Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα:D


Ουάου. Ντάξει δε λέω, τραγικό το θέαμα, αλλά θα μπορούσε να της το φέρει με τρόπο μωρέ κι αυτός. Αμέσως στο χωρισμό. Εξάλλου μπορεί να μην είχε προλάβει η κοπέλα να κάνει αποτρίχωση.:redface: :hehe:
Ναι,αυτό του είπα και γω.Αλλά μου είπε οτι το μέγεθος της τρίχας δεν του έδινε τη δυνατότητα να σκεφτεί κάτι τέτοιο:P:P
Ρε,είχε φρικάρει τελείως:P:P

Συγνώμη. Τα είχανε 1 χρόνο και στον χρόνο αυτό δεν είχε δει ούτε το ...χέρι της? :hmm::whistle:

ε και ?οταν ειναι χειμωνας φορας τα ρουχα σου μεχρι να ερθει...η ανοιξη??
χαχαχαχαχα,τι να σας πω παιδιά.Ηταν σχέση εξ αποστάσεως και βλεπόντουσαν σπάνια,και μάλλον ήταν και τελείως πλατωνική σχέση.Οπότε ποιος ο λόγος να βγάλεις τα ρούχα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
χαχαχαχαχα,τι να σας πω παιδιά.Ηταν σχέση εξ αποστάσεως και βλεπόντουσαν σπάνια,και μάλλον ήταν και τελείως πλατωνική σχέση.Οπότε ποιος ο λόγος να βγάλεις τα ρούχα σου?
Νομίζω, όταν "τα έχεις" όσο σπάνια και να βλέπεις τον άλλον, και χωρίς να βγάλεις τα ρούχα σου, κάτι βλέπεις, κάτι πιάνεις......:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Νομίζω, όταν "τα έχεις" όσο σπάνια και να βλέπεις τον άλλον, και χωρίς να βγάλεις τα ρούχα σου, κάτι βλέπεις, κάτι πιάνεις......:redface:

Επαναλαμβάνω: πλατωνική σχέση.Τι να πιάσουνε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
πάντος για τα κορίτσια η αποτρίχωση ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitari

Νεοφερμένος

Η manitari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πάντος για τα κορίτσια η αποτρίχωση ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ!!!



οχι μονο για τα κοριτσια...οσο ειναι για εμας ειναι και για εσας.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Για τα αγόρια δεν είναι αναγκαίο(εκτος ενος σημείου.. :) ) ανάλογα με το άτομα πάει αμα γουστάρει να είναι άτριχος ή όχι ενώ οι γυναίκες με τρίχες είναι αντιερωτικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Xαλάρωσε εραστή των δυτικών προαστίων. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
χαχαχα...δεν είναι των δυτικών είμαι πελοποννήσιος και συγκεκριμένα απο Κόρινθο.....και σε λίγο καιρό θα είμαι κάτοικος Κομοτηνής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitari

Νεοφερμένος

Η manitari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Για τα αγόρια δεν είναι αναγκαίο(εκτος ενος σημείου.. :) ) ανάλογα με το άτομα πάει αμα γουστάρει να είναι άτριχος ή όχι ενώ οι γυναίκες με τρίχες είναι αντιερωτικές...

