Φοιτητικές παρατάξεις

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Τι να πω; οι κνιτες της σχολης ειναι οι ανθρωποι στους οποιους φερομαι με τη μεγαλυτερη αγενεια...Τους μπλε κ τους πρασινους μπορω απλα να τους αγνοησω...Αλλα οι κνιτες, μπαινουν στα αμφιθεατρα και πιανουν εναν-εναν ή δυο-δυο και αρχιζουν τις παρλαπιπες....Την τελευταια φορα που ηρθε μια κοπελα απο την κνε για να μου πει "για την οικονομικη κριση" αναγκαστηκα μολις μου αφησε το πλαισιο, να της γυρισω την πλατη την ωρα που μιλαγε... Ε, μετα ειπε κατι σαν: "καταλαβα, πολυ σε νοιαζει η κριση" κ εφυγε προς αναζητηση πιο προθυμου συνομιλητη:P:P
πεστα! :clapup::clapup:πεστα! εκει που καθεσαι στο εδρανο ερχονται δυαδες με κοκκινα φυλλαδια και αμα δεν τα διαβασεις και τα τσαλακωσεις αγριευουν! :mad:
ασε που δεν μιλανε καθολου για την σχολη:/:....η κριση ετσι η κριση εκεινο...το πασοκ με τα μετρα εκανε αυτο και εκεινο! ελεος!και εγω που ηθελα να το παιξω ευγενικη τι καταφερα? τους ακουγα με τις ωρες και με φερνανε σε δυσκολη θεση :redface::redface:με το να μου λενε: συμφωνεις με ο.τι σου λεω? εσυ τι ψηφισες?ποια η αποψη σου με την πολιτικη? οι μπλε και οι πρασινοι δεν ειναι ετσι φανατικοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εγω τους σιχαθηκα για τα καλα σημερα.....ποπο τι ψαρεμα πεφτει.....ακουγα,αλλα δεν φανταζομουν αυτο που ειδα.παρ ολα τα αρνητικα,καπου βοηθουν κ αυτοι,γτ δεν θα θελα ποτε ενα παιδι που διαβασε κ περασε μη την αξια του,να εξισωθει με ενα που πληρωνει κ μπηκε σε κολλεγιο.
παντως αυτες οι λυκοφιλιες,εδιναν και επαιρναν!''να σας βοηθησω?.....πρωτοετης?χρειαζεστε βοηθεια?''
ευτυχως γι αυτους δεν με πλησιασαν σε αποσταση ''επικινδυνη''... γτ υποτιμουν τοοοσο πολυ την νοημοσυνη μας?τοσο πολυ πονταρουν στο ψαριλικι που κουβαλαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω τους σιχαθηκα για τα καλα σημερα.....ποπο τι ψαρεμα πεφτει.....ακουγα,αλλα δεν φανταζομουν αυτο που ειδα.παρ ολα τα αρνητικα,καπου βοηθουν κ αυτοι,γτ δεν θα θελα ποτε ενα παιδι που διαβασε κ περασε μη την αξια του,να εξισωθει με ενα που πληρωνει κ μπηκε σε κολλεγιο.
παντως αυτες οι λυκοφιλιες,εδιναν και επαιρναν!''να σας βοηθησω?.....πρωτοετης?χρειαζεστε βοηθεια?''
ευτυχως γι αυτους δεν με πλησιασαν σε αποσταση ''επικινδυνη''... γτ υποτιμουν τοοοσο πολυ την νοημοσυνη μας?τοσο πολυ πονταρουν στο ψαριλικι που κουβαλαμε?
χα! εμενα στην σχολη μου μοιραζαν ενα φυλλαδιο που κοροιδευε τους πρωτοετεις!
ελεγε:συνηθεις ερωτησεις πρωτοετων...συγνωμη μηπως ξερετε..? μπορειτε να μου πειτε...?η ταδε αιθουσα που ειναι...? να σε ρωτησω κατι...? και στο φιναλε ελεγε:ελπιζουμε να μην θυμωσετε...οταν μεγαλωσετε θα μας καταλαβετε(που ειρωνευομαστε τους πρωτοετεις) ε λοιπον μεγαλωσα και ακομη δεν καταλαβα! οταν το διαβασα ειχα γινει τουρκος και χαζογελουσα μπροστα στηνν παραταξη για να μην το καταλαβουν και παρεξηγηθουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
πεστα! :clapup::clapup:πεστα! εκει που καθεσαι στο εδρανο ερχονται δυαδες με κοκκινα φυλλαδια και αμα δεν τα διαβασεις και τα τσαλακωσεις αγριευουν! :mad:
ασε που δεν μιλανε καθολου για την σχολη:/:....η κριση ετσι η κριση εκεινο...το πασοκ με τα μετρα εκανε αυτο και εκεινο! ελεος!και εγω που ηθελα να το παιξω ευγενικη τι καταφερα? τους ακουγα με τις ωρες και με φερνανε σε δυσκολη θεση :redface::redface:με το να μου λενε: συμφωνεις με ο.τι σου λεω? εσυ τι ψηφισες?ποια η αποψη σου με την πολιτικη? οι μπλε και οι πρασινοι δεν ειναι ετσι φανατικοι!

