Φιλολογίες

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Οk,θα τηλεφωνήσω κι εγώ.
Ειδάλλως, ρίξε κι εσύ μια ενημέρωση<3

Σήμερα πήρα τηλ στην γραμματεία και μου είπαν καλύτερα να πάρουμε τηλ. πριν πάμε γιατί γίνονται καταλήψεις. Και εγώ Δευτέρα μάλλον, αλλά θα πάρω τηλ από την παρασκευή να ρωτήσω τι γίνεται.

Δεν κατάφερα να πάρω...έμαθες αν όλα οκ για Δευτέρα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγω πηρα στη γραμματεια και μου ειπαν οτι εχουν ξεκινησει κανονικα οι εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ωραία...ξέρεις μήπως τις ώρες;
Θα πάω Δευτέρα...επ.βεβαίωση-επ.απολυτήριο-φωτογραφίες-ταυτότητα...coble :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ξεχασα να ρωτησω τις ωρες.και εγω θα παω τη δευτερα γυρω στις 10(λογικα θα εχουν ξεκινησει τοτε).μια ερωτηση -φωτοτυπια ταυτοτητας χρειαζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
κι εγώ τότε λέω...
δε ξέρω,η σχολή δεν είπε συγκεκριμένα.
εγώ για καλό και για κακό έβγαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
οκ ευχαριστω.αντε να γραφτουμε επιτελους:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν κατάφερα να πάρω...έμαθες αν όλα οκ για Δευτέρα; :/
Ναι ολα οκ!! Πήρα χθες.

Ωραία...ξέρεις μήπως τις ώρες;
από τις 7:30 μέχρι 2:30 ή 2:00 (ακριβώς δεν θυμάμαι :P)

ξεχασα να ρωτησω τις ωρες.και εγω θα παω τη δευτερα γυρω στις 10(λογικα θα εχουν ξεκινησει τοτε).μια ερωτηση -φωτοτυπια ταυτοτητας χρειαζεται;
και εγώ δευτέρα θα πάω!! :P Ναι εμένα μου είπαν ταυτότητα και φωτοαντίγραφο ταυτότητας (τώρα αν το θέλουν επικυρωμένο δεν ξέρω, δεν μου είπαν κάτι. Τεσπα εγώ για καλό και για κακό πήγα και το επικύρωσα χθες!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Γράφτηκα σήμερα και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα^^
[Ευτυχώς μου είχε κόψει και είχα αντίγραφο της ταυτότητας:P]

Έμαθα πως η φιλολογία Ιωαννίνων τελεί υπό κατάληψη ως και την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
γραφτηκα και εγω.!τωρα γυρισα στην αθηνα!δεν ξερουμε καθολου ποτε ξεκινανε τα μαθηματα;το χαρτι με τους κωδικους δεν ξερουμε απο ποτε θα το χρησιμοποιησουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Δε Ξέρουμε τίποτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και για τα 2 περιμένουμε την ανακοίνωση!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ποιό χαρτί παιδιά;;;εγώγτ δεν πήρα τπτ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ειναι ενα χαρτι με κωδικους για να κανεις ηλεκτρονικα τις δηλωσεις των μαθηματων και για να ζητας ηλεκτρονικα βεβαιωσεις και αλλα εγγραφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
ειναι ενα χαρτι με κωδικους για να κανεις ηλεκτρονικα τις δηλωσεις των μαθηματων και για να ζητας ηλεκτρονικα βεβαιωσεις και αλλα εγγραφα!
και λέει ότι μπορείς να βλέπεις και τους βαθμούς σου και γενικά να έχεις επικοινωνία με την γραμματεία ηλεκτρονικά αποφεύγοντας έτσι τις ουρές κτλ!! Εμένα μου φαίνεται τέλειο... Θα δείξει βέβαια αν όντως λειτουργεί καλά :P
Ααα με αυτούς τους κωδικούς θα κάνουμε αίτηση και για το πάσο ε; και θα παραγγείλουμε τα βιβλία κτλ; Ή κατάλαβα λάθος;

Μπήκε κανείς με τους κωδικούς του σ' εκείνη την σελ που λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Παιδιά, καλή αρχή και καλή φοιτητική ζωή κι επισήμως!
και λέει ότι μπορείς να βλέπεις και τους βαθμούς σου και γενικά να έχεις επικοινωνία με την γραμματεία ηλεκτρονικά αποφεύγοντας έτσι τις ουρές κτλ!! Εμένα μου φαίνεται τέλειο... Θα δείξει βέβαια αν όντως λειτουργεί καλά :P
Ααα με αυτούς τους κωδικούς θα κάνουμε αίτηση και για το πάσο ε; και θα παραγγείλουμε τα βιβλία κτλ; Ή κατάλαβα λάθος;

Μπήκε κανείς με τους κωδικούς του σ' εκείνη την σελ που λέει;

Μαρία, αν μιλάμε για τους ίδιους κωδικούς που έδωσαν και σε 'μένα ( username, password ) κάνουν και για το πάσο, τον "Εύδοξο" κλπ.

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ. Εμένα μου έδωσαν κάτι πιστοποιητικά, άλλα είναι για κάθε νόμιμη χρήση, άλλα για την εφορία και άλλα για τη φοιτητική μέριμνα. Εσείς τα πήρατε αυτά; Είναι ουσιαστικά η βεβαίωση σπουδών; Πήρατε μήπως βιβλιάριο ή ταυτότητα σπουδών, γιατί εγώ πήρα μόνο αυτά τα πιστοποιητικά που ανέφερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδιά, καλή αρχή και καλή φοιτητική ζωή κι επισήμως!

