Υποψήφιοι με 10%.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αυριο σαββατο ισως δεν βρεις κανεναν, πανε δευτερα για πιο σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argyro16

Νεοφερμένος

Η argyro16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
η βεβαιωση σπουδω πρεπει να ειναι το πρωτοτυπο ή μπορει απλα να ειναι μια επικυρωμενη φωτοτυπια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Προφανως ναι :P απλα το δικο μου σχολειο εχει οριστει ως εξεταστικο κεντρο της πολης και μαλλον γι'αυτο τον λογο ,υποθετω, μου ειπαν να μην παω σημερα...
Κατά πάσα πιθανότητα βαριούνταν να σε εξυπηρετήσουν και προφασίστηκαν αυτή τη δικαιολογία :P (μπορεί να μην είχαν τον καθηγητή της πληροφορικής και άντε να βρεις άκρη με μαθηματικούς/φιλολόγους/αγγλικούδες που ούτε το ποντίκι ξέρουν να κουνάνε :hehe::hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά πάσα πιθανότητα βαριούνταν να σε εξυπηρετήσουν και προφασίστηκαν αυτή τη δικαιολογία :P (μπορεί να μην είχαν τον καθηγητή της πληροφορικής και άντε να βρεις άκρη με μαθηματικούς/φιλολόγους/αγγλικούδες που ούτε το ποντίκι ξέρουν να κουνάνε :hehe::hehe:)

Και η γραμματεία γιατί υπάρχει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
η βεβαιωση σπουδω πρεπει να ειναι το πρωτοτυπο ή μπορει απλα να ειναι μια επικυρωμενη φωτοτυπια?

Το πρωτότυπο θέλουν και ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
η βεβαιωση σπουδω πρεπει να ειναι το πρωτοτυπο ή μπορει απλα να ειναι μια επικυρωμενη φωτοτυπια?

Όπως λέει η KeepDreaming!, θέλουν το πρωτότυπο, δε θα στο πάρουν ούτως ή άλλως άρα μην ανησυχείς γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ή αστιεύεσαι ή πήγαινες σε ιδιωτικο σχολείο.

Τίποτα από τα δύο. Στο σχολείο μου, αυτές οι υποθέσεις ανήκαν στις αρμοδιότητες της γραμματείας αλλά και σε εκείνες της καθηγήτριας πληροφορικής, η οποία όμως ήταν και υποδιευθύντρια αν θυμάμαι καλά ή κάτι τέτοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά πάσα πιθανότητα βαριούνταν να σε εξυπηρετήσουν και προφασίστηκαν αυτή τη δικαιολογία :P (μπορεί να μην είχαν τον καθηγητή της πληροφορικής και άντε να βρεις άκρη με μαθηματικούς/φιλολόγους/αγγλικούδες που ούτε το ποντίκι ξέρουν να κουνάνε :hehe::hehe:)
Επειδη ολοι οι υποψηφιοι της πολης εξεταζονταν σε εκεινο το σχολειο προφανως δεν θα υπηρχε χρονος η μπορει να επεφτε το συστημα. Δε μπορω να υποθεσω κατι αλλο. Επισης, οντως δεν ηταν εκει ο καθηγητης της πληροφορικης, αλλα ουτε και την επομενη μερα που πηρα κωδικο και με βοηθησε ο διευθυντης σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Συγνώμη αν έχει ειπωθεί ξανά αυτή η ερώτηση.. Σκέφτομαι να κάνω το 10% αλλά δεν έχω πρόσβαση στο λύκειο που αποφοίτησα γιατί βρίσκομαι σε άλλη πόληη.. Μπορώ να πάρω κωδικό από άλλο λύκειο η πρέπει μόνο από το δικό μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mπορείς να πας σε οποιοδήποτε λύκειο μαζί με τη βεβαίωση πρόσβασης και την αστυνομική σου ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niksa32

Νεοφερμένος

Ο Niksa32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;;;;εδωσα πανελλήνιες το 2014.με 18616 περνάω ναυπηγων ΕΜΠ φέτος με το 10%;;;;;πέρυσι η βάση ήταν 18700.εχω αγχωθεί κυρίως λόγω του μικρού αριθμού θέσεων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinnlos

