Φοιτητική ζωή στη Σπάρτη

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
με μια πρωτη σκεψη μου ρχονται καμια δεκαρια στο μυαλο.δεν ειναι πολλες;;:)
Χμ ανάλογα και το που συχνάζεις και το τι κόσμο μαζεύει η καθεμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Χμ ανάλογα και το που συχνάζεις και το τι κόσμο μαζεύει η καθεμία.
κοιτα καφετεριες οπως event ministry soho stavento εναλλαξ ειναι πηχτρα συνεχεια...αλλες οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
κοιτα καφετεριες οπως event ministry soho stavento εναλλαξ ειναι πηχτρα συνεχεια...αλλες οχι

Ναι, αυτό ήθελα να πω, ότι λίγες είναι αυτές που μαζεύουν τον κόσμο :)
Τσπ, έτσι κι αλλιώς δε συμβαδίζω πλέον με την πόλη, αλλά έχω παρατηρήσει αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπορεις να βρεις ευκολα μια τετραωρη δουλεια ή σε καφετερια ή οπουδηποτε αλλου ή ειναι κομματακι δυσκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Χμμ χαίρομαι πολύ που ψάχνεστε για την πόλη που θα σπουδάσετε είμαι ήδη φοιτήτρια νοσηλευτικής στη Σπάρτη 2ο έτος κάποιους από εσάς ίσως σας γράψω και στη σχολή :P λοιπόννν θα σας πώ δυο πράγματα.Η αλήθεια είναι όσοι είστε απο Αθήνα όπως εγώ δεν θα ενθουσιαστείτε τουλάχιστον όχι στις αρχές θα θέλετε να φέυγετε συνεχώς αλλα αυτό μέχρι ν α προσαρμοστείτε.Μπαράκια έχει το avenue,retro,bar place,kings bar απο κλαμπς έχει το G στο κέντρο της μεγάλης πλατείας και το prince που ειναι λιγο πιο εξω και πηγαινουμε με ταξι συνηθως δεν μαζευει κοσμο εκτος κ αν εχει καποιο event.Απο καφετεριες εχει αυτες στο πεζοδρομο που αναφερατε πριν και στην πλατεια απλα εκεινες μαζευουν αλλου ειδους κοσμο όχι φοιτητες.Απο γυμναστήρια έχει πολλα power house,bioenergeia κλπ έχει αρκετα πάντως με επιλογές αντιστοιχες με αυτα που προσφερουν τα γυμναστηρια της αθηνας.Μαγαζιά έχει αρκετά αν και μικρή πόλη(ρούχων) αλλα και τα delivery δεν πανε πίσω.Απο δραστηριοτητες υπαρχει ομαδα βολλει ποδοσφαιρου μπασκετ τεννις σκοποβολή.Οσον αφορα τη σχολή τα μαθήματα γίνονται σε 2 κτήρια το ένα είναι στο νοσοκομείο και το άλλο κάτω στην πολη.Τα 2 πρωτα έτη δν γίνονται μαθηματα τοσο πολυ στο νοσοκομείο.Το κατω κτηριο είναι καινουριο και έχει καλές υποδομές.Οι εγγραφες γίνονται στο κάτω κτήριο πληροφοριακά.Αυτά απο εμένα αν έχετε κάποια απορία πέιτε μου.Ανυπομονώ να σας γνωρίσω

*Η σχολή δεν έχει πολλά αγόρια αλλα το κενό αναπληρώνουν τα αγορια στο τμημα του αθλητισμού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπέρα Λιάννα και let me love you. :P
Από Αθήνα είμαι αλλά δεν ξέρω, είμαι πολύ ενθουσιασμένη.
Όταν λες κάτω κτίριο, εννοείς αυτό στα νότια της πόλης με τις υπέροχες πόρτες στην είσοδο; :P

*Η σχολή δεν έχει πολλά αγόρια αλλα το κενό αναπληρώνουν τα αγορια στο τμημα του αθλητισμού :P
Η μητέρα μου πίστεψε πως δήλωσα τη σχολή μόνο και μόνο λόγω των αθλητών. Και δεν κάνω πλάκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα το ίδιο μου είχαν πεί οι φίλες μου :p
Ναι το κάτω κτήριο είναι αυτό το πάνω δεν θα σας ξετρελάνει αλλά μόνο
και μόνο η ιδέα του νοσοκομείου σε μαγέυει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια κα.

Νεοφερμένος

Η αναστασια κα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν θέλετε και έχετε φεισμπουκ τσείλτε μου σε μνμ τα ονόματά σας να σας κανω αντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αντε εχουν αρχισει και οι εγγραφες:)Για να δουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Αν θέλετε και έχετε φεισμπουκ τσείλτε μου σε μνμ τα ονόματά σας να σας κανω αντ!

στειλτε και σε εμενα αν θελετε..:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia G

Νεοφερμένος

Η Sofia G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όποιος έχει facebook και θέλει να στείλει μήνυμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Όποιος έχει facebook και θέλει να στείλει μήνυμα........

σου εστειλα μηνυμα εδω τσεκαρε λιγο :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Έκανα την εγγραφή μου! :P
Αν θέλετε, στείλτε και σε εμένα τα φμπ σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Έκανα την εγγραφή μου! :P
Αν θέλετε, στείλτε και σε εμένα τα φμπ σας. :P

Μηπως σ ειπαν ποτε ξεκινανε τα μαθηματα?σου στελνω μηνυμα (ονομα) για φβ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δε μου είπαν. :/ Η εγκύκλιος δεν έχει φτάσει ακόμη. Όμως μου είπε ένας της γραμματείας πως θα 'ναι τις πρώτες μέρες του Οκτώβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Επικοινώνησα με τη γραμματεία και υπάρχει ενδεχόμενο να αρχίσουν ακόμα και στις 26 Σεπτέμβρη οπότε μην εκπλαγειτε :P Γενικότερα η σχολή μας ξεκινάει νωρίτερα απο τις υπόλοιπες για μένα πιό πιθανή ημερομηνία είναι 1 οκτώβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εμένα ο κύριος Σταύρος (?) μου είπε πως μπορεί να αρχίσουμε τις πρώτες μέρες του Οκτώβρη. :| :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν υπαρχουν κομματοσκυλα που σε περιμενουν οταν πας για εγγραφη στο συγκεκριμενο πανεπιστημιο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top