Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ρε παιδια παιζε να εχει κανα ΤΕΙ κατω απο 10.000 μορια ? Γιατι συμφωνα με το edu4u πρεπει να εχεις πανω απο 17000 ακομα και για το τμημα ψυχολογιας πεστροφας στο 10% !!:crazy:
Δε νομίζω να μην υπάρχει κανένα.Τόση άνοδος πια; και ειδικα στα περιφερειακά; Επίσης δεν ξαναμπαίνω edu4u για κανέναν λόγο. Οοοτι να 'ναι λέει ο καθένας, πραγματικά όμως. Εκτός απ'τον κ.Κουτρούμπελη ο οποίος νομίζω κάνει αξιόλογη δουλειά.. χωρίς να είμαι σίγουρη.


:sorry: που σχολιάζω τα πάντα, αλλά κάπως πρέπει να περάσει η μέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
:sorry: που σχολιάζω τα πάντα, αλλά κάπως πρέπει να περάσει η μέρα:P

Άσε τα σχολια και πηγαινε στη Πατρα να βρεις σπιτι!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Άσε τα σχολια και πηγαινε στη Πατρα να βρεις σπιτι!!!;)
Πωωω..αυτό ήταν το τελειότερο σχόλιο ever.:D:flowers::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
τελικα παλεψα παρα πολυ αλλα κοιμηθηκα για 4 ωριτσες ακομα... κ τωρα αρχισα να μην την παλευω μια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τελικα παλεψα παρα πολυ αλλα κοιμηθηκα για 4 ωριτσες ακομα... κ τωρα αρχισα να μην την παλευω μια:P

Και γω δεν μπορούσα να κοιμηθώ χτες 2 ώρες πέρα δώθε στο κρεβάτι :P Σας θέλω όλους σε θέσης μάχης σήμερα ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Και γω δεν μπορούσα να κοιμηθώ χτες 2 ώρες πέρα δώθε στο κρεβάτι :P Σας θέλω όλους σε θέσης μάχης σήμερα ;) :P
θα ειμαστε ολοι!!!!! να δουμε πως θα περασει το 00.00 με 07.00...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Είστε έτοιμοι να το ξενυχτήξουμε όλοι παρέα;;; :PPPP Μετά την έξοδο για πιοτί...θα είμαι συντονισμένος άι σχουλ-ι στέκι!! :)

Καλή επιτυχία σε όλους μας!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μην χενυχτατε ρε παιδια..δεν αξιζουν τετοια ευχαριστηση..περσι ετσι ημουν και απογοητευτηκα με τις κανονικες βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Και γω δεν μπορούσα να κοιμηθώ χτες 2 ώρες πέρα δώθε στο κρεβάτι :P Σας θέλω όλους σε θέσης μάχης σήμερα ;) :P

Αποφάσισες να ξενυχτήσεις μαζί μας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μην χενυχτατε ρε παιδια..δεν αξιζουν τετοια ευχαριστηση..περσι ετσι ημουν και απογοητευτηκα με τις κανονικες βασεις..
εγω τουλαχιστον δεν μπορω να κοιμηθω αναμενοντας το πρωι τις βασεις που τις περιμενω απο τον οκτωβριο. εδω δεν μπορω να κοιμηθω καλα τις τελευταιες μερες και το βιολογικο μου ρολοι εχει τρελαθει, κοιμαμαι παντα το πρωι:P τωρα θα κοιμηθω?!?!:worry: δεν ειναι απαραιτητο οποιος ειναι ετσι οτι θα δει αρνητικο αποτελεσμα εξαλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αποφάσισες να ξενυχτήσεις μαζί μας; :P

Για ξενύχτι δεν ξέρω πάντος σίγουρα θα κάτσω αρκετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παντως οσο περνουν οι ωρες τοσο χανω τις ελπιδες μου.Κοιταγα πριν λιγο τις περσινες βασεις και βλεπω πτωση 2000,3000,4000+ μορια (οικονομικες σχολες που με ενδιαφερουν αλλα και γενικα) και σκεφτομαι οτι αποκλειεται να μεινουν εκει που ειναι.Δεν θα ανεβουν κανα 2000 η καθε μια???:hmm::/::mad::(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παντως οσο περνουν οι ωρες τοσο χανω τις ελπιδες μου.Κοιταγα πριν λιγο τις περσινες βασεις και βλεπω πτωση 2000,3000,4000+ μορια (οικονομικες σχολες που με ενδιαφερουν αλλα και γενικα) και σκεφτομαι οτι αποκλειεται να μεινουν εκει που ειναι.Δεν θα ανεβουν κανα 2000 η καθε μια???:hmm::/::mad::(:(

Φάει τη γλώσσα σου :P Μέχρι 1000 παραπάνω δεν το δέχομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εγω ουτε τοσο δεχομαι αλλα δεν μπορω να κανω και κατι.Εσυ που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Φάει τη γλώσσα σου :P Μέχρι 1000 παραπάνω δεν το δέχομαι :P
χαχα ουτε εγω!!!!!!!!παρακαλω, να εισακουστει η δηλωση μας στο υπουργειο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
εχουμε link για προβλεψεις με το 10%;
οτι εχω ψαξει ειναι για το 90%..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εχουμε link για προβλεψεις με το 10%;
οτι εχω ψαξει ειναι για το 90%..
οχι φιλε μου,γιατι δεν εχουν δημοσιευτει γβπ υποψηφιων με το 10% που εκαναν φετος τα χαρτια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaly

Νεοφερμένος

Η fotaly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λιγο ακομα υπομονη να κανουμε!εγω εχω 10970 μορια μονο και απλα ελπιζω σε μια θεση τεχνολογια τροφιμων στο τει της Αθηνας!περσι ηταν 8000 καπου η βαση της με το 10%!!ουφ..Απλα θελω να ελπιζω...
Καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
χαχα ουτε εγω!!!!!!!!παρακαλω, να εισακουστει η δηλωση μας στο υπουργειο:D
Μι του. Ακους εκεί 2000:P . 1000 και πολλά λέτε !!

σημείωση: Μερικές σχολές (π.χ. ΟΔΕ στο ΠΑΠΕΙ) θα μου έκαναν τη χάρη να μετακινηθούν ελάχιστα προς τα κάτω, καμιά 90αριά μοριάκια) - και μετά ξύπνησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Μι του. Ακους εκεί 2000:P . 1000 και πολλά λέτε !!

σημείωση: Μερικές σχολές (π.χ. ΟΔΕ στο ΠΑΠΕΙ) θα μου έκαναν τη χάρη να μετακινηθούν ελάχιστα προς τα κάτω, καμιά 90αριά μοριάκια) - και μετά ξύπνησα :P

κ εγω με μια μειωση 90 μοριων δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα σε καμια σχολη!!!!!!!!! λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top