Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δε νομιζω οτι πρεπει να εισαι εγγεγραμμενος στη ΔΑΠ για να λαβεις μερος στις εκδρομες της.

εμενα ετσι μου ειπε οτι μονο αν εισαι γραμμενος πασ ταξιδια που διοργανωνει η παραταξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εμενα ετσι μου ειπε οτι μονο αν εισαι γραμμενος πασ ταξιδια που διοργανωνει η παραταξη:P
μήπως στο είπε για να γραφτείς?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
μήπως στο είπε για να γραφτείς?:P

χαχαχαχααχ φανταζεσαι?παιζει γιατι εινα φανατικος δαπιτης!!χαχαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχαχααχ φανταζεσαι?παιζει γιατι εινα φανατικος δαπιτης!!χαχαχαχα:P:P
τι εννοείς αν φαντάζομαι? υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για να στο είπε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
τι εννοείς αν φαντάζομαι? υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για να στο είπε?:P

εγω πιστευα οτι μου το πε επειδη ξερει οτι μ αρεσουν τα ταξιδια χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Λοιπόν πήγα και γω σήμερα για την εγγραφή..!!
Σε έναν τεράστιο διάδρομο υπήρχαν δεξία και αριστερά πάγκοι με παρατάξεις..! Δεν το περίμενα έτσι..
Πηγαίνοντας προς τη γραμματεία πετάχτηκε μπροστά μου απ'το πουθενά ένας τύπος και ρώατγε αν είμαι πρωτοετής και αν πηγαίνω για εγγραφή και πραγματικά σκοτώθηκε για να βρει που είναι τελικά που είναι τα γραφεία του τμήματός μου..! μετά όμως δεν μου είπε τίποτα,ούτε για παρατάξεις,ούτε για σημειώσεις και καλά να του δώσω τον αριθμό μου..τίποτα..
Σε αντίθεση με έναν άκυρο που υποτήθεται ότι βοήθαγε τα παιδιά με τις εγγραφές και τα χαρτιά που έπρεπε να συμπληρώσουμε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
στο τει πειραια που πηγα με ενα φιλο μου σε πιανουν κατ ευθειαν και ειχε 4 παγκους 3 που ειχαν κολημενες αφισες κομματων και 1 ανεξαρτητο,,,χαχαχαχαχα

πρεπει να τους αποφυγω εγω σε αντιθεση με το φιλο μου,,,
φανταζομαι οτι αν λεω απλα οτι δεν χρειαζομαι βοηθεια θα μαι ενταξει , ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
στο τει πειραια που πηγα με ενα φιλο μου σε πιανουν κατ ευθειαν και ειχε 4 παγκους 3 που ειχαν κολημενες αφισες κομματων και 1 ανεξαρτητο,,,χαχαχαχαχα

πρεπει να τους αποφυγω εγω σε αντιθεση με το φιλο μου,,,
φανταζομαι οτι αν λεω απλα οτι δεν χρειαζομαι βοηθεια θα μαι ενταξει , ε?

Δεν ξερω φιλε.......αμα δεις οτι αγριευουν τα πραγματα ΤΡΕΧΑ! ΤΡΕΧΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΔΑΓΚΩΣΟΥΝ! Γιατι αμα εχουν λυσσα την πατησες! :P


