Υποψήφιοι με 10%.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
ΝΑΙ μπορεί να πάρει τον κωδικό άτομο με εξουσιοδότηση (από τα ΚΕΠ). Κωδικό μπορεί να πάρει κάποιος από οποιοδήποτε λύκειο. Απαραίτητο είναι να έχει μαζί του τη βεβαίωση πρόσβασης και την ταυτότητα (ή διαβατήριο).
Και μια που λέμε για το 10%, παιδιά μην κάνετε μηχανογραφικό "για πλάκα". Βάλτε μόνον όσες σχολές θέλετε πραγματικά να πάτε αν περάσετε. Μη βάλετε σχολές στις οποίες δεν πρόκειται να πάτε, γιατί έτσι τρώτε άδικα τη θέση κάποιου που πραγματικά θα την ήθελε. Τόσα χρόνια είναι το 10% και κανένας αρμόδιος δεν σκέφτηκε το αυτονόητο: Σε περίπτωση επιτυχίας να γίνεται αυτόματα η διαγραφή από την προηγούμενη σχολή.


Δεν συφωνω σε αυτο. Εαν πραγματικα αντιμετωπιζεις διλημμα; Εστω οτι ξεκινας για Φιλολογια και περνας το '14 Ιστορικο-Αρχαιολογικο στην πολη της προτιμησης σου. Κανεις 10% και περνας το '15 Φιλολογια αλλα σε αλλη πολη απο αυτη που ηθελες, ποσο μαλλον στην αλλη ακρη της Ελλαδας. Εγω πχ εκει θα ειχα μεχρι τελευταια στιγμη τεραστιο διλημμα, τι να επιλεξω, την πολη ή την σχολη; Οταν κανεις 10% δεν εισαι παντα σιγουρος, ουτε το κανεις για πλακα, το κανεις για να σταθμισεις τις επιλογες σου με την εκδοση των αποτελεσματων. Οχι οτι δεν υπαρχουν και αυτοι που κανουν για να κανουν, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι λυση αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν συφωνω σε αυτο. Εαν πραγματικα αντιμετωπιζεις διλημμα; Εστω οτι ξεκινας για Φιλολογια και περνας το '14 Ιστορικο-Αρχαιολογικο στην πολη της προτιμησης σου. Κανεις 10% και περνας το '15 Φιλολογια αλλα σε αλλη πολη απο αυτη που ηθελες, ποσο μαλλον στην αλλη ακρη της Ελλαδας. Εγω πχ εκει θα ειχα μεχρι τελευταια στιγμη τεραστιο διλημμα, τι να επιλεξω, την πολη ή την σχολη; Οταν κανεις 10% δεν εισαι παντα σιγουρος, ουτε το κανεις για πλακα, το κανεις για να σταθμισεις τις επιλογες σου με την εκδοση των αποτελεσματων. Οχι οτι δεν υπαρχουν και αυτοι που κανουν για να κανουν, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι λυση αυτη.
Δηλαδή, θέλεις το δίλλημά σου να μην το έχεις σκεφτεί από πριν, αλλά εκ των υστέρων και πιθανότατα σε βάρος κάποιου που θα ήθελε τη θέση που θα πιάσεις αλλά δεν θα πας. (Δεν θα το σχολιάσω).


.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Δηλαδή, θέλεις το δίλλημά σου να μην το έχεις σκεφτεί από πριν, αλλά εκ των υστέρων και πιθανότατα σε βάρος κάποιου που θα ήθελε τη θέση που θα πιάσεις αλλά δεν θα πας. (Δεν θα το σχολιάσω).



.​


Ναι αν δεν εχω μπροστα μου ολα τα δεδομενα, τα αλλα ειναι θεωρια. Και δεν θα επερνα αποφαση με βαση what if, αλλα με πραγματικα δεδομενα ενωπιον μου.

Οσο για το για ποιον λογο τρωω την θεση αλλου δεν το καταλαβαινω. Δεν παιρνω θεση παιδιου που καθεται και ξαναδινει εξετασεις και κοπιαζει για αλλη μια χρονια, μαζι υποτιθεται διαγωνιστηκαμε την προηγουμενη χρονια, με ''ισους'' ορους (ενταξει αυτο σηκωνει κουβεντα), και τωρα μαζι ξανα διεκδικουμε θεση με βαση τα περσινα αποτελεσματα.

