Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εγω θα τα δω μονηηηηη:(
αγχος...ηλια μακαρι αλλα φαντασου τρομαρα να μη βγαινει και να χει περασει καποιος...μπρρρρρρρρρρρ..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
γινεται να ξυπνησω αυριο και να ειναι Δευτερα;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τι ώρα -στο περίπου- θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα το πρωί της Δευτέρας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
γινεται να ξυπνησω αυριο και να ειναι Δευτερα;;;;;;;;
Ναι γινεται.Παρε 5-6 ηρεμιστικα και θα κοιμασαι μεχρι το πρωι της Δευτερας :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
γινεται να ξυπνησω αυριο και να ειναι Δευτερα;;;;;;;;

Γίνεται να ξυπνήσω αύριο να είναι Δευτέρα και να δω το όνομά μου δίπλα στη σχολή που θέλω; ε; φανταστικό σύμπαν;.. Συνομώτησε και για μένα μια φορά.. Πλίζ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γίνεται να ξυπνήσω αύριο να είναι Δευτέρα και να δω το όνομά μου δίπλα στη σχολή που θέλω; ε; φανταστικό σύμπαν;.. Συνομώτησε και για μένα μια φορά.. Πλίζ! :D

Μακάρι να συμβεί το ίδιο και με μένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μια μέρα απόμεινε..ωχ ωχ ωχ :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μια μέρα απόμεινε..ωχ ωχ ωχ :S

ωχ ωχ άστα να πάνε η αυριανή Κυριακή θα είναι η πιο αγχωτική μέρα της ζωής μου μέχρι τωρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ωχ ωχ άστα να πάνε η αυριανή Κυριακή θα είναι η πιο αγχωτική μέρα της ζωής μου μέχρι τωρα :(
Εγώ τα χω ξαναπεράσει. :P :P:P Αλλά όσο να ναι αν δε περάσω θα τα βάψω μαύρα. ΠΑΛΙ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ τα χω ξαναπεράσει. :P :P:P Αλλά όσο να ναι αν δε περάσω θα τα βάψω μαύρα. ΠΑΛΙ. :P

Μωρέ και γω τα έχω ξαναπεράσει πέρσι απλά το θέμα ήταν ότι πίστευα ότι θα μου άρεσε η σχολή μου αλλά μετά από λίγο καιρό άλλαξα γνώμη. Εκτος του ότι τα μαθήματα δεν ήταν όπως τα περίμενα είναι και λίγο μακριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Μωρέ και γω τα έχω ξαναπεράσει πέρσι απλά το θέμα ήταν ότι πίστευα ότι θα μου άρεσε η σχολή μου αλλά μετά από λίγο καιρό άλλαξα γνώμη. Εκτος του ότι τα μαθήματα δεν ήταν όπως τα περίμενα είναι και λίγο μακριά :P
same here:redface:
τελευταιο βραδυ ως τωρα που θα παλεψω να κοιμηθω με αγωνια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μακάρι να συμβεί το ίδιο και με μένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Μακάρι να συμβεί για όλους μας:)
ωχ ωχ άστα να πάνε η αυριανή Κυριακή θα είναι η πιο αγχωτική μέρα της ζωής μου μέχρι τωρα :(
Ωχ παναγία μου, εμένα να δείς.
same here:redface:
τελευταιο βραδυ ως τωρα που θα παλεψω να κοιμηθω με αγωνια :worry:

Same here too.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
αχ βαχ!!!!!! αχ αμαν ωχ μανα μου και οιοιοιοι!!!! αλη κ τρισαλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
καθε υποψηφιος και μηχανογραφικο, καθε μηχανογραφικο και δακρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
καθε υποψηφιος και μηχανογραφικο, καθε μηχανογραφικο και δακρυ
χαχαχ..ισχύει. Μετράμε ώρες πλέον. ΏΡΕΣ! Πέρυσι αν θυμάμαι καλά κατά τις 8:30 - 9:00 είχα δει τα αποτελέσματα, άρα περίπου σε 22 ώρες θα ξέρουμε. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
χαχαχ..ισχύει. Μετράμε ώρες πλέον. ΏΡΕΣ! Πέρυσι αν θυμάμαι καλά κατά τις 8:30 - 9:00 είχα δει τα αποτελέσματα, άρα περίπου σε 22 ώρες θα ξέρουμε. :D:D
5 ωρες κοιμηθηκα μονο...ενω χτυπαω 10ωρα συνηθως...κ μαρεσει που ελεγα οτι ενταξει θα ξυπνησω τ απογευμα και δε θα μου φανει η μερα τεραστια....:(:( αχχχχ...............
εγω τα ειχα δει πιο νωρις, καπου στις 7 και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
5 ωρες κοιμηθηκα μονο...ενω χτυπαω 10ωρα συνηθως...κ μαρεσει που ελεγα οτι ενταξει θα ξυπνησω τ απογευμα και δε θα μου φανει η μερα τεραστια....:(:( αχχχχ...............
εγω τα ειχα δει πιο νωρις, καπου στις 7 και...
Και γω τόσο.. κοιμήθηκα κατα τις 3+ και ξύπνησα 8 περίπου.. 8 ποιά; εγώ. που είχα να ξυπνήσω τέτοια ώρα απο τότε που πήγαινα σχολείο, άντε και ΚΑΜΙΑ φορά οταν είχαμε μάθημα νωρίς στη σχολή. Εγώ παίζει να βαράω και 12ωρα:P . btw, λέτε να βγουν τόσο νωρίς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ρε παιδια παιζε να εχει κανα ΤΕΙ κατω απο 10.000 μορια ? Γιατι συμφωνα με το edu4u πρεπει να εχεις πανω απο 17000 ακομα και για το τμημα ψυχολογιας πεστροφας στο 10% !!:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και ποιος σου λέει ότι το edu είναι έγκυρο; Προβλέψεις κάνουν! :p Ειδικά για το 10% που δε μπορεί να κάνει προβλέψεις κανείς λένε νούμερα στη τύχη.
Έλα λίγο απέμεινε :P Καλή μας επιτυχία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

συμφωνω κι επαυξανω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top