Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:D:D..ωραια ελπιζω να τα πουμε Πατρα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:D:D..ωραια ελπιζω να τα πουμε Πατρα...!!!
:Pναι βρε.....:no1:αντε με το καλό να βγουν οι βασεις τωρα.....θα πα για σπιτι πριν η μετά?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μετααα:jumpy:..!! ειμαι 360 μορια πανω..και φοβαμαι..μηπως ανεβει περισσοτερο....οποτε...θα περιμενω για να εχω το κεφαλι μου ησυχο....!! Εσυ...εχεις βρει..τιποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εχω δει καποια μεσω internet ....υπαρχει περιπτωση να παω και πριν βγουν οι βασεις γιατι κ να μν περασω πατρα επειδη εχω δικαιωμα για μεταγραφη κ μενω πρεβεζα θα παω πατρα ετσ κ αλλιως...ανυπομονω να παω να βρω σπιτι .....ειμαστε στο κατοφλι της περιφημης φοιτητικης ζωης...αντε να δουμε τι θα δουμε....:xixi:
-----------------------------------------
δες εδω https://www.spitogatos.gr/main/advanced_search.php?lang=gr&type=1&purpose=2&muns[0]=3284&muns[1]=3285&muns[2]=3286&muns[3]=3287&muns[4]=3288&muns[5]=3289&muns[6]=3290&muns[7]=3291&muns[8]=3292&muns[9]=3293&muns[10]=3294&muns[11]=3295&muns[12]=3296&muns[13]=3297&muns[14]=3298&muns[15]=3299&muns[16]=3300&muns[17]=3301&muns[18]=3302&muns[19]=3303&muns[20]=3304&muns[21]=3305&id=154
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εχω δει καποια μεσω internet ....υπαρχει περιπτωση να παω και πριν βγουν οι βασεις γιατι κ να μν περασω πατρα επειδη εχω δικαιωμα για μεταγραφη κ μενω πρεβεζα θα παω πατρα ετσ κ αλλιως...ανυπομονω να παω να βρω σπιτι .....ειμαστε στο κατοφλι της περιφημης φοιτητικης ζωης...αντε να δουμε τι θα δουμε....:xixi:
-----------------------------------------
δες εδω https://www.spitogatos.gr/main/advanced_search.php?lang=gr&type=1&purpose=2&muns[0]=3284&muns[1]=3285&muns[2]=3286&muns[3]=3287&muns[4]=3288&muns[5]=3289&muns[6]=3290&muns[7]=3291&muns[8]=3292&muns[9]=3293&muns[10]=3294&muns[11]=3295&muns[12]=3296&muns[13]=3297&muns[14]=3298&muns[15]=3299&muns[16]=3300&muns[17]=3301&muns[18]=3302&muns[19]=3303&muns[20]=3304&muns[21]=3305&id=154

Broken link:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Eλπιζω να ειναι ολα τελεια.....!! Εχω ακουσει τα καλυτερα για την φοιτιτικη ζωη της Πατρας....!! επισης ελπιζω οι φιλιες...να γινονται γρηγορα..γιατι δεν θα ξερω κανεναν στην αρχη......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Κι εγώ Πάτρα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σε ποια σχολη..??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υπάρχει ίδιο θέμα.:)Μάλλον χρειάζονται 1-2 βοηθοί στα forums των σχολών ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:(Ουπς....δεν το ηξερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υγεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
:Pναι βρε.....:no1:αντε με το καλό να βγουν οι βασεις τωρα.....θα πα για σπιτι πριν η μετά?:jumpy:

εγω θα σας συμβουλευα να πατε οσο πιο γργορα μπορειτε...τα καλα σπιτια φευγουν ααααμεσως!!πιστεψτε με...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=47752 :up:

και εγω πατρα ελπιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κι εγω Πατρα θα μαι μαλλον παιδια στα παιδαγωγικα!!!!!!!!! Ελπιζω να ναι τοσο ωραια πολη οσο λενε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κι εγώ πάτρα παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Aντε καλως να μας ερθετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Άντε και καλώς να σας βρούμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ευτυχως ειμαστε πολλοι απο εδω για πατρα...:D..!! παιδια..ελπιζω να τα πουμε εκει......!! να ρωτησω....θα βρειτε σπιτι. στην Πατρα...η' κοντα στο Ριο...???? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ευτυχως ειμαστε πολλοι απο εδω για πατρα...:D..!! παιδια..ελπιζω να τα πουμε εκει......!! να ρωτησω....θα βρειτε σπιτι. στην Πατρα...η' κοντα στο Ριο...???? :hmm:
εχω βρει ενα απεναντι απο το πανεπιστημιο... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top