PS: Φυσικα και δεν χρειαζεται να εχει καποιος γραφτει σε παραταξη για να παει στις εκδρομες που διοργανωνονται...μη μασατε ρε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χαχαχα η εικονα ολα τα λεφτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά μακριά από τα κόμματα όσο μπορείτε. είχα ένα γεια με μια κοπέλα και πήγε να με μπλέξει. όταν την απομάκρυνα πήγαινε και με έθαβε στους καθηγητές της παράταξης. αναγκάστηκα να μιλήσω σε έναν καθηγητή που είχαμε καλές σχέσεις και δόξα τον Θεό την έπιασε και της μίλησε και σταμάτησε. ευτυχώς δεν μου δημιούργησε πρόβλημα κανένας καθηγητής από αυτούς που μίλησε. η αλήθεια και στους 2 δέκα πήρα στο μάθημά τους....Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο. Αλλά μακριάααααα πέρασα δύσκολα και πολύ άγχος επειδή δεν γούσταρα να συμμετέχω σε κομματικοποιημένες χαζομάρες.
υπάρχουν και σωστά παιδιά ανάμεσά τους αλλά παίζονται συμφέροντα οπότε ποτέ δεν ξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
παιδια σημερα νευριασα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.............. :rant:
πηγα λοιπον για την εγγραφη μου στο ΗΜΜΥ και ηταν και ο πατερας μου μαζι μου.......εγω εντωμεταξυ ελεγα δν θα μιλησω σε κανεναν θα παω μεσα, θα κανω την δηλωση και ολα οκ...ουτε παραταξεις ουτε τπτ.....και επειδη δεν ηθελα να γραφτω σε παραταξη ειχα πει στον πατερα μου ορισμενα πραγματα για το τι συμβαινει εκει με δαυτους αφου εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε που αποφοιτησε και δεν τα ηξερε αυτα που του ελεγα.....και ρε παιδια λεω στον μπαμπα..."δν θα τους μιλησουμε καθολου....δν θα γραφτω πουθενα και θα παμε μονοι μας για την εγγραφη"
και που λετε με το που φτανουμε εκει....θρανια απο εδω και απο εκει......με τις γνωστες παραταξεις αλλα εγω οκ...τπτ.....μονο ενα καλημερα μας ελεγαν τπτ αλλο....
ελα ομως που ετσι οπως τα εχουν τα κτηρια δν μπορεις να βρεις την εισοδο, το σωστο κτηριο για εγγραφη και κτλπ....
οποτε εκει που περιπλανιομασταν μας προσεγγιζει ενα παιδι το οποιο φιλοτιμηθηκε να μας παει πανω στην γραμματεια...εκει ομως με το που πηγα μου εφερε αυτο το παιδι τις αιτησεις και ολα τα απαραιτητα χωρις εγω να του πω τπτ....λεω τεσπα...παμε να τα συμπληρωσουμε...εκει ομως ηταν μια κοπελα(4ο ετος) απο ενα χωριο της αλεξανδρουπολης και λόγο της καταγωγης μου απο εκει...ο πατερας μου αρχισε να συνομιλει μαζι της....ηταν πολυ φιλικη και βοηθητικη...με βοηθησε παρα πολυ σε όλα.....και καπου εκει....μου κανει...να μους δωσεις τον αριθμο του κινητου σου...
εγω ομως δεν ηθελα...οποτε της κανω..."γιατι να στο δωσω??ο,τι θα με θελεις θα με βρισκεις στη σχολη...."
και επεμενε....εγω ομως δν ηθελα να της το δωσω....ωσπου τελικα εδωσε το νουμερο μου ο πατερας μου σε αυτην την κοπελα(:mpinelik::devil:).....λεγοντας μου οτι..."απο την ιδια περιοχη ειμαστε...και ειδες ποσο πολυ σε βοηθησε.....μπορει να ξαναχρειαστεις την βοηθεια της.."
καλα ενταξει το τι ακολουθησε στο αυτοκινητο δν λεγεται....:P
τωρα ρε παιδια τι γινεται??θα με παιρνουν καθε λιγο και λιγακι τηλ να μου πριζουν τα @@??:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
την τετάρτη πάω για εγγραφή στη νομική αν ζητήσουν κινητό θα πω δεν το ξέρω το νουμερό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Διαβάζοντας αυτό το thread,μπορώ να πω ότι εν τέλει φανερώνει ένα ακόμα πρόβλημα (πέρα απ'το γνωστό,των κομματόσκυλων):ότι (οι περισσότεροι),φτάνουμε 18 χρονών γομάρια και δεν μπορούμε να συμπεριφερθούμε,απ'ότι βλέπω.Έχω κουραστεί να διαβάζω "απελπισμένα" μηνύματα πρωτοετών,για το πως θα αντιμετωπίσουν τα κομματόσκυλα.Ε,πως θα τα αντιμετωπίσεις ρε μαλάκα?Θα σε δαγκώσουν νομίζεις?Τι σκατά,σε γυάλα ζεις?Τόσο δύσκολο είναι να απωθήσεις κάποιον διακριτικά και ευγενικά?Ε,στη χειρότερη να δώσεις κανά τηλέφωνο.Ε,και?Θα το παίξεις αδιάφορος,θα σταματήσει να ασχολείται μαζί σου.Που'ναι το πρόβλημα,δεν μπορείς να περάσεις ανάμεσα από 10 συμφοιτητές σου?Πες τους πέντε πίπες,και χες τους!Δεν σε βάλαμε και να περάσεις το τείχος στη λωρίδα της Γάζας στα χρώματα της Χαμάς με μια ζώνη εκρηκτικά στο στήθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
^Συμφωνώ αλλά πιστεύω πως φταίνε κυρίως όλες οι ιστορίες που ακούμε από το λύκειο ακόμη για τα κομματόσκυλα που μας φέρνουν απελπισία και για αυτό ζητάμε οι περισσότεροι συμβουλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ele_m

