Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

220volt

Νεοφερμένος

Ο 220volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Φυσικα και υπαρχει. Ακομα κι αν περνουν σκεψεις για ερωτικα σκηνικα αυτο δεν αναιρει την υπαρξη φιλιας. Δε πα να πραγματοποιηθουν κι ολας τα σκηνικα.

Τωρα μαλλον αυτο που ρωτας ειναι αν θα περνανε τετοιες σκεψεις απ το μυαλο. Φυσικα και ναι, στη συντριπτικη πλειονοτητα τον περιπτωσεων. Εκτος αν ο/η αλλος/η ειναι ερωτικα αποκρουστικος/υπερβολικα αδιαφορος για σενα (καραασχημος/παχυσαρκος/τον ξερεις απο τοσο πιτσιρικι που δε σου κανει αισθηση/αλλοι λογοι) καποια σκεψη θα περασει.
Οπως περναει για τους περισσοτερους του αντιθετου φυλου που συναναστρεφεσαι. Ειναι ανθρωπινο.
Αυτο δε σημαινει πως δεν υπαρχει φιλια ομως επειδη υπαρχουν ΚΑΙ ερωτικες σκεψεις μια το χρονο/μηνα/μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
με εκφράζει ο από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Εγώ στην αρχή πίστευα στην φιλία άνάμεσα στα δυο φύλα γιατί 2 απο τους κολλητούς μου είναι αγόρια. Αυτά όμως μέχρι την προιγούμενη εβδομάδα όταν ένας απο τους 2 μετά απο 2 χρόνια φιλίας αρχισε να μου την πεφτει... Είναι απο τα χειρότερα πράγματα που μου έχουν συμβέι γιατί εγω δεν τον θέλω καθολου και αν του το πω φοοβάμαι πως θα χαλάσει μια πολύ δυνατή φιλία (απο τη μεριά μου τουλάχιστο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
δεν είναι εύκολο να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα 2 φύλα γιατί έχουν ελάχιστα κοινά ενδιαφέροντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μα και βέβαια μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα μόνο όμως αν δεν έχει υπάρξει πριν κατι ερωτικό !!!!
:nono::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μα και βέβαια μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα μόνο όμως αν δεν έχει υπάρξει πριν κατι ερωτικό !!!!
:nono::inlove:
συμφωνώ μαζί σου...αλλά δεν νομίζω ότι είναι κακό από μια φιλία να γεννηθεί ένας έρωτας ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν γινεται γιατι πρπ να εχουν ιδια ενδιαγεροντα, δλδ καποιος να ειναι ομοφυλοφιλος. Για μια μεγαλη παρεα δεν μετραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εννοειται πως υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Φυσικα και υπαρχει. Ακομα κι αν περνουν σκεψεις για ερωτικα σκηνικα αυτο δεν αναιρει την υπαρξη φιλιας. Δε πα να πραγματοποιηθουν κι ολας τα σκηνικα.

Τωρα μαλλον αυτο που ρωτας ειναι αν θα περνανε τετοιες σκεψεις απ το μυαλο. Φυσικα και ναι, στη συντριπτικη πλειονοτητα τον περιπτωσεων. Εκτος αν ο/η αλλος/η ειναι ερωτικα αποκρουστικος/υπερβολικα αδιαφορος για σενα (καραασχημος/παχυσαρκος/τον ξερεις απο τοσο πιτσιρικι που δε σου κανει αισθηση/αλλοι λογοι) καποια σκεψη θα περασει.
Οπως περναει για τους περισσοτερους του αντιθετου φυλου που συναναστρεφεσαι. Ειναι ανθρωπινο.
Αυτο δε σημαινει πως δεν υπαρχει φιλια ομως επειδη υπαρχουν ΚΑΙ ερωτικες σκεψεις μια το χρονο/μηνα/μερα

