Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ασε την εξουσια κατα μερους......σε μια συζητηση το ενα φερνει το αλλο,δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ξερουμε 1 προς 1 τα θεματα που υπαρχουν....σορυ και φιλικα
-----------------------------------------
Η αποτριχωση και η ομοφυλοφιλια δεν εχουν αμεση σχεση ειναι καθαρα θεμα επιλογης, δεν ταυτιζεται με τη σεξουαλικοτητα.


αποψη σου και σεβαστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τι αποψη ρε, οι ποδοσφαιριστες/πολιστες που ξυριζουν τα ποδια τους επειδη ΠΡΕΠΕΙ ειναι αδερφες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ασε την εξουσια κατα μερους......σε μια συζητηση το ενα φερνει το αλλο,δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ξερουμε 1 προς 1 τα θεματα που υπαρχουν....σορυ και φιλικα
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T2auZ1UPMKE&feature=related[/ame]

Οι ποδοσφαιριστές που ξυρίζουν τα πόδια τους είναι ομοφυλόφιλοι.
Κι εσένα τι σε νοιάζει; Εσένα γαργαλάνε;
Δικαίωμά σου να μην τους πας.
Πρέπει να σεβαστείς το δικαίωμά τους να κάνουν ό,τι θέλουν στο κρεβάτι τους.
-----------------------------------------
Τι αποψη ρε, οι ποδοσφαιριστες/πολιστες που ξυριζουν τα ποδια τους επειδη ΠΡΕΠΕΙ ειναι αδερφες;
Πιάσε κόκκινο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αλλο αν γινεται για λογους αναγκης πχ αθληματα κλπ....
δηλαδη τωρα το οριστικοποιησαμε??βγηκε επισημη αποφαση :ξυρισμα = καθε αλλο παρα θυληπρεπες??? ωραια,χαιρομαι γιατι δε θα ασχοληθω για να συγχιζομαι περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αν σε κανει να νιωθεις gay μην ξυριζεσαι.Εμεις που αισθανομαστε το ιδιο αντρες πριν και μετα το ξυρισμα δεν εχουμε προβλημα.Αληθεια γιατι δεν θεωρεις το ξυρισμα του προσωπου 'θηλυπρεπες';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
omg....δεν ειπα αυτο ρε παιδι μ.....ψαξε σε αλλα ποστ μου να δεις τι εννοουσα...ελεγα για κατι τυπους που ξυριζονται σε ινστιτουτα και κανουν μασαζ με σοκολατες και βγαινουν με μεικ απ αν δουν ενα σπυρακι στο μετωπο...κατι τετοιους ειχε η στεφανιδου σε μια εκπομπη της περσι...

ΥΓ:κατι εγινε παιδια με το θεμα και κοπηκε στα 3???τι εγινε διαφωτιστε μας λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
omg....δεν ειπα αυτο ρε παιδι μ.....ψαξε σε αλλα ποστ μου να δεις τι εννοουσα...ελεγα για κατι τυπους που ξυριζονται σε ινστιτουτα και κανουν μασαζ με σοκολατες και βγαινουν με μεικ απ αν δουν ενα σπυρακι στο μετωπο...κατι τετοιους ειχε η στεφανιδου σε μια εκπομπη της περσι...

ΥΓ:κατι εγινε παιδια με το θεμα και κοπηκε στα 3???τι εγινε διαφωτιστε μας λιγο
Είπαμε πολύ σοφά πράγματα και γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
πολυ σοφια επεσε και κοπηκαμε εις τριπλουν.....

τωρα που ηρεμησαμε καπως πειτε αν θιχτηκε καποιος δε λεει να μαλωνουμε για μαλακιτσες τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
omg....δεν ειπα αυτο ρε παιδι μ.....ψαξε σε αλλα ποστ μου να δεις τι εννοουσα...ελεγα για κατι τυπους που ξυριζονται σε ινστιτουτα και κανουν μασαζ με σοκολατες και βγαινουν με μεικ απ αν δουν ενα σπυρακι στο μετωπο...κατι τετοιους ειχε η στεφανιδου σε μια εκπομπη της περσι...

