Φοιτητική ζωή στη Σπάρτη

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Σάββατο έχω να παραστώ σε πάρτυ γενεθλίων εδώ στην ΑΘήνα οπότε δε θα πάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το έιχα αναφέρει σε προηγούμενα σχόλια και προφανώς κάποιοι ενοχλήθηκαν>Νοσηλευτές είναι μόνο όσοι έχουν αποφοιτήσει απο ΑΕΙ και ΤΕΙ.Νοσοκόμος είναι βοηθός του νοσηλευτή και συνήθως είναι απο σχολές διετούς φοίτησης κλπ.Δεν ασχολούμαι περαιτέρω όσοι απο τα παιδιά έχουν περάσει στη σχολή στς πρώτους μήνες θα γνωρίσουν πολύ καλά ποιά η διαφορά.Οι υπόλοιποι φροντίστε να μάθετε γιατί δυστυχώς το κράτο ς μας έχει γράψει στα παπάκια του και νομίζετε όλοι οτι "αλλάζουμε πάπιες".Ευχαριστώ :)
Επιτελους!!
Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση:). Ναι ρε συ, ειναι γνωστο οτι δεν αλλαζετε παπιες, απλα δε μπορουσα να καταλαβω τη διαφορα στην ορολογια. Αλλα αφου υπαρχει οντως σημαντικη διαφορα, τη δεχομαι. Και μη σκας, εμας να δεις πως μας αντιμετωπιζει. Γι' αυτους μια ζωη "δασκαλακοι" θα μεινουμε, προφανως δεν εχουν την κριτικη ικανοτητα να αναγνωρισουν την αξια μερικων επαγγελματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι κάποια στιγμή θα το καταλάβουν απλά θα είναι πολύ αργά welcome to greece αγαπητέ φφφ πολύ κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iloveyou

Νεοφερμένος

Η iloveyou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστω Λιάννα!!! Καλη χρονια και σε σενα!! Χμμ μαθηματικα δεν την παλευω μια, αλλα ελπιζω οτι θα υπαρχουν κ θεωρητικες ερωτησεις στις εξετασεις τι να πω!!! Βιοχημεια κ βιοφυσικη φαινεται οτι ειναι απ τα πιο απαιτητικα μαθηματα αλλα οκ μου αρεσει να τα διαβαζω, νομιζω οτι με ενα προγραμμα η σχολη ειναι πιο ευκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα διαπιστώσεις οτι δεν είναι έτσι όπως νομίζεις απλά είναι αρχή και σου φαίνονται βουνό μην ανησυχείς μία χαρά θα τα πάς και αφού είσαι και αποφασισμένη ακόμα καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Πωπωωωωωω. 3ωρη Βιοφυσική την Τρίτη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilia1992

Νεοφερμένος

Η vasilia1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σασ κοριτσια ειμαι καινουρια εδω και θελω να μαθω τα παντα ια την ζωη στη σπαρτη...βασικα για τισ καφετερειες,τα φαγαδικα και γενικα ολα...βασικα θελω να ρωτησω και για τον στρατο εκει αν ξερετε γιατι θα ερθει ο αδερφος μου σε λιγες μερες και δεν ξερει απο σπαρτη τπτειναι κοντα το στρατοπαιδο??.που να παει??κυκλοφορουν πολλοι φανατροι??τι μπορει να κανει στισ εξοδους και με ρωτησε αν εχει και ομορφεσ κοπελεσ εκει..χαχαχαχα βεβαια ευτυχωσ θα ειμαι και εγω εκει φετοσ λογο σπουδων για να του μαγειρευω τπτ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργύρης 7

Νεοφερμένος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερετε τιποτα για τη νοσηλευτικη Σπαρτης και γενικα για το πως ειναι η φοιτιτικη ζωη εκει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπύρος Γ

