Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

takis94

Νεοφερμένος

Ο takis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πριν ένα χρόνο όταν ξεκίνησα την προετοιμασία για τις πανελλαδικές όταν με ρώταγαν σε ποία πόλη θέλω απαντούσα αμέσως ''Σαλόνικα!!''.Αργότερα όταν το έψαξα καλύτερα και σχετικά με το πανεπιστημίο και με την πόλη αναθεώρησα.Είμαι παιδί από επαρχία που πάντα ονειρευόταν να σπουδάσει σε μεγάλο αστικό κέντρο αλλά δεν το μετάνιωσα και ελπίζω να μην αλλάξω γνώμη που ενώ περνούσα Αθήνα έβαλα πρώτη επιλογή την Κομοτηνή.Δεν την έχω επισκευτεί ποτέ αλλά θεωρώ πως όποιος πραγματικά θέλει να σπουδάσει και να χτίσει το μέλλον του κάνοντας ταυτόχρονα την φοιτητική ζωή που μας αξίζει μετά από ένα τέτοιο χρόνο που όλοι περάσαμε διαβάζοντας,η επαρχία μπορεί να του το προσφέρει.Εξάλλου όταν αποφοιτήσουμε μπορούμε να πάμε για εργασία σε με μια μεγάλη πόλη

Αχα. Νομίζω, όμως, πως με 18500 δεν περνούσες Αθήνα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ωραια ωραια αντε με το καλο στην κομοτηνη ;)

πω πω αντε να βγουν πρωτα οι βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
εγω κοινωνικη δοιηκηση
Και γω αυτο το τμημα εχω επιλεξει!
Μπορει να ειμαστε συμφοιτητριες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Και γω αυτο το τμημα εχω επιλεξει!
Μπορει να ειμαστε συμφοιτητριες!:clapup:

ααααα...τι τελειααααα...μακαριι.....:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:...το εχεισ βαλει πρωτη επιλογη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
ααααα...τι τελειααααα...μακαριι.....:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:...το εχεισ βαλει πρωτη επιλογη?

Nαι,μακαρι!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Το εχω βαλλει ως τριτη επιλογη.
1η επιλογη Κοινωνιολογια Παντειου(100% δεν περναω εκει)
2η Επιλογη Κοινωνικη Πολιτικη Παντειου(100% δεν περναω ουτε εκει)
3η Επιλογη Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνη:D

Ποσα μορια εβγαλλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Nαι,μακαρι!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Το εχω βαλλει ως τριτη επιλογη.
1η επιλογη Κοινωνιολογια Παντειου(100% δεν περναω εκει)
2η Επιλογη Κοινωνικη Πολιτικη Παντειου(100% δεν περναω ουτε εκει)
3η Επιλογη Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνη:D

Ποσα μορια εβγαλλες?

αχουυ τι καλα...εγω περναω σιγουρα εκει....εχω βγαλει 14.761...:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Επείγουσα ερώτηση: Σπίτι στην Εγνατίας (πάνω από την παλιά πρυτανεία και λίγο ανατολικότερα) βολεύει; (για νομικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Επείγουσα ερώτηση: Σπίτι στην Εγνατίας (πάνω από την παλιά πρυτανεία και λίγο ανατολικότερα) βολεύει; (για νομικη)

μμμ εγω δν ξερω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Να κανονισετε συναντηση οσοι περνατε Κομοτηνη :clapup::clapup::clapup:

και εγω εκειιι:clapup::clapup::clapup::clapup:

τελειαα..:)




και εγω μαλλον τεταρτη το κοβω.....ετσι θελω να πιστευω


αααααα...πολυ ωραια βλέπω μαζευομαστε....τελειαααα...παιδια και εγω μεσα ειμαι για την συναντηση....αντε να βγουν οι βασεις να ειμαστε ολοι 100% σιγουροι.....μας εχουν πρηξει....ολο αλλαζουν τις ημερομηνιες....

εγω δευτερα μεσημερι θα ειμαι εκει...εχω επικοινωνησει και με μεσιτες πολλους,ψαχτηκα γενικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εγω δευτερα μεσημερι θα ειμαι εκει...εχω επικοινωνησει και με μεσιτες πολλους,ψαχτηκα γενικα....
περνάς σίγουρα κομοτηνή; σε ποια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
περνάς σίγουρα κομοτηνή; σε ποια σχολή;
νομικη θελω και μαλλον εκει περναω...αλλιως φιλολογια κομοτηνης και θα δωσω μετα κατατακτηριες...εκανα βλακεια που δεν το σκεφτηκα πιο νωρις για τις κατατακτηριες θα ειχα βρει σπιτι....χθες που πηρα τηλ μου ειπαν πως τα καλα στο κεντρο τα εχουν κλεισει ηδη οσοι ειναι σιγουροι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
νομικη θελω και μαλλον εκει περναω...αλλιως φιλολογια κομοτηνης και θα δωσω μετα κατατακτηριες...εκανα βλακεια που δεν το σκεφτηκα πιο νωρις για τις κατατακτηριες θα ειχα βρει σπιτι....χθες που πηρα τηλ μου ειπαν πως τα καλα στο κεντρο τα εχουν κλεισει ηδη οσοι ειναι σιγουροι:(
εντάξει μην απογοητεύεσαι κάτι θα βρεις.....;) καλή επιτυχία με την νομική ή τη φιλολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
εντάξει μην απογοητεύεσαι κάτι θα βρεις.....;) καλή επιτυχία με την νομική ή τη φιλολογία

ευχαριστω πολυ!!!! καλη επιτυχια και σε σενα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
νομικη θελω και μαλλον εκει περναω...αλλιως φιλολογια κομοτηνης και θα δωσω μετα κατατακτηριες...εκανα βλακεια που δεν το σκεφτηκα πιο νωρις για τις κατατακτηριες θα ειχα βρει σπιτι....χθες που πηρα τηλ μου ειπαν πως τα καλα στο κεντρο τα εχουν κλεισει ηδη οσοι ειναι σιγουροι:(

αντε ωραια...αληθεια ολα στο κεντρο ειναι κλεισμενα?...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Παιδία ποιοί περνάτε στο Πολιτικών επιστημών;Θα είμαστε μαζί:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Trust me.

Τι σχολή;

Αχα. Νομίζω, όμως, πως με 18500 δεν περνούσες Αθήνα.:hmm:
Πολιτικών επιστημών και δεν έβγαλα 18500.Έβγαλα 14930 και περνούσα Πολιτικής επιστήμης και Ιστορίας Παντείου αλλά επέλεξα Κομοτηνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
αντε ωραια...αληθεια ολα στο κεντρο ειναι κλεισμενα?...:eek:

ετσι μου ειπαν...τωρα δεν ξερω αν το ειπαν για να με κανουν να παω νωρις και να το κλεισω αμεσως...απο μεσιτες πολλα να περιμενεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ετσι μου ειπαν...τωρα δεν ξερω αν το ειπαν για να με κανουν να παω νωρις και να το κλεισω αμεσως...απο μεσιτες πολλα να περιμενεις :hmm:

Αμμ, πες το έτσι.;)

Λέω κι εγώ, ολόκληρη Πόλη και στέρεψε από σπίτια ξαφνικά.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top