Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
εφτιαξα την συναντηση παιδια (i-school meeting komotini) λεγεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πόσο λυπάμαι...
Καρφάκι δεν μου καίγεται. Δες και την υπογραφή μου.
Χμ, δημοσίων σχέσεων.:P
Agreed. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
λοιπον εγω σκεφτομουν...να βρεθουμε 1 οκτωβρη που σιγουρα θα ειναι ολοι πανω....στην πλατεια ειρηνης κατω απο το σπαθι(για να καταλαβουμε ποιοι ειναι για την συναντηση μν μπερδευτουμε) και απογευμα οτι προτιματε..:clapup:
τι λετε???????????????????????????????....................:clapup::clapup::clapup::clapup:
Nαι,εγώ θα είμαι εκεί!!!:clapup:Στις 7!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Anta148

Νεοφερμένος

Η Anta148 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους τους επιτυχόντες στην Κομοτηνή και συγχαρητήρια!! Είμαι και εγώ μια από τις μελλοντικές φοιτήτριες και διάβασα με ενδιαφέρον τις συζητήσεις..Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα μιας που πιστεύω ότι οι περισσότεροι έχετε πάει ήδη μια φορά. 1) Σκέφτομαι για φοιτητικές εστίες αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...ξέρει κανένας τι παίζει? 2) Ποιες οι τιμές σε σπίτια και ποιες περιοχές να κοιτάξω (απ' ότι είδα το Κοινωνικής Διοίκησης που πέρασα είναι στην πόλη αλλά δεν έχω ιδέα από περιοχές.. αυτά για αρχή ευχαριστώ προκαταβολικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους τους επιτυχόντες στην Κομοτηνή και συγχαρητήρια!! Είμαι και εγώ μια από τις μελλοντικές φοιτήτριες και διάβασα με ενδιαφέρον τις συζητήσεις..Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα μιας που πιστεύω ότι οι περισσότεροι έχετε πάει ήδη μια φορά. 1) Σκέφτομαι για φοιτητικές εστίες αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...ξέρει κανένας τι παίζει? 2) Ποιες οι τιμές σε σπίτια και ποιες περιοχές να κοιτάξω (απ' ότι είδα το Κοινωνικής Διοίκησης που πέρασα είναι στην πόλη αλλά δεν έχω ιδέα από περιοχές.. αυτά για αρχή ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Γεια σου!:D
Συγχαρητηρια και σε εσενα!!!
Για το πρωτο δυστυχως δεν ξερω να σου απαντησω:/:
Τωρα για το δευτερο:οι τιμες εξαρτωνται απο τι ακριβως ψαχνεις,απο την περιοχη. Τα διαμερισματα σε καινουργιες πολυκατοικες κυμαινονται μεταξυ 300 εως 350 ευρω,καθως και μερικα που ειναι στο κεντρο ή στην παλαια Νομικη(ετσι ονομαζεται εκει που βρισκεται το τμημα Κοινωνικης Διοικησης). Μπορεις ομως να βρεις και studio ή μικρες γκαρσονιερες με 250 ευρω. Εξαρταται παντα τι ακριβως ψαχνεις.
Οσον αφορα τις περιοχες που θα κοιταξεις θα σου προτεινα να ψαξεις την περιοχη κοντα στα Κτελ, κοντα στο πανεπιστημιο,οδος Καβαφη,οδος Ν. Ζωιδη. Τα συγκεκριμενα ειναι κοντα στο πανεπιστημιο και στο κεντρο.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Γεια σου!:D
Συγχαρητηρια και σε εσενα!!!
Για το πρωτο δυστυχως δεν ξερω να σου απαντησω:/:
Τωρα για το δευτερο:οι τιμες εξαρτωνται απο τι ακριβως ψαχνεις,απο την περιοχη. Τα διαμερισματα σε καινουργιες πολυκατοικες κυμαινονται μεταξυ 300 εως 350 ευρω,καθως και μερικα που ειναι στο κεντρο ή στην παλαια Νομικη(ετσι ονομαζεται εκει που βρισκεται το τμημα Κοινωνικης Διοικησης). Μπορεις ομως να βρεις και studio ή μικρες γκαρσονιερες με 250 ευρω. Εξαρταται παντα τι ακριβως ψαχνεις.
Οσον αφορα τις περιοχες που θα κοιταξεις θα σου προτεινα να ψαξεις την περιοχη κοντα στα Κτελ, κοντα στο πανεπιστημιο,οδος Καβαφη,οδος Ν. Ζωιδη. Τα συγκεκριμενα ειναι κοντα στο πανεπιστημιο και στο κεντρο.

