Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Γεια παιδια και απο μενα!!!
Εχω μια απορια, η κοινωνικη διοικηση ειναι στην πανεπιστημιουπολη ή στο κεντρο?

Η Πανεπιστημιούπολη πού κοντά πέφτει; :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γεια παιδια και απο μενα!!!
Εχω μια απορια, η κοινωνικη διοικηση ειναι στην πανεπιστημιουπολη ή στο κεντρο?

γεια σου κορινα...το τμημα της κοινωνικης δοιηκησης ειναι στο κεντρο....εχεις περασει εκει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virtus

Νεοφερμένος

Η virtus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
έξω από την πόλη...με αστικο πάτε!

Και είναι δωρεάν για τους Φοιτητές? όπως και η φοιτητικές εστίες μου είπαν είναι 2 (1 στην Πανεπιστημιούπολη και 1 στην Παλιά Πρυτανεία?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Και είναι δωρεάν για τους Φοιτητές? όπως και η φοιτητικές εστίες μου είπαν είναι 2 (1 στην Πανεπιστημιούπολη και 1 στην Παλιά Πρυτανεία?)

Nαι, ακόμη είναι δωρεάν.
Ναι, δύο είναι οι εστίες, και έμαθα ότι αυτές στην Παν/πολη είναι πιο καινούριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και είναι δωρεάν για τους Φοιτητές? όπως και η φοιτητικές εστίες μου είπαν είναι 2 (1 στην Πανεπιστημιούπολη και 1 στην Παλιά Πρυτανεία?)

ναι δωρεάν είναι..και εγώ που μπήκα δεν ζήτησαν κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Nαι, ακόμη είναι δωρεάν.
Ναι, δύο είναι οι εστίες, και έμαθα ότι αυτές στην Παν/πολη είναι πιο καινούριες.

παιδια την μερα της εγγραφης οσοι θα παρουν λεωφορειο τι ωρα θα πατε??βασικα χαζη εωτηση αλλα με προβληματζει το θεμα του λεωφορειου, της στασης, της σχολης την πρωτη φορα γενικοτερα....ααα και σιγουρα δεν εχει εισιτηριο???μην γινω ρεζιλι 1η μερα:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Γεια σας!:clapup::clapup::clapup:

Πριν λιγες ωρες γυρησα απο Κομοτηνη!:D

Ωραια πολη! :D

Ειχα ανεβει αμεσως μετα τα αποτελεσματα των βασεων και επι δυο ημερες εψαχνα για σπιτι...ακομη πονανε τα ποδια μου:P
Γινοταν πανικος.
Βρηκα ενα σπιτακι αλλα σκεφτομαι να ψαξω παλι μηπως βρω κατι καλυτερο...Ελπιζω σε κανα μηνα να αδειασει κανενα καλο σπιτι και η τιμη του να ειναι λογικη.

Πηγα και μια βολτα απο το Τμημα Κοινωνικης Διοικησης(ειναι 300μ απο το σπιτι που νοικιασα), ωραιο ειναι!:D

Αν κανετε συναντηση τον οκτωμβρη,count me in.
Εγω θα φυγω απο αθηνα με κτελ γυρω στις 26 σεπτεμβρη για να κανω την εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γεια σας!:clapup::clapup::clapup:

Πριν λιγες ωρες γυρησα απο Κομοτηνη!:D

Ωραια πολη! :D

Ειχα ανεβει αμεσως μετα τα αποτελεσματα των βασεων και επι δυο ημερες εψαχνα για σπιτι...ακομη πονανε τα ποδια μου:P
Γινοταν πανικος.
Βρηκα ενα σπιτακι αλλα σκεφτομαι να ψαξω παλι μηπως βρω κατι καλυτερο...Ελπιζω σε κανα μηνα να αδειασει κανενα καλο σπιτι και η τιμη του να ειναι λογικη.

Πηγα και μια βολτα απο το Τμημα Κοινωνικης Διοικησης(ειναι 300μ απο το σπιτι που νοικιασα), ωραιο ειναι!:D

Αν κανετε συναντηση τον οκτωμβρη,count me in.
Εγω θα φυγω απο αθηνα με κτελ γυρω στις 26 σεπτεμβρη για να κανω την εγγραφη.

αχ αληθεια?για πες πως ειναι η κομοτηνη ?ωραια?......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
αχ αληθεια?για πες πως ειναι η κομοτηνη ?ωραια?......:)

Σαν πολη μου αρεσε:)

Εχει σχεδον τα παντα σε κοντινη αποσταση, ειναι ησυχη περιοχη(απ'οτι μου ειπαν δεν εχει αυξημενη εγκληματικοτητα οπως εδω στην αθηνα),ειναι φοιτητουπολη,συνδυαζει βουνο με θαλασσα(10 λεπτα απο την κομοτηνη υπαρχει το δασος της νυμφαιας που ειναι παρα πολυ ωραιο! και λιγα λεπτα απο τη κομοτηνη ειναι η μαρωνεια που εχει θαλασσα καθως και το φαναρι),εχει καφετεριες-κρεπερη-σουβλατζιδικα-ζαχαροπλαστεια. Επισης εχει και εμπορικο καταστημα.:)

Γενικα,ειναι μια ομορφη πολη! Νομιζω ομως πως θελει λιγο χρονο για να προσαρμοστεις και να την αγαπησεις!;)

Οσοι πανε στην κομοτηνη,κλαινε δυο φορες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κλαίνε δυο φόρες??:eek:
Δεν κατάλαβα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Dark Angel,

Μήπως γνωρίζεις σε αυτό το εμπορικό κέντρο τι μαγαζιά έχει; Κυρίως για μαγαζιά ρούχων ενδιαφέρομαι να μάθω.