χαχα, εγω το λεω και στους φιλους μου που καθονται και τους ακουνε. Αυτοι που μου μιλανε χωρις να ρωτησουν αν εχω ορεξη να ακουω ασχετα με τη σχολη πραγματα, δεν ειναι καθολου ευγενικοι! ε, κ εγω παρομοιως. Ειμαι 2 χρονια στη σχολη και ποτε δεν εχω δωσει σε κνιτη το θαρος να μου μιλησει. Ακολουθω την τακτικη: "μου εισαι αδιαφορος"
Οσον αφορα τους μπλε κ πρασινους...επειδη γνωριζα μια κοπελα πριν μπει στην πασπ και καναμε παρεα, τυχαινει κ μιλαμε καποιες φορες ακομη...και μου λεει η πασπ αυτο και η πασπ εκεινο...Ποτε δε με επεισε και παντα βρισκω κατι να της πω το οποιο δεν εχει μελετησει και δεν ειναι σε θεση να μου απαντησει. Βλεπεις οι κνιτες εχουν την απαντηση στη γλωσσα, τους το μαθαινουν πολυ καλυτερα το παραμυθι, απ οτι οι υπολοιποι, γι αυτο και ειναι τοσο ενοχλητικοι και φανατισμενοι.

Να πω την αληθεια, χεστηκανε αυτοι αμα τους μισουμε και δεν τους θελουμε. Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να υπαρχει ενα minimum ποσοστο για να τους ακολουθει. Και το κακο ειναι οτι παντα θα υπαρχει.Ειτε λογω ιδεολογιας, ειτε λογω παρτυ και σημειωσεων. Οι παραταξεις βοηθουν αφανταστα στον προσυλητισμο των νεων ανθρωπων στο σαπιο πολιτικο σκηνικο και ελαχιστοποιουν με αυτο τον τροπο την πιθανοτητα για μια αλλαγη, παιρνοντας απ την αρχη τους νεους με το μερος τους. Οποτε, ποιος ο λογος να τις απαγορευσουν; Απολυτως κανενας.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μια καλή λύση στους yes-men των πανεπιστημίων είναι η ευγενική αποθάρρυνση.Αλλά για σίγουρο αποτέλεσμα προτιμήστε Καλάζνικοφ.Πάντα πιάνει. :)

ΥΓ:Γιατί δε γίνεται να έχουμε και εμείς αδελφότητες σαν τα αμερικανάκια?Στις ταινίες πάντως φαίνεται πολύ πιο γαμάτο (αν εξαιρέσεις την κλασσική propaganda που ο πιο φλώρος θα πηδηξ...εεε...θα κάνει έρωτα με την πιο cool popular θεά :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για τα φυλλάδια έχω δύο πράγματα να πω: 1ον: Δε θέλω δικό μου θα κοιτάξω από δίπλα.
2ον: Αναλογίζεστε πόσα δέντρα κόβονται κάθε χρόνο για να μοιράζετε εσείς τις θέσεις σας; Αναίσθητοι τελείως είστε;

