Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

chaoscrum

Νεοφερμένος

Ο chaoscrum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και εγω πατρα-επιστημη των υλικων...
λεω να παω εστια πρωτη χρωνια και να ψαξω σπιτι κατα την διαρκεια τησ χρωνιας.
Πεταγωνται ποντικοι απο τα ταβανια στις εστιες?
περσυ ειχα περασει στο τει πατρασ παλι.
και μονο που πηγα για εγγραφη κα@@@σα.!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
την δευτερα παω για εγγραφη και εχω καποιες αποριες
1)πως παω (ποιο λεωφοριο -μενω διπλα στο γηπεδο της παναχαικης και κοντα στο δρομο ελληνου στρατιώτη-)
2)για το τμημα των μηχαν. υπ. (ceid) πρεπει να σταματησω σε καποια συγκεκριμενη σταση?
3)χρειαζομαι ΜΟΝΟ αυτα που λεει η σχολη εδω για την εγγραφή μου ετσι?

1. Μπαινεις στο 9
2. Πρωτη σταση του Πανεπιστημιου (θα καταλαβεις πολυ ευκολα ποια ειναι). Μετα ρωτας ποιο ακριβως ειναι το κτιριο σου και σου λενε.. Μπορω να σου πω κ γω, αλλα θα σε μπερδεψω απο εδω...
3. Ε μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε παιδιά ξέρει κανείς (σίγουρα) πότε αρχίζουν τα μαθήματα???(οικονομικών επιστημών έχω περάσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
ρε παιδιά ξέρει κανείς (σίγουρα) πότε αρχίζουν τα μαθήματα???(οικονομικών επιστημών έχω περάσει)

Δες στο σαιτ της σχολης σου.... Η αν δεν εχουν ανακοινωση, βρες το τηλεφωνο και παρε την γραμματεια..

*ischool: Ενημερωση 24/7 :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δες στο σαιτ της σχολης σου.... Η αν δεν εχουν ανακοινωση, βρες το τηλεφωνο και παρε την γραμματεια..

*ischool: Ενημερωση 24/7 :lol::lol:
28 λέει στο σαιτ.Αλλά χτες το πρωί που πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι αποκλείεται ν' αρχίσουν πριν να έχουν τελειώσει οι εγγραφές.Δηλαδή πριν τις 30!!Μπέρδεμα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
28 λέει στο σαιτ.Αλλά χτες το πρωί που πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι αποκλείεται ν' αρχίσουν πριν να έχουν τελειώσει οι εγγραφές.Δηλαδή πριν τις 30!!Μπέρδεμα......

Ρωτα απο κοντα οταν πας για την εγγραφη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρωτα απο κοντα οταν πας για την εγγραφη....
ε ναι αυτό θα κάνω,απλώς θα με βόλευε το πότε να πάω Πάτρα αν ήξερα την ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων!!Ευχαριστώ πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
στις 6 οκτωβρη μου ειπαν εμενα...πηρα τηλ την γραματεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevediol

Νεοφερμένος

Ο stevediol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια για ιντερνετ στην πατρα η forthnet λεει?γτ εδω στην μυτιληνη βαζουν πολλοι forthnet 24 mbs και πιανουν μεχρι 8!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chaoscrum

Νεοφερμένος

Ο chaoscrum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Internet στην εστια πεζει?
Εχει ασυρματο ? Μπορω να βαλω στο δωματιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ε ναι αυτό θα κάνω,απλώς θα με βόλευε το πότε να πάω Πάτρα αν ήξερα την ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων!!Ευχαριστώ πάντως...


βάσει πείρας θα σου έλεγα ότι δεν παίζει να ξεκινήσουν τα μαθήματα κανονικά πριν τις εκλογές,αν και αυτό με τις εγγραφές δεν είναι απαραίτητο.

