Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ρε παιδια ,εδωσα το κινητο μου σε οσους μου το ζητησαν απο παραταξεις ,αλλα δεν εχει παρει κανεις τους .λετε να παρουν?

Μην ανχονεσε θα σε παρουν για κρασακι καφεδακη και κλαμπακη (πασπ-δαπ)για καμια πορεια τα παιδεια της κνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τελικα εχουν πραγματοποιηθει εγγραφες σε κανενα απ'τα τμηματα του ΕΚΠΑ ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μην ανχονεσε θα σε παρουν για κρασακι καφεδακη και κλαμπακη (πασπ-δαπ)για καμια πορεια τα παιδεια της κνε

ξερουμε περιπου ποτε για να μην το σηκωσω?Α ,και κατι αλλο αμα δεχτω και παω για καφε τι θα γινει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
χαχαχα αν ήταν ψηλοί από τη ΔΑΠ; :P

Εγώ είδα ψηλούς από την ΚΝΕ.Όσους ΔΑΠίτες είδα ήταν κοντοί και έμοιαζαν με ποντικομαμές.
Αν ήταν ψηλοί,τότε αλλάζει το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
ξερουμε περιπου ποτε για να μην το σηκωσω?Α ,και κατι αλλο αμα δεχτω και παω για καφε τι θα γινει ?

Χαχαχα οι ερωτήσεις σου δεν υπάρχουν λέμε. :P Θα σε βιάσουν αν πας. Πέρα από την πλάκα, τίποτα. Δες χαλαρά την όλη φάση. Κάνουμε πράγματα με δική μας πρωτοβουλία. Δεν θέλουμε, δεν πάμε. Απλό. ;) Αγνόησέ τους. Μια-δυο και θα βαρεθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ξερουμε περιπου ποτε για να μην το σηκωσω?Α ,και κατι αλλο αμα δεχτω και παω για καφε τι θα γινει ?

Νταξει δεν τρωνε και ολας αλλα πσκ ερχετε ολο και καμια εξοδος θα ειναι στα σκαρια ειδικα αν τους ειπες οτι μενεις και στην πολη θα σε εχουν στο νου τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τώρα πέρα από την πλάκα μη τυχόν και τρομοκρατηθεί κανένας πρωτοετής.
Δεν πειράζουν κανέναν.
Το πολυ πολυ να σας παίρνουν τηλέφωνα στην αρχή ή να την πέσουν και σε καμια ομορφούλα αλλά διακριτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
Γενικά πρωτοετής Ελληνίδα φοιτήτρια και...άσχημη δεν υπάρχει. Πρέπει να είναι ο Μπάμπης με το μουστάκι διαφορετικά. :P Καλά λέει ο Raiseonce.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Χαχαχα οι ερωτήσεις σου δεν υπάρχουν λέμε. :P Θα σε βιάσουν αν πας. Πέρα από την πλάκα, τίποτα. Δες χαλαρά την όλη φάση. Κάνουμε πράγματα με δική μας πρωτοβουλία. Δεν θέλουμε, δεν πάμε. Απλό. ;) Αγνόησέ τους. Μια-δυο και θα βαρεθούν.

οντως ακουστηκε λες και ειναι βασανιστες,αλλα μου φαινεται πως αμα με παρουν δεν 8α μπορεσω να αρνηθω ,οπως δεν μπορεσα να μην δωσω το κινητο μου .για την ακριβεια η κοπελα απο τη δαπ που με εγραψε μου ειπε ακριβως : ΔΩΣΕ μου λιγο το κινητο σου τηλεφωνο γιατι σε λιγεσ μερες 8α βγει το προγραμμα και πληροφοριες σχετικα με το πασο ....... και συνεχιζε να μονολογει μεχρι να μου δωσει το κινητο της και να με χαιρετησει οσο πιο θερμα μπορουσε....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
....... και συνεχιζε να μονολογει μεχρι να μου δωσει το κινητο της και να με χαιρετησει οσο πιο θερμα μπορουσε....:D

έπρεπε να της ζητήσεις να σου κάνει στοματική ξεκούραση ...να δεις πόσο θερμά θα σου μιλούσε μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Γενικά πρωτοετής Ελληνίδα φοιτήτρια και...άσχημη δεν υπάρχει. Πρέπει να είναι ο Μπάμπης με το μουστάκι διαφορετικά. :P Καλά λέει ο Raiseonce.

