Φοιτητική ζωή στο Βόλο

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ πέρασα Βόλο Μηχανολόγος Μηχανικός 4ος!!!:clapup::clapup::clapup:
Το είχα δεύτερη επιλογή.Για 30 μόρια δεν επιασα Θεσσαλονίκη.Αλλά έχω τη δυνατότητα μετεγγραφής λόγω τριτεκνίας.Και όμως δεν ξέρω τι να κάνω.Ακούω ότι η σχολή του Βόλου είναι πάρα πολύ καλή με νέους καθηγητές.Φοιτητική ζωή πολύ καλή.Πανέμορφη πόλη.Ακόμα...υπάρχει περίπτωση να πάρω υποτροφία λόγω της 4ης θέσης μου?Να ρωτήσω στη γραμματεία?...

Τα θετικά της Θεσσαλονίκης αν τέλικά πάρω μετεγγραφή είναι ότι εκεί θα είναι οι περισσότεροι φίλοι μου...Εννοείται το ΑΠΘ σχολάρα...επίσης φανταστική πόλη και φοιτητούπολη...μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα των κατευθυνσεων και τέλος αυτό που μ λένε όλοι ότι θα βρίσκομαι δίπλα στην πόλη μου και θα πηγαινοέρχομαι όποτε θέλω(μένω Κατερίνη).

Αν πάρω πάλι μετεγγραφή φοβάμαι μήπως αγανακτήσω μέχρι να μπω επίσημα στη σχολή του ΑΠΘ...Μήπως δεν μου δίνουν βιβλία,δεν μ επιτρέπεται η είσοδος σε κάποια εργαστήρια,μη χάσω άδικα 1 ή και 2 εξάμηνα...κλπ κλπ...

Εννοείται πως από Δευτέρα θα ρωτήσω όλα τα σχετικά στη σχολή του Βόλου στη γραμματεία...αλλά οποιαδήποτε σχετική πληροφορία ή γνώμη θα με βοηθούσε πολύύύ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ πέρασα Βόλο Μηχανολόγος Μηχανικός 4ος!!!:clapup::clapup::clapup:
Το είχα δεύτερη επιλογή.Για 30 μόρια δεν επιασα Θεσσαλονίκη.Αλλά έχω τη δυνατότητα μετεγγραφής λόγω τριτεκνίας.Και όμως δεν ξέρω τι να κάνω.Ακούω ότι η σχολή του Βόλου είναι πάρα πολύ καλή με νέους καθηγητές.Φοιτητική ζωή πολύ καλή.Πανέμορφη πόλη.Ακόμα...υπάρχει περίπτωση να πάρω υποτροφία λόγω της 4ης θέσης μου?Να ρωτήσω στη γραμματεία?...

Τα θετικά της Θεσσαλονίκης αν τέλικά πάρω μετεγγραφή είναι ότι εκεί θα είναι οι περισσότεροι φίλοι μου...Εννοείται το ΑΠΘ σχολάρα...επίσης φανταστική πόλη και φοιτητούπολη...μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα των κατευθυνσεων και τέλος αυτό που μ λένε όλοι ότι θα βρίσκομαι δίπλα στην πόλη μου και θα πηγαινοέρχομαι όποτε θέλω(μένω Κατερίνη).

Αν πάρω πάλι μετεγγραφή φοβάμαι μήπως αγανακτήσω μέχρι να μπω επίσημα στη σχολή του ΑΠΘ...Μήπως δεν μου δίνουν βιβλία,δεν μ επιτρέπεται η είσοδος σε κάποια εργαστήρια,μη χάσω άδικα 1 ή και 2 εξάμηνα...κλπ κλπ...

Εννοείται πως από Δευτέρα θα ρωτήσω όλα τα σχετικά στη σχολή του Βόλου στη γραμματεία...αλλά οποιαδήποτε σχετική πληροφορία ή γνώμη θα με βοηθούσε πολύύύ...:D
Φιλε εγω θα σου προτεινα να κατσεις Βολο αλλα εχω ακουσει επισης πως οι μεταγραφες σε Θεσσαλονικη και Αθηνα θα ειναι λιγο δυσκολες λογω του μεγαλου αριθμου υποψηφιων που θελει να παει σε αυτες!Σου ευχομαι αν θελεις πολυ Θεσσαλονικη να πας αλλα σκεψου το και για Βολο!Αφου μενεις Κατερινη βολευει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
οσοι κατεβηκατε το σαββατοκυριακο Βολο,βρηκατε τελικα σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πρεπει να ειναι πολυ ωραια η φοιτητικη ζωη στο Βολο! Τον ειχα δηλωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
οσοι κατεβηκατε το σαββατοκυριακο Βολο,βρηκατε τελικα σπιτι?

