Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν ήταν δική μου απορία, του bkps ήταν...απάντησα αυτό που ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nivek

Νεοφερμένος

Ο nivek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kαλημέρα. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει ποιό από τα τμήματα της ΑΣΟΕΕ μπορεί να βγεί χωρίς ή έστω με περιορισμένη παρακολούθηση; Με άλλα λόγια τα πιο βατά τμήματα της ΑΣΟΕΕ ποια είναι; Ρωτάω γιατί θέλω ένα πτυχίο οικονομικών σαν 2ο πτυχίο. Απλώς λόγω δουλειάς θα έχω περιορισμένο χρόνο. Προς Θεού δεν μιλάω για ένα πτυχίο που θα το πάρω νύχτα, απλώς αναφέρομαι σε κάτι που να βγαίνει υπό συνθήκες περιορισμένου χρόνου κ προφανώς όχι στα 4 χρόνια. Ελπίζω να έχω κ κάποιες αναγνωρίσεις μαθημάτων.
(Βέβαια όλα αυτά αφού περάσω από τον σκόπελο των κατατακτηρίων.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Kαλημέρα. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει ποιό από τα τμήματα της ΑΣΟΕΕ μπορεί να βγεί χωρίς ή έστω με περιορισμένη παρακολούθηση; Με άλλα λόγια τα πιο βατά τμήματα της ΑΣΟΕΕ ποια είναι; Ρωτάω γιατί θέλω ένα πτυχίο οικονομικών σαν 2ο πτυχίο. Απλώς λόγω δουλειάς θα έχω περιορισμένο χρόνο. Προς Θεού δεν μιλάω για ένα πτυχίο που θα το πάρω νύχτα, απλώς αναφέρομαι σε κάτι που να βγαίνει υπό συνθήκες περιορισμένου χρόνου κ προφανώς όχι στα 4 χρόνια. Ελπίζω να έχω κ κάποιες αναγνωρίσεις μαθημάτων.
(Βέβαια όλα αυτά αφού περάσω από τον σκόπελο των κατατακτηρίων.)

χωρις να ειμαι ειδκος και να εχω μελετησει ενα-ενα τα τμηματα της ασοεε και ακουγοντας διαφορα απο συμφοιτητες μου,υποθετω αυτα που εχουν οσο το δυνατον λιγοτερα μαθηματα μαθηματικων... δηλαδη πρεπει να αποκλεισεις την πληροφορικη,την στατιστικη,το χρηματοοικονομικο και την διοικητικη επιστημη και τεχνολογια! αν κανω καποιο λαθος,ας με διορθωσει καποιος! η εκτος και εαν εξαιτιας του πρωτου σου πτυχιου εχεις πολυ καλη σχεση με τα μαθηματικα, οποτε απλα καθεσαι και μετρας ποιο τμημα εχει τα λιγοτερα μαθηματα για πτυχιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nivek

Νεοφερμένος

Ο nivek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χωρις να ειμαι ειδκος και να εχω μελετησει ενα-ενα τα τμηματα της ασοεε και ακουγοντας διαφορα απο συμφοιτητες μου,υποθετω αυτα που εχουν οσο το δυνατον λιγοτερα μαθηματα μαθηματικων... δηλαδη πρεπει να αποκλεισεις την πληροφορικη,την στατιστικη,το χρηματοοικονομικο και την διοικητικη επιστημη και τεχνολογια! αν κανω καποιο λαθος,ας με διορθωσει καποιος! η εκτος και εαν εξαιτιας του πρωτου σου πτυχιου εχεις πολυ καλη σχεση με τα μαθηματικα, οποτε απλα καθεσαι και μετρας ποιο τμημα εχει τα λιγοτερα μαθηματα για πτυχιο!

Καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. :)
Δεν έχω πρόβλημα με τα μαθηματικά. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής επειδή στο πρώτο πτυχίο είχαμε αρκετά φυσικομαθηματικά, θα ήθελα κάτι διαφορετικό στη 2η σχολή μου. Σαν αλλαγή....
Οπότε αποκλείοντας τα τμήματα που ανέφερες αυτά που απομένουν είναι το ΔΕΟΣ, το Μάρκετινγκ-Επικοινωνίας, ΟΔΕ και Οικονομικής επιστήμης.Όποιος/α άλλος έχει άποψη τον/την παρακαλώ να την πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
γενικά ακούγεται (μην παρεξηγηθώ) ότι το πιο εύκολο είναι το marketing. Τώρα μπορεί να λέω και μπούρδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
χωρις να ειμαι ειδκος και να εχω μελετησει ενα-ενα τα τμηματα της ασοεε και ακουγοντας διαφορα απο συμφοιτητες μου,υποθετω αυτα που εχουν οσο το δυνατον λιγοτερα μαθηματα μαθηματικων... δηλαδη πρεπει να αποκλεισεις την πληροφορικη,την στατιστικη,το χρηματοοικονομικο και την διοικητικη επιστημη και τεχνολογια! αν κανω καποιο λαθος,ας με διορθωσει καποιος! η εκτος και εαν εξαιτιας του πρωτου σου πτυχιου εχεις πολυ καλη σχεση με τα μαθηματικα, οποτε απλα καθεσαι και μετρας ποιο τμημα εχει τα λιγοτερα μαθηματα για πτυχιο!

