Φιλικά ή κάτι παραπάνω;

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Οι δικές σου κινήσεις ποιες είναι;
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι δικές σου κινήσεις ποιες είναι;
Γενικότερα του χαμογελάω φουλ και του δείχνω πόσο νοιάζομαι...Επίσης συνέχεια αναφέρω το ποσό μαρεσουν ψηλά και ξανθά αγόρια, ώστε να του το δείξω πλαγίως αλλά δεν...
 

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γενικότερα του χαμογελάω φουλ και του δείχνω πόσο νοιάζομαι...Επίσης συνέχεια αναφέρω το ποσό μαρεσουν ψηλά και ξανθά αγόρια, ώστε να του το δείξω πλαγίως αλλά δεν..
κατάλαβα σε όλες οι ψηλοί ξανθοί μας αρέσουν:inlove:
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατάλαβα σε όλες οι ψηλοί ξανθοί μας αρέσουν:inlove:
Αντικειμενικά ποτέ δεν μαρεσαν αλλά με αυτόν είναι πολύ διαφορετικό...Απλά δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω κολλήσει άσχημα μαζί του αλλά εκείνος κάνει βήματα υπερβολικά αργά, που δεν ξέρω καλά καλά αν είναι βήματα ή απλά παίζει
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.
Mπάλαρε το φίλτατη και ενημέρωσε μας.

και κανα προσκλητήριο στον γάμο δε θα πείραζε
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mπάλαρε το φίλτατη και ενημέρωσε μας.

και κανα προσκλητήριο στον γάμο δε θα πείραζε
Λοιπόν μου απάντησε στα νοουτς στο ινστα και μιλήσαμε λίγο...Του είπα ότι είμαι άυπνη και μου έλεγε "Πήγαινε κοιμήσου"
Δεν ξέρω αν είναι κίνηση γιατί απ' ότι φαίνεται εγώ συνέχιζα την συζήτηση περισσότερο...
Για πείτε τίποτα μήπως και προχωρήσει...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Οικογενειακές ιστορίες by ischool
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Λοιπόν, είμαστε αρκετά κοντά αλλά δεν κάνει και πολλές κινήσεις... Δεν ξέρω βέβαια αν είναι κίνηση αυτό: επειδή βάζει την κουκούλα του έξω μαζί με την κουκούλα του μπουφάν εγώ εκνευρίζομαι και του λέω να μην το κάνει, μια μέρα που του το είπα ξανά και γυρνάει και μου λέει "Φτιαξτην μου εσύ όπως θες"...Δεν ξέρω πως να το εκλαβω αλλά γενικότερα δεν κάνει κίνηση...🫤

Δείχτου λίγο ενδιαφέρον, φτιάξτου την κουκούλα, ρίχτου ένα αγκαλίδι...μπορεί να τον κομπλάρεις, και σαν αυτό-άμυνα, να σου μιλάει έτσι :book: Τα αγόρια σε αυτή την ηλικία δεν ξέρουν ακριβώς τι σκέφτονται και πως το εκφράζουν αυτό που σκέφτονται.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Δείχτου λίγο ενδιαφέρον, φτιάξτου την κουκούλα, ρίχτου ένα αγκαλίδι...μπορεί να τον κομπλάρεις, και σαν αυτό-άμυνα, να σου μιλάει έτσι :book: Τα αγόρια σε αυτή την ηλικία δεν ξέρουν ακριβώς τι σκέφτονται και πως το εκφράζουν αυτό που σκέφτονται.
ο ψυχολογικός μαθηματικός @nPb
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
ΜΩΡΗ σιχαμένη…ΜΩΡΗ κατακουζινα!!!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Αωω μου αρέσουν αυτά τα γλυκά, παιδικά "δράματα", μη ειρωνικά. Χαζογελάω, με την καλή έννοια, με τα μηνύματα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top