Oh, yes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.


grrr σε μισω!εγω δεν καταφερα να βρω κατι,θα ξαναπαω αυτο το σαββατοκυριακο
ειναι κοντα στη σχολη σου ή στην πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
οσοι κατεβηκατε το σαββατοκυριακο Βολο,βρηκατε τελικα σπιτι?
κι εγω βρηκα σπιτι αλλα κουραστηκα υπερβολικα για να βρω κατι καλο,το μονο προβληματακι ειναι οτι βρισκεται λιγο μακρυα απο τη σχολη μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
οσοι κατεβηκατε το σαββατοκυριακο Βολο,βρηκατε τελικα σπιτι?
Ναι ανετα βρηκα κοντα στη σχολη(δεκα λεπτα με τα ποδια) και με καλη τιμη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι ανετα βρηκα κοντα στη σχολη(δεκα λεπτα με τα ποδια) και με καλη τιμη!;)

λογικα εννοεις το πολυτεχνειο,ετσι?ποσο χρειαζεσαι για να πας στην πολη?(με ποδια ή λεωφορειο)

ενδιαφερομαι και εγω απο οτι καταλαβες και δεν ξερω τι με βολευει πιο πολυ,να ειμαι διπλα στη σχολη ή μεσα στην πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
λογικα εννοεις το πολυτεχνειο,ετσι?ποσο χρειαζεσαι για να πας στην πολη?(με ποδια ή λεωφορειο)

ενδιαφερομαι και εγω απο οτι καταλαβες και δεν ξερω τι με βολευει πιο πολυ,να ειμαι διπλα στη σχολη ή μεσα στην πολη?
Εμενα το σπιτι ειναι δεκα λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο και ενα τεταρτο με τα ποδια απο το πολυτεχνειο!Αν ενδιαφερεσαι την Κυριακη που πηγα ειχε μια γκαρσονιερα διαθεσιμη επιπλωμενη σε πολυ καλη τιμη!Για παιρεταιρω πληροφοριες στειλε προσωπικο μηνυμα!Οσο για την αποσταση μην αγχωνεσαι οι αποστασεις δεν ειναι δα και μεγαλες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ πέρασα Βόλο Μηχανολόγος Μηχανικός 4ος!!!:clapup::clapup::clapup:
Το είχα δεύτερη επιλογή.Για 30 μόρια δεν επιασα Θεσσαλονίκη.Αλλά έχω τη δυνατότητα μετεγγραφής λόγω τριτεκνίας.Και όμως δεν ξέρω τι να κάνω.Ακούω ότι η σχολή του Βόλου είναι πάρα πολύ καλή με νέους καθηγητές.Φοιτητική ζωή πολύ καλή.Πανέμορφη πόλη.Ακόμα...υπάρχει περίπτωση να πάρω υποτροφία λόγω της 4ης θέσης μου?Να ρωτήσω στη γραμματεία?...

Τα θετικά της Θεσσαλονίκης αν τέλικά πάρω μετεγγραφή είναι ότι εκεί θα είναι οι περισσότεροι φίλοι μου...Εννοείται το ΑΠΘ σχολάρα...επίσης φανταστική πόλη και φοιτητούπολη...μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα των κατευθυνσεων και τέλος αυτό που μ λένε όλοι ότι θα βρίσκομαι δίπλα στην πόλη μου και θα πηγαινοέρχομαι όποτε θέλω(μένω Κατερίνη).

Αν πάρω πάλι μετεγγραφή φοβάμαι μήπως αγανακτήσω μέχρι να μπω επίσημα στη σχολή του ΑΠΘ...Μήπως δεν μου δίνουν βιβλία,δεν μ επιτρέπεται η είσοδος σε κάποια εργαστήρια,μη χάσω άδικα 1 ή και 2 εξάμηνα...κλπ κλπ...