Στο Οικονομικής Επιστήμης τα κάνουμε σε φιλοσοφικό επίπεδο δηλαδή?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nivek

Νεοφερμένος

Ο nivek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Για να μη δημιουργούνται τυχόν παρεξηγήσεις στείλτε μου πμ αν θέλετε να μου πείτε κάτι παραπάνω. Ευχαριστώ πολύ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Στο Οικονομικής Επιστήμης τα κάνουμε σε φιλοσοφικό επίπεδο δηλαδή?:P

αν διαβασες παραπανω ειπα λιγοτερο αριθμο μαθηματων μαθηματικων... δεν ειπα οτι εχετε πιο θεωρητικα μαθηματικα, ειπα οτι εχετε λιγοτερα μαθηματικα! αλλωστε αλλα μαθηματικα χρειαζεται ενας πληροφορικαριος και αλλα ενας οικονομολογος! στο οικονομικης επιστημης απλα μαθαινεται λιγοτερα μαθηματικα σε ογκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
χωρις να ειμαι ειδκος και να εχω μελετησει ενα-ενα τα τμηματα της ασοεε και ακουγοντας διαφορα απο συμφοιτητες μου,υποθετω αυτα που εχουν οσο το δυνατον λιγοτερα μαθηματα μαθηματικων... δηλαδη πρεπει να αποκλεισεις την πληροφορικη,την στατιστικη,το χρηματοοικονομικο και την διοικητικη επιστημη και τεχνολογια! αν κανω καποιο λαθος,ας με διορθωσει καποιος! η εκτος και εαν εξαιτιας του πρωτου σου πτυχιου εχεις πολυ καλη σχεση με τα μαθηματικα, οποτε απλα καθεσαι και μετρας ποιο τμημα εχει τα λιγοτερα μαθηματα για πτυχιο!

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ μαζί σου. Όμως δεν θα έλεγα το οικονομικής επίστήμης βατό -αν και θα ήταν καλύτερο να μας πει οικονομικάριος που ξέρει καλύτερα- επειδή είναι αρκετά ποσοτικό (αν τα διαλέξεις) , έχει περιορισμούς στις δηλώσεις μαθημάτων και σε κάποια μαθήματα κόβεται το 80%:whistle:. Επίσης είναι καθαρό τμήμα οικονομικών, hardcore πράγματα:D.

Τώρα, θα συμφωνήσω ότι η πληροφορική και η στατιστική ΔΕΝ είναι βατά. Αυτό. :P

Επίσης σχετικά με το τμήμα μου (Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας) δεν είναι τόσο δύσκολο όπως τα 2 τμήματα αυτά αλλά έχει πολλές εργασίες και πρέπει να παρακολουθείς συχνά οπότε ίσως αυτό δυσκολέψει κάποιον που έχει και άλλες υποχρεώσεις. Α και υπάρχει κατεύθυνση που ξεφεύγει από πληροφορική και επιχειρησιακή έρευνα (ποσοτικά μαθηματα) και είναι βατή.
Για τα άλλα τμήματα δεν γνωρίζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
αν διαβασες παραπανω ειπα λιγοτερο αριθμο μαθηματων μαθηματικων... δεν ειπα οτι εχετε πιο θεωρητικα μαθηματικα, ειπα οτι εχετε λιγοτερα μαθηματικα! αλλωστε αλλα μαθηματικα χρειαζεται ενας πληροφορικαριος και αλλα ενας οικονομολογος! στο οικονομικης επιστημης απλα μαθαινεται λιγοτερα μαθηματικα σε ογκο!

Μα δε τίθεται σύγκριση μεταξύ τμημάτων Πληροφορικής/Στατιστικής και Οικονομικής...Στα υπόλοιπα όμως τμήματα,που ασχολούνται με αντικείμενα οικονομικής και διοικητικής επιστήμης,δε νομίζω οτι διδάσκονται διαφορετικές ποσοτικές μεθόδους τα πρώτα τρία εξάμηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μα δε τίθεται σύγκριση μεταξύ τμημάτων Πληροφορικής/Στατιστικής και Οικονομικής...Στα υπόλοιπα όμως τμήματα,που ασχολούνται με αντικείμενα οικονομικής και διοικητικής επιστήμης,δε νομίζω οτι διδάσκονται διαφορετικές ποσοτικές μεθόδους τα πρώτα τρία εξάμηνα.

