Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αφου ο αλλος ειπε οτι ειναι διπλα στις εστιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
ααα μια χαρά εγώ θα πάω κατά τις 15 για να μάθω και τη πόλη και θα σου πω για τα μυστικά των Ιωαννίνων... (:P)
Πάντως η σελίδα που σου έστειλα έχει και οδηγό εγκατάστασης για τους φοιτητές. Βασικά δες και αυτό για να είσαι 10000% σίγουρη έχει βελάκια που δείχνει από που περνάει κάθε αστικό! Ελπίζω να σε βοήθησα αρκετά!


Στο link γραφει οτι και το Νο 10 παει πανεπιστημιο... Παιδια παει οντως? Γιατι δεν το εχω πετυχει ποτε... Τουλαχιστον μεσα στην πανεπιστημιουπολη...Μηπως σταματαει απεξω στην εισοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
αφου ο αλλος ειπε οτι ειναι διπλα στις εστιες

Μόνο που οι εστίες είναι εκτός πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
θα κανω μια χαζη απορια αλλα μου χει κολλησει:redface:
οταν ανεβηκα το σ/κ γιαννενα εβλεπα παρεες και παρεες να τρωνε κατι(δεν ξερω τι)σε ενα κοκκινο δοχειο με ενα βαθουλωμα στη μεση.
τι ειναι αυτο;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
θα κανω μια χαζη απορια αλλα μου χει κολλησει:redface:
οταν ανεβηκα το σ/κ γιαννενα εβλεπα παρεες και παρεες να τρωνε κατι(δεν ξερω τι)σε ενα κοκκινο δοχειο με ενα βαθουλωμα στη μεση.
τι ειναι αυτο;;;;;;

Frozen Yogurt?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Όταν θα ανέβεις , να μας πείς:D:P
καλα κοροιδευετε εσεις:P
που να το ξερω;δεν εχουμε εμεις τετοια εδω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στο link γραφει οτι και το Νο 10 παει πανεπιστημιο... Παιδια παει οντως? Γιατι δεν το εχω πετυχει ποτε... Τουλαχιστον μεσα στην πανεπιστημιουπολη...Μηπως σταματαει απεξω στην εισοδο?

Το 10άρι το έχουν κάνει πλέον να πηγαίνει από το Νοσοκομείο Χατζηκώστα μέχρι το Πανεπιστημιακό. Αυτό το είδα εχθές πρώτη φορά. Βέβαια, αυτό μπορεί να αλλάξει γιατί πρόκειται για γιαννιώτικη αστική συγκοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charaj

Νεοφερμένος

Η charaj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!Περασα φετος ΦΠΨ στα Γιαννενα με το 10% βρηκα σπιτι πισω απο την νομαρχια...ειναι καλη περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γεια σας!Περασα φετος ΦΠΨ στα Γιαννενα με το 10% βρηκα σπιτι πισω απο την νομαρχια...ειναι καλη περιοχη?

όπως το πάρει κανείς ,είναι μια καλή περιοχή απο την αποψη του οτι εκει γύρω έχει πολλα μαγαζιά κ.λ.π ...τώρα για νυχτερίνη διασκέδαση ή θα ανέβεισ πιο πάνω ή θα κατέβεις πιο κάτω (ενοωντας ανεξαρτησίας,μώλο,γαριβάλδη..αν έχεισ υπόψη σου.) Αλλα γενικότερα εάν μένεισ εκει είσαι αυτο που λέμε 'μέσα σε όλα' πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Γεια σας!Περασα φετος ΦΠΨ στα Γιαννενα με το 10% βρηκα σπιτι πισω απο την νομαρχια...ειναι καλη περιοχη?
και εγω εχω βρει σπιτι 5 λεπτα απο την νομαρχια(προς τα κατω).
μια χαρα περιοχη πιστευω πως ειναι.και σταση κοντα εχει και μαγαζια και οτι θελεις...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!! εγώ ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, από τους παλιούς ιδιαίτερα, για να πάω στη γραμματεία για εγγραφή ποιο λεωφορείο να πάρω από Δωδώνης και σε ποια στάση να κατέβω μέσα στην πανεπιστημιούπολη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας μου πει κάποιος αν μπορεί πόσο μακριά από το κέντρο είναι η οδοός Μεσολλογίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!! εγώ ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, από τους παλιούς ιδιαίτερα, για να πάω στη γραμματεία για εγγραφή ποιο λεωφορείο να πάρω από Δωδώνης και σε ποια στάση να κατέβω μέσα στην πανεπιστημιούπολη????
θα παρεις το νο16 και θα κατεβεις στην πρωτη σταση που κανει μεσα στο παν/μιο,οι γραμματειες ειναι ακριβως διπλα.
δες και εδω τον χαρτη της πανεπιστημιουπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Ας μου πει κάποιος αν μπορεί πόσο μακριά από το κέντρο είναι η οδοός Μεσολλογίου...

