Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Δεν εννοώ μεταφορικά για να μου φέρουν τα πράγματα στο σπίτι, εννοώ, θα έχω κάποια χρέωση εφόσον θα παραγγείλω τα πράγματα και αυτά θα πρέπει να έρθουν στο ΙΚΕΑ του Ηρακλείου από Αθήνα;
Στο σπίτι τα κουβαλάω και εγώ, μικροπράγματα θα πάρω.

καλυτερα να τους παρεις τηλεφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και Beer O'clock ρε παιδιά! Πολύ ωραίο μαγαζί!

Αυτό. Και πολυτεχνείο. Και Jailhouse και Rolling Stone για χειμώνα! :D

Από ρακάδικα έχει πάρα πολλά στον Άγιο Μηνά. Το μόνο που δε προτείνω είναι το Barακί, γιατί μου φαίνεται ιδιαιτέρα πιο ακριβό από τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran123

Νεοφερμένος

Ο petran123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια σπιτι στο κεντρο ή κοντα στο πανεπιστημιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδια σπιτι στο κεντρο ή κοντα στο πανεπιστημειο ;

Κέντρο! Για κανένα λόγο κοντά στο πανεπιστήμιο.Δεν υπάρχει τίποτα κοντά στο πανεπιστήμιο.Ενω αν μένεις στο κέντρο έχεις τα πάντα και τα λεωφορεία περνάνε κάθε 10 λεπτά οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όπου και να πιάσεις, θα πρέπει να παίρνεις συγκοινωνία για να πας στη σχολή, αφού το Πανεπιστήμιο είναι εκτός πόλεως.
Οπότε, γιατί όχι κοντά στο κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο είναι αρκετά μακριά από την πόλη του Ηρακλείου. Αν δεν οδηγείς, λεωφορεία έχει μέχρι τις ~11.
Εγώ προτείνω κέντρο ή τουλάχιστον σε κάποια απόσταση που μπορείς να πας με τα πόδια σπίτι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran123

Νεοφερμένος

Ο petran123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καταλαβα... ευχαριστω παιδια

αα κατι ακομα .. αν μπορειτε να μου πειτε 2-3 περιοχες που μενουν φοιτητες ωστε να αρχισω απο εκει το ψαξιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeloula

Νεοφερμένος

Η Nefeloula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Με εκπτώσεις και προσφορές η Minoan Lines ανταμείβει τους πρωτοετείς φοιτητές!
δείτε το σας ενδιαφέρει!
https://cretablog.gr/kriti/item/7949...oan-lines-antameivei-tous-protoeteis-foitites
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και η ΑΝΕΚ διάβασα ότι έχει έκπτωση 50% απο σήμερα, στα εισητήρια των νέων φοιτητών και των συνοδών τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για τους πρωτοετείς φοιτητές του Πιτσικει που θέλουν σίτηση ή στεγαση:
https://merimna.uoc.gr/index.php/el/...-stegashs-prwtoetwn-foithtwn-ak-etoys-2015-16
Να δω τα δικά μας αποτελέσματα πότε θα βγουν?!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Να δω τα δικά μας αποτελέσματα πότε θα βγουν?!!!
31/8 στο site της Μέριμνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
31/8 στο site της Μέριμνας.

Ξερουμε το φετινο οριο εισοδηματος που θα βαλουν? Κανονικα 45.000 ειναι αλλα καθε χρονο παρανομα δεν το κρατανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αμαν και αυτοι τελευταια στιγμη... Απο που το έμαθες?

Ρώτησα οταν πήγα να δώσω τα χαρτιά μου για το φοιτητικό επίδομα. Μου είπαν επίσης ότι πήραν ελάχιστους γιατί δεν έχουν λεφτά. Ναι, δε με πήραν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ρώτησα οταν πήγα να δώσω τα χαρτιά μου για το φοιτητικό επίδομα. Μου είπαν επίσης ότι πήραν ελάχιστους γιατί δεν έχουν λεφτά. Ναι, δε με πήραν. :P
Οο κριμα! Μακάρι να με εχουν παρει γτ δε θα αντεξω να μαγειρευω για ενα χρονο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ελπίζω να πάρουν κι εμένα. Πέρσι με πήραν, τώρα που έχει και εστίες δεν θα με πάρουν; Τι στο κορακα... Βέβαια ήμουν ως επιλαχών...

Νομίζω το γράφει και στο site το πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ελπίζω να πάρουν κι εμένα. Πέρσι με πήραν, τώρα που έχει και εστίες δεν θα με πάρουν; Τι στο κορακα... Βέβαια ήμουν ως επιλαχών...

Νομίζω το γράφει και στο site το πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα.
Αλήθεια εφτιαξαν τελικα τις εστιες στην Κνωσσο? Μπραβο πρόοδος το ΠΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
62 ατομα θα παρουν εκει, πολυ καλο αυτο διοτι τα λεφτα που θα πηγαιναν στα ξενοδοχεια ισως πανε στην σιτιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top