οκε! απο την στιγμη που αυτο που λες ισχυει , παω πασο, ανακαλω! μαλλον θα πρεπει να μην πιστευω 100% αυτα που λενε καποιοι συμφοιτητες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στην ΟΔΕ έχουμε 1ο εξάμηνο Μαθηματικά (Ποσοτικές Μέθοδοι Ι) , 2ο εξάμηνο Στατιστική (Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙ) και 3ο εξάμηνο Οικονομετρία (Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙΙ) !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εχω μια ερωτηση.Ο ευδοξος δινει λαθος διευθυνση για το "ΑΡΧΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ Η/Υ" (συγγραμμα δετ).λεει γ σεπτεμβριου 96 αλλα ο τυπος μου πε οτι δεν κανει πλεον βιβλιοδιανομη κι οτι εχει λαθος ο ευδοξος.Αρα απο που το παιρνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εχω μια ερωτηση.Ο ευδοξος δινει λαθος διευθυνση για το "ΑΡΧΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ Η/Υ" (συγγραμμα δετ).λεει γ σεπτεμβριου 96 αλλα ο τυπος μου πε οτι δεν κανει πλεον βιβλιοδιανομη κι οτι εχει λαθος ο ευδοξος.Αρα απο που το παιρνουμε?

Δεν έχει τυπωθεί ακόμα το βιβλίο.
Μας το πε κι ο Γιαγλής στο μάθημα. Όταν γίνει διαθέσιμο θα μας πει αυτός από που θα το προμηθευτούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Α ok. Επειδή πήγα σήμερα και ρώτησα στη γραμματεία και ρώτησα και μου παν ότι δεν ξέρουν τι γίνεται με τον εύδοξο και πήρα τηλ εύδοξο και μου παν οτι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα και να υπάρχει λάθος.ότι λέει το πρόγραμμα. Ευχαριστώ για τη ενημέρωση μπαρτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Γεια σας, θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα τμήματα του πανεπιστημίου πιο είναι αυτό που έχει πιο μέλλον; κάτι έχω διαβάσει για το τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας, θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα τμήματα του πανεπιστημίου πιο είναι αυτό που έχει πιο μέλλον; κάτι έχω διαβάσει για το τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών.

Ο καθένας έχει να πει τα δικά του, αν και δεν είναι το κατάλληλο μέρος να ρωτήσεις. Κριτήριό σου θα είναι αυτό που σου αρέσει να κάνεις, αφού όλες οι οικονομικές σχολές έχουν μέλλον, όχι βέβαια πως οι άλλες δεν έχουν, πόσο μάλλον του οικονομικού πανεπιστημίου Αθηνών. Απλώς νομίζω ότι είναι κάπως αφελές να ρωτάς ποιο τμήμα έχει μέλλον αφού ,πλέον, στην Ελλάδα δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει. Σου προτείνω να ψάξεις τι σου αρέσει. Πήγαινε δηλαδή στο site κάθε τμήμα τος και ξέσκισέ το!:D αυτά από μένα.



ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ: Το βιβλίο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ του Γιαγλή για το ΔΕΤ δεν το 'χω πάρει ακόμα. Μπήκα Εύδοξο και λέει μηδέν υπόλοιπο. Δεν πιστεύω να τελείωσε και να μην το ξαναφέρουν! Για πείτε γιατί είναι η τελευταία εβδομάδα! :alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:

P.S. Φτιάξτε το εικονίδιο του :help: γιατί κάποιοι το χρειάζονται. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ο καθένας έχει να πει τα δικά του, αν και δεν είναι το κατάλληλο μέρος να ρωτήσεις. Κριτήριό σου θα είναι αυτό που σου αρέσει να κάνεις, αφού όλες οι οικονομικές σχολές έχουν μέλλον, όχι βέβαια πως οι άλλες δεν έχουν, πόσο μάλλον του οικονομικού πανεπιστημίου Αθηνών. Απλώς νομίζω ότι είναι κάπως αφελές να ρωτάς ποιο τμήμα έχει μέλλον αφού ,πλέον, στην Ελλάδα δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει. Σου προτείνω να ψάξεις τι σου αρέσει. Πήγαινε δηλαδή στο site κάθε τμήμα τος και ξέσκισέ το!:D αυτά από μένα.



ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ: Το βιβλίο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ του Γιαγλή για το ΔΕΤ δεν το 'χω πάρει ακόμα. Μπήκα Εύδοξο και λέει μηδέν υπόλοιπο. Δεν πιστεύω να τελείωσε και να μην το ξαναφέρουν! Για πείτε γιατί είναι η τελευταία εβδομάδα! :alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:

P.S. Φτιάξτε το εικονίδιο του :help: γιατί κάποιοι το χρειάζονται. :whistle:

Προφανώς μέσα στην βδομάδα θα το ξαναφέρουν. Ούτε γω το χω πάρει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ακόμα δεν το έφεραν και η προθεσμια λήγει την Τετάρτη......άντε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
παιδες απορια , υπαρχει οικονομικο κριτηριο για την δωρεαν σιτηση ? και εαν ναι ποιο ειναι αυτο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top