(Τα ρούχα σε πολυεθνικές [h%m, pull&bear, sprider, bershka, zara etc.] είναι πολύ πιο φθηνά απ' ό,τι στα διάφορα τοπικά μαγαζιά μικροπωλητών.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Dark Angel,

Μήπως γνωρίζεις σε αυτό το εμπορικό κέντρο τι μαγαζιά έχει; Κυρίως για μαγαζιά ρούχων ενδιαφέρομαι να μάθω.

(Τα ρούχα σε πολυεθνικές [h%m, pull&bear, sprider, bershka, zara etc.] είναι πολύ πιο φθηνά απ' ό,τι στα διάφορα τοπικά μαγαζιά μικροπωλητών.)

Επειδη δεν σταματησα, απλως περασα απο εκει τα μονα που προλαβα να δω ηταν Zara και H&M.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Κλαίνε δυο φόρες??:eek:
Δεν κατάλαβα...:redface:

Σαν πολη μου αρεσε:)

Εχει σχεδον τα παντα σε κοντινη αποσταση, ειναι ησυχη περιοχη(απ'οτι μου ειπαν δεν εχει αυξημενη εγκληματικοτητα οπως εδω στην αθηνα),ειναι φοιτητουπολη,συνδυαζει βουνο με θαλασσα(10 λεπτα απο την κομοτηνη υπαρχει το δασος της νυμφαιας που ειναι παρα πολυ ωραιο! και λιγα λεπτα απο τη κομοτηνη ειναι η μαρωνεια που εχει θαλασσα καθως και το φαναρι),εχει καφετεριες-κρεπερη-σουβλατζιδικα-ζαχαροπλαστεια. Επισης εχει και εμπορικο καταστημα.:)

Γενικα,ειναι μια ομορφη πολη! Νομιζω ομως πως θελει λιγο χρονο για να προσαρμοστεις και να την αγαπησεις!;)
καλο αυτο....να ειναι ολα κοντα δλδ...πηγες στο δασος?...ανυπομονω να γνωρισω την κομοτηνη...:D

Οσοι πανε στην κομοτηνη,κλαινε δυο φορες:D
αν το αντιλαμβανομαι σωστα....η κομοτηνη πρεπει ν ειναι ωραια που λενε κλαις απο χαρα οταν πας....και απο λυπη οταν φευγεις.....μαλλον αυτο θα εννοουσε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Κλαίνε δυο φόρες??:eek:
Δεν κατάλαβα...:redface:

Yeap:)
Μια οταν πηγαινουν στην κομοτηνη γιατι στεναχωριουνται που θα φυγουν απο το σπιτι τους και μια οταν αποφοιτουν γιατι δεν θελουν να φυγουν απο την κομοτηνη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Επειδη δεν σταματησα, απλως περασα απο εκει τα μονα που προλαβα να δω ηταν Zara και H&M.:)
μακαρι να εχει και μπερσκα...:D ή πλλα ζηταω?.....χαχαχαχα..:P
Yeap:)
Μια οταν πηγαινουν στην κομοτηνη γιατι στεναχωριουνται που θα φυγουν απο το σπιτι τους και μια οταν αποφοιτουν γιατι δεν θελουν να φυγουν απο την κομοτηνη.:D
κοντα επεσα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
μακαρι να εχει και μπερσκα...:D ή πλλα ζηταω?.....χαχαχαχα..:P


κοντα επεσα..:P

Eχει και Bershka! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιζει να εχει;)
Stradivarius εγω θελω:P
Ελπιζω να εχει!

Yeap:P

χαχαχα....βασικα να πουμε ενα mall...χαχαχαχα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κάντε ένα search στο google να δείτε....Εγώ είχα τσεκάρει πριν από μέρες για Ξάνθη,και θυμάμαι ότι όλα αυτά (Bershka,Zara,Pull and Bear,H&M,Stradivarius,κλπ) τα είχα βρει είτε στην Ξάνθη είτε στην Κομοτηνή...Εννοώ ότι κι αν κάποιο δεν το έχει η μία πόλη,το έχει η άλλη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Επειδη δεν σταματησα, απλως περασα απο εκει τα μονα που προλαβα να δω ηταν Zara και H&M.:)

Ναι, αλλά μη μας πεις ότι αυτά έχουν μόνο γυναικεία μέσα.:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top