Φοιτητικές παρατάξεις

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καὶ πάνω ποὺ σκεπτόμουνα ὅτι λείπει ἕνας κνίτης ἀπὸ τὴν παρέα... Τώρα ἔκλεισε τὸ καρέ.:P
κνίτης, δεξιος-χρυσαυγίτης..εγώ που ανήκω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Φήμες λένε...αλλά δεν είναι αυτό, το έχεις πει αρκετά παλαιότερα νομίζω..αν όχι άμεσα, έμμεσα σίγουρα..μην μου ζητήσεις να σου μεταφέρω τα λόγια σου..μιλάμε για 1 χρόνο πριν:P Δεν είναι κακό να το πεις, αλλωστε όλα τα παλιά μέλη του φόρουμ το γνωρίζουν..κλάιν δηλαδή:P
Dude, να πω τί; Άτομα του forum από τη σχολή μου μέ γνωρίζουν. Αν δε μέ πιστεύεις, ρώτησέ τους. Κάθε μέρα μέ βλέπουν. Το γεγονός ότι ιδεολογικά κλίνω προς τα εκεί, ως άτομο, δε σημαίνει ότι είμαι μέλος της ΚΝΕ ή του ΚΚΕ, ή ακόμη κι ότι είμαι γραμμένος στην ΠΚΣ. Η ψήφος μου στις εκλογές δε σημαίνει τίποτα τέτοιο, και δε δίνω δικαιώματα για περαιτέρω προσεγγίσεις από μέρος τους.

Τα λοιπά σχέδια συνωμοσίας, ποσώς μέ απασχολούν. Τουλάχιστον εγώ έχω το θάρρος να δηλώνω ανοιχτά τα πιστεύω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
κνίτης, δεξιος-χρυσαυγίτης..εγώ που ανήκω?:P

Ἐσένα σὲ κόβω ἐαακίτη ἀπὸ αὐτοὺς ποὺ ἀκολουθοῦνε ὅμως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Όταν είδα όνομα και σύμβολο νόμιζα ότι είναι τρολλιά :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όσοι πάτε και ψηφίσετε αύριο είστε άξιοι της μοιρας σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γενικά θα πάτε να ψηφίσετε αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όσοι πάτε και ψηφίσετε αύριο είστε άξιοι της μοιρας σας...


πιο πολύ άξιος της μοίρας του μου φαίνεται αυτός που ενώ απαξιεί για τα δρώμενα της σχολής του δε διστάζει να γκρινιάζει από το πρωί μέχρι το βράδυ για το ότι άλλοι αποφασίζουν για αυτόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αὐτὸ τὸ ὁποῖο μὲ ἐκνεύριζε στοὺς δαπίτες εἶναι ποὺ στήριζαν τὰ πάντα στὶς δημόσιες σχέσεις. Οἱ ἐπικεφαλῆς συνήθως τῆς Δ.Α.Π. στὶς σχολὲς ἦταν μητσοτακο-καπιτάλες, ἀλλὰ ὑπῆρχαν καὶ καλὰ παιδιά. Οἱ δαπίτισσες ἦταν γενικὰ καλὲς κοπέλες, ἀλλὰ πολὺ γκλαμουριὰ ποὺ δὲν εἶναι τοῦ γούστου μου. Ἀπὸ γυναῖκες, οἱ πιὸ συμπαθεῖς ἦταν οἱ ἐαακίτισσες (ὄχι οἱ ἐπικεφαλῆς, αὐτὲς οἱ ὁποῖες ἀκολουθοῦσαν). Μπορεῖ νὰ ἀριστέριζαν, ἀλλὰ δὲν εἶχαν αὐτὸ τὸ σκληρὸ τὸ κομματοκρατικὸ ποὺ εἶχαν οἱ κνίτισσες. Εἶναι τὸ τρίπτυχο καφὲς-τσιγάρο-ἄραγμα καὶ τὰ ἀπογεύματα γιὰ καφὲ στὸ Cinema ἢ στὸν Μάκη τὸν κουλὸ (οἱ Πατρινοὶ καταλαβαίνουν) καὶ τὸ βράδυ γιὰ ποτὸ στὸ Mod's κλασικά. Ὅσο καὶ ἂν σοῦ φαίνεται περίεργο, μὲ αὐτοὺς ἔκανα περισσότερο παρέα. Δὲν μποροῦσα τὰ μπουζούκια καὶ τὰ πάρτυ τῆς ΠΑΣΠ-ΔΑΠ, δὲν ἤμουν τέτοιος τύπος:P
+1
Κι όχι μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Σήμερα είναι οι φοιτητικές εκλογές. Αυτές τις μέρες είχα γίνει το πιο δημοφιλές άτομο στη σχολή. Απογοήτευση που θα φάνε μερικοί... Εν τω μεταξύ, κατά ένα περίεργο λόγο, τη βδομάδα των εκλογών, η σχολή γεμίζει γκόμενες, τα γνωστά τσουλάκια-μασκότ των παρατάξεων με τις κοντές φούστες και τα αποκαλυπτικά μπλουζάκια (έχουν πιάσει κι οι ζέστες), που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια και κωλοτρίβονται πάνω σου στο ξεκάρφωτο. Βέβαια, για να μη γίνομαι και τελείως άδικος, έχουν και ένα καλό οι φοιτητικές εκλογές. Μέχρι και την εξεταστική του Ιουνίου-Ιουλίου, όλα τα κομματόσκυλα ξαφανίζονται από προσώπου γης. Έχει τελειώσει βλέπετε το θεόσταλτο έργο τους, και πετάγονται μια βόλτα Μύκονο να δουν αν κουνιούνται οι βάρκες.