Πιάνουν πάντα! :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
χαχα, εγω το λεω και στους φιλους μου που καθονται και τους ακουνε. Αυτοι που μου μιλανε χωρις να ρωτησουν αν εχω ορεξη να ακουω ασχετα με τη σχολη πραγματα, δεν ειναι καθολου ευγενικοι! ε, κ εγω παρομοιως. Ειμαι 2 χρονια στη σχολη και ποτε δεν εχω δωσει σε κνιτη το θαρος να μου μιλησει. Ακολουθω την τακτικη: "μου εισαι αδιαφορος"
Οσον αφορα τους μπλε κ πρασινους...επειδη γνωριζα μια κοπελα πριν μπει στην πασπ και καναμε παρεα, τυχαινει κ μιλαμε καποιες φορες ακομη...και μου λεει η πασπ αυτο και η πασπ εκεινο...Ποτε δε με επεισε και παντα βρισκω κατι να της πω το οποιο δεν εχει μελετησει και δεν ειναι σε θεση να μου απαντησει. Βλεπεις οι κνιτες εχουν την απαντηση στη γλωσσα, τους το μαθαινουν πολυ καλυτερα το παραμυθι, απ οτι οι υπολοιποι, γι αυτο και ειναι τοσο ενοχλητικοι και φανατισμενοι.

Να πω την αληθεια, χεστηκανε αυτοι αμα τους μισουμε και δεν τους θελουμε. Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να υπαρχει ενα minimum ποσοστο για να τους ακολουθει. Και το κακο ειναι οτι παντα θα υπαρχει.Ειτε λογω ιδεολογιας, ειτε λογω παρτυ και σημειωσεων. Οι παραταξεις βοηθουν αφανταστα στον προσυλητισμο των νεων ανθρωπων στο σαπιο πολιτικο σκηνικο και ελαχιστοποιουν με αυτο τον τροπο την πιθανοτητα για μια αλλαγη, παιρνοντας απ την αρχη τους νεους με το μερος τους. Οποτε, ποιος ο λογος να τις απαγορευσουν; Απολυτως κανενας.:(
εδω πηγε ενας κνιτης να μας εξηγησει με οικονομικους ορους οτι μονο το πασοκ και η νδ φταινε για την κριση και ο καθηγητης απο διπλα τον ταπωσε!λογικο ειναι η κριση ειναι παγκοσμια! οπως λες και εσυ εχουν μαθει την αποψη της κνε και μας την λενε συνεχεια! εγω ως πρωτοετης που ημουνα ακουγα ο.τι μπορεις να φανταστεις....μαλιστα παραλιγο να τσακωθω με εναν κνιτη επειδη του ειπα οτι μπορει να μην παω στην γενικη συνελευση επειδη ημουνα ολη μερα στην σχολη και ειχα κουραστει! αρχισε να λεει: μα δεν ενδιαφερεσαι για την κοινωνια που ζεις και κατι αλλα!ασε που προσπαθουσα τρομερα να αλλαξουμε θεμα! τους ελεγα πχ για ενα παρτυ 'η για κανενα μαθημα και παλι στα πολιτικα το γυριζαν!φετος θα ακολουθηω την τεχνικη σου!με κουρασε να βλεπω την καθε παραταξη να λεει αρνητικα για την αλλη και να σε βλεπουν σαν ψηφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
....μαλιστα παραλιγο να τσακωθω με εναν κνιτη επειδη του ειπα οτι μπορει να μην παω στην γενικη συνελευση επειδη ημουνα ολη μερα στην σχολη και ειχα κουραστει! αρχισε να λεει: μα δεν ενδιαφερεσαι για την κοινωνια που ζεις και κατι αλλα!ασε που προσπαθουσα τρομερα να αλλαξουμε θεμα! τους ελεγα πχ για ενα παρτυ 'η για κανενα μαθημα και παλι στα πολιτικα το γυριζαν!φετος θα ακολουθηω την τεχνικη σου!με κουρασε να βλεπω την καθε παραταξη να λεει αρνητικα για την αλλη και να σε βλεπουν σαν ψηφο!

A, καλά εσάς βλέπω είναι σε προχωρημένη μορφή. Απόλυτος φασισμός. Τι τον ενδιαφέρει τι θα κάνεις εσύ; Από πότε οι παρατάξεις "ρυθμίζουν" τα προσωπικά ενός φοιτητή; :hmm:

