Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
alitaki:
Καλύτερα να βιαστείς γιατί ποτέ δεν ξέρεις.Εγώ πάντως θα πάω αύριο τελικά
ναιιιιιιιιιιιιιι....θα βιαστω οσο μπορω.............


Απο που είσαι;

Βγήκαν.
Κομοτηνή πέρασα!
Νομική
συγχαρητηριαααααααααααααααααααα................:clapup:
Koμοτηνη σου ερχομαι!!!!:clapup::clapup:
Περασα Κοινωνικη Διοικηση!!!:clapup::clapup::clapup:
και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...........περασααααααααααααααααααααααααααα............κοινωνικη δοιηκηση.......:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!! :D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Kαι εγώ πέρασα Πολιτικών επιστημών:clapup:!!!Μπράβο σε όλους μας:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιααααααααααα....να κανονισουμε συναντηση οταν θα ειμαστε ολοι μαζι πανω.....εγω σκεφτομουν χτες...να συναντιομασταν..καπου τον οκτωβρη...τοτε ειναι σιγουρο οτι ολοι θα ειμαστε κομοτηνηηηη...:clapup::clapup::clapup:
εσεισ τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asterokok

Νεοφερμένος

Η asterokok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια !! κι γω νομικη κομοτηνης περασα! ξερετε αν οι πρωτοετεις δικαιουνται θεσεις στην εστια??γιατι ακουσα οτι μονο οι δευτεροετεις και επειτα εχουν αυτη τη δυνατοτητα..

και οι εστιες ειναι εξω απο την πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ναι να κανονίσουμε συνάντηση!!!Και εγώ τον Οκτώμβριο λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι να κανονίσουμε συνάντηση!!!Και εγώ τον Οκτώμβριο λέω.

ωραιααα..:)...κανενας αλλος....?...τι λεει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virtus

Νεοφερμένος

Η virtus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγώ είμαι ήδη εδώ ,,,,,, με πρησμένα ποδια απο το περπατημα ...και χώμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
εγώ είμαι ήδη εδώ ,,,,,, με πρησμένα ποδια απο το περπατημα ...και χώμα

πολυ περπατημα..??....πως ειναι ο καιρος εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

itsmegeorgierus

Νεοφερμένος

Ο itsmegeorgierus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά είναι αλήθεια ότι Κομοτηνή έχει μόνο κορίτσια; Σόρρυ που ρωτάω κιόλας αλλά δεν αρέσουν τα κορίτσια σε ΟΛΑ τα αγόρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Παιδιά είναι αλήθεια ότι Κομοτηνή έχει μόνο κορίτσια; Σόρρυ που ρωτάω κιόλας αλλά δεν αρέσουν τα κορίτσια σε ΟΛΑ τα αγόρια :P

Αληθευει.Ειναι μια πολη που κατοικειται μονο απο θηλυκα.Τα αγορια δεν μπορουν να επιβιωσουν στον σκληρο χειμωνα της πολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
παιδια !! κι γω νομικη κομοτηνης περασα! ξερετε αν οι πρωτοετεις δικαιουνται θεσεις στην εστια??γιατι ακουσα οτι μονο οι δευτεροετεις και επειτα εχουν αυτη τη δυνατοτητα..

και οι εστιες ειναι εξω απο την πολη?

δε γνωρίζω αν όντως ισχύει η δυνατότητα διαμονής στις εστίες μόνο από δευτεροετης και πάνω... Μπορώ να μάθω βέβαια... Στην Κομοτηνή υπάρχουν δύο εστίες, η μια είναι στην καινούρια πανεπιστημιούπολη δίπλα στις εγκαταστάσεις της φιλολογίας και η πιο καινούριες εστίες είναι στην περιοχή πίσω από το εμπορικό, στην εκτενεπόλ, η οποία είναι μεν στην πολη, αλλά κανένα τεταρτάκι από το κέντρο με τα πόδια... Για τις πάνω εστίες υπάρχει συγκοινωνία (δωρεάν φυσικά, μέχρι τώρα τουλάχιστον) αλλά μέχρι τις 11 ή 11.30 ανάλογα με τα δρομολόγια που θα καθοριστούν...
Και για να απαντήσω στο ερώτημα για το αν στην Κομοτηνή έχει μόνο κορίτσια, εχω να πω ότι μάλλον είμαστε ντεμί διότι υπάρχουν και σχολές που προσελκύουν και αγόρια ή περισσότερα αγόρια, βλέπε ΔΟΣΑ, ΤΕΦΑΑ, Διοίκηση Επιχειρήσεων αλλά και Νομική, Πολιτικών Επιστημών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Παιδιά είναι αλήθεια ότι Κομοτηνή έχει μόνο κορίτσια; Σόρρυ που ρωτάω κιόλας αλλά δεν αρέσουν τα κορίτσια σε ΟΛΑ τα αγόρια :P

ελα να κανουμε παρεα τοτε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
είμαι μέσα στων πολιτικών επιστημών!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
όποια κοπέλα πέρασε Κομοτηνή και ενδιαφέρεται για συγκατοίκηση ας στείλει ένα μνμ. Πέρασε και η αδερφή μου Ιστορία-Εθνολογία Κομοτηνή και ψάχνει συγκάτοικο- κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asterokok

Νεοφερμένος

Η asterokok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η πανεπιστημιουπολη ειναι εξω απο την κομοτηνη? το ιδιο και οι εστιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σου έστειλα μνμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ρε παιδια οσοι ειστε ηδη κομομητνη..για πειτε απο σπιτια τι γινεται?....πως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ψιλοπιασοκωλε... απο 230 και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top