Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 37 31.4%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Κείμενα

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 22 18.6%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Καλλιτεχνικά

    Ψήφοι: 8 6.8%
  • Μουσική

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

    Ψήφοι: 12 10.2%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 4 3.4%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 17 14.4%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Ξένη Γλώσσα

    Ψήφοι: 2 1.7%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχαία, Γυμναστική, Θρησκευτικά. Αρχαία γιατί βαριέμαι, γυμναστική γιατί βαριέμαι και θρησκευτικά γιατί μου κάθονται στο στομάχι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια παρολο που ειμαι που ειμαι πολυ καλη μαθητρια και εχω αριστη καθηγητρια στα φιλολογικα δεν μπορω να μαθω τα αρχαια ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! Βγαζω σπυρια... πως το λενε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τεχνολογία. Έχουμε και μια "καταπληκτική" καθηγήτρια...;)
Τρεις εργασίες σε μια εβδομάδα, πού ακούστηκε;

Εσένα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση να μη σε ξέρω.



Τώρα τελευταία μου αρέσει κάπως η χημεία και όσο περνά ο καιρός αντιπαθώ όλο και περισσότερο τα θρησκευτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εμενα ειναι η αγωγη......μπλιαχ!!!!!τα αρχαια ειναι το πιο ωραιο μαθημα!!!γιατι ρε παιδια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου τα θρησκευτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
τα αρχαία και τα κείμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
ΑΡΧΑΙΑ:sick::sick::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
γιατί ρε σεις τόσο πια τα αρχαία;

τελοσπάντων, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου η φυσική. είναι η πρώτη χρονιά που κάνουμε (στο δημοτικό δεν θεωρείται φυσική) και την αντιπαθώ!!!! Ούτε και ο καθηγητής μπορώ να πω ότι βοήθησε ιδιαίτερα και μας ενθάρρυνε με τόσο δύσκολα θέματα που βάζει! και μόνο που σκέφτομαι τις εξετάσεις...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
παμε ολοι μαζι:" ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jinjer

Νεοφερμένος

Η jinjer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μαθηματικά! γιατι ο καθηγητής είναι για ξύλο:mad:
κ αρχαία γιατι...είναι αρχαία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!:sick:
δν την αντεχω αλλοοοο!!!!!!!!!!!!:sick:

Αυτά.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
γιατι ειναι τα αρχαια τ χειροτερο σασ μαθημα?τελειο ειναι...ενα απο τα αγαπημενα μου..γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
γιατι ισως δεν συμπαθουν τον καθηγητη maybe διοτι δεν τα πανε καλα η δεν τα χωνευουν μπαντως εγω δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο.

το χειροτερο ΜΟΥΣΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! εχουμε εναν μ!@##!$@$%$α καθηγητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
ΑΡΧΑΙΑ!!Ιδιαιτερα το συντακτικο μου την σπαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Κοίτα μίσος για τ'αρχαία η νεολαία...:PΝτροπή σας βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Κοίτα μίσος για τ'αρχαία η νεολαία...:PΝτροπή σας βρε:P

Αυτοι οι σημερινοι νεοι domenica μου, πολυ νευροσπαστοι!
Αχχ.
Τα νιατα..
:P:P:lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αχχχ..τι να πείς καλή μου..
Σόδομα και γόμορα..:lol2::P

Εγώ δε χωνεύα με καμία παναγία την οικονομία πέρυσι.Χρησιμη μεν εν μέρει αλλά στο λαιμό μου κάθεται.Παπαγαλοπαπαρολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αν και μου αρέσουν τα Αρχαία σαν γλώσσα και σαν γνώση, τα απεχθάνομαι σαν σχολικό μάθημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αρχαία...ιουυυυυυυυυυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
τα αρχαια!!!!μπιαξξξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top