Και το 2009 τα ιδια λεγαμε. Τα ιδια παντελακι μου...Το πραμα στην Ελλαδα δε λεει ν αλλαξει! Αντε και του χρονου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
πιο πολύ άξιος της μοίρας του μου φαίνεται αυτός που ενώ απαξιεί για τα δρώμενα της σχολής του δε διστάζει να γκρινιάζει από το πρωί μέχρι το βράδυ για το ότι άλλοι αποφασίζουν για αυτόν

Έχεις κάποια καλή πρόταση για αυτόν που δεν απαξιεί για τα δρώμενα της σχολής του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όσοι πάτε και ψηφίσετε αύριο είστε άξιοι της μοιρας σας...
ενω όσοι δεν πάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ,στις Σκουριές γίνεται εξέγερση,η αντιπληροφόρηση φιμώνεται (indymedia) και το σημαντικότερο πολιτικό δρώμενο με το οποίο ασχολούνται όλοι σε ΑΕΙ-ΤΕΙ είναι οι εκλογές.Τραγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
πιο πολύ άξιος της μοίρας του μου φαίνεται αυτός που ενώ απαξιεί για τα δρώμενα της σχολής του δε διστάζει να γκρινιάζει από το πρωί μέχρι το βράδυ για το ότι άλλοι αποφασίζουν για αυτόν

τι λες ρε βλακακο ...
το να απαξιωσεις τις φοιτητικες εκλογες ειναι το αυτονοητο, θα κατσουν ολοι οι βλαμενοι αυριο να δουν ποιος την εχει μεγαλυτερη, πιο μαγαζακι πηγε καλυτερα κ για φετος.
και ποιος θα ειναι ο αλλος που θα αποφασισει για αυτον ? αφου ασχολεισε εσυ πανεξυπνε τυπε με τα δρωμενα, δεν εμαθες οτι οι παραταξεις απο φετος πηραν τον ΜΠΟΥΛΟ, και οτι δεν εχει νοημα να γινουν εκλογες ?
ζωα, θα πατε αυριο να ψηφισετε. πηγατε και σε 2 πανεκπαιδευτικα κ 1 γενικη συνελευση κ νομιζετε οτι αυτο ειναι αγωνας ...
ουστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δυστηχως τα 4-5 κομματοσκυλα που υπαρχουν σε καθε παραταξη εχουν χαλασει το ονομα το φοιτητικου συνδικαλισμου. τωρα βεβαια αν δεν υπηρχε αυτος ποιος ξερει που θα ειχαμε φτασει (και οχι μονο στο επιπεδο τον φοιτητων).

ναι υπαρχουν ενα καρο προβληματα. το θεμα ειναι οτι η απαξιωση αντι να τα αποδυναμωνει τα ενισχυει.

στις μεγαλες παραταξεις ΔΑΠ-ΠΑΣΠ δεν θα αναφερθω ειναι γνωστος ο ρολος τους και ποια συμφεροντα εξυπηρετους.