οχι εντάξη εδώ πρέπει να παραδεχτώ οτι έχεις δίκιο...αλλά ειναι θέμα αισθητικής αποκλιστηκά και μόνο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μπα
θα έλεγα ότι είναι και θέμα υγιεινής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός (πριν 8-12), δεν θυμάμαι πότε, είχα δει έναν άντρα με ξυρισμένα πόδια. Η πρώτη σκέψη που έκανα τότε ήταν ότι ο άντρας είχε εεε, ιδιαίτερες προτιμήσεις, εεε ξέρετε ότι ήταν ομοφυλόφιλος, gay ρε παιδιά:redface:... Αλλά τώρα άμα δεν πάω μία φορά την εβδομάδα να μου ξυρίσουν τα πόδια δεν μπορώ ρε παιδιά [πλακίζω:clapup::clapup::clapup:]:P. Σοβαρά όμως τώρα εσείς τι προτιμάτε?
Κάνω δημοσκόπηση για αγόρια και κορίτσια, και φυσικά και συζήτηση. Οπότε οι επιλογές είναι τέσσερις όπως θα δείτε ανάλογα αν είστε κοριτσάκια ή άντρακλες. Για εσάς που δεν είστε σίγουροι για το φύλο σας ή έχετε κάνει από 1 και παραπάνω φορές αλλαγή φύλου θα σας παρακαλούσα να ψηφίσετε ανάλογα με το φύλο που είχατε κατά την γέννηση σας και να το αναφέρετε είτε στην συζήτηση είτε σε p.m. Σας ευχαριστώ πολύ αναμένω να δω ποικιλία απαντήσεων και συνοστισμό στην ψηφοφορία...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές η τρίχα σε φυσιολογικό βαθμό στους άνδρες δεν με ενοχλεί. Η υπερβολικά έντονη τριχοφυία ωστόσο μου φαίνεται κάπως απωθητική, όσο και να 'χει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
αναλογα το ατομο...δε ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές η τρίχα σε φυσιολογικό βαθμό στους άνδρες δεν με ενοχλεί. Η υπερβολικά έντονη τριχοφυία ωστόσο μου φαίνεται κάπως απωθητική, όσο και να 'χει. :P
Άρα??? Τι προτιμάς γενικά?
αναλογα το ατομο...δε ξερω :P
Φήφισε αυτό που προτιμάς περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
'Νταξ.. αν το παιδί δεν θέλει δεν θα τον υποχρεώσω κιόλας...XD Ψηφίζω πάντως ξυρισμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
'Νταξ.. αν το παιδί δεν θέλει δεν θα τον υποχρεώσω κιόλας...XD Ψηφίζω πάντως ξυρισμένα!


του συγκεκριμενου που δκεφτομαι δε θα του πηγαινε καθολου,αρα εκει υποχρεωτικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
αν η άλλη στεκόταν στην τρίχα...απλά θα έτρωγε πόρτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βαρβατίλα mode on:
Σιγά που θα ξυρίσουμε και τα πόδια ρε... Τι είμαστε??? Αδερφές??:P:P
Βαρβατίλα mode off

Σοβαρά πάντως κάτι δεν μου κάθεται με το ξύρισμα στα πόδια για τους άντρες... Όχι πως θα κατακρίνω αυτόν που θα το κάνει, αλλά δεν μου κάθεται καλά ρε παιδί μου... Δεν μπορώ να το εξηγήσω και πολύ καλά... Ψιλοστερεότυπο μου κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Βαρβατίλα mode on:
Σιγά που θα ξυρίσουμε και τα πόδια ρε... Τι είμαστε??? Αδερφές??:P:P
Βαρβατίλα mode off

Σοβαρά πάντως κάτι δεν μου κάθεται με το ξύρισμα στα πόδια για τους άντρες... Όχι πως θα κατακρίνω αυτόν που θα το κάνει, αλλά δεν μου κάθεται καλά ρε παιδί μου... Δεν μπορώ να το εξηγήσω και πολύ καλά... Ψιλοστερεότυπο μου κάνει...
αχαχαχαχα.... γαμ@τ0.... ναι στερεότυπο, αλλά το θεωρώ και φυσικό... Οι τρίχες βγαίνουν από το DNA μας οπότε ψιλοστερεότυπο λόγω όμως και φύσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Σοβαρά πάντως κάτι δεν μου κάθεται με το ξύρισμα στα πόδια για τους άντρες... Όχι πως θα κατακρίνω αυτόν που θα το κάνει, αλλά δεν μου κάθεται καλά ρε παιδί μου... Δεν μπορώ να το εξηγήσω και πολύ καλά... Ψιλοστερεότυπο μου κάνει...

πέρα από τις βλακείες είναι αντιαισθητικό να είναι άτριχος ο άντρας-το αγόρι.Ιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top