Φοιτητικές παρατάξεις

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Τί αγώνα εννοείς ακριβώς ; Αγώνα σε βάρος των άλλων ; Έλα γράψου στο κόμμα για να περάσω εγώ Χ μαθήματα ;
Αυτό δεν είναι αγώνας , είναι ιδιοτέλεια .

Αυτα που λες πρωτα απο ολα ισχυουν σε ΔΑΣΠ. Αλλα τωρα μη μου κανεις τον αγιο. Και προφανως μη μου μιλας για
ιδιοτέλεια πριν μάθεις για την φύση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Σε καθηγητές; :confused: Τι στο καλό;

Όσοι έχουν σπουδάσει σε πανεπιστήμιο , ξέρουν τί εννοώ . Υπάρχουν πολλά άτομα σε φοιτητικές παρατάξεις που "κολλάνε" πάνω σε κάποιους καθηγητές , γράφονται στο κόμμα που έβαλε τον καθηγητή στη σχολή και περνάνε τα μαθήματα αεράτα ...
Μην κρυβόμαστε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Γράψτε ρε κανά εκλογοσύνθημα να γελάσουμε λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αυτα που λες πρωτα απο ολα ισχυουν σε ΔΑΣΠ. Αλλα τωρα μη μου κανεις τον αγιο. Και προφανως μη μου μιλας για
ιδιοτέλεια πριν μάθεις για την φύση σου.

Με ξέρεις ; Τί άλλο θα ακούσουμε πιά ; Μήπως είπα κάποια μεγάλη αλήθεια ;:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Θεμιστοπόλε, προσπαθώ να μην αρχίσω να βρίζω, γιατί ξεφεύγω αρκετά και μιλάω πολύ άσχημα. Όχι ότι τους φοβάμαι, αλλά δε με παίρνει να έχω εχθρούς.
Ούτως ή άλλως εχθροί σου είναι, αφού με την πολιτική τους το δικό σου μέλλον και παρόν υπονομεύουν.

Εγώ προτιμώ να είμαι ευθύς μαζί τους. Η πλειονότητά τους, για να μην πω όλοι ανεξαιρέτως, είναι γελοίοι - το ίδιο και οι πράξεις τους. Στη σχολή μου έχουν καταφέρει κι έχουν τραβήξει φτωχά παιδιά στις παρατάξεις τους, και τα βάζουν να βγαίνουν και να λένε ότι είναι λογικό και θεμιτό να μην παίρνουμε όλα τα συγγράμματα και να μην έχουμε δωρεάν σίτιση. Θεωρώ κιόλας πως το να τούς ξεμπροστιάζει κανείς με επιχειρήματα δημοσίως, είναι το λιγότερο που μπορεί να κάνει, και, σε σχέση με την κάθε είδους βία που μάς ασκούν, τούς αξίζουν πολύ περισσότερα. Κανέναν τους δεν πρόκειται να λυπηθώ. Είναι άξιοι της μοίρας τους, και ντροπή για τις οικογένειές τους, πολλοί από τους γονείς των οποίων δουλεύουν σαν σκλάβοι για να βρίσκονται αυτοί στο Πανεπιστήμιο και να τούς καταστρέφουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Με ξέρεις ; Τί άλλο θα ακούσουμε πιά ; Μήπως είπα κάποια μεγάλη αλήθεια ;:clapup::clapup::clapup:

ξερω τον ανθρωπο. Και ο ανθρωπος, οτιδηποτε και να κανει, εχει ως σκοπο, την ευχαριστηση, ή ικανοποιηση των σκοπων του. Δηλαδη την ιδιοτέλεια. Ο καθένας βλέπεις το συμφέρον του σε διαφορετικές δράσεις και πράττει ανάλογα. Απο τον εαακίτη εως τον δαπιτη και τον σαμαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Μία είναι η λύση, να φύγουν οι παρατάξεις από τις σχολές. Έτσι όπως τις έχουν κάνει, χειρότερα και από τα μούτρα τους, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ να μένουν μέσα στο πανεπιστήμιο.
Α, ΟΧΙ!
Υπάρχει νόημα:
Έτσι ο Ελληνάρας μαθαίνει από μικρός να βολεύεται σε μια θεσούλα...!

Τα κερασμένα ποτά, τα πάρτυ, οι σημειώσεις, τα ταξίδια και όλες οι υποτιθέμενες "βοήθειες" που προσφέρουν οι παρατάξεις είναι ο τρόπος τους να σου πουν... σε αγόρασα και τώρα πρέπει να με ψηφίσεις! Οι πελατειακές σχέσεις από κει ξεκινάνε...

Αλλά και οι άλλοι δεν πάνε πίσω. Σε πιάνουν την πιο ακατάλληλη στιγμή σε μια μουρμούρα δίχως τέλος που αφορά αγώνες, αγώνες, αγώνες, μουρμουρμουρ αγώνες δίχως νόημα! Μόνο λόγια είναι, πράξεις 0! Νομίζουν ότι το ότι κράζουν τους πάντες είναι πράξη! Αντί να ασχοληθούν με σοβαρά προβλήματα, που περιλαμβάνουν πρώτα το πανεπιστήμιό τους και μετά ολόκληρη την κοινωνία, κάθονται και τρώνε στη μάπα -και την μεταδίδουν κιόλας- όλη την πλύση εγκεφάλου που τους έχουν κάνει...