Και ας το παρω και αντιστροφα: γιατι να μην ειναι ο αλλος που κανει το 10% για πλακα, χωρις να εχει καποιο σοβαρα διλημμα, αναλογου τυπου που παρεθεσα; Και ποιος μου λεει αν 10 ατομα δηλωνουν ενα τμημα στο 10%, και οι δεκα δεν το δηλωσαν χωρις να εχουν καποιον σοβαρο λογο.

Πολυ λογικοτερο θα το εβρισκα ως προταση, το να πεις οτι σε περιπτωση που παραιτειται καποιος που εχει κερδισει θεση με το 10% και δεν παει τελικα, την θεση του να την παιρνει καποιος επιλαχων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Και ας το παρω και αντιστροφα: γιατι να μην ειναι ο αλλος που κανει το 10% για πλακα, χωρις να εχει καποιο σοβαρα διλημμα, αναλογου τυπου που παρεθεσα; Και ποιος μου λεει αν 10 ατομα δηλωνουν ενα τμημα στο 10%, και οι δεκα δεν το δηλωσαν χωρις να εχουν καποιον σοβαρο λογο.
Γι'αυτό λέει ο Dias να μην το κάνει κανένας για πλάκα.

Πολυ λογικοτερο θα το εβρισκα ως προταση, το να πεις οτι σε περιπτωση που παραιτειται καποιος που εχει κερδισει θεση με το 10% και δεν παει τελικα, την θεση του να την παιρνει καποιος επιλαχων.
Κι άλλη γραφειοκρατία, κι άλλη αναμονή των υποψηφίων. Γιατί να μη διαγράφεται απευθείας όποιος περνάει σε κάποιο από τα τμήματα τα οποία δήλωσε στο μηχανογραφικό του; Έτσι, θα δηλώνει μόνο όσα προτιμάει πράγματι από το παρόν τμήμα φοιτήσεώς του.

Ας μη βάζουμε την άνεση της επιλογής μας (να έχουμε λίγο περισσότερο χρόνο να βεβαιωθούμε για εκείνη) πάνω από την επιθυμία κάποιου άλλου, η οποία μπορεί να είναι βέβαιη και έντονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τελικά το καρτελάκι που είχαμε στις πανελλήνιες χρειάζεται;Ή αρκεί απλά να θυμόμαστε τον "αριθμό" μας(το 14.....);
Άλλοι μου λένε ότι χρειάζεται, άλλοι όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τελικά το καρτελάκι που είχαμε στις πανελλήνιες χρειάζεται;Ή αρκεί απλά να θυμόμαστε τον "αριθμό" μας(το 14.....); Άλλοι μου λένε ότι χρειάζεται, άλλοι όχι!
Το καρτελάκι ανήκει στα ενθύμιά σου. Κανονικά πρέπει να έχεις μαζί σου τη βεβαίωση πρόσβασης και την ταυτότητα. Αν πας στο λύκειο που αποφοίτησες, μάλλον αρκεί ο κωδικός σου. Αν πας σε άλλο λύκειο, πρέπει να δείξεις οπωσδήποτε τα παραπάνω έγγραφα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkal96

Νεοφερμένος

Ο gkal96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Επειδή έχω μπλέξει τα μπουτια μου με αυτά που ακούω.. Είμαι περσινός απόφοιτος και θέλω να δώσω με το 10%,θα πάρω καινουριο κωδικό ή θα χρειαστω τον παλιό για το μηχανογραφικο? Γιατί έχω ενα θεματακι οτι δε θυμάμαι τον περσινό κωδικό και έχω αγχωθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, μπαίνω για να γράψω μετά από καιρό στο φόρουμ. Έχω ενδοιασμούς για το αν θα χρησιμοποιήσω το 10% το καλοκαίρι. Έδωσα πέρισυ πανελλαδικές και συγκέντρωσα 17872 μόρια (4ο πεδίο), και πέρασα στη σχολή Τοπογράφων Μηχανικών του ΕΜΠ. Η σχολή μου μέχρι στιγμής μου φαίνεται ενδιαφέρουσα, αλλά νιώθω ότι δεν με γεμίζει στο 100%... Σκέφτομαι να κάνω μηχανογραφικό για σχολές πολιτικών μηχανικών , των οποίων το αντικείμενο μου φαίνεται πιο κοντά στα ενδιαφέροντα μου. Δεν γνωρίζω αν θα πιάσω τη σχολή του ΕΜΠ, η οποία είναι ο στόχος μου, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω μεγαλύτερους που ίσως είχαν το ίδιο δίλημμα , να μου πουν τη γνώμη τους, για το αν αξίζει να κάνω αυτή την κίνηση ή αν είναι καλύτερα να μείνω σίγουρα στην σχολή μου.
(Δεν εξετάσω αυτή τη στιγμή αν έχω πιθανότητες εισόδου με το 10%, ρωτάω για το αντικείμενο των σχολών και αν αξίζει να "χάσω" έναν χρόνο -υποθέτοντας ότι πιάνω τον στόχο των πολιτικών μηχανικών-)
Κάθε άποψη για το θέμα θα με βοηθούσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Επειδή έχω μπλέξει τα μπουτια μου με αυτά που ακούω.. Είμαι περσινός απόφοιτος και θέλω να δώσω με το 10%,θα πάρω καινουριο κωδικό ή θα χρειαστω τον παλιό για το μηχανογραφικο? Γιατί έχω ενα θεματακι οτι δε θυμάμαι τον περσινό κωδικό και έχω αγχωθει..