αν ως κεντρο παρουμε την κενρικη πλατεια τοτε συμφωνα με το google maps ( https://goo.gl/maps/3zJGs )ειναι περιπου στο τεταρτο με τα ποδια...παντως ειναι λιγο μπερδεμα οι δρομοι σε εκεινη την περιοχη απο οσο θυμαμαι, εχω χαθει πολλες φορες κατα κει :P το καλο ειναι οτι θα σαι κοντα σε σταση για το αστικο, απο εκει περναει το Νο 17 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αν ως κεντρο παρουμε την κενρικη πλατεια τοτε συμφωνα με το google maps ( https://goo.gl/maps/3zJGs )ειναι περιπου στο τεταρτο με τα ποδια...παντως ειναι λιγο μπερδεμα οι δρομοι σε εκεινη την περιοχη απο οσο θυμαμαι, εχω χαθει πολλες φορες κατα κει :P το καλο ειναι οτι θα σαι κοντα σε σταση για το αστικο, απο εκει περναει το Νο 17 :)

Ευχαριστώ! Το είχα ψάξει και με τους "χάρτες" του χρυσού οδηγού και μου έβγαζε 16 min και είπα να πάρω μια δεύτερη γνώμη. Πριν μία βδομάδα που πήγα στο σπίτι στα Γιάννενα αποφάσισα να πάω προς το κέντρο με τα πόδια για να δω πόση ώρα θα έκανα περίπου, αλλά επειδή δεν ήξερα και πολλούς δρόμους, πήγα μέσω Κίαφας και έκανα πολλή ώρα να φτάσω(ήμουν και πτώμα από πριν). Ναι, μου είχαν πει ότι περνάει το 17. Γενικά, το 17 παιδιά από που αρχίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Το είχα ψάξει και με τους "χάρτες" του χρυσού οδηγού και μου έβγαζε 16 min και είπα να πάρω μια δεύτερη γνώμη. Πριν μία βδομάδα που πήγα στο σπίτι στα Γιάννενα αποφάσισα να πάω προς το κέντρο με τα πόδια για να δω πόση ώρα θα έκανα περίπου, αλλά επειδή δεν ήξερα και πολλούς δρόμους, πήγα μέσω Κίαφας και έκανα πολλή ώρα να φτάσω(ήμουν και πτώμα από πριν). Ναι, μου είχαν πει ότι περνάει το 17. Γενικά, το 17 παιδιά από που αρχίζει;

Μεσω Κιαφα ισως σε βολευει καλυτερα για να βγαινεις Δωδωνης αλλα θελει πρωτα να μαθεις τους γρω δρομος. Παντως 21 φεβροαριου οταν περνας το βραδυ θελει λιγη προσοχη γιατι κυκλοφορουν "περιεργοι" εκει.... Το 17 αρχιζει απο τη Νεα Ζωη (μια περιοχη μετα τους Αμπελοκηπους ειναι) και τερματιζει στο Πανεπιστημιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεσω Κιαφα ισως σε βολευει καλυτερα για να βγαινεις Δωδωνης αλλα θελει πρωτα να μαθεις τους γρω δρομος. Παντως 21 φεβροαριου οταν περνας το βραδυ θελει λιγη προσοχη γιατι κυκλοφορουν "περιεργοι" εκει.... Το 17 αρχιζει απο τη Νεα Ζωη (μια περιοχη μετα τους Αμπελοκηπους ειναι) και τερματιζει στο Πανεπιστημιο....
Ευχαριστώ! Να σου πω, ξέρεις γιατι σε ρώτησα από πού ξεκινάει το 17; Για να δω αν η αφετηρία του είναι κοντά στη Μεσολογγίου... Για πες μου λοιπόν, η Νέα Ζωή είναι κοντά;;(δε σκαμπάζω και πολλά από οδούς/περιοχές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top