Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.

Παλιοι ή νεοι φοιτητες δωστε μας τα φωτα σας .Πως τους αντιμετωπισατε ή πως προτεινετε να τους αντιμετωπισουν οι νεοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
:kill: Έτσι.

Παιδιά, ηρεμήστε. Άνθρωποι είναι κι αυτοί. Απλά αρνηθείτε ευγενικά την βοήθειά τους, μην δώσετε τον αριθμό σας και είστε καλυμμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
δεν ξέρω πως και έτσι αλλά εμένα δεν με πλησίαζαν,ίσως με φοβούνταν..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Νομίζω ότι το βασικό είναι να μην δείξετε ότι το σκέφτεστε...Εκεί θα πατήσουν και θα συνεχίσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά.. τώρα μπερδεύτηκα. Νόμιζα ότι τους εκμεταλλευόμαστε και μετά απλά τους γράφουμε. Oh well.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Μία φίλη μου όταν πήγε πρώτη μέρα για εγγραφή την πλησίασαν και τη ρώτησαν "για εγγραφή είσαι;" και απάντησε "όχι". Την άφησαν ήσυχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι σε μερικούς είναι τόσο μεγάλη η μανία που δεν θυμούνται φάτσες..Μερικούς τους ρωτάνε 10 φορές τα ίδια πράγματα ή ακόμα και σε τελευταίο έτος να είσαι σε πλησιάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:kill: Έτσι.

Παιδιά, ηρεμήστε. Άνθρωποι είναι κι αυτοί. Απλά αρνηθείτε ευγενικά την βοήθειά τους, μην δώσετε τον αριθμό σας και είστε καλυμμένοι.

Ναι αλλα τι γινεται αν πεσεις σε πωρωμενο που δεν ξεκολλαει με την καμια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ναι αλλα τι γινεται αν πεσεις σε πωρωμενο που δεν ξεκολλαει με την καμια?

Ε εκεί αρχίζεις να αγριεύεις :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμένα ακόμα και τώρα έρχονται και μου μιλάνε...
Τους λέω "εγώ σου κάνω μάθημα παιδάκι μου, ΤΥΦΛΟ ΕΙΣΑΙ;;;;;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Ε εκεί αρχίζεις να αγριεύεις :mastigio

Kάνει και ο Mr Crowley προσηλυτισμό ; :hmm: θα είναι δύσκολο να του ξεφύγεις. Αν και αυτή την τακτική την ακολουθούν μόνο οι ΔΑΠΙΤΕΣ και οι ΠΑΣΠΙΤΕΣ οι άλλοι είναι πιο ανθρώπινοι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Εμένα ακόμα και τώρα έρχονται και μου μιλάνε...
Τους λέω "εγώ σου κάνω μάθημα παιδάκι μου, ΤΥΦΛΟ ΕΙΣΑΙ;;;;;"
Μην είσαι κακιά απλά σε μπερδεύουν για πρωτοετή κανονικά πρέπει να κολακεύεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν δεν με έχουν ξαναδεί ναι...Αλλά όχι όταν τους έχω κάνει μάθημα και τη ζωή πατίνι στις επιτηρήσεις!!!!χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missmary

Νεοφερμένος

Η missmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οπότε για να καταλήξουμε, τους εκμεταλλευόμαστε για να κανονίσουμε τα της εγγραφής ή δεν τους δίνουμε καν σημασία και τα βγάζουμε πέρα μόνοι μας??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εμένα ακόμα και τώρα έρχονται και μου μιλάνε...
Τους λέω "εγώ σου κάνω μάθημα παιδάκι μου, ΤΥΦΛΟ ΕΙΣΑΙ;;;;;"

καλα εχουν πολυ πλακα..Τελικα το δουλεμα ειναι μια καλη λυση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλα εχουν πολυ πλακα..Τελικα το δουλεμα ειναι μια καλη λυση !

Το δούλεμα σε πολλές περιπτώσεις είναι μια καλή λύση, ειδικά σε αυτή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια δεν ειναι και τοσο κακοι! ! ! ! ! ! ! !Απλα μην ασχολειστε μαζι τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Και μία χαζή ερώτηση. Πώς καταλαβαίνουμε αν είναι από κομματικές παρατάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Δεν το κρύβουν βρε.

Εμένα ακόμα και τώρα έρχονται και μου μιλάνε...
Τους λέω "εγώ σου κάνω μάθημα παιδάκι μου, ΤΥΦΛΟ ΕΙΣΑΙ;;;;;"

Μάλλον δεν πατάνε για να το ξέρουν!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top