Φοιτητικές παρατάξεις

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θυμήθηκα ἕνα περιστατικὸ ποὺ ἄκομα τὸ σκέπτομαι καὶ γελάω. Συζητοῦσα μιὰ φορὰ στὴ σχολὴ μὲ μία πκσίτισσα-κνίτισσα (αὐτὰ τὰ δύο πᾶνε πακέτο) καὶ κάτι λέγαμε γιὰ τὸ Κ.Κ.Ε., ἐγὼ κλασικὰ τὰ ἔχωνα στὰ κομμούνια τοῦ Ζαχαριάδη κλπ Ἡ συγκεκριμένη γενικὰ ἦταν καλὴ κοπέλα, ἀλλὰ ὄχι καὶ σπίρτο. Ὅταν λοιπὸν δὲν μποροῦσε πλέον νὰ ἀπαντήσῃ σὲ αὐτὰ ποὺ τῆς ἔλεγα, τὴ βλέπω φοβισμένη νὰ κάνῃ μερικὰ βήματα πίσω καὶ νὰ ἔρχεται ἕνα ἄλλο παιδὶ (φίλος καλὸς κατὰ τἄλλα) ὁ ὁποῖος ἀπ' ὅ,τι κατάλαβα εἶχε τὸν ῥόλο τοῦ ἰνστρούχτορα γιὰ νὰ συνεχίσῃ τὴ συζήτηση. Ἀκόμα τὸ θυμᾶμαι καὶ γελάω τώρα. :lol:

Τουλάχιστον μὲ τὸν συγκεκριμένο δὲν τσακωθήκαμε γιατὶ παρ' ὅτι ἦταν τότε στὸ μαντρὶ τοῦ Περισσοῦ, ἐντούτοις ἦταν καλὸς φίλος καὶ τώρα ἔχει ξεφύγει ἀπὸ τοὺς Σταλινιστὲς καὶ ἔχει βρεῖ τὴν ὑγιειά του.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαι δεν εχουν κ φαντασια οι αφισες! Εστω καποια αισθητικη essence...

Το κορυφαίο είναι ότι κάθονται και παραφυλάνε μήπως και πέσουν οι αφίσες από τον τοίχο :P
Δεν προλαβαίνει μια αφίσα να πέσει, πετάγεται από το πουθενά κάποιος και τη βάζει στη θέση της! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το κορυφαίο είναι ότι κάθονται και παραφυλάνε μήπως και πέσουν οι αφίσες από τον τοίχο :P
Δεν προλαβαίνει μια αφίσα να πέσει, πετάγεται από το πουθενά κάποιος και τη βάζει στη θέση της! :D

Γιατί το χαρτομάνι; Μπροσούρες και μάλιστα ιλουστρασιόν παρακαλώ, τσάμπα το χαρτάκι δηλαδή. Έτσι μου ρχεται να πάρω μια αφίσα του bieber και να την βάλω σφήνα στην είσοδο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
με τα λεφτά που δίνουνε για αφίσες λόχους απόρων θα είχαν ταΐσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χθες στο ΑΠΘ κολλησαν κατα μηκος του δρομου της εισοδου,μεχρι τους τοιχους της βιβλιοθηκης ΔΑΠιτοαφισες.
Σημερα το πρωι που πηγα,οι μισες ελειπαν,και οι αλλες μισες,ηταν σχισμενες.Το βραδυ,εξαφανιστηκαν ολες.

