Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
παιδια εχω περασει στι λαμια ηλεκτρονικη αλλα λεφτα γα να νοικιασω σπιτι δεν υπαρχουν και σκεφτομουν να βαλω τα εργαστηρια σε 1-2 μερες και να πηγαινωερχομαι τι λετε αξιζει η θα με φανε οι δρομοι?? sorry αν ειμαι λιγο off topic..
τελειως off topic ομως!!! κανε 10% (αν θα υπαρχει του χρονου) ή ξαναδωσε, δεν την λες και κοντα την λαμια, ασε που αν ακυρωθει κανενα εργαστηριο τζαμπα δρομο θα κανεις

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κι εμείς spooky λέμε τη φάση. :P
Κοίταξε, εμένα όλες μου οι φίλες μένουν εκεί (κι εγώ μαζί) ,έτυχε θα μου πεις, και δεν αντιμετωπίζουμε κανένα πρόβλημα. Φαντάσου τώρα 4-5 κοπέλες και 2-3 αγόρια να γυρνάνε οποιαδήποτε ώρα, ε εγώ δεν έχω φοβηθεί ποτέ. Βέβαια έχει φάση που η ΚΑ Φεβρουαρίου έχει μόνο κοσομανσιόν μαγαζιά και οίκους τελετών. :P

ασε ασε εκεινη η ΚΑ Φεβρουαριου ειναι για θριλερ..... καποτε ειχα καθησει και μετρησει ολα τα γραφεια τελετων, ηταν και στην σειρα, φτυνοσουν απο την μια και απο την αλλη τσουπ και αλλος, τελειωμο δεν ειχαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάλι βρήκα ένα στην Πλατεία Πάργης. Ακουσα ότι είναι καλή περιοχή στα Γιάννενα αλλά έχει εκεί φοιτητές; Είναι η στάση κοντά; Αν και αυτά θα τα δω καλύτερα το Σάββατο που θα παω εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εγώ πάλι βρήκα ένα στην Πλατεία Πάργης. Ακουσα ότι είναι καλή περιοχή στα Γιάννενα αλλά έχει εκεί φοιτητές; Είναι η στάση κοντά; Αν και αυτά θα τα δω καλύτερα το Σάββατο που θα παω εκεί..
Μια χαρα, τελεια! Μες στο κεντρο εισαι, και η σταση για το αστικο ειναι στο δικαστικο, περιπου 2 -3 λεπτα με τα ποδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Εγώ πάλι βρήκα ένα στην Πλατεία Πάργης. Ακουσα ότι είναι καλή περιοχή στα Γιάννενα αλλά έχει εκεί φοιτητές; Είναι η στάση κοντά; Αν και αυτά θα τα δω καλύτερα το Σάββατο που θα παω εκεί..

Έχει. Για την ακρίβεια είναι απ τις "ζωντανές" περιοχές της πόλης. Η στάση είναι γύρω στα 5 λεπτά με τα πόδια, ίσως και λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αχ σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες!! Χάρηκα τώρα! Ανυπομονώ να πάω να το δώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αχ σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες!! Χάρηκα τώρα! Ανυπομονώ να πάω να το δώ!!!
Φυσικούδι; Καλώς μας ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα!!! Εσύ σε ποιο έτος είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ωραία να σε ρωτήσω κάτι; Πέρασα με σειρά 16η, ξέρεις αν δίνουν κάποιο βραβείο ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων στους πρώτους που περνάν γιατί κάτι τέτοιο άκουσα;(σορρυ στους διαχειριστές λίγο για το οφ τοπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και εγώ στο Φυσικό πέρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι.αυτη η ιστοσελιδα enoikiazetai.uoi.gr γιατι δε λεει ποσα λεφτα νοικιαζεται το καθε σπιτι;;
ή λεει και εγω δεν το βλεπω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι.αυτη η ιστοσελιδα enoikiazetai.uoi.gr γιατι δε λεει ποσα λεφτα νοικιαζεται το καθε σπιτι;;
ή λεει και εγω δεν το βλεπω;;

Aν σε ενδιαφέρει κάποιο πάρε τηλέφωνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ από Γιάννενα είμαι! Είναι καλή σχολή γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ από Γιάννενα είμαι! Είναι καλή σχολή γενικά?

Αν σε ενδιαφέρει το αντικείμενο, είναι. Ειδικά η Θεωρητική φυσική είναι πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ωραία να σε ρωτήσω κάτι; Πέρασα με σειρά 16η, ξέρεις αν δίνουν κάποιο βραβείο ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων στους πρώτους που περνάν γιατί κάτι τέτοιο άκουσα;(σορρυ στους διαχειριστές λίγο για το οφ τοπικ)
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P
Το πολύ να δίνουν στον πρώτο τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P
Το πολύ να δίνουν στον πρώτο τίποτα

Ναι! Αν και χλωμό πλέον. Άλλωστε το φυσικό δεν παίρνει και πολλές επιδοτήσεις από το κράτος, θα δοθούν τώρα βραβεία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βραβείο να παίρνουν βαριά οι πρώτοι 5 κάθε έτους!! Θάλεια άκουσα για ενοίκια 400 ευρω:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια άκουσα για ενοίκια 400 ευρω:eek:

Ακόμη να βάλουν μυαλό ρε γαμώτη;; :( Μετά εγώ φταίω. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ακόμη να βάλουν μυαλό ρε γαμώτη;; :( Μετά εγώ φταίω. :mad:
βέβαια μου είπε η φίλη μου ότι είναι εντελώς στο κέντρο της πόλης και μεγάλο το σπίτι, όσο το δικό μου περίπου και με τα βασικά έπιπλα μέσα, αλλά 400 ευρώ ρε συ?άντε 350 να το καταλάβαινα για ένα τέτοιο σπίτι σε μια πόλη που είναι παραδοσιακά ακριβή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top