Μονο σε μενα δεν βλεπονται τι γκαντεμης που ειμαι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τώρα πέρα από την πλάκα μη τυχόν και τρομοκρατηθεί κανένας πρωτοετής.
Δεν πειράζουν κανέναν.
Το πολυ πολυ να σας παίρνουν τηλέφωνα στην αρχή ή να την πέσουν και σε καμια ομορφούλα αλλά διακριτικά.

Τι εννοείς διακριτικά.....?!Εκείνος ο κοντός ήθελε να με πάει στο τμήμα από την "πίσω πόρτα".
Πρέπει να πάω αύριο και φοβάμαι να πατήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
Τι εννοείς διακριτικά.....?!Εκείνος ο κοντός ήθελε να με πάει στο τμήμα από την "πίσω πόρτα".
Πρέπει να πάω αύριο και φοβάμαι να πατήσω.

κλαίω :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
έπρεπε να της ζητήσεις να σου κάνει στοματική ξεκούραση ...να δεις πόσο θερμά θα σου μιλούσε μετά :P

ΝτροπηΗηΗηΗη.....:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
ΝτροπηΗηΗηΗη.....:alljumpy:

Ναι μωρέ...:P Όταν ανοίγετε πόδια, χέρια μετά το clubaki γνωριμίας του 1ου εξαμήνου εκεί δεν είναι ντροπήηηηη και νομίζετε ότι βρήκατε τον μοναδικό έρωτα της ζωής σας μέχρι να γνωρίσετε τον επόμενο μοναδικό έρωτα της ζωής σας, στο επόμενο εξάμηνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
έπρεπε να της ζητήσεις να σου κάνει στοματική ξεκούραση ...να δεις πόσο θερμά θα σου μιλούσε μετά :P

χαχαχα :D μιλαμε στην αρχη μου λεει: καλημερα,εισαι για εγγραφες? με το που ειπα ναι ,δεν προλαβα να καταλαβω ποτε ειχαμε παει στο τραπεζακι της δαπ ,εχει παρει την ταυτοτητα μου και συμπληρωνε τα στοιχεια μου ,καθως ελεγε ο,τι μπορουσε για να με κανει για να γελασω και για να μου πει για 1000στη φορα ποσο ωραια περνα μαζι μου ,του στιλ εισαι αψογος ,οταν υπεγραφα τις αιτησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι μωρέ...:P Όταν ανοίγετε πόδια, χέρια μετά το clubaki γνωριμίας του 1ου εξαμήνου εκεί δεν είναι ντροπήηηηη και νομίζετε ότι βρήκατε τον μοναδικό έρωτα της ζωής σας μέχρι να γνωρίσετε τον επόμενο μοναδικό έρωτα της ζωής σας, στο επόμενο εξάμηνο. :P

Τώρα κλαίω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Όσες και όσοι θέλετε να γνωρίσετε τον έρωτα της ζωής σας στη Θεσσαλονίκη να διαβάζετε στην κεντρική βιβλιοθήκη του ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
Όσες και όσοι θέλετε να γνωρίσετε τον έρωτα της ζωής σας στη Θεσσαλονίκη να διαβάζετε στην κεντρική βιβλιοθήκη του ΑΠΘ.

Σε περιόδους εξεταστικής, έχει πολύ πράμα. :P

' Συγγνώμη μπορώ να καθίσω; Ενοχλώ;
και το τραπέζι μελέτης είναι άδειο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξερουμε περιπου ποτε για να μην το σηκωσω?Α ,και κατι αλλο αμα δεχτω και παω για καφε τι θα γινει ?
περίπου 11 το πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top