Φοιτητική ζωή στη Σπάρτη

αναστασια κα.

Νεοφερμένος

Η αναστασια κα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Και εγώ πέρασα νοσηλευτική Σπάρτης! Από τη μέρα που το έμαθα έχω ενμηρωθεί για αρκετά όσο αναφορά τη σχολή και την πόλη. Αν κάποιος γνωρίζει θα ήθελα να μου πει αν έχει γυμναστήρια στη Σπάρτη και να μου προτείνετε αυτό που θεωρείτε καλύτερο καθώς και να μου πείτε τι τιμές παίζουν. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Και εγώ πέρασα νοσηλευτική Σπάρτης! Από τη μέρα που το έμαθα έχω ενμηρωθεί για αρκετά όσο αναφορά τη σχολή και την πόλη. Αν κάποιος γνωρίζει θα ήθελα να μου πει αν έχει γυμναστήρια στη Σπάρτη και να μου προτείνετε αυτό που θεωρείτε καλύτερο καθώς και να μου πείτε τι τιμές παίζουν. Ευχαριστώ!

Λογικά θα έχει το πανεπιστήμιο ψάξτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αναστασία όταν πας για την εγγραφή, ψάξ'το. ;)

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά σήμερα το πανεπιστήμιο ανέβασε στο site του τις ημερομηνίες εγγραφής και τα απαραίτητα έγγραφα που θα πρέπει να 'χουμε μαζί μας! :)
Τη Δευτέρα θα πάω το μεσημέρι στη Σπάρτη οπότε όταν γυρίσω θα σας γράψω και τη δική μου άποψη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗΣ!ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΗ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Υπαρχει το ποδοσφαιρικο σταδιο το οποιο εχει στιβο και ποδοσφαιρο,το δημοτικο κολυμβητηριο και το δημοτικο γυμναστηριο..για ιδιωτικα γυμναστηρια δεν προσεξα :/:

Και φυσικα το πιο σημαντικο..εχει zara,hondos center,bsb,migato και αλλα μαγαζια οποτε θα επιβιωσουμε!! :P:P:P

Για οτιδηποτε αλλο ρωτηστε με :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια κα.

Νεοφερμένος

Η αναστασια κα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΟΟΟΟ! Δεν το είχα δει. Ευχαριστώ πολύ =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Και εγώ πέρασα νοσηλευτική Σπάρτης! Από τη μέρα που το έμαθα έχω ενμηρωθεί για αρκετά όσο αναφορά τη σχολή και την πόλη. Αν κάποιος γνωρίζει θα ήθελα να μου πει αν έχει γυμναστήρια στη Σπάρτη και να μου προτείνετε αυτό που θεωρείτε καλύτερο καθώς και να μου πείτε τι τιμές παίζουν. Ευχαριστώ!


ενα γυμναστηριο που ειδα ειναι στην αχιλλεως και ονομαζεται workout gym και λειτουργει απ'οτι ρωτησα εως τη 1 το βραδυ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Α, φτιάχτηκε τόπικ για τη Σπάρτη; Ωραία. :P
Έφαγα σήμερα σε μία ταβερνούλα στην πλατεία της Σπάρτης... μιλάμε έσκασα! :P
Καλές μερίδες και καλοί άνθρωποι. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα...πολυ καλοι οι ανθρωποι στην Σπαρτη!!!! Και εγω νοσηλευτικη περασα...πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για να νοικιασω και εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!!Ειναι μια ωραια,μικρη πολη με πολυ ωραιο πανεπιστημιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Υπαρχει το ποδοσφαιρικο σταδιο το οποιο εχει στιβο και ποδοσφαιρο,το δημοτικο κολυμβητηριο και το δημοτικο γυμναστηριο..για ιδιωτικα γυμναστηρια δεν προσεξα :/:

Και φυσικα το πιο σημαντικο..εχει zara,hondos center,bsb,migato και αλλα μαγαζια οποτε θα επιβιωσουμε!! :P:P:P

Για οτιδηποτε αλλο ρωτηστε με :)
τα ζαρα εχουν μονο παιδικο τμημα μεχρι 12 ετων.αρα μαλλον δεν σου κανουν:P


Α, φτιάχτηκε τόπικ για τη Σπάρτη; Ωραία. :P
Έφαγα σήμερα σε μία ταβερνούλα στην πλατεία της Σπάρτης... μιλάμε έσκασα! :P
Καλές μερίδες και καλοί άνθρωποι. :Ρ
σε ποια ταβερνουλα;μες στη σπαρτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ναι, στην κεντρική πλατεία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia G

Νεοφερμένος

Η Sofia G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σ όλους!!!πέρασα κ εγώ νοσηλευτική στ σπάρτηηηηηηηη!!!!!!!!! πήγα η νοικιάσω σπίτι κ οι πρώτες εντυπώσεις είναι πλ ωραίες....τώρα θα δείξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τα ζαρα εχουν μονο παιδικο τμημα μεχρι 12 ετων.αρα μαλλον δεν σου κανουν:P

αληθεια?φτου..δεν βαριεσαι,θα βρουμε κατι αλλο να βολευτουμε που να ειναι προσιτο προς τις φοιτητικες μας τσεπες..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αληθεια?φτου..δεν βαριεσαι,θα βρουμε κατι αλλο να βολευτουμε που να ειναι προσιτο προς τις φοιτητικες μας τσεπες..:hmm:
tally weil, pink, united colors of benetton, sisley ,sprider stores...εχει αρκετα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια κι εγω νοσηλευτικη σπαρτης εχω περασει :)Ισως να ειμαι και το μοναδικο αγορι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια κι εγω νοσηλευτικη σπαρτης εχω περασει :)Ισως να ειμαι και το μοναδικο αγορι:P

Γενικά, τα αγόρια στη νοσηλευτική είμαστε κάτι σαν τις ''μειονότητες''. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι το εχω παρατηρησει κι εγω:)Γενικα η φοιτητικη ζωη στην Σπαρτη πως ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μια χαρα ειναι για οσους ερχονται απο επαρχια.για οσους ερχονται απο μεγαλουπολεις σιγουρα θα υπαρχει μεγαληηηη διαφορααά.
καφετεριες νταξει και ποια πολη δεν ειναι πηχτρα σε αυτες;;:P
μπαρακια ειναι κανα 5αρι μεσα στην πολη (στην κεντρικη πλατεια)που δεν ξερω αν υστερουν σε κατι απο αυτα της αθηνας και των αλλων πολεων...και ειναι και 1-2 εξω απο τη σπαρτη.(με ταξι πας και ερχεσαι)
αυτα.οτι αλλο θελετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καφετεριες νταξει και ποια πολη δεν ειναι πηχτρα σε αυτες;;:P

Πήχτρα?
Πέρα από αυτές του πεζόδρομου και 1-2 άλλες δε μου 'ρχεται κάτι άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
με μια πρωτη σκεψη μου ρχονται καμια δεκαρια στο μυαλο.δεν ειναι πολλες;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Νομίζω πως έχει μερικές γύρω από την πλατεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top