το πολύ-πολύ να γίνουν 1-2 μέρες καλώς μας ήρθατε-αυτά θα κάνουμε μαζί-μπράβο κλπ.κλπ. ή καμιά υποδοχή φοιτητών από την προεδρο της σχολής και χαιρετισμός από τις παρατάξεις.
εννοείτε όμως ότι πρέπει να ρωτήσεις γιατί όλα είναι πολύ ρευστά μέχρι την ώρα της επίσημης ανακοίνωσης.

Υ.Γ αν χρειαστείτε τίποτα για την σχολή στείλτε μου ένα μήνυμα και θα σας πω ό,τι θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki4

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αντε επιτελους καποιος απο ψηλα αλωνια...ειχα αρχισει να απελπιζομαι:)

να σε ρωτησω γενικα η περιοχη (μας πλεον:D) βολευει??

Κοίτα εγώ πιστεύω πως βολεύει πολύ αφού τα πάντα είναι δίπλα χωρίς να είσαι ακριβώς μέσα στο χάος του κέντρου. Η πλατεία γεωργίου είναι μόνο 10 λεπτά οπότε είσαι κοντά και για το λεωφορείο. Απλά αν σκοπεύεις για αυτοκίνητο το πάρκινγκ είναι ΘΑΝΑΤΟΣ! (από εμπειρία);) Σε ποιά σχολή εισαι?


Αρχική Δημοσίευση από chaoscrum:
Internet στην εστια πεζει?
Εχει ασυρματο ? Μπορω να βαλω στο δωματιο?


Η εστία αν μη τι άλλο έχει απίστευτα γρήγορο internet! Σίγουρα έχεις στο δωμάτιο δεν είμαι σίγουρη αν είναι ασύρματο ή ethernet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chaoscrum

Νεοφερμένος

Ο chaoscrum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δωμάτιο δεν είμαι σίγουρη αν είναι ασύρματο ή ethernet...


ας ειναι ethernet μην καψουμε τον εγκεφαλο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ας ειναι ethernet μην καψουμε τον εγκεφαλο μας

με το wifi θα το καψεις με το κινητο δλδ
(να υπενθυμίσω δεν ενοοω την συσκευη μονο αλλα τις κεραιες που υπαρχουν εδω και εκει..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Υπάρχει πρόβλημα αν πάμε να γραφτούμε μια ημερομηνία διαφορετική απο αυτήν που λέει στο site της κάθε σχολής ανάλογα με το επίθετο; (πάντα ανάμεσα 16-30 Σεπτεμβρίου). Εγώ κανονικά πρέπει να πάω Δευτέρα αλλά δεν μπορώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Υπάρχει πρόβλημα αν πάμε να γραφτούμε μια ημερομηνία διαφορετική απο αυτήν που λέει στο site της κάθε σχολής ανάλογα με το επίθετο; (πάντα ανάμεσα 16-30 Σεπτεμβρίου). Εγώ κανονικά πρέπει να πάω Δευτέρα αλλά δεν μπορώ!


αυτό γίνετε για να μην πλακώσουν όλοι μαζί την ίδια μέρα,οπότε λογικά δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα,αλλά πρέπει να πάρεις πρώτα ένα τηλέφωνο για να είσαι καλυμένος στα σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Η εστία αν μη τι άλλο έχει απίστευτα γρήγορο internet! Σίγουρα έχεις στο δωμάτιο δεν είμαι σίγουρη αν είναι ασύρματο ή ethernet...
Και είναι free έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chaoscrum

Νεοφερμένος

Ο chaoscrum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μαλλον ναι. Θα ηταν γελοιο να το χρεωνουν.
Στην Ελλάδα ζούμε αγαπητέ! Όλα γίνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:what:
ρε παιδιά ξέρει κανείς (σίγουρα) πότε αρχίζουν τα μαθήματα???(οικονομικών επιστημών έχω περάσει)

και εγω εκει περασα .:) πηρα τηλ κ μ ειπαν πως αρχιζουν 28..λιγο περιεργο μου φαινεται αφου οι εγγραφες ειναι μεχρι 30..δηλαδη γινεται να αρχιζουν τα μαθηματα 28 και οι εγγραφεσ να γινονται μεχρι 30???:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top