Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπορει να μην το καταλαβεις στην αρχη.Εγω το καταλαβα αργοτερα οτι πρεπει να ηταν απο παραταξη η κοπελα που με πλησιασε.Γιατι ηταν και κοντουλα λιγο και δεν μπορουσα να καταλαβω αν ηταν πρωτοετης η 4ετης...ειναι και καμουφλαρισμενες η δαπιτισες κρατανε και αυτες ενα ντοσιε.Ταχα μου δηθεν μου οτι ειναι για εγγραφη.Σε ταμας τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εμενα παντως την 1η μερα για την εγγραφη με πλησιασε μια κνιτισσα!
είχε βάλει την κασέτα να παίζει ή οχι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και ξερεις ε πως την πατανε.Ερχεται ενας μαντραχαλος 4ετης μπορει και 25 χρονων φοιτητης αιωνιος και την χαιρεταει και εκεινη παιζει την παπια.Μουχααχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Σε δάγκωσε;:P

Εγώ δεν είδα υπερβολές(ΕΜΠ). Ίσως εξαρτάται και από την σχολή,ίσως να ήμουν τυχερός.
οχι καλε :Pδεν με δαγκωσε..!βσκ εγω στην αρχη την εγραφα εντελως...συμπληρωνω την αιτηση μου κι ειχε πιασει κουβεντα στην θεια μου...απορω τι λεγανε!!:):):)

είχε βάλει την κασέτα να παίζει ή οχι?:)

οχι καμια σχεση!με ρωτουσε διαφορα για μενα...ειχε αφησει τα φυλλαδια στο παραθυρο απεναντι για να μην καταλαβω οτι ειναι απο παραταξη μαλλον..μου ζητησε τον αριθμο μου κ της εδωσα εναν ακυρο που δεν θα τν χρησιμοποιω πλεον :P:P:P
ασε που εβγαλε την σχολη μου λιγο πολυ αχρηστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
οχι καμια σχεση!με ρωτουσε διαφορα για μενα...ειχε αφησει τα φυλλαδια στο παραθυρο απεναντι για να μην καταλαβω οτι ειναι απο παραταξη μαλλον..μου ζητησε τον αριθμο μου κ της εδωσα εναν ακυρο που δεν θα τν χρησιμοποιω πλεον :P:P:P
ασε που εβγαλε την σχολη μου λιγο πολυ αχρηστη!
Εγω θα την ξεμαλλιαζα την ξεμωραμενη μωρε!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Εγω θα την ξεμαλλιαζα την ξεμωραμενη μωρε!!!!!!:P

χαχαχα ασε ρε!δεν προκειται να ασχοληθω με την καθε κοπελια!:P:P:P:P επρεπε να την ακουσεις να μου λεει:<< δεν ξερω πως θα σου φανει το παιδαγωγικο αλλα εμενα γνκ μ εχει απογοητευσει!πολυ θεωρητικα μαθηματα...ολο ψυχολογιες κι ετσι>>
-α εμενα μ αρεσουν πολυ τετοια μαθηματα(απο μεσα μου ομως ελεγα δεν σου φταιει η σχολη αν σου εχει παρει η κνε τα μυαλα και δεν ασχολεισαι με τπτ αλλο :devil::devil::devil:)
-ναι καλα ειναι αλλα σιγουρα οχι αρκετα για να μπορεις να διδαξεις σε σχολειο!
-σημασια εχει η θεληση του φοιτητη!το πως θα αξιοποιησει τις γνωσεις που παιρνει!ασε που η γενια σου σε γενικες γραμμες ειχε μπει στο πτδε για να κυνηγησει τν ευκολο διορισμο (κι αυτη το ιδιο εκανε σγρ! :P:P:P)

την ειχα παρει μονοτερμα κ το μονο που μου ελεγε ειναι ναι δικιο εχεις :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σε δάγκωσε;:P

Εγώ δεν είδα υπερβολές(ΕΜΠ). Ίσως εξαρτάται και από την σχολή,ίσως να ήμουν τυχερός.
Eγω που πηγα στην Αρχιτεκτονικη παντως ειδα πολλες υπερβολες απο πλευρας κΝΕ.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Eγω που πηγα στην Αρχιτεκτονικη παντως ειδα πολλες υπερβολες απο πλευρας κΝΕ.:confused:

Μόνο η ΚΝΕ... Τι να πει κανείς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
μονο δαπιτες ειδα εγω στην Παντειο!καλα παιδακιααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μην τους πλησιαζεις!! κρυφογκευ ειναι που θελουν να σε παρασυρουν στις ακολασιες και τις ανωμαλιες του :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
στο εκπα ποια παραταξη ΄΄κυριαρχει΄΄ ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
μην τους πλησιαζεις!! κρυφογκευ ειναι που θελουν να σε παρασυρουν στις ακολασιες και τις ανωμαλιες του :whistle:

Ελεος...-εμοτικον που χτυπαει το κεφαλι στον τοιχο-

στο εκπα ποια παραταξη ΄΄κυριαρχει΄΄ ξερετε?

δυχτυχως οχι χριστινακι!!!!νομιζω ομως και εκει δαπ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όταν λέτε ΕΚΠΑ, ποια σχολή εννοείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Όταν λέτε ΕΚΠΑ, ποια σχολή εννοείτε;

φιλοσοφικη :D

Ελεος...-εμοτικον που χτυπαει το κεφαλι στον τοιχο-


πεστααααααα:D:D:D

δυχτυχως οχι χριστινακι!!!!νομιζω ομως και εκει δαπ..!

αυτη δαπ πια παντου υπαρχει..χαχαχαχαχα:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
φιλοσοφικη :D



αυτη δαπ πια παντου υπαρχει..χαχαχαχαχα:worry::P

χαχαχχ τα λεεωωωω!!!τα χωνωω τα χωνωωωωω(κων/νου κ ελενηης=Ρ)!!πραγματικα παντου!!!τι ειναι αυτο το πραγμααα???:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χαχαχχ τα λεεωωωω!!!τα χωνωω τα χωνωωωωω(κων/νου κ ελενηης=Ρ)!!πραγματικα παντου!!!τι ειναι αυτο το πραγμααα???:worry::P


χαχαχα εξαπλωνονται σαν αρρωστια..χαχα

Στη δικη σου και τη δικη μου η ΔΑΠ..

εμενα ενασ φιλος μου μπηκε στη δαπ μονο και μονο επειδη κανουν ταξιδια εξωτερικο..χαχαχαχ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δε νομιζω οτι πρεπει να εισαι εγγεγραμμενος στη ΔΑΠ για να λαβεις μερος στις εκδρομες της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ισχύει οτι δεν χρειάζεται να είσαι γραμμένος για να συμμετέχεις σε μια εκδρομή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top