Υπολογισμός μορίων υποψηφίων

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή των Υπολογιστών Μορίων. :D




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
νατάσα, είχες προφορικό 20 και γραπτό 19.5??

εγώ είχα προφορικό 19 και γραπτό 19.5.. βάλτο να δεις τι βγάζει..

δν ξέρω ίσως ο υπολογιστής να έχει κάποιο πρόβλημα μαζί μου...:)

Άβυσσος η ψυχή των Υπολογιστών Μορίων. :D
πράγματι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
νατάσα, είχες προφορικό 20 και γραπτό 19.5??

εγώ είχα προφορικό 19 και γραπτό 19.5.. βάλτο να δεις τι βγάζει..

δν ξέρω ίσως ο υπολογιστής να έχει κάποιο πρόβλημα μαζί μου...:)

Ναι, προφορικο 20 και γραπτο 19.5 . ΤΟ ξαναεβαλα και μου βγαζει 19.7..Στο jcalc μου βγαζει 19.6 ... Τι να πει κανεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμενα μου τα βγαζει τα ιδια με του ischool αλλα οταν τα εκανα μονη μου οπως προειπα τα εβγαζα αντιθετα δλδ τα μορια που μου βγαζει στο 1ο τα βγαζω τοσα στο 3ο και τα μορια που μου βγαζει στο 3ο εγω βγαζω τοσα στο 1ο...εχω μπερδευτει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
τους συντελεστές και τα μαθήματα αυξημένης βαρύτητας τα αλλάζεις??

Ναι, προφορικο 20 και γραπτο 19.5 . ΤΟ ξαναεβαλα και μου βγαζει 19.7..Στο jcalc μου βγαζει 19.6 ... Τι να πει κανεις:P

τι να πει κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τελικα εγω εκανα λαθος γιατι εβαζα δευτερο μαθημα βαρυτητας τα λατινικα και τωρα το συνειδητοποιησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga

Νεοφερμένος

Η olga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλημέρα!
σίγουρα ο υπολογιστής του ischool λειτουργεί σωστά ε?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια μην ανησυχειτε για τα μορια θα σας δωσουν στο σχολειο την καρτελλα μοριων που λεει ακριβως τα μορια που εχεις βγαλει οποτε μην ανυσηχειτε........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια μην ανησυχειτε για τα μορια θα σας δωσουν στο σχολειο την καρτελλα μοριων που λεει ακριβως τα μορια που εχεις βγαλει οποτε μην ανυσηχειτε........

εμενα ουτε περσι ουτε φετος μου δωσαν καρτελα μοριων...τι ειναι αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εμενα ουτε περσι ουτε φετος μου δωσαν καρτελα μοριων...τι ειναι αυτο??

εγω που ειχα δωσει προπερσυ μου ειχαν δωσει ενα χαρτι που ελεγε αναλυτικα τα μορια σε καθε πεδιο..........

παντως φετος δεν μου το δωσανε....εχεις δικιο.......τι στο καλο?
θα επρεπε να δωθει πιστευω για να εισαι και πιο σιγουρος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παντως για μενα ο υπολογιστης του ischool μου τα εβγαλε οπως ακριβως μου τα εδωσαν στο σχολειο...(θετικη χωρις ΑΟΘ) :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Στον "Υπολογιστή Μορίων" που υπάρχει εδώ στο forum στο τμήμα "προφορικός Βαθμός" βάζουμε τον Μ.Ο του μαθήματος απο του 1ο & 2ο τετραμήνου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγκζακτλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisi

Νεοφερμένος

Η chrisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γεια σας παιδια.Ειμαι καινουργια και θα η θελα να κανω ορισμενες εροτησεις.Με ποσα μορια μπορω να περασω στη σχολη αστυφυλακων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδια εγω που δεν παω σχολειο πως υπολογιζω το βαθμο προσβασης?μονο με βαση αυτων που εγραψα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ήθελα το πρόγραμμα για υπολογισμό μορίων. Ξέρει κανείς που το κατεβάζουμε? Ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ναι αλλα από που γίνεται dοwnload?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Α, download δεν γινεται (στο συγκεκριμενο). Τωρα αμα ψαξεις λιγο στο internet θα βρεις προγραμματα excel που μπορεις να τα αποθηκευσεις κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ω, δε γίνεται. :P

Ορίστε εναλλακτική: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1228965#80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top