Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναι. Αρκεί να μην γράφει κανένα "μεσω τει" μπροστά. Βασικά να ρωτάς και τους οδηγούς αν έχεις κάποιο θέμα. :P
Το σημείο "πλατεία" για τα λεωφορεία είναι η οδός Θεοδωρίδη, η προέκταση της 28ης Οκτωβρίου (ο δρόμος της αστυνομίας και του οτε).

Μάλιστα! Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!! Να 'σαι καλά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Οποιος μενει γιαννενα και εχει χρονο ας μου στειλει ενα πμ γιατι εχω καποιες αποριες σχετικα με την πολη και τις συγκοινωνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, πείτε λίγα για τα λεοφορεία. Κατά πόσο είμαστε σαν σαρδέλες; Τα λεοφορεία δεν σε παίρνουν όταν οι θέσεις είναι πιασμένες πλήρως ή όταν απλά δεν υπάρχει χώρος για άλλο όρθιο άτομο; Είναι συνηθισμένο να περνάνε τα λεοφορεία και να μην σας παίρνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά, πείτε λίγα για τα λεοφορεία. Κατά πόσο είμαστε σαν σαρδέλες; Τα λεοφορεία δεν σε παίρνουν όταν οι θέσεις είναι πιασμένες πλήρως ή όταν απλά δεν υπάρχει χώρος για άλλο όρθιο άτομο; Είναι συνηθισμένο να περνάνε τα λεοφορεία και να μην σας παίρνουν;

Στις ώρες αιχμής γίνεται χαμός κυριολεκτικά.
Εννοείται όταν δεν υπάρχει χώρος. :P
Ναι. Ειδικά αν μένεις Ανατολή ή Σεισμόπληκτα θα το συναντάς ίσως και κάθε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στις ώρες αιχμής γίνεται χαμός κυριολεκτικά.
Εννοείται όταν δεν υπάρχει χώρος. :P
Ναι. Ειδικά αν μένεις Ανατολή ή Σεισμόπληκτα θα το συναντάς ίσως και κάθε μέρα.
Ευχαριστώ. Υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ κάποια σελίδα με τις διαδρομές και τις ώρες των αστικών;
Εγώ μένω Μεσσολογγίου(κοντά στην 21η Φεβρουαρίου) οπότε πιστεύω πως θα περνούν και δε θα με παίρνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ κάποια σελίδα με τις διαδρομές και τις ώρες των αστικών;
Εγώ μένω Μεσσολογγίου(κοντά στην 21η Φεβρουαρίου) οπότε πιστεύω πως θα περνούν και δε θα με παίρνουν...

Μένεις πολύ κοντά μου. :O Εγώ μένω πάνω στην 21η Φεβρουαρίου με κάθετο την Μεσολογγίου. :) Εμείς είμαστε στο όριο αν και πιο συχνά μας παίρνουν. ;)
Το 17 θα παίρνεις, το οποίο περνάει πχ 8.10, 8.20, 8.30, 8.50 και αυτό ισχύει για όλες τις ώρες της μέρας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μένεις πολύ κοντά μου. :O Εγώ μένω πάνω στην 21η Φεβρουαρίου με κάθετο την Μεσολογγίου. :) Εμείς είμαστε στο όριο αν και πιο συχνά μας παίρνουν. ;)
Το 17 θα παίρνεις, το οποίο περνάει πχ 8.10, 8.20, 8.30, 8.50 και αυτό ισχύει για όλες τις ώρες της μέρας. :)
Ωραία! Τέλεια! Μένεις σ' ένα μέρος που είναι γεμάτο γραφεία κηδειών;:P
Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο, μέσο όρο πόση ώρα κάνει το αστικό για να σε πάει από τη στάση που περιμένεις μέχρι το πανεπιστήμιο; Χρησιμοποιείς τη στάση που είναι μπροστά από ένα βιβλιοπολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ωραία! Τέλεια! Μένεις σ' ένα μέρος που είναι γεμάτο γραφεία κηδειών;:P
Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο, μέσο όρο πόση ώρα κάνει το αστικό για να σε πάει από τη στάση που περιμένεις μέχρι το πανεπιστήμιο; Χρησιμοποιείς τη στάση που είναι μπροστά από ένα βιβλιοπολείο;

20 λεπτά!
Ναι. Μένω δίπλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
μπορει κανεις να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με το Πέραμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πέρασα στα Γιαννενα και βρήκα ένα σπιτάκι κοντά στο κέντρο(Νομαρχεία), ωραία πόλη!!!

Βρε παιδιά ένα Βύσσινο (μαγαζί) που είναι;;;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Πέρασα στα Γιαννενα και βρήκα ένα σπιτάκι κοντά στο κέντρο(Νομαρχεία), ωραία πόλη!!!

Βρε παιδιά ένα Βύσσινο (μαγαζί) που είναι;;;;:/:

στην σχολη γραφτηκες?πως σου φανηκε?δευτερα αρχιζουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Πέρασα στα Γιαννενα και βρήκα ένα σπιτάκι κοντά στο κέντρο(Νομαρχεία), ωραία πόλη!!!

Βρε παιδιά ένα Βύσσινο (μαγαζί) που είναι;;;;:/:

Μικρό Βύσσινο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
στην σχολη γραφτηκες?πως σου φανηκε?δευτερα αρχιζουμε:)

Ναι, ναι, 11 παρά αρχίζουμε το πρώτο μάθημα μας, ρε συ έβγαλες το πάσο;; Εγώ πήγα τη Πεμπτη και γράφτηκα

Μικρό Βύσσινο; :P

Χεχεχεχεχε δεν εχω ιδεα μικρό μεγάλο, βύσσινο μ είπαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ναι, ναι, 11 παρά αρχίζουμε το πρώτο μάθημα μας, ρε συ έβγαλες το πάσο;; Εγώ πήγα τη Πεμπτη και γράφτηκα



Χεχεχεχεχε δεν εχω ιδεα μικρό μεγάλο, βύσσινο μ είπαν!

εγω πηγα την τεταρτη και γραφτηκα στην σχολη 8 και μιση δεν αρχιζουμε το μαθημα?και οχι πασο δεν εβγαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Χεχεχεχεχε δεν εχω ιδεα μικρό μεγάλο, βύσσινο μ είπαν!

Ωραία, μη γνωρίζοντας αν υπάρχει και μεγάλο θα σου πω για το μικρό. Αυτό που χει και τις φθηνές τις μπύρες. :P

Κατεβαίνεις την Αβέρωφ, στρίβεις δεξιά στην πίτα του παππού και όπως προχωράς θα δεις ένα σημείο που έχει κάτι μαγαζάκια, ένα απ αυτά είναι το Μικρό Βύσσινο. Θα το καταλάβεις, είναι πράγματι μικρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ξερει κανεις αν γινεται να παω αυριο στην λεσχη??ειμαι πρωτοετης...απο ποτε μπορω να πηγαινω και ποιες ωρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Μπορείς, αν δεν έχεις πάρει ακόμα το πάσο πάρε μαζί σου τη βεβαίωση σπουδών που σου έδωσαν με την εγγραφή. Η λέσχη ανοίγει 12:00-15:00 και 18:00-21:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μπορείς, αν δεν έχεις πάρει ακόμα το πάσο πάρε μαζί σου τη βεβαίωση σπουδών που σου έδωσαν με την εγγραφή. Η λέσχη ανοίγει 12:00-15:00 και 18:00-21:00.
ευχαριστω!!!το πρωι δεν εχει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Και αν δεν έχεις πρωινό μάθημα δεν αξίζει να πας μέχρι το πανεπιστήμιο για να φας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top