Φιλικά ή κάτι παραπάνω;

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θα κρίνω το πως νιώθεις, γιατί μόνο εσύ ξέρεις, αλλά είσαι σίγουρη ότι νιώθεις πράγματα για αυτόν και όχι για την εικόνα που έχεις σχηματίσει στο μυαλό σου;
Μήπως αυτό που σε κρατάει ακόμα είναι τα σχέδια που έχεις κάνει στο μυαλό σου και όχι η αλληλεπίδρασή σου με αυτόν τον άνθρωπο;
Ίσως έχεις δίκιο...Σε αυτήν την ηλικία τα σενάρια μπερδεύουν αρκετά. Η εικόνα που έχω σχηματίσει για αυτόν στο μυαλό μου είναι διαφορετική από αυτή που βλέπω στα μνμτ του και αυτό είναι που με μπερδεύει ακόμα περισσότερο...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Ίσως έχεις δίκιο...Σε αυτήν την ηλικία τα σενάρια μπερδεύουν αρκετά. Η εικόνα που έχω σχηματίσει για αυτόν στο μυαλό μου είναι διαφορετική από αυτή που βλέπω στα μνμτ του και αυτό είναι που με μπερδεύει ακόμα περισσότερο...
Οπότε αντί να κάθεσαι και να σκέφτεσαι αν σε θέλει, σκέψου αν τον θες εσύ πραγματικά στη ζωή σου.

Δε θα σου πω ψέματα, τον τελευταίο καιρό τα ερωτικά μου πάνε σκατά και ο λόγος είναι γιατί έκανα πράγματα που μέχρι χθες δεν επέτρεπα στον εαυτό μου να κάνει. Μπήκα σε μία σχέση που δεν ήμουν σίγουρη αν τη θέλω, για να μη χάσω έναν άνθρωπο από τη ζωή μου. Μετά έγιναν πολλά και τώρα έχω καταλήξει να μην είμαι και στα καλύτερά μου ψυχολογικά. Δε θέλω να σε κάνω να φοβάσαι να ερωτευτείς, να νιώσεις πράγματα για κάποιον, απλά θέλω να παίρνεις αποφάσεις με βάση εσένα, γιατί στο τέλος της ημέρας ο άνθρωπος που θα έχεις πάντα δίπλα σου είσαι εσύ.
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπότε αντί να κάθεσαι και να σκέφτεσαι αν σε θέλει, σκέψου αν τον θες εσύ πραγματικά στη ζωή σου.

Δε θα σου πω ψέματα, τον τελευταίο καιρό τα ερωτικά μου πάνε σκατά και ο λόγος είναι γιατί έκανα πράγματα που μέχρι χθες δεν επέτρεπα στον εαυτό μου να κάνει. Μπήκα σε μία σχέση που δεν ήμουν σίγουρη αν τη θέλω, για να μη χάσω έναν άνθρωπο από τη ζωή μου. Μετά έγιναν πολλά και τώρα έχω καταλήξει να μην είμαι και στα καλύτερά μου ψυχολογικά. Δε θέλω να σε κάνω να φοβάσαι να ερωτευτείς, να νιώσεις πράγματα για κάποιον, απλά θέλω να παίρνεις αποφάσεις με βάση εσένα, γιατί στο τέλος της ημέρας ο άνθρωπος που θα έχεις πάντα δίπλα σου είσαι εσύ.
Ναι, είναι πολύ άσχημο σίγουρα αυτό που βιώνεις και δεν εύχομαι σε κανέναν να το πάθει αλλά αυτή είναι η αγάπη μάλλον...Χρειάζεται κόπο και χρόνο...Όλο αυτό για μένα μπορεί να είναι μια δοκιμασία για να βρω τον εαυτό μου και τα θέλω μου! Χίλια ευχαριστώ πάντως με έκανες να ξεκαθαρίσω πολλά πράγματα!!! Το έχεις σκεφτεί για ψυχολόγος;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Ναι, είναι πολύ άσχημο σίγουρα αυτό που βιώνεις και δεν εύχομαι σε κανέναν να το πάθει αλλά αυτή είναι η αγάπη μάλλον...Χρειάζεται κόπο και χρόνο...Όλο αυτό για μένα μπορεί να είναι μια δοκιμασία για να βρω τον εαυτό μου και τα θέλω μου! Χίλια ευχαριστώ πάντως με έκανες να ξεκαθαρίσω πολλά πράγματα!!!
Ω χαίρομαι που βοήθησα :happy:
Το έχεις σκεφτεί για ψυχολόγος;
Πιο μικρή ήθελα, αλλά εδώ και αρκετά χρόνια έχω βρει αυτό που θέλω να ασχοληθώ στη ζωή μου και είμαι ικανοποιημένη μέχρι στιγμής.
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ω χαίρομαι που βοήθησα :happy:

Πιο μικρή ήθελα, αλλά εδώ και αρκετά χρόνια έχω βρει αυτό που θέλω να ασχοληθώ στη ζωή μου και είμαι ικανοποιημένη μέχρι στιγμής.
Συγχαρητήρια πάντως!!!!
 

Guest 968714

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να δω τα μούτρα του τυπά αν τύχει να περάσει από εδώ όταν γράφει πανελλήνιες, δει τα μηνύματα της συνομιλίας λέξη προς λέξη και καταλάβει τι ευκαιρία έχασε :skull:
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να δω τα μούτρα του τυπά αν τύχει να περάσει από εδώ όταν γράφει πανελλήνιες, δει τα μηνύματα της συνομιλίας λέξη προς λέξη και καταλάβει τι ευκαιρία έχασε :skull:
Αχαχαχαχαχαχα μακάρι να τα δει γιατί πραγματικά νοιάζομαι...Αλλά όπως λέει και ο Καρράς "έχω μόνο ένα ελάττωμα...Να αγαπάω τα λάθος άτομα"
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Φίλτατη σου λέω, μπάλλαρε το, δουλεύει. :thumbsup: Εγκρίνω και απο προσωπική εμπείρια (πρόσφατη)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Έχω κριντζάρει ακραία με αυτό το θρεντ ωστόσο έχω να πω οτι «αμα ήθελε, θα είχε κάνει κίνηση» . τόσα σημάδια του έδειξες , του πιάνεις κουβέντα και αυτός σε αγνοεί. Λάβε το μήνυμα and dont make yourself look like a fool. Αν ήθελε , θα είχε ανταποκριθεί
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top