Θα πας να βγάλεις καινούριο κωδικό μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες.

Πάντως νομίζω ότι αν περάσω σε κάποια άλλη σχολή το δίλημμα θα είναι τεράστιο.Αλλά από την άλλη ξέρω ότι αν δεν κάνω 10% θα το μετανιώσω.Οπότε ας προσπαθήσουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλα και εγω ειμαι πολυ μπερδεμενος, ειμαι πατρα μηχ μηχ, ολη τη χρονια των πανελληνιων διαβαζα με στοχο και ονειρο να μπω μαθηματικο και λογω των μοριων και πιεσης μπηκα μηχ, η σχολη δεν ειναι ασχημη αλλα ορεξη εχω να διαβαζω μαθηματικα. ειναι και η επαγγλεματικη αποκατασταση καθως και ενας χρονος χαμενος οποτε δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
καλα και εγω ειμαι πολυ μπερδεμενος, ειμαι πατρα μηχ μηχ, ολη τη χρονια των πανελληνιων διαβαζα με στοχο και ονειρο να μπω μαθηματικο και λογω των μοριων και πιεσης μπηκα μηχ, η σχολη δεν ειναι ασχημη αλλα ορεξη εχω να διαβαζω μαθηματικα. ειναι και η επαγγλεματικη αποκατασταση καθως και ενας χρονος χαμενος οποτε δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω...

Εγώ θα σε συμβούλευα αφού το όνειρο σου ήταν να μπεις μαθηματικό, να κάνεις αίτηση και από κει και πέρα αποφασίζεις.
Είναι πολύ άσχημο να μπαίνεις σε μια σχολή επειδή είναι υψηλόβαθμη.Στον εαυτό σου κάνεις κακό πρώτα απ'όλα γιατί καταπιέζεις τα "θέλω" σου.Μια γνωστή μου είχε τρέλα με την φυσική και ήθελε να περάσει φυσικό.Αλλά επειδή είχε συγκεντρώσει παραπάνω μόρια την πίεσαν οι γονείς της να βάλει σαν πρωτη επιλογή πολιτικών μηχανικών.Τελικά η κοπέλα τέλειωσε τη σχολή και πλέον ασχολείται με αυτό που ήθελε εξ'αρχής, δηλαδή τη φυσική!

Όσο για τον ένα χρόνο που θα έχει πάει "χαμένος", μην το σκέφτεσαι.Λες και όταν πάρεις το πτυχίο σου θα τρέξουν όλοι να σου δώσουν δουλειά.Για να λέμε και του στραβού το δίκιο!:P Έχω συμφοιτητή που είναι 40-45(πρώτο έτος, το πρώτο του πτυχίο), κι εσύ αγχώνεσαι για τον ένα χρόνο;

Πάλι στην Πάτρα θα δηλώσεις το μαθηματικό(αν τελικά το κάνεις);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλα τα λες, απλα ξερεις ενα χρονο εχω προσαρμοστει στη πατρα, ωραια εινα... η σχολη πολυ οργανωμενη το αντικειμενο σχετικα ενδιαφερον.. οχι αθηνα, με τα μορια που εχω περναω ανετα πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
καλα τα λες, απλα ξερεις ενα χρονο εχω προσαρμοστει στη πατρα, ωραια εινα... η σχολη πολυ οργανωμενη το αντικειμενο σχετικα ενδιαφερον.. οχι αθηνα, με τα μορια που εχω περναω ανετα πιστευω