Νεοφερμένος

Η ele_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω αισθανομαι τοσο απαισια για αυτο το θεμα.. Δεν ειχα ιδεα απο κομματα και παραταξεις μεσα στη σχολη. Απο την πρωτη μερα που πηγα με επιασαν απο τα μουτρα. Εγω νομιζα οτι απλα ηθελαν να βοηθησουν. Μετα καταλαβα!! Ααα και ναι.. εδωσα και τον αριθμο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
τωρα ρε παιδια τι γινεται??θα με παιρνουν καθε λιγο και λιγακι τηλ να μου πριζουν τα @@??:(:(:(
μλκ εκανες, Επρεπε να δωσεις τον αριθμό σ,χωρις γκρινιες. αμα εχεις καμια απορια για τα μαθηματα θα ειχες καποιον να σε συμβουλεψει . Ε, στη χειροτερη θα σ ελεγε για κανενα παρτυ . δε θα σε ετρωγε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
λοιπον φτανει αυτο με τισ παραταξιεις δεν δαγκωνουν..και ουτε αν δωσουμε αριθμο θα μας πρηξουν να τους ψηφισουμε οπωσ μου ειπαν.απλα παιρνουν και προσκαλλουν σε παρτυ της σχολης κτλ..ασ τους εχουμε απο κοντα μπασ και τουσ χρειαστουμε γενικα και δεν ειναι αναγκη να γραφτουμε και πουθενα..θα σπαμε και πλακα με τισ κομματικες τους χαζαμαρεσ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ε ρε παιδια τι κλαιγεστε που δωσατε το κινητο σας? Ισοβια θα σας καλουν? Θα παρουν για καμια βδομαδα, θα σταματησουν.Ισα ισα, μπορειτε να κουβεντιασετε μαζι τους για τα περι της σχολης και μεχρι εκει.Ελεος δηλαδη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σημερα που πηγα γραφτηκα στην ΑΣΟΕΕ μου πιανει μια ΠΑΣΠιτισα την κουβεντα απο την εισοδο μεχρι το αμφιθεατρο, βρε καλη μου βρε χρυση μου της ελεγα δεν ενδιαφερομαι αυτη εκει συνεχιζε ακαθεκτη να θελει να μου λυσει της αποριες που δεν ειχα και να μου παραπονιεται οτι ειμαι και αρνητικος απο πανω. Τελειωνω την εγγραφη και να σου παλι αυτη να με περιμενει εξω απο το αμφιθεατρο και να συνεχιζει το πρηξιμο, ε λοιπον και εγω εκανα πως ηπια το αμιλητο νερο και την αφησα να μιλαει μονη της.

Βεβαια το παραξενο της υποθεσης ηταν οτι καποια ατομα απο την ΚΝΕ με κραζαν για τι μιλαγα σε ΠΑΣΠιτισα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Βεβαια το παραξενο της υποθεσης ηταν οτι καποια ατομα απο την ΚΝΕ με κραζαν για τι μιλαγα σε ΠΑΣΠιτισα :confused:
Έσπειρες την διχόνοια.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top