Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τι να πει κανεις... Ο bro μου που παιζει ποδοσφαιρο κ καποιοι αλλοι φιλοι μου εχουν τα ποδια τους ξυρισμενα... Μαλιστα πολλες φορες καλυτερα και απο τα δικα μου :P

Στα ποδια νομίζω πως είναι οκ να είναι κανέις ξυρισμένος.. Εμένα μάλιστα μ'αρέσει:P

Τώρα αν οι άντρες θα πρέπει να ξυρίζουν τις μασχάλες τους κ τα .... τους είναι άλλο θέμα... όπως το νιώθει κανείς... Βέβαια το ξύρισμα στις μασχάλες -κατε με- ΕΙΝΑΙ MUST ΑΝ ΒΡΩΜΟΚΟΠΑΝ!!!!!!!1 Δεν είναι καθόλου ωραίο πόσο μάλλον ελκιστικό το καλοκαίρι ο άλλος να φορα το τιραντάκι να μοσκοβολά ο τόπος βοθρήλας....Εκει πρέπει..

Όσο για το στήθος κ τις πλάτες παίζεται...Λίγες τριχούλες στο στήθος είναι οκ γιατί μην τα ισοπεδώνουμε όλα άντρες είναι την λίγη παραπάνω τρίχα από εμάς την θέλουνε!! Τώρα στις πλάτες είναι αηδία για εμένα... Αν κάποιος έχει πολλές κ μπροστά κ πίσω κ στους ώμους τότε να πάει να ξυριστεί....!

Εμείς οι μαντάμες είμαστε μια χαρά ξυρισμένες σχεδόν σε όλο μας το σώμα κ μοσχοβολάμε!! Δεν θα ήταν λοιπόν άσχημο μερικοί με τόνους τρίχας να έπιαναν καμιά φορά το ξυραφάκι...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, μια χαρά που πριν την έξοδο πρέπει να κάνετε δυο ώρες αποτρίχωση. Άσε, δύο αδερφές (και κάμποσες γκόμενες) έχω ζήσει και τα ξέρω. Δεν σας ζηλεύω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Προς κοριτσια:Ειδικα το καλοκαιρι μερα παρα μερα επιβαλλεται ξυρισμα σε ολες τις περιοχες(εκτος του κεφαλιου).Δεν πας στην παραλια με την τριχα καγκελο στα ποδια ή στις μασχαλες ή στο αλλο μερος(που φαινεται απο το μαγιω, αμε.)
Χρονοβορο και painful μερικες φορες αλλα τι να κανουμε,μια συνηθεια ειναι ολα.Χωρια που αμα δεν τηρουσαμε τα παραπανω τα αγορια θα ειχαν αρχισει να την πεφτουν σε πιθηκια.

Στα αγορια ποτε δεν ειχα προβλημα με τις τριχες, αρκει να μην ειχαν τροπικο δασος σε ποδια ή στηθος. Για την αλλη περιοχη επιβαλλεται, ειδικα οταν υπαρχει κοπελα στον οριζοντα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι, μια χαρά που πριν την έξοδο πρέπει να κάνετε δυο ώρες αποτρίχωση. Άσε, δύο αδερφές (και κάμποσες γκόμενες) έχω ζήσει και τα ξέρω. Δεν σας ζηλεύω.:D


Ναι γιατί αν βγούμε με ούτε ΚΑΝ ΜΙΣΟ ΠΟΝΤΟ τρίχα στο πόδι μην σου πω πως θα το προσέξει όλος ο κόσμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για την μασχάλη δεν πέφτει ούτε συζήτηση ΠΑΝΤΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΕΣ!!!!!!!!!!!!:P:P
-----------------------------------------
Προς κοριτσια:Ειδικα το καλοκαιρι μερα παρα μερα επιβαλλεται ξυρισμα σε ολες τις περιοχες(εκτος του κεφαλιου).Δεν πας στην παραλια με την τριχα καγκελο στα ποδια ή στις μασχαλες ή στο αλλο μερος(που φαινεται απο το μαγιω, αμε.)

Στα αγορια ποτε δεν ειχα προβλημα με τις τριχες, αρκει να μην ειχαν τροπικο δασος σε ποδια ή στηθος. Για την αλλη περιοχη επιβαλλεται, ειδικα οταν υπαρχει κοπελα στον οριζοντα. :p


Το καλοκαίρι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΕΣ ΞΥΡΙΣΜΑ!!!!!!!!!!!! Γιατί όχι μόνο πας παραλία αλλά βόλτες δεξιώσεις εδώ εκεί.... Δεν μπορείς να έχεις 10 πόντους τρίχα ούτε να μυρίζουν οι μασχάλες απο τους τόνους τρίχας!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, πραγματικά, είστε ηρωίδες. Πάντα αναρωτιόμουν πως ακριβώς ένας άνθρωπος μπορεί να ξυρίσει γουλί τη μασχάλη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Όχι, πραγματικά, είστε ηρωίδες. Πάντα αναρωτιόμουν πως ακριβώς ένας άνθρωπος μπορεί να ξυρίσει γουλί τη μασχάλη του...