Παίδες κοιτάχτε την δουλειά σας (τις σπουδές σας) και απλά γυρίστε τους την πλάτη. Δυστυχώς είμαστε πολύ ανεκτική κοινωνία με καταστροφικά αποτελέσματα. Σαν τελειόφοιτος που είμαι, περνάω απαρατήρητος. Είμαι παλιά σουπιά στο επάγγελμα του Έλληνα φοιτητή. Τους δουλεύω αγρίως από χιλιόμετρο και σκάνε με τις παρλαπίπες τους. :D Όχι, θα κάτσω να σκάσω για τα λόγια του αέρα από κενούς ανθρώπους...έχουμε πιο σοβαρές δουλειές να κάνουμε. Αυτοί την δουλειά τους κάνουν. Θέλουν κάτι άτομα σαν την Chara91,...κ.α. για να προωθούν την πραμάτειά τους. Πουλάνε ιδεολογία σε αφελείς, ρομαντικούς και δήθεν επαναστάτες του Τσε, νέους και νέες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Για τα φυλλάδια έχω δύο πράγματα να πω: 1ον: Δε θέλω δικό μου θα κοιτάξω από δίπλα.
2ον: Αναλογίζεστε πόσα δέντρα κόβονται κάθε χρόνο για να μοιράζετε εσείς τις θέσεις σας; Αναίσθητοι τελείως είστε;

Πιάνουν πάντα! :spasiklas:
:Pτο χω πει, οντως πιανει, δν ξερουν τι να πουν!

εδω πηγε ενας κνιτης να μας εξηγησει με οικονομικους ορους οτι μονο το πασοκ και η νδ φταινε για την κριση και ο καθηγητης απο διπλα τον ταπωσε!λογικο ειναι η κριση ειναι παγκοσμια! οπως λες και εσυ εχουν μαθει την αποψη της κνε και μας την λενε συνεχεια! εγω ως πρωτοετης που ημουνα ακουγα ο.τι μπορεις να φανταστεις....μαλιστα παραλιγο να τσακωθω με εναν κνιτη επειδη του ειπα οτι μπορει να μην παω στην γενικη συνελευση επειδη ημουνα ολη μερα στην σχολη και ειχα κουραστει! αρχισε να λεει: μα δεν ενδιαφερεσαι για την κοινωνια που ζεις και κατι αλλα!ασε που προσπαθουσα τρομερα να αλλαξουμε θεμα! τους ελεγα πχ για ενα παρτυ 'η για κανενα μαθημα και παλι στα πολιτικα το γυριζαν!φετος θα ακολουθηω την τεχνικη σου!με κουρασε να βλεπω την καθε παραταξη να λεει αρνητικα για την αλλη και να σε βλεπουν σαν ψηφο!
βασικα, το χειροτερο ειναι πως οοοο,τι και να τους πεις αυτοι λενε τα δικα τους! Οτιδηποτε ομως, ακομα και να ξερουν οτι εχεις δικιο (πραγμα για το οποιο πολυ αμφιβαλλαω, αν σκεφτεις το καψιμο εγκεφαλικων κυτταρων στην προσπαθεια τους να μαθουν ολες τις θεσεις της κνε απ εξω:P) αυτοι συεχιζουν στο παραμυθι τους! Απλα, δε βγαζεις ακρη, μακρια απο τα κομματοσκυλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Είχα ακούσει ένα περιστατικό ότι ένας φοιτητής φίλος μια φοιτήτριας Κνίτισας (αξύριστης, εποχή 1970) είχε σκίσει πάνω στα νεύρα του, τον Οδηγητή και αυτή πήγε να τον σκοτώσει μετά. Τόσο φανατισμένη...:worry: Και μετά σου λέει, φοιτητής = παιδεία = ώριμη σκέψη = υπευθυνότητα...κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
:Pτο χω πει, οντως πιανει, δν ξερουν τι να πουν!


βασικα, το χειροτερο ειναι πως οοοο,τι και να τους πεις αυτοι λενε τα δικα τους! Οτιδηποτε ομως, ακομα και να ξερουν οτι εχεις δικιο (πραγμα για το οποιο πολυ αμφιβαλλαω, αν σκεφτεις το καψιμο εγκεφαλικων κυτταρων στην προσπαθεια τους να μαθουν ολες τις θεσεις της κνε απ εξω:P) αυτοι συεχιζουν στο παραμυθι τους! Απλα, δε βγαζεις ακρη, μακρια απο τα κομματοσκυλα.:/:
μακρυα απο τους πολιτικα φανατισμενουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Είχα ακούσει ένα περιστατικό ότι ένας φοιτητής φίλος μια φοιτήτριας Κνίτισας (αξύριστης, εποχή 1970) είχε σκίσει πάνω στα νεύρα του, τον Οδηγητή και αυτή πήγε να τον σκοτώσει μετά. Τόσο φανατισμένη...:worry: Και μετά σου λέει, φοιτητής = παιδεία = ώριμη σκέψη = υπευθυνότητα...κτλ.
ε καλα ρε συ δεν ειμαστε ολοι οι φοιτητες τρελαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
μακρυα απο τους πολιτικα φανατισμενουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

μακρυά από πολιτικά "ναρκωμανείς" με σχιζοφρενικό προσυλητισμό
είναι άτομα που πάσχουν από προσωπική ανεπάρκεια...

