Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Αχ είναι κοντά μου, 2 λεπτά από μένα. :)
Εμ είναι 7-8λεπτά με τα πόδια από την πλατεία. ;)
α μια χαρα.να σε ρωτησω υπαρχουν αρκετα επιπλωμενα σπιτια που να νοικιαζονται εκει και σε οικονομικη τιμη...αν εχεις δει τιποτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
α μια χαρα.να σε ρωτησω υπαρχουν αρκετα επιπλωμενα σπιτια που να νοικιαζονται εκει και σε οικονομικη τιμη...αν εχεις δει τιποτα...:)

Είχα δει ένα τέλειο πάνω στην 21ης (σε αγγελία στο ίντερνετ το είδα) αλλά έκανε 350 νομίζω. Γενικότερα δεν υπάρχουν και πάάάάρα πολλά επιπλωμένα. Άσε που τα περισσότερα τα χρυσοπληρώνεις επειδή τα έχουν επιπλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
α μια χαρα.να σε ρωτησω υπαρχουν αρκετα επιπλωμενα σπιτια που να νοικιαζονται εκει και σε οικονομικη τιμη...αν εχεις δει τιποτα...:)

Γιάννενα και οικονομικό είναι ασύμβατες έννοιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
καλα κρασια.:(
αν θελεις να μου πεις μου και εσυ τη γνωμη σου.αν εχω βρει ενα σπιτι στο ιντερνετ που να μαρεσει και να ειναι οικονομικο κλ.π. ειναι καλη ιδεα να το κλεισω πριν ερθω γιαννενα να το δω απο κοντα;;;να το κλεισω δηλαδη σημερα και να ερθω σ/κ γιαννενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ούτε κατά διάνοια. Πρώτα βλέπεις, μετά κλείνεις.

Η έννοια εμπιστοσύνη, είναι terra incognita.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα σου πρότεινα 100% να ρθεις να τα δεις από κοντά και μετά να αποφασίσεις... Έτσι και αλλιώς έχεις αρκετές επιλογές... Επίσης το πρωί πριν φύγεις για Γιάννενα μπορείς να σημειώσεις από εδώ: https://enoikiazetai.uoi.gr/show.php?dd_type=0&sort=1 ποιες περιπτώσεις σε ενδιαφέρουν και να τα δεις και αυτά από κοντά... Αν βρεις κέντρο θα είναι πολύ καλύτερα για σένα.. θα βγαίνεις με τα πόδια για καφέ ποτό κλπ κλπ χωρίς να θες ταξί, αστικό για να γυρίσεις σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλα κρασια.:(
αν θελεις να μου πεις μου και εσυ τη γνωμη σου.αν εχω βρει ενα σπιτι στο ιντερνετ που να μαρεσει και να ειναι οικονομικο κλ.π. ειναι καλη ιδεα να το κλεισω πριν ερθω γιαννενα να το δω απο κοντα;;;να το κλεισω δηλαδη σημερα και να ερθω σ/κ γιαννενα....
καλύτερα να τα δεις από κοντά τα σπίτια! Είναι ρίσκο και δεν χρειάζεται να κλείσεις από το ίντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
απλα φοβαμαι οτι σε 4-5 μερες που θα ανεβω τα καλα-οικονομικα-βολικα σπιτια θα εχουν γινει καπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
απλα φοβαμαι οτι σε 4-5 μερες που θα ανεβω τα καλα-οικονομικα-βολικα σπιτια θα εχουν γινει καπνος...