Ναι σε καταλαβαίνω, γιατί κι εγώ έχω προσαρμοστεί εδώ που είμαι και μου φαίνεται δύσκολο να τα αφήσω ολα πίσω και να φύγω.Αλλά στη φάση που είμαι τώρα, κάτι μου λέει να φύγω!Δεν ξέρω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
που εισαι τωρα και που θες να πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
που εισαι τωρα και που θες να πας;

Είμαι Μυτιλήνη στο τμήμα περιβάλλοντος αλλά τα έχω βρει λίγο σκούρα απ'όλες τις απόψεις και θέλω να πάω Θεσσαλονίκη.Μάλλον σε κάποια σχολή οικονομικών.Το θέμα είναι ότι δεν έχω βρει ακόμα μια σχολή που να με "εμπνέει" βρε παιδί μου...:P Δεν ήταν το όνειρό μου να περάσω σε μια συγκεκριμένη σχολή όπως έχεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως ένας ολόκληρος χρόνος είναι υπεραρκετός για να αποφασίσει κάποιος τι θέλει να κάνει.΄Εχει πάρει μια γεύση από τη σχολή που πέρασε οπότε ξέρει αν είναι αυτό που ήθελε ή όχι. Επίσης είχε άπλετο χρόνο για να ψάξει τις σχολές που τον ενδιαφέρουν και να κατασταλάξει σε αυτήν που θα ήθελε να φοιτήσει. Η χρονιά που πέρασε ήταν χαλαρή, χωρίς το άγχος των πανελλαδικών και έτσι ο καθένας μπορούσε (αν δεν το είχε κάνει ήδη) να δει τι είναι αυτό που πραγματικά τον ενδιαφέρει. Μετά υπολογίζει τα οικονομικά του και αποφασίζει αν η σχολή που πέρασε είναι συναφής με αυτήν που θέλει οπότε μπορεί να κάνει μια μικρή παραχώρηση ή αν θέλει οπωσδήποτε κάτι άλλο οπότε το δηλώνει σε οποιαδήποτε πόλη της χώρας υπάρχει η σχετική σχολή.΄Ολα αυτά τα λέω για να καταλήξω στο ότι όποιος θέλει να κάνει 10% θα έπρεπε ήδη να έχει αποφασίσει. Και αυτό δεν το λέω μόνο επειδή κάνοντας την αίτηση χωρίς να έχει αποφασίσει μπορεί να πάρει τη θέση κάποιου που η συγκεκριμένη σχολή είναι το όνειρο της ζωής του άλλα και επειδή είμαι σίγουρη ότι αν δεν έχει αποφασίσει μέσα στον τόσο χρόνο που είχε , σίγουρα δεν θα μπορέσει να αποφασίσει και από τη στιγμή που βγουν τα αποτελέσματα μέχρι την ώρα της εγγραφής του. Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να βρεθεί την τελευταία στιγμή σε δίλημμα και ίσως να κάνει μια επιλογή για την οποία αργότερα να μετανοιώσει. Το 10% είναι για τους συνειδητοποιημένους υποψήφιους αλλιώς δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζωή Φ

Νεοφερμένος

Η Ζωή Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
στις πανελλαδικες 2014 εβγαλα 12491 μορια και δεν μαρεσει η σχολη που εχω περασει και θελω νηπιαγωγων ιωαννινα παρα πολυ ηταν πρωτη μου επιλογη με το 10% η βαση 2014 ειναι 13267..λετε πως υπαρχει καμια περιπτωση?:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scorpion96

Νεοφερμένος

Η Scorpion96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πείτε μου ότι χρειάζεται το περσινό καρτελάκι που κρατούσαμε στις εξετάσεις;

edit: Άκυρο, το βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scorpion96

Νεοφερμένος

Η Scorpion96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πείτε μου ότι χρειάζεται το περσινό καρτελάκι που κρατούσαμε στις εξετάσεις;:eek:
Όχι δεν νομίζω. Δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Μόνο την βεβαίωση πρόσβασης και τη ταυτότητα. Ξέρεις αν χρειάζονταν καμία αίτηση; Γιατί μου είπαν κάτι τέτοιο και τρόμαξα. Αλλά δε το νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top