Ευχαριστούμε:P:P

Δεν έχεις κ πολλές επιλογές ξέρεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Προς κοριτσια:Ειδικα το καλοκαιρι μερα παρα μερα επιβαλλεται ξυρισμα σε ολες τις περιοχες(εκτος του κεφαλιου).Δεν πας στην παραλια με την τριχα καγκελο στα ποδια ή στις μασχαλες ή στο αλλο μερος(που φαινεται απο το μαγιω, αμε.)
Χρονοβορο και painful μερικες φορες αλλα τι να κανουμε,μια συνηθεια ειναι ολα.Χωρια που αμα δεν τηρουσαμε τα παραπανω τα αγορια θα ειχαν αρχισει να την πεφτουν σε πιθηκια.

Στα αγορια ποτε δεν ειχα προβλημα με τις τριχες, αρκει να μην ειχαν τροπικο δασος σε ποδια ή στηθος. Για την αλλη περιοχη επιβαλλεται, ειδικα οταν υπαρχει κοπελα στον οριζοντα. :p

αμαν πια αν θελετε ξυριστητε. δν υπαρχει επιβαλλεται η οχι
η τριχα δν ειναι ουτε κακο ουτε και κακογουστο get over with it.
αν τωρα το πιστευετε η ταπεινη και τιποτενια αποψη μου ειναι οτι εχετε προβλημα
-----------------------------------------
δν λεω μν ξυριζεστε
αλλα απαιτω να μν λετε και οτι επιβαλλεται το ξυρισμα
ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.
εγω προσωπικα δν εχω ξυρισει ουτε μασχαλες ουτε ποδια ουτε την περιοχη στα γεννητικα οργανα. εδω βαριεμαι να ξυριζω το προσωπο μου. αλλα το θεμα δν ειναι αυτο. απο που και ως που ειναι τοσο κακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
αμαν πια αν θελετε ξυριστητε. δν υπαρχει επιβαλλεται η οχι
η τριχα δν ειναι ουτε κακο ουτε και κακογουστο get over with it.
αν τωρα το πιστευετε η ταπεινη και τιποτενια αποψη μου ειναι οτι εχετε προβλημα
-----------------------------------------
δν λεω μν ξυριζεστε
αλλα απαιτω να μν λετε και οτι επιβαλλεται το ξυρισμα
ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.
εγω προσωπικα δν εχω ξυρισει ουτε μασχαλες ουτε ποδια ουτε την περιοχη στα γεννητικα οργανα. εδω βαριεμαι να ξυριζω το προσωπο μου. αλλα το θεμα δν ειναι αυτο. απο που και ως που ειναι τοσο κακο?


Είναι καθαρά θέμα ψυχολογίας κ τρόπου αντίληψης... Το κοριτσάκι που είναι 16 χρονών κ είναι αξύριστο στις μασχάλες , στο λέω όχι από προσωπική εμπειρία αλλά επειδή έτυχε να δω κατα τύχη με τα μάτια μου ενα τέτοιο γεγονός, πέφτει θύμα ΜΕΓΑΛΗΣ κοροιδίας απο συμμαθητές κ άλλους.... Αυτό το παιδί μετά τι να κάνει??????? Νιώθει χάλια κ ανεπιθύμητο.... Και επιπλέον για αναλογίσου το τι διαφήμηση πέφτει απο περιοδικά τηλεόραση κτλ κτλ... Τα προιόντα αισθητικής διαφιμίζονται στην τηλεόραση 24/24... Και ώς γνωστών τα παιδιά είναι το νούμερο 1 άτομα τα οποία μπορούν να επιρρεαστούν πιο εύκολα... Επίσης κατα κάποιον τρόπο πολλά παιδιά νιώθουν πως γίνονται μέλη σε παρέες με το που ξυριστούν..Έχουν πλέον ένα κοινό σημείο το οποίο μπορούν να συζητήσουν ξυραφάκι κρέμες αποτρίχωσης κοψίματα κ πολλά άλλα.... Και όχι μόνο αυτό... Στις γυναίκες αρέσει όχι μόνο να είναι καλά με τον εαυτό τους αλλά επίσης να είναι καλά με τις ίδιες κ ο υπόλοιπος κόσμος... Π.χ ο άντρας δεν θα ήθελ να πιάσει το πόδι της γυναίκας του σε μια τρυφρή στιγμή κ να είναι ένα δάσος ή να τον αγκαλιάσει κ να έχει μακρύτερες τρίχες η γυναίκα του στην μασχάλη απ'ότι ο ίδιος... Είναι ένα ακόμα κίνητρο για να ξυριζουν τα πόδια τους κ τις μασχάλες τους οι γυναίκες... Κ κανονικά θα έπρεπε να το σκέφτεστε κ εσείς οι άντρε... Αναρωτηθήκατε ποτέ αν τα μούσια σας αρέσουν στην κοπέλα σας? Αν την ενοχλούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ε, αν έχετε κανε δασάκι στα γεννητικά όργανα δεν είναι κακό το κόψιμο με ψαλιδάκι τις τρίχες τους καλοκαιρινούς μήνες. Μασχάλες στήθος και πλάτη ούτε συζήτηση, καλύτερα απόσμητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κοίτα, για να έχεις και τρίχα στην πλάτη στα 17-18 σου πρέπει να είσαι πολύ χιμπατζής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
για το τελευταιο που ειπες πολλες κοπελες λενε οτι προτιμουν τους αντρες με μουσια
αν τωρα θεωρειτε οτι λογω της διαφημισης πρεπει να ξυριζεστε η επειδη θεωρειτε οτι ετσι θα ειστε περισσοτερο αποδεκτες στην κοινωνια, νομιζω οτι δν ειναι υγιες.
ξανατονιζω, δν μιλαω για το αν προτιμω χωρις η με τριχες το σωμα μου αλλα για τους λογους που εσεις θεωρειτε αναγκαιο να ξυριζεστε, τοσο αναγκαιο που να εχετε το αισθημα του πρεπει, του επιβαλλεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
για το τελευταιο που ειπες πολλες κοπελες λενε οτι προτιμουν τους αντρες με μουσια
αν τωρα θεωρειτε οτι λογω της διαφημισης πρεπει να ξυριζεστε η επειδη θεωρειτε οτι ετσι θα ειστε περισσοτερο αποδεκτες στην κοινωνια, νομιζω οτι δν ειναι υγιες.
ξανατονιζω, δν μιλαω για το αν προτιμω χωρις η με τριχες το σωμα μου αλλα για τους λογους που εσεις θεωρειτε αναγκαιο να ξυριζεστε, τοσο αναγκαιο που να εχετε το αισθημα του πρεπει, του επιβαλλεται