Μαρία, αν μιλάμε για τους ίδιους κωδικούς που έδωσαν και σε 'μένα ( username, password ) κάνουν και για το πάσο, τον "Εύδοξο" κλπ.

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ. Εμένα μου έδωσαν κάτι πιστοποιητικά, άλλα είναι για κάθε νόμιμη χρήση, άλλα για την εφορία και άλλα για τη φοιτητική μέριμνα. Εσείς τα πήρατε αυτά; Είναι ουσιαστικά η βεβαίωση σπουδών; Πήρατε μήπως βιβλιάριο ή ταυτότητα σπουδών, γιατί εγώ πήρα μόνο αυτά τα πιστοποιητικά που ανέφερα;
Ευχαριστώ πολύ Τζώρτζια!! Ναι αυτούς λέω.
Απλά να μας έδωσαν μια εφημερίδα από το πανεπιστήμιο και εκεί που λέει για τα συγγράμματα και τον Εύδοξο λέει: "θα χρειαστεί να απευθυνθείς στο κέντρο υπολογιστών του πανεπιστημίου προκειμένου να προμηθευτείς τους προσωπικούς σου κωδικούς κτλ. "
Για αυτό λέω μήπως είναι άλλοι:worry: Αλλά εντάξει όταν ξαναπάω θα το ρωτήσω για σίγουρα!

Και εγώ μόνο την βεβαίωση σπουδών πήρα (βασικά μου έδωσαν δύο πανομοιότυπες) και λέει πάνω για κάθε νόμιμη χρήση. Ταυτότητα και βιβλιάριο μάλλον θα μας δώσουν αργότερα.
Στα πιστοποιητικά αυτά δεν γράφει βεβαίωση; Λογικά ναι αυτά θα είναι η βεβαίωση, αλλά για καλό και για κακό ρώτα όταν θα πας ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Τζώρτζια!! Ναι αυτούς λέω.
Απλά να μας έδωσαν μια εφημερίδα από το πανεπιστήμιο και εκεί που λέει για τα συγγράμματα και τον Εύδοξο λέει: "θα χρειαστεί να απευθυνθείς στο κέντρο υπολογιστών του πανεπιστημίου προκειμένου να προμηθευτείς τους προσωπικούς σου κωδικούς κτλ. "
Για αυτό λέω μήπως είναι άλλοι:worry: Αλλά εντάξει όταν ξαναπάω θα το ρωτήσω για σίγουρα!

Και εγώ μόνο την βεβαίωση σπουδών πήρα (βασικά μου έδωσαν δύο πανομοιότυπες) και λέει πάνω για κάθε νόμιμη χρήση. Ταυτότητα και βιβλιάριο μάλλον θα μας δώσουν αργότερα.
Στα πιστοποιητικά αυτά δεν γράφει βεβαίωση; Λογικά ναι αυτά θα είναι η βεβαίωση, αλλά για καλό και για κακό ρώτα όταν θα πας ξανά.
"ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ" γράφει και έχει μέσα κάποια στοιχεία μου(αρ. πρωτοκόλλου, ονοματεπώνυμο, όνομα πατρός - μητρός, ημ/νία και τόπο γέννησης, δημοτολόγιο κ' αρ. δημοτολογίου, ημερομηνία και τρόπο εγγραφής, εξάμηνο φοίτησης). Σε 'σένα αυτά αναγράφονται; Εγώ έχω τρία πανομοιότυπα για "κάθε νόμιμη χρήση", ένα για τον "καθορισμό ενιαίου φόρου εισοδήματος" και ένα για τη "φοιτητική λέσχη". Λέω να πάρω μία απ' αυτές τις μέρες τηλέφωνο στη γραμματεία να μου το διευκρινίσει, γιατί η κατάληψη συνεχίζεται σε 'μας τουλάχιστον μέχρι τις 27 του μηνός κι οπότε δε νομίζω να κατέβω σύντομα στην Πάτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κοίτα πάνω κάτω τα ίδια έχει και σε μένα: Στοιχεία Ταυτότητας (επώνυμο-όνομα, πατρώνυμο, μητρώνυμο, τόπος γέννησης) και στοιχεία εγγραφής (ημερομηνία, εξάμηνο, τρόπος εγγραφής, αρ. ειδικού μητρώου, πανεπ. έτος)
Και από κάτω λέει από πότε ισχύει και κάποιες άλλες πληροφορίες σχετικά με ποιο εξάμηνο είμαι κτλ
Και τέλος λέει "η βεβαίωση αυτή χορηγείται μετά από προφορική αίτησή της για κάθε χρήση. (α δεν διευκρινίζει "νόμιμη" άρα κάνει και για παράνομη χρήση, να ξέρω!! χαχα έλεος τώρα το είδα)

Πάνω κάτω είναι το ίδιο πράγμα με σένα. Μόνο το όνομα αλλάζει, το οποίο είναι παρεμφερές και απλά σε εσάς έδωσαν και άλλα για κάποιες συγκεκριμένες περιπτώσεις.
Γενικά νομίζω είναι το ίδιο πράγμα, μην ανησυχείς!! Πάντως ρώτα το, έτσι απλά για να ξέρεις, τπτ παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Εμένα στο τόπο γέννησης δε γράφει τίποτα παιδιά. :|

Α,Μαρία..
οδηγό σπουδών σου έδωσαν; Εμένα όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εμένα στο τόπο γέννησης δε γράφει τίποτα παιδιά. :|

Α,Μαρία..
οδηγό σπουδών σου έδωσαν; Εμένα όχι...
Και σε μένα δεν γράφει τπτ!! Αλλά εντάξει δεν νομίζω να είναι πρόβλημα αυτό.
Οδηγό σπουδών όχι δεν μου έδωσαν. Θα πάρουμε αργότερα μάλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top