Φιλόλογοι ή Μαθηματικοί;

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εμενα προτυπα μου ηταν παντα οι μαθηματικοι και στο γυμνασιο και στο λυκειο.Αντιθετα με ελαχιστες εξαιρεσεις οι φιλολογοι που μου ''ετυχαν'' ηταν αρκετοι για να με κανουν να αντιπαθησω τα μαθηματα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
οκ οκ! και οι φυσικοι καλοι ειναι αλλα και οι βιολογοι δεν ειναι αναγκη να μαλωνετε γι αυτο!!!!!!! philologist forever! :)

Μαλακίων έγραψε, όχι μαλακιών. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μαθηματικοί. =)
Έχω ως πρότυπο τον φετινό καθηγητή στο σχολείο, ο οποίος μας διδάσκει τα Μαθηματικά όχι σαν ένα ανιαρό μάθημα, αλλά ως ένα παιχνίδι με μια παράξενη μαγεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Ψηφίζω φυσικά φιλόλογους.Αν και έχω συναντήσει και κάτι αγάμητες με μουστάκι και κελεμπία τις προτιμώ διότι οι μαθηματικοφυσικοι είναι παλαβοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ψηφίζω φυσικά φιλόλογους.Αν και έχω συναντήσει και κάτι αγάμητες με μουστάκι και κελεμπία τις προτιμώ διότι οι μαθηματικοφυσικοι είναι παλαβοί

Εντάξει, δεν είναι όλες έτσι, απλά η ΚΝΕ είναι δύναμη στην Φιλοσοφική!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Που κολλαει τωρα η ΚΝΕ με ολα τα υπολοιπα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, αλλα ξεφυγαμε πολυ!
Εγω εχω γνωρισει αξιολογους τοσο φιλολογους, οσο και μαθηματικους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Εντάξει, δεν είναι όλες έτσι, απλά η ΚΝΕ είναι δύναμη στην Φιλοσοφική!!
Αχαχαχα.Οχι μόνο οι κνίτισες όμως.Να δείς θεούσες με το μαλλί πιασμένο και γυαλί σαν τους μεγενθυτικούς φακούς του αστυνόμου σαινη...Τους μιλάς και κοκκινίζουν.χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Αχαχαχα.Οχι μόνο οι κνίτισες όμως.Να δείς θεούσες με το μαλλί πιασμένο και γυαλί σαν τους μεγενθυτικούς φακούς του αστυνόμου σαινη...Τους μιλάς και κοκκινίζουν.χαχαχα

Πραγματικά, μπορείς να δεις τα πάντα εκεί... πάντως απ' ό,τι έχω παρατηρήσει, οι "ακραίες" περιπτώσεις βρίσκονται βασικά στα τμήματα ελληνικής φιλολογίας... στις ξένες δεν έχω δει αυτήν την χμ.... ευρεία γκάμα φοιτητριών! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μαλακίων έγραψε, όχι μαλακιών. :)

Αχ μελλοντικέ συνάδελφε πώς με πιάνεις; :P
______________________
ον: Τελικά ναι, συμπέρασμα που βγήκε πριν από λίγες ώρες...

Πληροφορικάριοι!!! ναι,ναι και πάλι ΝΑΙ!!!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

ΛΙΤσακι..

Νεοφερμένος

Η ΛΙΤσακι.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θα ήθελα να γίνω φιλόλογος!! τρελαίνομαι για φιλολογικά μαθήματα και ακόμα έχω ως πρότυπό μου την καθηγήτρια των αρχαίων μου!!!!!!!! να είστε καλά κυρία!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα ήθελα να γίνω φιλόλογος!! τρελαίνομαι για φιλολογικά μαθήματα και ακόμα έχω ως πρότυπό μου την καθηγήτρια των αρχαίων μου!!!!!!!! να είστε καλά κυρία!!!!!:)
ακριβώς το ιδιο κι εγω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
φιλολογος φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φιλόλογοι φυσικά!!! Μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα που διδάσκουν!! Ευτυχώς έχουμε και μια ΤΕΛΕΙΑ και πολύ καλή καθηγήτρια που μας τα εξηγεί όλα πολύ καλά και τα καταλαβαίνουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και τα δυο! Υπαρχουν καλοι φιλολογοι αλλα και μαθηματικοι! Ψηφιζω μαθηματικοι γιατι σπουδαζει η αδελφη μου και φιλολογοι γιατι με εκεινους περυσι περασα μια αξεπεραστη και μοναδικ χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Προτιμώ μαθηματικούς,γιατί δεν μου αρέσουν τα φιλολογικά μαθήματα,οπότε δεν θα μπορούσα ποτέ να γίνω φιλόλογος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitis

Νεοφερμένος

Η mitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μαθηματικά φυσικά. Η απόλυτη γλώσσα του σύμπαντος. Μακριά από φιλολόγους. Αν καταργηθούν τα αρχαία να δούμε τι δουλειά θα κάνουν οι φιλόλογοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μαθηματικοί φυσικά. Τους αρχαίους τσάμπα τους πληρώνει το κράτος. (Δεν μιλάω για Γλώσσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top