Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μπορώ να απαριθμήσω ένα σωρό λόγους, ο πιο σημαντικός για μένα είναι ότι δεν μπορείς να συμβαδίσεις μαζί τους σε βραδιές champions league. Εγώ όταν παίζει ο θρύλος θέλω την τηλεορασάρα μου, τη μπυρίτσα μου, αντε και καμιά πίτσα και να φωνάζω όσο θέλω. Οι γυναίκες δεν μπορούν να ανταποκριθούν σε αυτή μου την επιθυμία, αρα απορρίπτονται από την ομάδα φίλων.


κατα τη γνωμη μου υπαρχουν πολλές κοπέλες που βλεπουν κ αγωνες ειναι φιλαθλοι, πηγαίνουν στο γηπεδο.
προσωπικά δεν εχω κανενα απολύτως πρβλημα να παρακολουθω με αγορια ποδοσφαιρο με μπυρες, βρισιες κλπ κλπ :) εχει πλακα
χοχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Δεν είναι πάντα έτσι....Εγώ έχω 2 κολλητούς και είμαστε και οι 3 διαφορετικές ομάδες. Όμως τις περισσότερες φορές είμαι κι εγώ μαζί τους κάτω στην καφετέρια για να δούμε αγώνες....Και σε πληροφορώ μου αρέσει πάρα πολύ η όλη φάση!!!!!!! :jumpy: :no1::D

Μη μου χαλάς τη κοσμοθεωρία μου ρε Jenny. Μου λες λοιπόν κατάμουτρα ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις . Γιατί μου το κάνεις αυτό? Για να αναθεματίζω όλο το θηλυκό πληθυσμό της Πάτρας που δεν έχει ούτε μια εξαίρεση και μετά να με ρίξεις σε κατάθλιψη? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Είναι φυσικό δυο straight παιδιά διαφορετικού φύλου να κοιμούνται μαζί? όχι στο ίδιο κρεβάτι αλλά σε ίδιο δωμάτιο... και να είναι φίλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Είναι φυσικό δυο straight παιδιά διαφορετικού φύλου να κοιμούνται μαζί? όχι στο ίδιο κρεβάτι αλλά σε ίδιο δωμάτιο... και να είναι φίλοι...
Ναι ειναι αν ειναι 12-14 χρονων τι περιμενεις δηλαδη να το κανουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πολύ απλά φιλία πραγματική ανάμεσα σε μια γυναίκα και έναν άντρα δεν υπάρχει.... τουλάχιστον απ τη μεριά του άντρα... εκτός και αν έχει απότερο σκοπό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν έχει απώτερο σκοπό, δεν είναι φιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Υπερβολες νομιζω. 13 χρονων τωρα ενταξει νομιζω ειναι λιγο μικρη η ηλικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα συναισθήματα ειναι γενικώς ανθρωποκεντρικά. ΟΛΑ. Συνεπώς, δεν περιορίζονται απο καμία δευτερεύουσα ανθρώπινη ιδιότητα (φύλο, ιδιότητα, χρώμα, θρησκεία, προτιμήσεις κλπ.), τουλάχιστον για κείνους τους ανθρώπους που είναι ανοιχτόμυαλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τα συναισθήματα ειναι γενικώς ανθρωποκεντρικά. ΟΛΑ. Συνεπώς, δεν περιορίζονται απο καμία δευτερεύουσα ανθρώπινη ιδιότητα (φύλο, ιδιότητα, χρώμα, θρησκεία, προτιμήσεις κλπ.), τουλάχιστον για κείνους τους ανθρώπους που είναι ανοιχτόμυαλοι.
Δεν μιλαω για ερωτικα αλλα για σεξουαλικα κυριως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Παιδιά να σας πώ και εγώ την γνώμη μου... Πιστεύω ότι υπάρχει πραγματική φιλία ανάμεσα σε ένα αγόρι και ένα κορίτσι! Εχω ένα κολλητό, με τον οποίο γνωριζόμαστε πολύ λίγο περίπου έναν χρόνο, αλλά πραγματικά έχουμε έρθει πολύ κοντά, ταιριάζουμε σαν χαρακτήρες αλλά και στα ενδιαφέροντα μας! Δεν υπάρχει τίποτα ερωτικό αναμεσά μας, και είμαστε πολύ καλά μεταξύ μας!!
Βεβαία μπορεί όμως να μην υπάρξει πραγματική φιλία αν ο ένας από τους δύο θέλει να προχωρήσουν τα πράγματα αλλιώς...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι μπορει να υπαρξει αληθινη φιλια αναμεσα στα δυο φυλλα...
καποια στιγμη, αργα ή γρηγορα, ο ενας θα δει τον αλλο σαν κατι παραπανω απο απλο φιλο... δυστυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το γεγονός οτι κάποια στιγμή μπορεί η σχέση να αλλάξει και να γίνει ερωτική, αποκλείει το γεγονός οτι μπορεί να υπάρξει πραγματική φιλία; Οι σχέσεις δεν ειναι στατικές. Μπορούν να αλλάζουν μορφή. Το γεγονός οτι δυο πάρα πολύ καλοί φίλοι μπορεί να μετατραπούν σε εραστές, δεν σημαίνει ουτε οτι προηγουμένως δεν υπήρξαν πολύ καλοί φίλοι, ούτε οτι ο σκοπός του άντρα, ή της γυναίκας εξ'αρχής ηταν να ρίξει τον άλλο στο κρεβάτι. Απλά στην πορεία είδαν οτι μπορούν να δούν ο ένας τον άλλον αλλιώς. Αυτό δεν σημαίνει τίποτα όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
φιλοι- φίλοι ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
στην αρχη μπορει να υπαρχει αληθινη φιλια αλλα στην συνεχεια καποιος απο τους δυο θα προχωρισει σιγουρα,ετσι γινετε τις περισσοτερες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά δε μπορούν δυο άτομα του αντίθετου φύλου να είναι απλά φίλοι?
Πρέπει σόν και καλά να εξελιχθεί σε έρωτα η φιλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
στην αρχη μπορει να υπαρχει αληθινη φιλια αλλα στην συνεχεια καποιος απο τους δυο θα προχωρισει σιγουρα,ετσι γινετε τις περισσοτερες φορες


Το γεγονός οτι κάποια στιγμή μπορεί η σχέση να αλλάξει και να γίνει ερωτική, αποκλείει το γεγονός οτι μπορεί να υπάρξει πραγματική φιλία; Οι σχέσεις δεν ειναι στατικές. Μπορούν να αλλάζουν μορφή. Το γεγονός οτι δυο πάρα πολύ καλοί φίλοι μπορεί να μετατραπούν σε εραστές, δεν σημαίνει ουτε οτι προηγουμένως δεν υπήρξαν πολύ καλοί φίλοι, ούτε οτι ο σκοπός του άντρα, ή της γυναίκας εξ'αρχής ηταν να ρίξει τον άλλο στο κρεβάτι. Απλά στην πορεία είδαν οτι μπορούν να δούν ο ένας τον άλλον αλλιώς. Αυτό δεν σημαίνει τίποτα όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι υπαρχει φιλια αναμεσα στα δυο φυλλα.....εγω εχω 3 καλους καλους φιλους αγορια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να "αναπτύξω" μια αληθινή φιλία με ένα κορίτσι, χωρίς να υπάρχει κάτι το ερωτικό.... Δεν είναι απαραίτητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Συμφωνώ με το Γεώργιο_01.
Είναι ανάγκη η φιλία να εξελιχθεί σε έρωτα?
Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι το βλέπετε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top