Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta148

Νεοφερμένος

Η Anta148 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υγρασία και κρύο μαζί ε? Άντε ζωή σε λόγου μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Υγρασία και κρύο μαζί ε? Άντε ζωή σε λόγου μας :P
ναι κάπως έτισ είναι η κατάσταση που επικρατεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε Όλους/ες ! Καλή Αρχή στη Κομοτηνάρα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schutzengel

Νεοφερμένος

Η Schutzengel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα! Αρχικα συγχαρητηρια σε οσους περασαν και καλη μας αρχη!
Καινουργια λοιπον κι εγω ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος, ποτε ξεκινανε οι εγγραφες στη Νομικη και ποτε τα μαθηματα?
Επισκεπτομαι καθημερινα τη σελιδα της σχολης, αλλα δεν μεχρι τωρα δεν εχω δει καποια σχετικη ανακοινωση, εχετε ακουσει εσεις κατι?
Επισης, σε ορισμενες σχολες οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα, ισχυει κατι τετοιο κι εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα! Αρχικα συγχαρητηρια σε οσους περασαν και καλη μας αρχη!
Καινουργια λοιπον κι εγω ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος, ποτε ξεκινανε οι εγγραφες στη Νομικη και ποτε τα μαθηματα?
Επισκεπτομαι καθημερινα τη σελιδα της σχολης, αλλα δεν μεχρι τωρα δεν εχω δει καποια σχετικη ανακοινωση, εχετε ακουσει εσεις κατι?
Επισης, σε ορισμενες σχολες οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα, ισχυει κατι τετοιο κι εδω?
Kaι εσύ Νομική:P
Δές εδώ , το ΔΠΘ έχει κάνει ανακοίνωση που ισχύει για όλα τα τμήματα μάλλον.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Περιμένεις. Όχι.

Υγ. Ωραίο νικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schutzengel

Νεοφερμένος

Η Schutzengel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Νηρηις Κι εγω Νομικη, ναι! Υποθετω κι εσυ?
Για τα μαθηματα ξερεις τιποτα? Ειμαι απο Αθηνα και η μετακινηση ειναι πραγματικα μεγαλο προβλημα =/

Veni το οχι παει στο αλφαβητικα?
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νηρηις Κι εγω Νομικη, ναι! Υποθετω κι εσυ?
Για τα μαθηματα ξερεις τιποτα? Ειμαι απο Αθηνα και η μετακινηση ειναι πραγματικα μεγαλο προβλημα =/

Veni το οχι παει στο αλφαβητικα?
Ευχαριστω
Κι εγώ Νομική.:) Είμαι δύο ώρες πιο μακρυά απο εσένα. Δεν γίνεται αλφαβητικά η εγγραφή, όσον αφορά την ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων δεν γνωρίζω κάτι. Λογικά όταν θα ανέβουμε για εγγραφή , θα μάθουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι.
Μην άγχεσαι, ένα τσιγάρο δρόμος. Άλλοι βλαστημούν την ώρα και τη στιγμή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ναι.
Μην άγχεσαι, ένα τσιγάρο δρόμος. Άλλοι βλαστημούν την ώρα και τη στιγμή. :P
Ένα πακέτο τσιγάρα δρόμος καλύτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schutzengel

Νεοφερμένος

Η Schutzengel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ!! Καλη αρχη σου ευχομαι και υποθετω θα γνωριστουμε στη σχολη!! :)

Veni κοιτα μου φαινεται αρκετα μακρια και μενα και στην αρχη δεν μου αρεσε καθολου η ιδεα του να φυγω. Μετα που πηγα, ειδα την πολη, βρηκα και σπιτι που μ'αρεσει πολυ εχω αρχισει και συνηθιζω στην ιδεα. Τωρα θα δουμε πώς θα παει... :P

Ένα πακέτο τσιγάρα δρόμος καλύτερα:P

Πού μενεις εσυ...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ένα πακέτο τσιγάρα δρόμος καλύτερα:P
Εν μέρει. :P
Μπαίνεις στο τραίνο και κατεβαίνεις στο σταθμό. Άλλοι αλλάζουν πόσα μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ!! Καλη αρχη σου ευχομαι και υποθετω θα γνωριστουμε στη σχολη!! :)

Veni κοιτα μου φαινεται αρκετα μακρια και μενα και στην αρχη δεν μου αρεσε καθολου η ιδεα του να φυγω. Μετα που πηγα, ειδα την πολη, βρηκα και σπιτι που μ'αρεσει πολυ εχω αρχισει και συνηθιζω στην ιδεα. Τωρα θα δουμε πώς θα παει... :P
Πως σου φάνηκε η πόλη; Εγώ δεν έχω πάει, αλλα νοίκιασα το διαμέρισμα που έμενε μια συντοπίτισσά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μην άγχεσαι, ένα τσιγάρο δρόμος. Άλλοι βλαστημούν την ώρα και τη στιγμή. :P
Φακ οφφ.:confused:
Μπαίνεις στο τραίνο και κατεβαίνεις στο σταθμό. Άλλοι αλλάζουν πόσα μέσα.
:confused::confused::confused::confused::hmm:
Ένα πακέτο τσιγάρα δρόμος καλύτερα:P
Δέκα πακέτα τσιγάρα δρόμος ήθελες να πεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
η πόλη έχει πραγματικά πολύ κρύο και κυρίως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αέρα!