Εννοείται πως από Δευτέρα θα ρωτήσω όλα τα σχετικά στη σχολή του Βόλου στη γραμματεία...αλλά οποιαδήποτε σχετική πληροφορία ή γνώμη θα με βοηθούσε πολύύύ...:D

Λοιπον σαν σχολη δεν ξερω(περασα μηχ μηχ ΑΠΘ ομως,σε κανα χρονο θα εχω αποψη:P),αλλα σαν πολη νομιζω θα μετανιωσεις αν πας Θεσσαλονικη.ΟΚ φοιτητουπολη,διασκεδαση,το ενα το αλλο ξερω γω.Προσωπικα ομως,ο Βολος ειναι πιο ομορφη πολη.Και σιγουρα πιο οικονομικη,με κατω απο 350 σοβαρο σπιτι να νοικιασεις δεν παιζει να βρεις στη Θεσσαλονκη.Ειναι και τι θελει ο καθενας βεβαια.Εγω που ειμαι πιο "ησυχος" και δεν μπορω το καθε μερα εξω θα μαρεσε να μεινω Βολο.

Καλα για τον τυπο με το μπλογκ πιο πανω,τι να πρωτοπει κανεις.Μαλλον μικρος επεσε στο Θερμαικο και απο τα αποβλητα επαθε κατι το μικρο του μυαλουδακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το σπίτι μου είναι 5' από το πανεπιστήμιο με τα πόδια, οπότε μάλλον θα περπατάω:)
Ευχαριστώ και πάλι πάντως Αναστάση, να 'σαι καλά!
Τίποτα ρε συ, έκανες πολύ καλή επιλογή, θα έχεις και πολλές συμφοιτήτριες στη γειτονιά σου, εκεί νοικιάζουν συνήθως τα παιδιά από το Παιδαγωγικό...

Καλή αρχή σε όλους σας παιδιά και συγχαρητήρια...
είμαι σίγουρος πως θα σας αρέσει πολύ ο Βόλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμενα το σπιτι ειναι δεκα λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο και ενα τεταρτο με τα ποδια απο το πολυτεχνειο!Αν ενδιαφερεσαι την Κυριακη που πηγα ειχε μια γκαρσονιερα διαθεσιμη επιπλωμενη σε πολυ καλη τιμη!Για παιρεταιρω πληροφοριες στειλε προσωπικο μηνυμα!Οσο για την αποσταση μην αγχωνεσαι οι αποστασεις δεν ειναι δα και μεγαλες!;)


Σε ευχαριστω πολυ,αλλα δεν ψαχνω για γκαρσονιερα!Θελουν να ερχονται οι γονεις μου για διακοπες(Πηλιοοοο!),οποτε χρειαζομαι 2 υπνοδωματια
Ναι,μου εχουν πει οτι ειναι μικρες οι αποστασεις αλλα οντας κοπελα δε θελω να περπατω βραδυ σε περιεργα σκοτεινα σοκακια :P
Θα παω αυτο το σ/κ να δω και απο μονη μου πως ειναι,γιατι προς το παρον απλα "μαντευω"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Τίποτα ρε συ, έκανες πολύ καλή επιλογή, θα έχεις και πολλές συμφοιτήτριες στη γειτονιά σου, εκεί νοικιάζουν συνήθως τα παιδιά από το Παιδαγωγικό...

Καλή αρχή σε όλους σας παιδιά και συγχαρητήρια...
είμαι σίγουρος πως θα σας αρέσει πολύ ο Βόλος!