ΥΓ:κατι εγινε παιδια με το θεμα και κοπηκε στα 3???τι εγινε διαφωτιστε μας λιγο
Ωπα ναι εχεις δικιο.Καλα πως εχασα εγω τετοια εκπομπη;Πρεπει να ειχε τρελο γελιο:P.Σε αυτο θα συμφωνησω μαζι σου,τετοια συμπεριφορα ειναι οντως πολυ θηλυπρεπhς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εμενα μ λες...την εγραψα σε dvd και την βλεπω για να γελαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ελπιζω να την πετυχω στο youtube η στο greektube.Εμενα τωρα αλλο με απασχολει.Δεν ντραπηκαν εστω και λιγο να βγουν στην τηλεοραση να τα πουν αυτα;Τεσπα αφου αυτοι νιωθουν καλα με τον εαυτο τους εγω δεν μπορω να πω τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ωπα ναι εχεις δικιο.Καλα πως εχασα εγω τετοια εκπομπη;Πρεπει να ειχε τρελο γελιο:P.Σε αυτο θα συμφωνησω μαζι σου,τετοια συμπεριφορα ειναι οντως πολυ θυληπρεπης.
Ούτε και εμένα μου αρέσει η πολύ θηλυπρέπεια στον άντρα, αλλά γιατί την θεωρείτε κάτι αρνητικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ούτε και εμένα μου αρέσει η πολύ θηλυπρέπεια στον άντρα, αλλά γιατί την θεωρείτε κάτι αρνητικό;
Ενταξει το διορθωσα:P
Το "πολυ" στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν γραφεται "πολλη";
Απλα το θεωρω υπερβολικο ενας αντρας να φερεται ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ενταξει το διορθωσα:P
Το "πολυ" στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν γραφεται "πολλη";
Απλα το θεωρω υπερβολικο ενας αντρας να φερεται ετσι.

Αυτό-powned :D Όντως θέλει -λη εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

savasavram

Νεοφερμένος

Ο savas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η ομοφυλοφιλία δεν έχει σχέση με την πυκνότητα της τρίχας!!
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟΤΑΤΑ!
οι Σπαρτιάτες στα χρόνια τα παλιά την είχαν την ομοφυλοφιλία ως κάτι "δεκτό"-έκαναν οικογένειες αλλά ηταν γνωστό ότι οι περισσότεροι είχαν γκόμενο! ΑΑΑ!!! ειχαν και τρίχες!!!!!!!!!!
Επίσης άντρες με ξυρισμένα πόδια είναι πολύ περισσότερο άντρες απο κομπολογάδες και τύπους που φτύνουν στο δρόμο :no1:

Απλά εγώ πιστεύω ότι όταν ένας άντρας ή μια γυναίκα ξοδεύει χρήμα και χρόνο για να βάλει σοκολάτα στον κώλο του και να αγχώνεται κάθε μέρα να μην υπάρχει ίχνος τρίχας στην μασχάλη είναι αστείο!!!
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟ ΧΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ!!!!!!!!! αλλά φταίμε οι άντρες:'(
που πήγαν τα τριχωτά??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Έχω γνωστό ο οποίος ξυρίζετε απο πάνω έως κάτω. Το θεωρώ μεγάλη βλακεία.Δεν έχει νόημα να το κάνει αυτό.

Στο μόνο μέρος που θεωρώ φυσιολογικό και καθώς πρέπει να ξυρίζετε κάποιος είναι στο σημείο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
:PEεε σε καποια σημεια ειναι καλο να ξυριζεσαι παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
δες μια τσοντα δεκαετιας 80 να χορτασει το ματι σου τριχα..... οχοαχοαοχοαχοα:D


πως φαίνεται ο γνώστης του αντικειμένου όμως...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasorf

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μάγκες, έχω πρόβλημα .... Είμαι γεμάτος στην τρίχα.

Είχα βγάλει μουστάκι από Στ'Δημοτικού, δηλαδή από τότε μπορούσα να ξυριστώ. Δεν θέλω να αναφέρω αυτήν την στιγμή την ποσότητα της τρίχας μου, πάντως να δώσω ένα παράδειγμα για να καταλάβετε σε τι κατάσταση βρίσκομαι , όταν βγαίνω από το ντουζ-μπάνιο, δεν θα μπορεσετε να βρείτε δέρμα....

Ευτυχώς που δεν έχω στην πλάτη, και στην κοιλιά(τουλάχιστον όχι πολλές εκεί) αλλιώς θα είχα βάσιμες υποψίες ότι είμαι πίθηκος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top