Μωρε μπραβο το απθ :hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


συγκεντρωμένα τα καμάρια σου. μερικά είναι λίγο άκυρα αλλά η πλειοψηφία...:whistle: είναι σε άλλο επίπεδο.
δεν μπορώ να αποφασίσω ποιοι είναι πιο γελοίοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐννοεῖται ἡ Π.Κ.Σ. Εἶναι ἡ «κὰλτ» παρουσία στὰ ἑλληνικὰ παν/μια. Μπαρουτοκαπνισμένοι σύντροφοι ἕτοιμοι νὰ μεταφέρουν αὐτούσια τὰ πρακτικὰ τοῦ τελευταίου συνεδρίου τοῦ κόμματος καὶ διαθέσιμες συντρόφισσες νὰ κάνουν ὁποιαδήποτε θυσία γιὰ τὴν προσέλκυση ἑνὸς καὶ μόνου ὀπαδοῦ. Ἐννοεῖται βέβαια ἀπαραίτητο ἀξεσουὰρ μπλοκάκι μὲ κουπόνια γιὰ τὴν Κ.Ν.Ε. Καὶ φυσικὰ πορεῖες γιὰ ὁποιονδήποτε λόγο, εὔλογο ἢ μή. Πραγματικὰ ἔχουν κουράσει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ἐννοεῖται ἡ Π.Κ.Σ. Εἶναι ἡ «κὰλτ» παρουσία στὰ ἑλληνικὰ παν/μια. Μπαρουτοκαπνισμένοι σύντροφοι ἕτοιμοι νὰ μεταφέρουν αὐτούσια τὰ πρακτικὰ τοῦ τελευταίου συνεδρίου τοῦ κόμματος καὶ διαθέσιμες συντρόφισσες νὰ κάνουν ὁποιαδήποτε θυσία γιὰ τὴν προσέλκυση ἑνὸς καὶ μόνου ὀπαδοῦ. Ἐννοεῖται βέβαια ἀπαραίτητο ἀξεσουὰρ μπλοκάκι μὲ κουπόνια γιὰ τὴν Κ.Ν.Ε. Καὶ φυσικὰ πορεῖες γιὰ ὁποιονδήποτε λόγο, εὔλογο ἢ μή. Πραγματικὰ ἔχουν κουράσει...:P
ενώ οι ΔΑΠίτες σου είναι οι καλύτεροι, σωστά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αὐτὸ τὸ ὁποῖο μὲ ἐκνεύριζε στοὺς δαπίτες εἶναι ποὺ στήριζαν τὰ πάντα στὶς δημόσιες σχέσεις. Οἱ ἐπικεφαλῆς συνήθως τῆς Δ.Α.Π. στὶς σχολὲς ἦταν μητσοτακο-καπιτάλες, ἀλλὰ ὑπῆρχαν καὶ καλὰ παιδιά. Οἱ δαπίτισσες ἦταν γενικὰ καλὲς κοπέλες, ἀλλὰ πολὺ γκλαμουριὰ ποὺ δὲν εἶναι τοῦ γούστου μου. Ἀπὸ γυναῖκες, οἱ πιὸ συμπαθεῖς ἦταν οἱ ἐαακίτισσες (ὄχι οἱ ἐπικεφαλῆς, αὐτὲς οἱ ὁποῖες ἀκολουθοῦσαν). Μπορεῖ νὰ ἀριστέριζαν, ἀλλὰ δὲν εἶχαν αὐτὸ τὸ σκληρὸ τὸ κομματοκρατικὸ ποὺ εἶχαν οἱ κνίτισσες. Εἶναι τὸ τρίπτυχο καφὲς-τσιγάρο-ἄραγμα καὶ τὰ ἀπογεύματα γιὰ καφὲ στὸ Cinema ἢ στὸν Μάκη τὸν κουλὸ (οἱ Πατρινοὶ καταλαβαίνουν) καὶ τὸ βράδυ γιὰ ποτὸ στὸ Mod's κλασικά. Ὅσο καὶ ἂν σοῦ φαίνεται περίεργο, μὲ αὐτοὺς ἔκανα περισσότερο παρέα. Δὲν μποροῦσα τὰ μπουζούκια καὶ τὰ πάρτυ τῆς ΠΑΣΠ-ΔΑΠ, δὲν ἤμουν τέτοιος τύπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
να δω τον Πατρεα σε στεκι εαακιτων και δεν θελω τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
να δω τον Πατρεα σε στεκι εαακιτων και δεν θελω τιποτα αλλο

.Ἔλα τὸ Πάσχα βόλτα στὴν Πάτρα νὰ σὲ βγάλω στὰ καλύτερα μέρη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
.Ἔλα τὸ Πάσχα βόλτα στὴν Πάτρα νὰ σὲ βγάλω στὰ καλύτερα μέρη...:P
θα κάνει καλή παρέα με τα φουσκωτά μορφωμένα αγόρια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ὅσο καὶ ἂν σοῦ φαίνεται περίεργο, μὲ αὐτοὺς ἔκανα περισσότερο παρέα. Δὲν μποροῦσα τὰ μπουζούκια καὶ τὰ πάρτυ τῆς ΠΑΣΠ-ΔΑΠ, δὲν ἤμουν τέτοιος τύπος:P
Εξευτελιστικό οι ΕΑΑΚίτες να «γειτνιάζουν» με φασιστοεθνολάγνα όντα, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καὶ πάνω ποὺ σκεπτόμουνα ὅτι λείπει ἕνας κνίτης ἀπὸ τὴν παρέα... Τώρα ἔκλεισε τὸ καρέ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Καὶ πάνω ποὺ σκεπτόμουνα ὅτι λείπει ἕνας κνίτης ἀπὸ τὴν παρέα... Τώρα ἔκλεισε τὸ καρέ.:P
Κνίτης, επειδή δεν είμαι Χρυσαυγίτης; Άτοπο, εικάζω.
Δεν είμαι εγγεγραμμένος σε κανένα κόμμα και καμία παράταξη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κνίτης, επειδή δεν είμαι Χρυσαυγίτης; Άτοπο, εικάζω.
Δεν είμαι εγγεγραμμένος σε κανένα κόμμα και καμία παράταξη.:)
άντε καλά και εσυ τώρα μας έπεισες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
άντε καλά και εσυ τώρα μας έπεισες:P
Μα δεν είμαι. Δεν έχω κανένα λόγο να κρύψω τα πιστεύω μου. Κάθε άλλο παρά για ντροπή πρόκειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα δεν είμαι. Δεν έχω κανένα λόγο να κρύψω τα πιστεύω μου. Κάθε άλλο παρά για ντροπή πρόκειται.
εγώ δεν μοιράζω οδηγητή στην σχολή μου πάντως:P Και συνήθως μοιράζουν τα άτομα της ΚΝΕ-ΜΑΣ-ΠΚΣ ...τώρα μπορεί στο Δημοκρίτειο να μοιράζει όποιος θέλει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
εγώ δεν μοιράζω οδηγητή στην σχολή μου πάντως:P Και συνήθως μοιράζουν τα άτομα της ΚΝΕ-ΜΑΣ-ΠΚΣ ...τώρα μπορεί στο Δημοκρίτειο να μοιράζει όποιος θέλει:whistle:
Γιατί, μοιράζω εγώ Οδηγητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί, μοιράζω εγώ Οδηγητή;
Φήμες λένε...αλλά δεν είναι αυτό, το έχεις πει αρκετά παλαιότερα νομίζω..αν όχι άμεσα, έμμεσα σίγουρα..μην μου ζητήσεις να σου μεταφέρω τα λόγια σου..μιλάμε για 1 χρόνο πριν:P Δεν είναι κακό να το πεις, αλλωστε όλα τα παλιά μέλη του φόρουμ το γνωρίζουν..κλάιν δηλαδή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top