Αυτο ειναι ισως το πιο σωστο και πιο κοντα στην αληθεια ποστ.
Εγω ειχα εναν πολυ καλο φιλο, και επειδη μεναμε πολυ μακρια μιλουσαμε καθε μερα στο τηλεφωνο και λεγαμε τα νεα μας. Γενικα οσο μακρια κι αν ημασταν νιωθαμε πολυ κοντα ο ενας στον αλλον.
Σε μια απο τις συναντησεις μας(στο ρημαδι το mall:p)βασικα την ωρα που φευγαμε με προαστειακο και ηρθε η ωρα να κατεβω, πηγα να τον φιλησω σταυρωτα και εκεινος το ιδιο και φιληθηκαμε στο στομα.
Νε.
Μετα μου ειπε οτι με σκεφτεται οχι μονο ως φιλη υστερα απο αυτο που εγινε, και η αληθεια ειναι οτι κι εγω ειχα αρχισει να νιωθω παραπανω πραγματα.
Εχουμε να βρεθουμε πολυ καιρο και δεν εχουμε τις σχεσεις που ειχαμε καποτε, αλλα ξερω οτι αν βρεθουμε \θα αρκεστουμε σε κουβεντουλα για τον καιρο και τη σχολικη ζωη. Απο τη στιγμη που περασε το ''ερωτικο'' θεμα(που στην ουσια δεν υπηρξε ποτε)παραμενει απλη φιλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αυτο ειναι ισως το πιο σωστο και πιο κοντα στην αληθεια ποστ.
To τι ειναι πιο κοντα στην αληθεια στο συγκεκριμενο θεμα θα το προσεγγίσουμε με αντικειμενικοτητα , με περιορισμενες εμπειριες του καθενος μονο συγχυση απορρεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εννοειται πως υπαρχει.
πιστευω ομως οτι ψιλουπαρχουν εστω και λιγο τα ερωτικα στοιχεια ειδικα αν αυτη η φιλια δημιουργηθηκε κατα την εφηβικη ηλικια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
@vickaki-4Αυτο εννοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
πιστευω ομως οτι ψιλουπαρχουν εστω και λιγο τα ερωτικα στοιχεια ειδικα αν αυτη η φιλια δημιουργηθηκε κατα την εφηβικη ηλικια!

ναι αλλα οχι παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foivos94

Νεοφερμένος

Ο foivos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα τη συμβουλή σας. Λοιπόν, η κατάσταση έχει ως εξής: Έχω μια πολύ καλή φίλη εδώ και δύο χρόνια, αλλά από πέρυσι το καλοκαίρι είμαι ερωτευμένος μαζί της και δεν της το έχω πει με αποτέλεσμα εδώ κι ένα χρόνο να προσπαθώ να αποβάλλω αυτό το συναίσθημα από τον εαυτό μου και μπροστά της να προσποιούμαι γιατί δε θέλω σε καμία περίπτωση να την χάσω σαν φίλη. Επίσης όταν συναντιόμαστε αυτή με αγκαλιάζει και με φιλάει σχεδόν συνέχεια και δε με "βοηθάει" να σταματήσω να την βλέπω έτσι. Αυτή βέβαια έχει και μια σχέση μ' ένα αγόρι... Αυτά. Εσείς τι λέτε; Να της μιλήσω ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Μου το χει κάνει ένας πολύ καλός μου φίλος και επειδή σ'εμένα δεν άρεσε τώρα με έχει φέρει σε πάρα πολυ δύσκολη θέση.... δεν θέλω να τον χάσω απο φίλο και γι αυτό δεν μπορώ να του πω την αλήθεια, οτι δεν μου αρέσει καθόλου δηλαδη..... δυσκολη η θέση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ε νομίζω πως καλό θα ήταν να τις το πεις αμα χωρίσουν και μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foivos94

Νεοφερμένος

Ο foivos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι αισθανόμουν το ίδιο πριν τα "φτιάξει" μ' αυτό το παιδί και πάλι δεν της το πα, γιατί φοβόμουν -όπως και τώρα- μην γίνει αυτό που λέει η Μυρτώ από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Its too complexed i think. Τελος πάντων νομίζω ότι θα ήταν βλακεία να κάνεις κάτι τη δεδομένη στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
κι εγώ συμφωνω....Περίμενε ακόμα λίγο.... Απο την στιγμή όμως που υπάρχει άλλος δυσκολα τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Περιμενε να φύγει ο αλλος και κανε βουρ στο πατσα...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top