Μην το λες. Ξέρω πολύ κόσμο που θα πάει το σκ Γιάννενα. Θα το δεις και στο δρόμο που θα γίνεται χαμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μην το λες. Ξέρω πολύ κόσμο που θα πάει το σκ Γιάννενα. Θα το δεις και στο δρόμο που θα γίνεται χαμός.
:)
κατι αλλο.βρηκα 3 ακομη σπιτια.ενα πολυ κοντα στην πλατεια παργης το αλλο στην Σπυρου Λαμπρου κα το αλλο στην περιοχη Ζευγαρια.ποιο βολευει περισσοτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
:)
κατι αλλο.βρηκα 3 ακομη σπιτια.ενα πολυ κοντα στην πλατεια παργης το αλλο στην Σπυρου Λαμπρου κα το αλλο στην περιοχη Ζευγαρια.ποιο βολευει περισσοτερο;

Περιοχή Ζευγάρια; Πρώτη φορά το ακούω. :hmm:
Η Σπύρου Λάμπρου πάντως είναι πολύ ψηλά. Προτείνω Πλατεία Πάργης που τα έχεις όλα στα πόδια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
:)
κατι αλλο.βρηκα 3 ακομη σπιτια.ενα πολυ κοντα στην πλατεια παργης το αλλο στην Σπυρου Λαμπρου κα το αλλο στην περιοχη Ζευγαρια.ποιο βολευει περισσοτερο;

Το πρώτο σίγουρα. Αλλά και το δεύτερο είναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
λεει οτι ειναι στην περιοχη Ζευγαρια πολυ κοντα στη πλατεια Ομηρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
λεει οτι ειναι στην περιοχη Ζευγαρια πολυ κοντα στη πλατεια Ομηρου.

Α καλούτσικα είναι. Προσωπική προτίμηση η Πλ.Πάργης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
λοιπον εχω και αλλες περιοχες...
Καρδαμητσια, οδος Δημοσθενη , οδος Σιμιτελου
βολευουν;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ έχω καταγωγή από Θεσπρωτία και πηγαίνω Γιάννενα πολύ συχνά! 'Ενα έχω να πω : οι Γιαννιώτες είναι λίγο παράξενοι με τα σπίτια τους! Τα βλεπουν παλάτια ενώ είναι αχούρια! Αν πρότεινα κάποια περιοχή θα ήταν οπουδήποτε τριγύρω από τη "Νομαρχία" που είναι και σημείο συνάντησης! Πλατεία πάργης είναι πολύ καλά επίσης! Πολύ καλή περιοχή, ήσυχη και αρκετά οικονομική που προτιμούν αρκετοί φοιτητές τελευταία είναι μέσα στο κάστρο και ειδικά κοντά στην έξοδο! Έχει σχετικά οικονομικά ενοίκια και είναι ένα πολύ όμορφο περιβάλλον.! Αποφύγετε την περιοχή του Τζαμιού! Από τις πιο κακόφημες περιοχές στα Γιάννενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwta_kat

Νεοφερμένος

Η giwta_kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια εγω νοικιασα σπιτι σχετικα εξω απο τα Γιαννενα.Οτι ειδα στο κεντρο ολα ηταν χαλια,παλια κ νοικιαζαν τρυπες για παλατια.Αλλωστε ο γνωστος μου στα γιαννενα μου ειπε να μν κανω τον κοπο για το κεντρο γιατι πολυ μουχλα στις παλιες οικοδομες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έκλεισε σήμερα σπίτι μια φίλη στο κέντρο, το ενοίκιο τσουχτερό:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κεντρο συμφερει απο πολλες αποψεις.Ολα τα μαγαζια ειναι κοντα σας,εχει πολυυυυ κοσμο και φυσικα τα βραδια δεν χρειαζεστε ταξι για να επιστρεψετε. Το αστικο για παν/μιο δεν το γλιτωνετε οπου και αν μενετε(εκτος απο νεοχωροπουλο που βρισκεται ακριβως διπλα στο παν/μιο αλλα οκ ελαχιστοι φοιτητες μενουν εκει δεν λεει με τιποτα!).Οι καλυτερες περιοχες ειναι οτιδηποτε κοντα σε νομαρχια και πλατεια παργης, και μετα σπυρου λαμπρου και μεραρχια.Μακρια απο ανατολη και σεισμοπληκτα,ναι μεν ειναι πιο φθηνα αλλα ειναι και αρκετα μακρια απο το κεντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top