ε καλα ρε συ δεν ειμαστε ολοι οι φοιτητες τρελαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:/::/::/::/:

και όμως κάποιοι είναι... δυστυχώς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Εγώ πάντως τώρα που πήγα στην σχολή μου φάνηκε γελοία και υποτιμητική η όλη κατάσταση.(πα.πει.)
Οι μόνοι σχετικά σοβαροί ήταν οι τις ΚΝΕ. Ήρθαν δύο κοπέλες όταν περιμέναμε για την εγγραφή(εγώ είχα πάει για παρέα σε ένα φίλο μου, αν και είμαι κ εγώ στο παπεί αλλά πληροφορική). Ήρθαν για να μας δώσουν φυλλάδια για το φεστιβάλ. Της πέταξα της μιας κάτι ειρωνίες και μετά πήγαμε πιο 'κει και συζητήσαμε σοβαρά και εκθέσαμε τις απόψεις...ωραία, ανθρώπινα, πολιτισμένα...πραγματικά ανταλλαγή απόψεων...και κάναμε και τις ειρωνίες και αστεϊσμούς μας...όχι κολημένα μυαλά.
Αν και ίσως έτυχε και η συγκεκριμένη...δεν ξέρω είμαι νέος ακόμη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
nPb, ασε, εμεις εχουμε μια καθηγητρια (βοηθο, φυσικα ειναι καμμενη σιγα μην ειχε κ εδρα) περναει περσι απ τα τραπεζακια της πασπ, βρισκει εκει τον υπευθυνο και αρχιζει να τον ρωταει για τον "ξεφτυλα" τον Παπανδρεου και το Σιμητη κ δεν ξερω γω τι...αφου χρησιμοποιησε ενα σωρο κοσμητικα επιθετα αναποδογυρισε το τραπεζακι της πασπ κ εφυγε. Ειναι γνωστη κκε στη σχολη.
Α, η εν λογω κυρια "διδασκει" διαφορικες εξισωσεις τρομαρα της...Σκεψου ποιοι περνανε το μαθημα.
Αφοι κ οι καθηγητες και κανουν σαν να κρεμεται η ζωη τους απ την παραταξη...ελεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
nPb, ασε, εμεις εχουμε μια καθηγητρια (βοηθο, φυσικα ειναι καμμενη σιγα μην ειχε κ εδρα) περναει περσι απ τα τραπεζακια της πασπ, βρισκει εκει τον υπευθυνο και αρχιζει να τον ρωταει για τον "ξεφτυλα" τον Παπανδρεου και το Σιμητη κ δεν ξερω γω τι...αφου χρησιμοποιησε ενα σωρο κοσμητικα επιθετα αναποδογυρισε το τραπεζακι της πασπ κ εφυγε. Ειναι γνωστη κκε στη σχολη.
Α, η εν λογω κυρια "διδασκει" διαφορικες εξισωσεις τρομαρα της...Σκεψου ποιοι περνανε το μαθημα.
Αφοι κ οι καθηγητες και κανουν σαν να κρεμεται η ζωη τους απ την παραταξη...ελεος πια.

κρίμα...χαλάει ένα τόσο ωραίο μάθημα :/:

το μολύνει με την γραφική παρουσία της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
κρίμα...χαλάει ένα τόσο ωραίο μάθημα :/:

το μολύνει με την γραφική παρουσία της
το μαθημα εχει χαλασει απο καιρο. εμποριο ειναι πλεον, οχι μαθημα με τετοιους καθηγητες. κ αυτοι μεσα σε ολα ειναι κ παραταξεις υποστηριζουν κ προωθηση τους κανουν κ απ ολα. και αυτα απο προσωπικη εμπειρια, οχι απο φημες. Παραεχουν γινει πολλες οι συμπτωσεις πλεον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν παρατάξεις και στην Καλών Τεχνών? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν παρατάξεις και στην Καλών Τεχνών? :P
Στο χαροκοπειο νομιζω ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top