:)
και εγω εκει κοντα βρηκα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Anta148

Νεοφερμένος

Η Anta148 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
300-350????? νομίζω ότι κάποιοι θα πάθουν εμφράγματα και καρδιακά :P ε βασικά ψάχνω ότι πιο οικονομικό έκανα και μια έρευνα στο ίντερνετ γιατί δεν είναι και πρώτες σπουδές για να διαθέσω τα μαλλιά της κεφαλής μου...σαν ζωή τι λέει? γιατί έχω καλομάθει 4 χρόνια στην Θεσ/νίκη και δεν χρειάζεται να αναφέρω το ζόρι που φεύγω από εδω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
300-350????? νομίζω ότι κάποιοι θα πάθουν εμφράγματα και καρδιακά :P ε βασικά ψάχνω ότι πιο οικονομικό έκανα και μια έρευνα στο ίντερνετ γιατί δεν είναι και πρώτες σπουδές για να διαθέσω τα μαλλιά της κεφαλής μου...σαν ζωή τι λέει? γιατί έχω καλομάθει 4 χρόνια στην Θεσ/νίκη και δεν χρειάζεται να αναφέρω το ζόρι που φεύγω από εδω :(
Υπάρχουν φυσικά και πιο χαμηλά ενοίκια. Εξαρτάται απο τις προτιμήσεις-απαιτήσεις-θυσίες σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
300-350????? νομίζω ότι κάποιοι θα πάθουν εμφράγματα και καρδιακά :P ε βασικά ψάχνω ότι πιο οικονομικό έκανα και μια έρευνα στο ίντερνετ γιατί δεν είναι και πρώτες σπουδές για να διαθέσω τα μαλλιά της κεφαλής μου...σαν ζωή τι λέει? γιατί έχω καλομάθει 4 χρόνια στην Θεσ/νίκη και δεν χρειάζεται να αναφέρω το ζόρι που φεύγω από εδω :(

Και γω οταν ακουσα τις τιμες,το επαθα το εγκεφαλικο,γιατι δεν ειναι μονο το ενοικιο ειναι και τα κοινοχρηστα.
Μπορεις να βρεις και πιο οικονομικα(καποια απο αυτα και χωρις κοινοχρηστα) αναλογα τι ψαχνεις.

Πιστευω πως θα σου αρεσει πολυ! Ειναι φοιτητουπολη! Εχει νυχτερινη ζωη, εχει καφετεριες, εχει σουβλατζιδικα. Και το καλο ειναι οτι ολα τα εχεις σε πολυ κοντινη αποσταση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta148

Νεοφερμένος

Η Anta148 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλά πολυτέλειες δεν ψάχνω οπότε και σε ένα αρκετά μικρό βολεύομαι :) Εσείς ρε παιδιά πόσο στο περίπου δίνετε σε ότι βρήκατε αν επιτρέπεται? Καλά εδώ εγώ που δεν νοίκιαζω Θεσ/νίκη και τα κοινόχρηστα είναι ίσα με ενοίκιο! Μακάρι να είναι όντως έτσι γιατί ζορίζομαι στην απόφαση να ξεκινήσω από την αρχή! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλά πολυτέλειες δεν ψάχνω οπότε και σε ένα αρκετά μικρό βολεύομαι :) Εσείς ρε παιδιά πόσο στο περίπου δίνετε σε ότι βρήκατε αν επιτρέπεται? Καλά εδώ εγώ που δεν νοίκιαζω Θεσ/νίκη και τα κοινόχρηστα είναι ίσα με ενοίκιο! Μακάρι να είναι όντως έτσι γιατί ζορίζομαι στην απόφαση να ξεκινήσω από την αρχή! :/:
Eγώ βρήκα με 150Ε χωρίς κοινόχρηστα-μιας και δεν είναι πολυκατοικία. Έμενε μία συντοπίτισσά μου και μας το πρότεινε. Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη, έδωσες φέτος ή θα δώσεις το 2013;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Καλά πολυτέλειες δεν ψάχνω οπότε και σε ένα αρκετά μικρό βολεύομαι :) Εσείς ρε παιδιά πόσο στο περίπου δίνετε σε ότι βρήκατε αν επιτρέπεται? Καλά εδώ εγώ που δεν νοίκιαζω Θεσ/νίκη και τα κοινόχρηστα είναι ίσα με ενοίκιο! Μακάρι να είναι όντως έτσι γιατί ζορίζομαι στην απόφαση να ξεκινήσω από την αρχή! :/:

Προσωπικα,επειδη εψαχνα για δυαρι(θα ερχονται που και που οι γονεις μου να μενουν),βρηκα διαμερισμα 52τ.μ και δινω 270 ευρω. Δεν εχει ομως κοινοχρηστα αλλα ειναι σε παλια πολυκατοικια(40+ετων πολυκατοικια).:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta148

Νεοφερμένος

Η Anta148 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Α τέλεια είσαι κομπλέ! Επιπλωμένο? Φέτος έδωσα αφού έκανα και ότι άλλο υπάρχει μπας και γλιτώσω την αλλαγή μέρους αλλά μπαααααα :P οπότε λέω να ετοιμάζομαι να ανεβώ για εγγραφές κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Α τέλεια είσαι κομπλέ! Επιπλωμένο? Φέτος έδωσα αφού έκανα και ότι άλλο υπάρχει μπας και γλιτώσω την αλλαγή μέρους αλλά μπαααααα :P οπότε λέω να ετοιμάζομαι να ανεβώ για εγγραφές κτλ..
Aν αναφέρεσαι σε εμένα, όχι δεν είναι επιπλωμένο:P. Δεν ήθελα κάτι μεγαλύτερο ,μιας και σπουδάζει ήδη ο αδερφός μου σε άλλη πόλη. Καλά θα περάσεις και στην Κομοτηνή, μη φοβού, που και που θα μπορείς να κάνεις της εξορμήσεις σου στην πολυλατρεμένη Θεσσαλονίκη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top