Κ εγώ ξαναλέω πως θέλουμε να είμαστε ως άνθρωποι ΌΛΟΙ ΜΑΣ ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ ΑΠΟΔΕΚΤΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ. Μια που είμαι κοπέλα μπορώ κ καταλαβαίνω το ότι το ξύρισμα είναι ΟΝΤΩΣ ένας τρόπος εύκολος για να΄γίνει μια κοπέλα αποδεκτή στον μαθητικό κύκλο κ αργότερα στην κοινωνία. Έχω παρατηρήσει πως κ σε εσάς τα αγόρια πέφτει μεγάλη κοροιδία για τα μουστάκια ή καλύτερα το χνούδι στην ηλικία των 13 14 χρονών... Κάτι ανάλογο κ στις κοπέλες...

Αλλά κ πάλι καθένας έχει διαφορετική άποψη επί του θέματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Για τα μουστάκια δεν υπάρχει καμία κοροϊδία. Αν υπήρχε, θα 'χαμε σχεδον 100 άτομα στο σχολειό μου ψυχολογικά προβλήματα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά, η αλήθεια είναι πως είναι άθλιο να βλέπεις παιδάκια με μουστάκα κρητικιά, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι είναι καλύτερο να ξυρίζεσαι επειδή σου αρεσει εσένα, παρά να το κάνεις σαν καταναγκασμό από την κοινωνία. Κι εμένα προσωπικά μου αρέσει να είμαι περιποιημένος, αλλά το κάνω επειδή το γουστάρω. Οκ, μου αρέσει ν'αρέσω επίσης, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Σημασία έχει πως ό,τι κάνω, το κάνω για το γούστο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγω μονο μουσακι εχω, τα αλλα τα κοβω στο προσωπο.Γενικα δεν εχω πολλες τριχες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ε, δεν είναι άθλιο και δεν έχουμε μουστάκα κρητικιά. Λίγο φαβοριτούλα έχουμε, λίγο πηγουνάκι επίσης, λίγο κάτω χείλος, λίγο (μάλλον μέτριο) στην περιοχή κάτω από τη μύτη, που το κακό, το προτιμώ από το να είμαι σπανός σα μερικά σκασμένα που τα βλέπεις 3η λυκείου και φοιτητές χωρίς ούτε μια τρίχα..., μιχάλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, το χνουδάκι και το εφηβικό μουστακάκι το τούρκικο είναι επιεικώς τρισάθλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ναι, αλλά αν τα κόψεις ή τα ξυρίσεις μετά θα φυτρώνουν σα μακαλισμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Όχι, το χνουδάκι και το εφηβικό μουστακάκι το τούρκικο είναι επιεικώς τρισάθλιο:lol::lol::lol:.


Μαζί σου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Καθενας ας κανει οτι γουσταρει με το σωμα του και τις τριχες του αρκει οτι κανει να το κανει επειδη γουσταρει και οχι επειδη του το επιβάλλουν καποιοι ηλιθιοι..γουσταρεις να εισαι ξυρισμενος γουλι σε ολο το σωμα;Καλως... καλα κανεις.Δεν γουσταρεις; και παλι καλως.. γουστο και καπελο σου..Αλλα οχι επειδη καποιοι επιβαλλουν προτυπα να τους ακολουθουμε σαν σκυλια ας διαχειριζομαστε το σωμα μας οπως επιθυμουμε..;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top