Αλλά φταίμε και οι υπόλοιποι που τους ανεχόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
ξερω τον ανθρωπο. Και ο ανθρωπος, οτιδηποτε και να κανει, εχει ως σκοπο, την ευχαριστηση, ή ικανοποιηση των σκοπων του. Δηλαδη την ιδιοτέλεια. Ο καθένας βλέπεις το συμφέρον του σε διαφορετικές δράσεις και πράττει ανάλογα. Απο τον εαακίτη εως τον δαπιτη και τον σαμαρα

Άρα συμφωνούμε ... Όλοι των κομματικών κοιτάνε το συμφέρον τους και δεν τους νοιάζει τίποτα . Πατάνε επί πτωμάτων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Καλα ρε συ εμεις στη κοζανη χαλαρα ειμαστε δεν εχουμε τρελο πεσιμο απο κομματοσκυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Γράψτε ρε κανά εκλογοσύνθημα να γελάσουμε λίγο



συγκεντρωμένα τα καμάρια σου. μερικά είναι λίγο άκυρα αλλά η πλειοψηφία...:whistle: είναι σε άλλο επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Καλα ρε συ εμεις στη κοζανη χαλαρα ειμαστε δεν εχουμε τρελο πεσιμο απο κομματοσκυλα

Ε εντάξει . Εγώ έχω πάει και σε άλλα πανεπιστήμια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ε εντάξει . Εγώ έχω πάει και σε άλλα πανεπιστήμια ...

Και εγω συγκριτικα με αυτα το θετω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Καλά,αφού εσείς γαμιέστε,θα κάνω μονόλογο μόνος μου.Προσωπικά εγώ λατρεύω την epic στιχομυθία εαακιτών (συνήθως του ναρ) με κνίτες,περί της βελουχιωτολογίας,που πάει κάπως έτσι:

ΕΑΑΚ: Ο ΑΡΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΣ,
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥ ΕΛΑΣ!!


ΠΚΣ: Ο ΑΡΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ,
ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ ΑΡΙΣΤΕΡΙΣΤΗΣ!!

...και συνεχίζεται με επαναλήψεις.

Προσωπικά λιώνω κάθε φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλά,αφού εσείς γαμιέστε,θα κάνω μονόλογο μόνος μου.Προσωπικά εγώ λατρεύω την epic στιχομυθία εαακιτών (συνήθως του ναρ) με κνίτες,περί της βελουχιωτολογίας,που πάει κάπως έτσι:

ΕΑΑΚ: Ο ΑΡΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΣ,
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥ ΕΛΑΣ!!


ΠΚΣ: Ο ΑΡΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ,
ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ ΑΡΙΣΤΕΡΙΣΤΗΣ!!

...και συνεχίζεται με επαναλήψεις.

Προσωπικά λιώνω κάθε φορά.
χαχαχα πραγματικα epic συνομιλια την εχω ζησει με καποιες παραλλαγες χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ας περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει από του χρόνου στα πανεπιστήμια. Η Χ.Α. έχει κάνει πολλή "δουλειά" στα σχολεία κι έτσι κάποια φασιστομπουμπούκια θα γίνουν από το Σεπτέμβριο φοιτητές, οπότε θα ιδρύσουν την παράταξή τους. Οπότε σκεφτείτε τι μπορεί να γίνει. Ας ελπίσουμε οι άλλες παρατάξεις να ξεχάσουν τις διαφορές τους και να ενώσουν τις δυνάμεις τους, ώστε η γάγγραινα της Χ.Α. να μην μολύνει τις σχολές...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και φυσικά,δεν μπορούμε να λέμε ότι έχουμε ζήσει φοιτητοεκλογές αν δεν έχουμε ακούσει χορωδιακά τους αρασίτες του πολυτεχνείου να φωνάζουν το άσμα:

"Ευχαριστωωωωώ τον μαρξισμό,
που μ'έχει κάνει αριστερό,
ευχαριστώ την εργατιά,
που μ'έχει κάνει ψωλαρά,
γαμώ πασόκ και δεξιααααά

Ευχαριστωωωωώ και τον αλλάχ,
που μ'έβαλε στη χεζμπολάχ,
ευχαριστώ και τους πιστούς,
που ρίξανε τους διδυμούς,
γαμώ τους αμερικανουυυυύς"


Μιλάμε για έμπνευση,όχι αστεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Ας περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει από του χρόνου στα πανεπιστήμια. Η Χ.Α. έχει κάνει πολλή "δουλειά" στα σχολεία κι έτσι κάποια φασιστομπουμπούκια θα γίνουν από το Σεπτέμβριο φοιτητές, οπότε θα ιδρύσουν την παράταξή τους. Οπότε σκεφτείτε τι μπορεί να γίνει. Ας ελπίσουμε οι άλλες παρατάξεις να ξεχάσουν τις διαφορές τους και να ενώσουν τις δυνάμεις τους, ώστε η γάγγραινα της Χ.Α. να μην μολύνει τις σχολές...

Νομίζω έχει μπει ήδη η ΧΑ στα πανεπιστήμια ...
Καλό Βράδυ σε όλους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εδώ δεν έχουμε ούτε συνθήματα ούτε τίποτα... κάτι αφίσες μόνο που δεν αφήνουν ούτε ίχνος τοίχου ακάλυπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
εδώ δεν έχουμε ούτε συνθήματα ούτε τίποτα... κάτι αφίσες μόνο που δεν αφήνουν ούτε ίχνος τοίχου ακάλυπτο
Kαι δεν εχουν κ φαντασια οι αφισες! Εστω καποια αισθητικη essence...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top