Αυτο με τον αερα ειναι γενικο κακο εδω πανω και στην Αλεξανδρουπολη νομιζω πως ειναι χειροτερα τα πραγματα. Για να φανταστειτε οταν βρεχει και φυσαει ταυτοχρονα, την ομπρελα την κρατας οριζοντια για να μη γινεις μουσκιδι και περπατας στα τυφλα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Schutzengel

Νεοφερμένος

Η Schutzengel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κοντά στο Αίγιο. :)

Καταλαβα.... Ενταξει το πολυ πολυ θα κλεινουμε μαζι εισιτηρια για το τρενο να μη βαριομαστε στη διαδρομη :P

Η πολη ειναι ομορφη, καμια σχεση με το χαος της Αθηνας και της Θεσσαλονικης. Οι ανθρωποι ειναι πολυ προσιτοι και προθυμοι να σε βοηθησουν. Φαντασου εγω πηγα πριν αρχισει η εξεταστικη και ηδη ειχε πολυ κοσμο, μου ειπαν οτι ειναι +10000 ατομα οταν ερθουν ολοι οι φοιτητες. Μη φανταστεις καμια τρελη ζωη, εχει τα απαραιτητα οχι υπερβολες ουτε ομως να στερηθεις κατι...
Απο μαγαζια με ρουχα κτλ ειδα H&M, BSB,ZARA , Lacoste, Attrativo... Εχει νυχτερινη ζωη, τα περισσοτερα μαγαζια ηταν γεματα και επαιζαν και καλη μουσικη...
Το κτηριο της σχολης ειναι επισης πολυ καλο, δεν μπηκα μεσα αλλα φαινεται καινουργιο... Ειναι εξω απο την πολη, εχει πρασινο γυρω- γυρω ειναι ομορφα...
Επισης ειναι επιπεδη πολη, μπορεις ανετα να κινηθεις με ποδηλατο, τους καλοκαιρινους μηνες παντα γιατι ολοι μου ειπαν οτι κανει απιστευτο κρυο και το μεγαλυτερο προβλημα ειναι η υγρασια. Ενας κυριος που μενει εκει μου ειπε οτι λογω της υγρασιας το χειμωνα αισθανεσαι περισσοτερο κρυο και το καλοκαιρι περισσοτερη ζεστη απ'οσο εχει στην πραγματικοτητα...
Αυτα πανω-κατω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καταλαβα.... Ενταξει το πολυ πολυ θα κλεινουμε μαζι εισιτηρια για το τρενο να μη βαριομαστε στη διαδρομη :P

Η πολη ειναι ομορφη, καμια σχεση με το χαος της Αθηνας και της Θεσσαλονικης. Οι ανθρωποι ειναι πολυ προσιτοι και προθυμοι να σε βοηθησουν. Φαντασου εγω πηγα πριν αρχισει η εξεταστικη και ηδη ειχε πολυ κοσμο, μου ειπαν οτι ειναι +10000 ατομα οταν ερθουν ολοι οι φοιτητες. Μη φανταστεις καμια τρελη ζωη, εχει τα απαραιτητα οχι υπερβολες ουτε ομως να στερηθεις κατι...
Απο μαγαζια με ρουχα κτλ ειδα H&M, BSB,ZARA , Lacoste, Attrativo... Εχει νυχτερινη ζωη, τα περισσοτερα μαγαζια ηταν γεματα και επαιζαν και καλη μουσικη...
Το κτηριο της σχολης ειναι επισης πολυ καλο, δεν μπηκα μεσα αλλα φαινεται καινουργιο... Ειναι εξω απο την πολη, εχει πρασινο γυρω- γυρω ειναι ομορφα...
Επισης ειναι επιπεδη πολη, μπορεις ανετα να κινηθεις με ποδηλατο, τους καλοκαιρινους μηνες παντα γιατι ολοι μου ειπαν οτι κανει απιστευτο κρυο και το μεγαλυτερο προβλημα ειναι η υγρασια. Ενας κυριος που μενει εκει μου ειπε οτι λογω της υγρασιας το χειμωνα αισθανεσαι περισσοτερο κρυο και το καλοκαιρι περισσοτερη ζεστη απ'οσο εχει στην πραγματικοτητα...
Αυτα πανω-κατω....
Κι εγώ δεν μπορώ τις υπερβολές:P. Πια αυτό με το κρύο και τη ζέστη ισχύει και σε άλλες περιοχές, όπως και στην δική μου. Έχει χαλάσει ο καιρός, εδώ χιόνισε στην περιοχή μου που είναι δίπλα στην θάλασσα. Με λεωφορείο θα πηγαίνω:P Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top