Νεοφερμένος

Ο sinnlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γενικά αγχώνομαι πολύ και είμαι και τώρα αδικαιολόγητα αγχωμένος....
Η σελίδα του μηχανογραφικού βγάζει σφάλμα(από χθες το βράδυ), η πολιτική κατάσταση είναι κάπως περίεργη για εμάς που τώρα κάνουμε το μηχανογραφικό μας και κοιτάμε το μέλλον μας (για 2η φορά), ο χρόνος περνάει και φοβάμαι μην γίνει καμιά στραβή με τα μηχανογραφικά.
Εγώ προσωπικά ούτε (προσωρινά) αποθηκευμένο μηχανογραφικό δεν έχω στο σύστημα και φοβάμαι μην γίνει κάτι και δεν προλάβω να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου. Βασικά είναι το μόνο που φοβάμαι αυτήν την στιγμή. Ούτε χρεοκοπίες ούτε τίποτα άλλο δεν φοβάμαι.
2η φορά καλό είναι να γίνει σωστά, χωρίς προβλήματα. Αυτό επιθυμώ, δεν το βλέπω όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Γενικά αγχώνομαι πολύ και είμαι και τώρα αδικαιολόγητα αγχωμένος....
Η σελίδα του μηχανογραφικού βγάζει σφάλμα(από χθες το βράδυ), η πολιτική κατάσταση είναι κάπως περίεργη για εμάς που τώρα κάνουμε το μηχανογραφικό μας και κοιτάμε το μέλλον μας (για 2η φορά), ο χρόνος περνάει και φοβάμαι μην γίνει καμιά στραβή με τα μηχανογραφικά.
Εγώ προσωπικά ούτε (προσωρινά) αποθηκευμένο μηχανογραφικό δεν έχω στο σύστημα και φοβάμαι μην γίνει κάτι και δεν προλάβω να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου. Βασικά είναι το μόνο που φοβάμαι αυτήν την στιγμή. Ούτε χρεοκοπίες ούτε τίποτα άλλο δεν φοβάμαι.
2η φορά καλό είναι να γίνει σωστά, χωρίς προβλήματα. Αυτό επιθυμώ, δεν το βλέπω όμως.

Παιδια εμενα κανονικα μπαινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Παιδιά από χθες προσπαθώ και εγώ και δεν μπαίνει. Και σε 5 φίλους μου το ίδιο γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γενικά αγχώνομαι πολύ και είμαι και τώρα αδικαιολόγητα αγχωμένος....
Η σελίδα του μηχανογραφικού βγάζει σφάλμα(από χθες το βράδυ), η πολιτική κατάσταση είναι κάπως περίεργη για εμάς που τώρα κάνουμε το μηχανογραφικό μας και κοιτάμε το μέλλον μας (για 2η φορά), ο χρόνος περνάει και φοβάμαι μην γίνει καμιά στραβή με τα μηχανογραφικά.
Εγώ προσωπικά ούτε (προσωρινά) αποθηκευμένο μηχανογραφικό δεν έχω στο σύστημα και φοβάμαι μην γίνει κάτι και δεν προλάβω να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου. Βασικά είναι το μόνο που φοβάμαι αυτήν την στιγμή. Ούτε χρεοκοπίες ούτε τίποτα άλλο δεν φοβάμαι.
2η φορά καλό είναι να γίνει σωστά, χωρίς προβλήματα. Αυτό επιθυμώ, δεν το βλέπω όμως.
Ούτε και σε μένα μπαίνει,και προσπαθώ και εγώ από χθες το βράδυ.Το κόβω να δίνουν παράταση αν είναι off το σκ.Το θέμα είναι πότε θα το επιδιορθώσουν γιατί άλλες 10 μέρες έμειναν,και όσο λιγοστεύουν,τόσο περισσότεροι θα μπαίνουν για οριστικοποίηση και θα είναι φορτωμένος ο server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niksa32

Νεοφερμένος

Ο Niksa32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;;;;με 18616 έχω φέτος πιθανότητες για ναυπηγων ΕΜΠ με το 10%;;;;πέρυσι η βάση ήταν 18700.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά μην αγχώνεστε, ούτε σε εμένα μπαίνει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
18692 για Αλεξανδρουπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top