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γειά χαρά κι απο εμένα, μου κάνει εντύπωση που σε αυτό το σημείο του forum που έγινε για τη σπάρτη, υπάρχουν μόνο νοσηλευτές/τριες...τι παίζει ;; κανένας μηχανικός πληροφορικής ;;; όχι ;;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν σπουδαζω στη Σπαρτη,ειμαι απο εκει αλλα δυστηχως μενω Αθηνα. Η Σπαρτη αν και ειναι μικρη πολη μπορεις να βρεις οτι χρειαστεις. Εχει καλα μαγαζια και πολυυυυυ (το τονιζω) ΠΟΛΥΥΥ καλο κοσμο! Μακαρι να ειχε και αλλα τμηματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργύρης 7

Νεοφερμένος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερεις ποιο μεταφορικο μεσο συμφερει να παρεις απο Σπαρτη για Αθηνα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν εχεις και πολλες επιλογες. :P ΚΤΕΛ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργύρης 7

Νεοφερμένος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ok,thanks !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η Σπαρτη ειναι πιο οικογενειακη πολη,με την εννοια οτι ειναι μια κλειστη κοινωνια,εγω ειμαι 2ο ετος στη νοσηλευτικη σπουδαζω,και μπορω να πω μην σε τρομαζει το οτι ειναι μικρη πολη ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ωραια πολη ,οπως σου ειπαν κ παραπανω εχει καλους ανθρωπους και καλα μαγαζια ! ;) καλη φοιτητική ζωη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπύρος Γ

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οι περισσότεροι είστε απο αθήνα απ΄ ότι κατάλαβα..εγώ που είμαι απο καλάβρυτα...θα πρέπει να αλλάζω 3 λεωφορεία...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hardwell

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που έχει περάσει Αθλητικό Μάνατζμεντ για να τον ρωτήσω για το τμήμα ή θα πέσω σε τοίχο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
το αθλητικο μανατζμεντ ειναι μαζι με τη νοσηλευτικη! δεν ξερω αν θα βρεις καποιον εδω μεσα απο μαντζμεντ...παντως αυτο το τμημα δεν ειναι πολυ δυσκολο σαν μαθηματα κ εχει πιο πολλα αγορια...απο τα παιδια του μανατζμεντ βλεπεις συχνα στη σχολη τους 1ετης και τα αλλα ετη μονο στις εξεταστικες γτ εχετε μονο ενα εργαστηριο το οποιο ειναι στ 1ο ετος :P ελπιζω να σε βοηθησα λιγο αν θες καποια αλλη βοηθεια πες μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hardwell

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το αθλητικο μανατζμεντ ειναι μαζι με τη νοσηλευτικη! δεν ξερω αν θα βρεις καποιον εδω μεσα απο μαντζμεντ...παντως αυτο το τμημα δεν ειναι πολυ δυσκολο σαν μαθηματα κ εχει πιο πολλα αγορια...απο τα παιδια του μανατζμεντ βλεπεις συχνα στη σχολη τους 1ετης και τα αλλα ετη μονο στις εξεταστικες γτ εχετε μονο ενα εργαστηριο το οποιο ειναι στ 1ο ετος :P ελπιζω να σε βοηθησα λιγο αν θες καποια αλλη βοηθεια πες μου!!!!
ναι φυσικά και τα γνωρίζω αυτά απλά ψάχνω κάποιον που να σπουδάζει στο τμήμα και έχει ιδέα για το τί συμβαίνει με τα μαθήματα (εκτός από τη δυσκολία τους, στο οποίο με κατατόπισες) .
Thanks anyway :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ναι φυσικά και τα γνωρίζω αυτά απλά ψάχνω κάποιον που να σπουδάζει στο τμήμα και έχει ιδέα για το τί συμβαίνει με τα μαθήματα (εκτός από τη δυσκολία τους, στο οποίο με κατατόπισες) .
Thanks anyway :)



ναι βρε εγω ειμαι νοσηλευτικη,και επειδη ξερω παιδια απο το ΤΟΔΑ και κανω παρεα μαζι τους απο οτι μ εχουν πει προσπαθω να σου πω...:P:P αν θες βοηθεια σε κατι αλλο στειλε μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top