Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Έλα ρε κι εμένα μια κνίτισα με κάλεσε σε πορεία...άκου πώς έγινε η όλη φάση...
Ήμουν με μια φίλη μου και μας πλησιάζει η λεγάμενη...μας πούλησε κι έναν ριζοσπάστη νομίζω αλλά της είπαμε ότι δεν έχουμε λεφτά μαζί μας...μετά ήρθε η πρόσκληση..."θα έρθετε στην πορεία το απόγευμα?"..."θα δούμε",της λέει η φίλη μου...ξαφνικά γουρλώνει τα μάτια και παίρνει ένα δολοφονικό ύφος...."ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ????????????"...."καλά μη μας δείρεις",της λέω...μετά δόξα το Θεό και την Παναγία την φώναξαν κάτι δικοί της γιατί είχαν και γράψουν ένα πανό και να κολλήσουν κάτι αφίσες!Ανατριχιάζω και μόνο που το θυμάμαι...από του χάρου τα δόντια γλιτώσαμε εκείνη τη μέρα!χαχαχα....

Εγώ ειχα ενα ΠΑΣΠη, αλλά καμια σχεση με την δικια σου. Πωπω, και νομιζα οτι μονο η Παραρηγα και η Καννελη ηταν κουκουρουκου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Κάτσε γιατί σ'έχασα...νόμιζε ότι την κοροϊδεύεις κι έφυγε ή θες να πεις ότι αν είσαι >=δευτεροετής αποθαρρύνονται?Μόνο για πρωτοετάκια στις εγγραφές ψάχνουν,δηλαδή και μετά ένα χρόνο άδεια?Τώρα έχω πάθει σοκ!:eek:

Ναι. :P Τα πρωτοετάκια είναι "άβγαλτα" στην πλειοψηφία τους.:P Σκέψου ότι οι πρωτοετείς φοιτήτριες είναι πολύ πιο εύπιστες και συγκαταβατικές για ερωτική σχέση σε σχέση με μια τεταρτοετή και άνω, φοιτήτρια. Γενικά στο 1ο έτος, όλοι ψάχνονται και ψάχνουν. Άλλοι για σχέση, άλλοι για μέλη στην παράταξη, άλλοι για να δικτυωθούν σε καμία παράταξη με το δωράκι (π.χ. να περνάνε μαθήματα), άλλοι για να γνωρίσουν σχέση μέσω της παράταξης,...κλπ. :D Κάτι σαν τα πανηγύρια της Ελληνικής επαρχίας. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ ειχα ενα ΠΑΣΠη, αλλά καμια σχεση με την δικια σου. Πωπω, και νομιζα οτι μονο η Παραρηγα και η Καννελη ηταν κουκουρουκου.
Όχι,όχι...το καλούπι δεν έσπασε ακόμη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Εγώ ειχα ενα ΠΑΣΠη,

Είναι ο ΠΑΣΠής ή ο ΠΑΣΠίτης; Εγώ ξέρω για γκόμενα ΠΑΣΠίτισσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Είναι ο ΠΑΣΠής ή ο ΠΑΣΠίτης; Εγώ ξέρω για γκόμενα ΠΑΣΠίτισσα. :P

ΠΑΣΠούλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αν είναι και γλυκούλης :P

Αυτό είναι ένα θέμα.Αν κάποιος/α ερωτευτεί κομματόσκυλο τι γίνεται?Πέφτει από το παράθυρο για να σωθεί?:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Αυτό είναι ένα θέμα.Αν κάποιος/α ερωτευτεί κομματόσκυλο τι γίνεται?Πέφτει από το παράθυρο για να σωθεί?:knife:

γίνεται Κομματοσκυλού... :P Γιατί μωρέ τι έχουν; Αν είναι καλό παιδί, γιατί όχι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αυτό είναι ένα θέμα.Αν κάποιος/α ερωτευτεί κομματόσκυλο τι γίνεται?Πέφτει από το παράθυρο για να σωθεί?:knife:

Πολλές από τις Δαπιτισες και τις Πασπιτισες είναι πολύ ωραίες.

Πολλές και πολλοί γράφονται σε παρατάξεις για να βρουν γκόμενα/ο.Κανείς δε θα στο πει στα ίσια βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Πολλές από τις Δαπιτισες και τις Πασπιτισες είναι πολύ ωραίες.

Πολλές και πολλοί γράφονται σε παρατάξεις για να βρουν γκόμενα/ο.Κανείς δε θα στο πει στα ίσια βέβαια.

Οι δαπιτησες κατε εμε ειναι και ψιλομυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
την τριτη πηγα για εγγραφη στο πανεπιστημιο.ενα μονο θα σας πω ,η εμπειρια θα σας μεινει αξεχαστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
γίνεται Κομματοσκυλού... :P Γιατί μωρέ τι έχουν; Αν είναι καλό παιδί, γιατί όχι; :hmm:

Χαχαχα.Σίγουρα είναι καλό παιδί την πρώτη μέρα,να σε εξυπηρετήσει στην εγγραφή κλπ,αλλά αν μετά αποδειχθεί πωρωμένος........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
εγω της 2 φορες που πηγα να κανω εγγραφη ηταν ξενερωτα (πανεπιστημιο θεσσαλιας και δυτικης μακεδονιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
στην αρχη με πλησιασε μια κοπελα απο τη δαπ ,και μετα οταν περιμενα στην ουρα ηρθε ενας απο την κνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Χαχαχα.Σίγουρα είναι καλό παιδί την πρώτη μέρα,να σε εξυπηρετήσει στην εγγραφή κλπ,αλλά αν μετά αποδειχθεί πωρωμένος........

Πωωω προκατειλλημμένη. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
στην αρχη με πλησιασε μια κοπελα απο τη δαπ ,και μετα οταν περιμενα στην ουρα ηρθε ενας απο την κνε

αντε ο κνητης κανει μπα αλλα την δαπιτησα πως την ξεχωρισες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
΄την ξεχωρισα γιατι πρωτον στη σχολη μου κυριως επικρατει η δαπ και επισης στο τελος μου εδωσε ενα φακελο της δαπ για πρωτοετεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Επίσης πολλοί Δαπιτες απο πιο μεγάλα έτη πάνε στις εγγραφές να βοηθήσουν τις πρωτοετινες φοιτήτριες για να πάρουν τηλέφωνα και να προσπαθήσουν να τις ...να κάνουν σχέση τέλος πάντων.

Στην ιατρικη ΑΠΘ έχω ακούσει πως είναι πολύ συχνό φαινόμενο.Και σε άλλες σχολές φαντάζομαι πως θα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
΄την ξεχωρισα γιατι πρωτον στη σχολη μου κυριως επικρατει η δαπ και επισης στο τελος μου εδωσε ενα φακελο της δαπ για πρωτοετεις
νταξει και να ηθελες να μην καταλαβεις με το δευτερο ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top