υπαρχουν και τα σχηματα-παραταξεις του ''αριστερου χωρου'' (ΕΑΑΚ, ΑΡΕΝ, ΜΑΣ) τα οποια ενω εχουν την δυνατοτητα να πουν και να κανουν κατι αναλωνονται σε μια ακατασχετη φλυαρια σχετικα με τον καπιταλισμο τις συνεπειες του και στην αναλυση των κειμενων του Μαρξ του Μπακουνιν κλπ ( να δω κνιτη να μιλαει για τον μπακουνιν) τα οποια ναι μεν ειναι ωραια και καλα αλλα κουραζουν αυτον που δεν ασχολειται. Επιπλεον υπαρχει και αυτη η διασπαση που κανει τον αλλον να αναρωτιεται ''γιατι αυτοι αφου λενε τα ιδια δεν γινονται ενα?΄΄

μια καλη λυση ειναι η αυτοργανωση των φοιτητων ωστε να διωξουν τα κομματοσκυλα και τα συμφεροντα τους.

το θεμα ειναι οτι πολλοι το μονο που κανουν ειναι να γκρινιαζουν και μετα να πηγαινουν για καφε αφηνοντας την σχολη ερμαιο στα γαβ γαβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν είδα όνομα και σύμβολο νόμιζα ότι είναι τρολλιά :confused:

ρε συ :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Τόσον καιρό περνάω από τους πολιτικούς μηχανικούς γιατί είναι στο δρόμο μου για να πάω από τη σχολή μου στην εστία, στην πρυτανεία, στο γυμναστήριο ή στο πάρκο της ειρήνης, έβλεπα αυτές τις αφίσες και νόμιζα πως ήταν τρολλιά!!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
για τους κατατακτήριους πέτυχαν 75% ευρώ έκπτωση γραφει το video και σε μας δε κάνανε τίποτα ....
τι να πάω να ψηφίσω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
ρε συ :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Τόσον καιρό περνάω από τους πολιτικούς μηχανικούς γιατί είναι στο δρόμο μου για να πάω από τη σχολή μου στην εστία, στην πρυτανεία, στο γυμναστήριο ή στο πάρκο της ειρήνης, έβλεπα αυτές τις αφίσες και νόμιζα πως ήταν τρολλιά!!! :loltooth:

Δὲν ἔχει ἀκούσει γιὰ τὸν περίφημο Γιάγκο Ῥαυτόπουλο μὲ τὶς ταινίες; Αὐτὸς εἶχε ἱδρύσει τὴν ΔΑΣΠ περίπου σὰν τρολλιά. Ὁ τύπος ἐκείνη τὴν περίοδο πούλαγε φοῦλ τρέλα καὶ εἶχε μεγάλο «κοινό»· εἶχε βγάλει καὶ κάποιες αὐτοσχέδιες «ταινίες» ὅπως ὁ «Γιαγκόναν ὁ βάρβαρος». Εἶχε παίξει στὸ ἑλληνικὸ fear factor καὶ στὸ Wipe-out. Στὶς τελευταῖες ἐκλογὲς ἔβαλε γιὰ βουλευτὴς μὲ τὸ κόμμα τοῦ Καμμένου...

Μιὰ φορὰ μάλιστα γύριζαν «σκηνὲς» ἀπὸ τὴν ταινία μὲ κάτι σπαθιὰ καὶ μερικοὶ τοὺς πέρασαν γιὰ σατανιστὲς καὶ φώναξαν τὴν ἀστυνομία... :lol:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πατρέα, πρώτη φορά μαθαίνω γι' αυτό! :P

focko, περίμενε από τους άλλους να κανονίσουν για τα βιβλία σου
Γιατί δε μαζεύεστε όλοι σας και να πάτε στον πρύτανη ή να ζητήσετε έκπτωση από κάποιο βιβλιοπωλείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πατρέα, πρώτη φορά μαθαίνω γι' αυτό! :P

focko, περίμενε από τους άλλους να κανονίσουν για τα βιβλία σου
Γιατί δε μαζεύεστε όλοι σας και να πάτε στον πρύτανη ή να ζητήσετε έκπτωση από κάποιο βιβλιοπωλείο;

Ῥώτησε ὁποιονδήποτε παλιὸ στὸ παν/μιο καὶ σίγουρα θὰ τὸν ξέρῃ... Ἂν πατήσῃς Γιαγκόναν στὸ youtube, θὰ σοῦ βγάλῃ πολλὰ βιντεάκια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top