Έχεις δίκιο, από πάνω μου μένουν φοιτήτριες και απέναντι είδα ένα αγόρι :D
Εσύ τελείωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Στη σχολη μου εβγαλαν πινακα που εχει τα αρχικα των επωνυμων για τις εγγραφες π.χ Α-Β 13/Ο9/2010 Γ 14/09/2010 Δ-Ζ 15/09/2010!Πρεπει να παω να εγγραφω οπωσδηποτε την ημερα την οποια αναγραφεται το αρχικο του ονοματος μου η θα μπορουσα να παω οποιαδηποτε μερα μεταξυ 13-30 για την εγγραφη??Εσεις ποτε θα πατε?Ειχα σκοπο να παω στις 20 και να μεινω εκει για καμια εβδομαδα πριν αρχισουν τα μαθηματα και τωρα με αναγκαζουν να παω για την εγγραφη στις 15 αυθημερον και να ξαναπαω παλι στις 20 να εγκατασταθω μονιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Στη σχολη μου εβγαλαν πινακα που εχει τα αρχικα των επωνυμων για τις εγγραφες π.χ Α-Β 13/Ο9/2010 Γ 14/09/2010 Δ-Ζ 15/09/2010!Πρεπει να παω να εγγραφω οπωσδηποτε την ημερα την οποια αναγραφεται το αρχικο του ονοματος μου η θα μπορουσα να παω οποιαδηποτε μερα μεταξυ 13-30 για την εγγραφη??Εσεις ποτε θα πατε?Ειχα σκοπο να παω στις 20 και να μεινω εκει για καμια εβδομαδα πριν αρχισουν τα μαθηματα και τωρα με αναγκαζουν να παω για την εγγραφη στις 15 αυθημερον και να ξαναπαω παλι στις 20 να εγκατασταθω μονιμα!

Απ' όσο γνωρίζω μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου οποτεδήποτε (μεταξύ 13-30), ωστόσο για να είσαι σίγουρος πάρε ένα τηλέφωνο στη γραμματεία της σχολής σου:)

Για όσους ενδιαφέρονται, στο παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης στο Βόλο τα μαθήματα ξεκινούν στις 20!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

htolnash

Νεοφερμένος

Ο htolnash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εχω περασει στην Κοζανη Μηχανικων Υπολογιστων και ενδιαφερομαι να μεταγραφω στον Βολο στο αντιστοιχο τμημα.Εχω ακουσει για το τμημα στο Βολο πως ειναι αρκετα δυσκολο...!Μπορει αν γνωριζει καποιος να μου πει κατι σχετικα με το βαθμο δυσκολιας αυτης της σχολης και καποιες πληροφοριες γενικα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εχω περασει στην Κοζανη Μηχανικων Υπολογιστων και ενδιαφερομαι να μεταγραφω στον Βολο στο αντιστοιχο τμημα.Εχω ακουσει για το τμημα στο Βολο πως ειναι αρκετα δυσκολο...!Μπορει αν γνωριζει καποιος να μου πει κατι σχετικα με το βαθμο δυσκολιας αυτης της σχολης και καποιες πληροφοριες γενικα...!
Απο εναν φιλο μου εχω ακουσει οτι ειναι normal τα πραγματα οποτε don't worry!Απλα δεν ξερω αν ισχυει σε αυτη τη σχολη το συστημα 'ν+3'.Στις πολυτεχνικες του Βολου οι μαθητες εχουν δικαιωμα νομιζω να μεταφερουν το πολυ τρια μαθηματα στο επομενο εξαμηνο πραγμα το οποιο δυσκολευει λιγο τα πραγματα και θα πρεπει απο την αρχη να αντιμετωπισεις ολα τα μαθηματα με εξαιρετικη σοβαροτητα και υπευθυνοτητα!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
φιλε σιγουρο αυτο για το ν+3 διοτι φαινεται λιγο παραλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
φιλε σιγουρο αυτο για το ν+3 διοτι φαινεται λιγο παραλογο...
Mετά τη λήξη της προθεσμίας δεν γίνονται δεκτές δηλώσεις ούτε αιτήσεις για αλλαγή δήλωσης, η οποία έχει κατατεθεί εμπρόθεσμα. Kάθε φοιτητής μπορεί σε κάθε εξάμηνο των σπουδών του να δηλώσει για παρακολούθηση το πολύ μέχρι 3 (τρία) μαθήματα επιπλέον του αριθμού των μαθημάτων που συνιστώνται στο ενδεικτικό πρόγραμμα για το εξάμηνο στο οποίο βρίσκεται, δηλ. 'ν + 3' μαθήματα, όπου 'ν' ο αριθμός των μαθημάτων του εξαμήνου προς παρακολούθηση. Ο περιορισμός αυτός δεν ισχύει για τους φοιτητές του 9ου και 10ου εξαμήνου.https://www.mie.uth.gr/files/ΟΔΗΓΟΣ_ΣΠΟΥΔΩΝ_2009-10.pdf
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top