κανένα 15λεπτο; Εσύ τι σπουδάζεις;

15-20 λεπτά μαξ για κεντρο-νομαρχια(περιφερεια πλεον). Με αυτά που είδα στο μπλογκ σου, αστο κεντρο και τραβα legacy στα 10 λεπτά(προς καστρο). Στην ιατρική είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
15-20 λεπτά μαξ για κεντρο-νομαρχια(περιφερεια πλεον). Με αυτά που είδα στο μπλογκ σου, αστο κεντρο και τραβα legacy στα 10 λεπτά(προς καστρο). Στην ιατρική είμαι.

Ξέρω, ξέρω και το legacy και το indian (:inlove:), είχα πάει και πιο παλιά 2-3 φορές και τα έχω αγαπήσει!! Γι αυτό κ όλας δεν με πειράζει που είμαι λίγο μακριά από το κέντρο! Άσε που λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου έχει φοιτητικά στέκια. Εν τω μεταξύ όταν μου λένε Ιατρική στα Γιάννενα κάθε φορά έχω αυτό το βλέμμα :hmm: και λέω "λες να είναι ο από πάνω μου;" (γτ πάνω από μένα μένει ένας φοιτητής ιατρικής) :hehe: :hehe:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια το λεωφορειο για το πανεπιστημιο περναει απο 28ης οκτωβριου;;;απο αβερωφ δεν περναει..εεε;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ρε παιδια το λεωφορειο για το πανεπιστημιο περναει απο 28ης οκτωβριου;;;απο αβερωφ δεν περναει..εεε;;:hmm:
Εχω μια φιλη στο πανεπιστημιο σου.Θες να την ρωτησω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Από τη Λάκκα Σουλίου :P



Μια χαρά! Καλές σπουδές να έχεις! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τα λατρέψεις τα Γιάννενα! Είναι μια από τις ομορφότερες πόλεις! :D

ρε παιδια το λεωφορειο για το πανεπιστημιο περναει απο 28ης οκτωβριου;;;απο αβερωφ δεν περναει..εεε;;:hmm:

Από Αβέρωφ δεν περνάει σίγουρα.. Από 28ης Οκτωβρίου πρέπει να περνάει (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) αλλά είναι μονόδρομος οπότε μόνο στην κάθοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Από Αβέρωφ δεν περνάει σίγουρα.. Από 28ης Οκτωβρίου πρέπει να περνάει (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) αλλά είναι μονόδρομος οπότε μόνο στην κάθοδο!

To 17 περνάει στάνταρ από 28η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μια χαρά! Καλές σπουδές να έχεις! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τα λατρέψεις τα Γιάννενα! Είναι μια από τις ομορφότερες πόλεις! :D

Aν δεν τα λάτρευα θα είχα πάει Θεσσαλονίκη που είναι 45 λεπτά απ' την πόλη μου! :P Αγαπάμε Γιάννενα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top